Autor Wątek: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami  (Przeczytany 40131 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:02:01 »
Steve ma wybitne kary na -10 w stojce i -11 z WS.

Tak jak i mishimy. A poza tym:
- w stójce karze sensownie dopiero od -14 SF, a wybije od -19.
- z FC wybija również od -19.

Przede wszystkim nie mówie że Steve jest słaby, bo jest topem, ale mówienie że Lars jest karalny i nie jest super topem to już jest kurde herezja.

Ja wiem panowie (Tundra i Frizen) że każdy broni postaci którą gra i mówi że jest słaba i nie jest topem, ale w przypadku człowieka-płaszcza raczej słabo wam to będzie wychodzić. :D
Pozdro.

ech szkoda , że przez neta się napić z ludźmi nie można wtedy inaczej by bylo bez kłótni i wszyscy by się kochali i razem grali jak najlepsi przyjaciele xD

W tym akurat jest od c***a prawdy 8)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 18:31:47 wysłana przez Cambion »

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:10:55 »
Dlaczego tak malo osob gra Larsem w Korei, skoro jest tam taki uber hajlewel. Kilka osob probowalo nim grac, ale wracali koniec koncow do swojej.
Stevem -14 powinno karac sie 1,1,2 mimo wszystko, z wyjatkiem sytuacji gdy przeciwnik ma sciane za plecami lub ze wzgledu na zasieg.
Larsa frame data jest idealnie zbalansowana, sa przegiecia typu +6 po d/b+2,1, ale sa tez totalnie nietrafione rzeczy jak np. -4 po obu naturalach na low. Nie jest to Bryan czy Zafina. Proponuje chociaz raz do niej zajrzec, a nie byc szara masa i krzyczec to co wszyscy. Nie dziala to na zasadzie, ze bronimy swoich postaci, ale ze znamy ja lepiej od wszystkich udzielajacych sie tu. Przyklad: steve to moja druga postac, a sam widzisz co o nim pisze ;)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:13:36 »
Tundra z tobą nie można rozmawiać, człowiek się stara ale twoja rażąca ignorancja i hipokryzja są nieprzenikalne. Piszę w tym temacie ostatni post, mając nadzieję że może skumasz albo frizen ci wytłumaczy i w nagrodę dostaniesz czekoladkę. To będą punkty, łatwiej będzie ci to na spokojnie przeanalizować:

- napisałeś, że może być steve banowalny wg ciebie i frizena (cytat w poprzednim poście), czyli sugerujesz, że jest broken? Pomijam tu kwestie tego, że to generalnie opinia tylko twoja i rzekomo frizena contra reszta świata, luz. Ty jesteś najlepszy na podwórku, masz racje lol.
- atakujesz mnie znanym i naiwnym argumentem, że nie jeżdżę na turnieje i nie wygrywam ze wszystkimi ergo nie mam prawa mieć zdania czy zadawać tobie kłam. Tego nawet nie rozwinę, wątpię poza tym żebyś to zrozumiał więc strata czasu.
- jesteś hipokrytą bo nie stosujesz się do tej durnej zasady sam - jeśli ja mówię, że pierdolisz głupoty to jestem traktowany przez ciebie pobłażliwie bo przecież nie wygrałem super pro turnieju w oborach dolnych, jeśli np frizen stawia się w pozycji krytyka topowych Koreańczyków i ich opinii to nikt nie piszę mu: słuchaj synek, pojedź do Korei, przejdź eliminacje, wygraj turniej a potem MM vs Nin etc i dopiero gadaj.

Weź to może przemyśl przy ciepłym kubeczku kakao zamiast pisać pod moim adresem głupoty.


p.s. pozdro poćwicz sam, ja nie gram w tą grę i nie jeżdżę na turnieje ty natomiast tak ale jakoś nie widzę tych sukcesów nawet po przestawieniu na larsa, może pograj stevem?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:17:39 »
Dlaczego tak malo osob gra Larsem w Korei, skoro jest tam taki uber hajlewel.
Bo w korei jest też tak (wiem że to dziwne) że ludzie grają tym kogo "lubią" jeśli tak można to nazwać (oprócz Holemana i Raina w pierwszej kolejności).

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:24:41 »
Myślę, że jednak jest różnica między rozmawianiem, kto kogo kim w MM pokona, a kto kim gra w Korei.
MM, Turniej, dojazdy, przyjazdy, pojazdy, kebaby, piwo na AoT / AoH - tutaj
Korea - http://backdash.pl/forum/index.php?topic=71.780
Moje pięści krwawią śmiercią!

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:26:55 »
Dadrot nie musi grać w tekkena, jemu od samego pisania o tekkenie na forum skill rośnie :P

Tundra Ty z kolei używaj trochę mniej UF3 to nie będziesz narzekał na karalność Larsa ;)

Steve nie jest największym topem w grze, jest nim Bobek bo można nim zabrać całe hp w kilka sekund bez juggli i przy tym wymagania manualne ma na poziomie -0. Ale to tylko moje zdanie.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:42:51 »
Nie wiem Komandos co moje własne umiejętności mają wspólnego z prowadzoną rozmową? Chyba kolego tego nie skumałeś, a muszę Ci przypomnieć, że w sytuacji gdy zacząłeś pisać na forum 'swoje' (ja opierałem się na opinii właściwej czołówki, bo sam prawie nie gram) zdanie i zostałeś zjebany publicznie to stanąłem w obronie twojej i innych. Wolności wyrażania własnego zdania? Gdy napisałem, że nie trzeba być reżyserem aby ocenić film albo pisarzem aby wyrobić krytyczną opinię na temat książki szybko to podłapałeś. Teraz nagle zmieniasz swoje stanowisko? Jeśli tak to primo nie zrozumiałeś moich postów. Ja nie wypowiadam się z pozycji eksperta tylko staram się zwrócić uwagę na to, że robi to frizen i tundra, i ich opinie wykluczają się z tymi należącymi do najlepszych graczy na świecie. Secundo nie masz sam nic do powiedzenia bo jesteś cienki jak dupa węża, vide brak skuteczności na naszych polskich super 40 osobowych turniejach pomimo dużego zapału do gry i frekwencji. Tak lepiej? Bo dla mnie to w dalszym ciągu głupota.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:45:41 »
Spoko, oceniac gre taka jaka jest mozesz jak kazdy inny, sadze ze Harada wie wiecej o tej grze niz kazdy z nas, a gra bardzo srednio.
Jednak jechac po kogos poziomie gry mozesz (albo raczej - powinienes) dopiero wtedy gdy z nim wygrasz lub wygrasz jakis wiekszy turniej w ktorym bral udzial.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 07, 2010, 18:55:23 »
Jednak jechac po kogos poziomie gry mozesz (albo raczej - powinienes) dopiero wtedy gdy z nim wygrasz lub wygrasz jakis wiekszy turniej w ktorym bral udzial.
Ja z Di nigdy nie wygrałem, a zawsze mówiłem że gra chujowo i koniec.  8)
PS. Powiem wam w tajemnicy, że on tak naprawdę dobrze o tym wie i przyznaje mi racje ;D

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 07, 2010, 19:46:45 »
Naszła mnie pewna myśl po całej tej dyskusji z bindowaniem. Muszę ja obgadać z resztą ekipy, a Mianowice może by tak zbanować wszystkie AS? w końcu grając na AS'ie człowiek ponoć robi wszystko 2-3 razy szybciej( pamiętam pewien wywiad z Ryanem ;) no i Velur mówi że mu d/f+2,wybijający elerktryk zawsze wychodzi na AS. To w sumie nie jest fair żeby ktoś miał taką przewagę ;)

Pitrex

  • Gość
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 07, 2010, 21:28:58 »
No z tymi AS'ami to nie do końca bym się zgodził bo prędzej można by zbanować pady....a juz mowie dlaczego, a mianowicie pierwotna wersja gry została stworzona pod arcade a na konsole jest jej rozszerzona wersja..;)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 07, 2010, 21:31:44 »
To ani nie pierwsza, ani pewnie nie ostatnia dyskusja na temat bindów. Jak się skończy? Tak, jak zwykle, tzn. zasady pozostaną bez zmian. Szkoda czasu na kłótnie - lepiej poćwiczcie :)

PS Tundro, dziękuję Ci za moją nową sygnaturę ;D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 21:36:26 wysłana przez Di »

Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 07, 2010, 21:35:29 »
To niech każdy zabierze ze sobą mate d DDR`a i grajmy na tym to będzie dopiero turniej 4fun.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 07, 2010, 21:39:40 »
Oj skończta chłopy pi****lić. Jeśli mam wyrazić własną opinię to jestem bardzo przeciwny banowaniu kogokolwiek/czegokolwiek. Gram z Friezenem już od paru dobrych lat, od jakiegoś czasu młody zaczął szaleć Stevem i pomimo jego bardzo wysokiego poziomu tą postacią (jest chyba najlepszym Stevem obok Matta IMHO) dalej mogę mu natłuc swoją Anną, wymasterowaną do granic moich możliwości, ale jednak znacznie i boleśnie. Jak stoi Anna względem Steve'a każdy chyba wie, daruję sobie więc tłumaczenie. Dlatego pomysł z banowaniem postaci jest chybiony.

Z kolei następnym mega durnym pomysłem jest zakaz bindowania. Nie wiem kto to wymyślił, po co to wymyślił, ale niech weźmie sobie ciepłą kąpiel, dziabnie dwa kielichy i pójdzie spać, może wstanie w pełni władz umysłowych. Na padzie by wcisnąć trzy przyciski naraz trzeba, w odróżnieniu od sticka, wygiąć dłonie w bardzo nienaturalnej, wręcz bolesnej, figurze by trafić trzy naraz. To nie jest kwestia skilla, tylko kwestia anatomii i ergonomii. Na sticku jest to dużo prostsze, tak jak Tunder napisał, bo można ustawić dwa palce w linii lekko skośnej i wyjdzie, bez przeciążania stawów. Także darujcie sobie te dziwaczne i z dupy wzięte argumenty o skillowości wciskania trzech guzików naraz na padzie, idźcie się może pouczyć biologii.

Bardzo Dadrot mi się nie podoba, że traktujesz największy nasz turniej jako event for fun. Przyjedź może na jakiś turniej, zobaczysz że faktycznie jest tam fun, ale też jest spore napięcie, stres, zacięcie i wspinanie się na wyżyny swojego skilla. Każdy daje z siebie wszystko, pomimo tego że wie, że nie wygra samochodu. Swoją drogą, jestem teraz w Warszawie i chętnie się spotkam, niekoniecznie by pograć, chętnie z Tobą porozmawiam by wymienić poglądy bo czasem faktycznie gadasz z sensem. Jestem tu do 17 grudnia. Jeśli chcesz się ze mną spotkać twarzą w twarz to wyślij mi PM.

Pozdrawiam Wszystkich.

Tematu nie urywam, kłóćta się dalej i proszę trzymać taki poziom kultury jaki jest:-)


« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 21:45:30 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 07, 2010, 22:24:14 »
Brnąc przez wszystkie strony tego tematu miałem niezłą nerwicę... ale jakoś ostatni post Nevana mnie uspokoił jednak bo i napisał to, czego już nie muszę pisać ;]    A za zakazem bindowania nie ma żadnych racjonalnych argumentów, koniec kropka.  Zresztą duża cześć graczy na stickach z politowaniem patrzy a tych, którzy męczą się jeszcze na padach zamiast przenieść się na "gałę" i tym samym ułatwić sobie życie.