Autor Wątek: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami  (Przeczytany 40185 razy)

Tundra

  • Gość
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:19:45 »
Cambion, ja nie oczekiwalem od Ciebie sensownego komentarza. Steve nie ma dobrych punisherow, ale za to jest praktycznie nie karalny. qcf+1 - 2? Litosci. Koreanyczyc maja do siebie to, ze nie robia juggli, czesto zero oki lub setupow a i tak swietnie graja. Maja dziwny styl, ktorego naszymi standardami nie da sie ogarnac. Natomiast wspomnialem o tej scianie, poniewaz jesli Nin tego nie robi, malo kto mial okazje to zobaczyc. Gdy patrzysz na walki Knee, mozesz poznac pelny skill Bryana, natomiast Nin gra jakos inaczej, czasami mam wrazenie ze zabija skillem a postaci nie uzywa w 100%.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:22:45 »
Odpowiedź jest prosta. Kolo tak odstaje od reszty skillem, że aby nie wygrywać z każdym do zera, nie robi najmocniejszych juggli, ścian i nie nie stosuje oki.

Co u Człowieka-Płaszcza z użytecznych ciosów jest karalne oprócz: u/f+3, f+1+2, d/b+4, WS+2,1?
Aha, no i f,f+4,3 no ale to bym przemilczał bo jakby to było niekaralne to sorry
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 17:31:10 wysłana przez Cambion »

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:22:57 »
Mariusz dobrze prawi ściana z qcf+1 o ile się nie mylę za ponad 120??;> Ale Tundersiku i Frizenq nie spierajcie się z ludźmi z forum oni zawsze mają rację bo więcej w to grają niż wy razem wzięci ;p zresztą po co ja coś piszę przecież nie jeżdżę na turnieje i nie umiem w to grać, a o postaciach gówno wiem pozdrówki:*

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:30:59 »
d2~1,2b!3,1,1;df1+2 - to nie jest najmocniejsza ściana Steve'a?

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:36:18 »
Steve jest niekaralny, nie ma mu sie gdzie schylic i w dodatku wystarczy jedno minimalne potkniecie zeby leciec za ponad 2/3. Steve ma wybitne kary na -10 w stojce i -11 z WS.

Nin jest najlepszym Stevem na swiecie i nikt mu tego nie odbiera, jednak gre dostalismy wszyscy ta sama. Steve ma lepsze oki, a nawet przeciwnik ma zgadywanke jezeli skonczymy sciane SF. Jak zrobimy to tak jak on, czyli 3,1,1 to zadna ze stron nie ma przewagi. Dodajmy do tego ze ta sciana zabiera ok 26 dmg wiecej.

Benq, sciana zabiera z reguly 108, po 3,1,1 na CH bierze kolo 130 ;)

@Komandos
Tak o tej mowie.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:42:37 »
otototot no właśnie thx Adrianq;p

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:43:27 »
Wow Beniu cieszę się, że znalazła się kolejna rozsądna osoba na forum! Proponuje w takim razie banować Steva, może w końcu reszta świata zacznie podłapywać trendy z Polski, może i Nin się nauczy w końcu grać? Przecież tundra i frizen rozkminili tego tekkena o kilka leveli wyżej niż cała reszta. Już wiemy, że Lars jest midem a steve to postać którą powinno się banować, proste. Aha, no i Nin nie zna steva a holeman larsa (pamiętam te zabawne komentarze z jego ust hehe - z miejsca piszę, że nie robiłem żadnych printscreenów więc ci tego friz nie udowodnię ale ładnie żeś się napinał jak to holeman nie potrafi grac larsem), obaj powinni przylatywać na korepetycje do frizena.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:46:10 »
Dadrot, proponuje zapisac sie na lekcje czytania ze zrozumieniem.
Nigdzie nie napisalem ze steve powinien byc banowany, ani nigdzie nie napisalem ze Lars jest midem.
Tak pisalem ze Holeman nie wie jak grac ta postacia, ale nie gral tak jak teraz. Teraz z czystym sumieniem moge napisac ze lepszego od niego Larsem nie ma.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:50:51 »
Oj nie lubie jak ktoś piszę beniu ;p oj nie o to mi chodziło dadrociku nie bądź zły na mnie wiem , że nin jest najlepszym stevem chociaż bardziej podoba mi się styl knee kiedy operuje boxerem;p a chodziło mi o to , że czasami nie warto się spierać o głupotki to tylko gra ludzie...tundersik tylko napisał , że frizen robi lepszą ścianę Foxem a tu już napina - Frizen jestnajlepszym foxem na świecie lol i po co to wszystko??;>
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 17:54:04 wysłana przez Benek »

Tundra

  • Gość
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:52:07 »
Tez nie napisalem takich rzeczy, ale Dadrot gdzies to wyczytal. Ja mowilem  o rozwazeniu zbanowania go. A o larsie ze przez to ze jest dosc karalny ( kazdy sensowny low karalny na wybitke) do tego bezpieczne wybitki maja gigantyczne recovery co sprawia, ze trzeba bardzo dobrze i sytuacyjnie ich uzywac. Lars jest bardzo silny, ale niejest over topem to co pisalem, taki Law z jego Magic d/f+2 wybija sie i to sporo, nie wspominajac o Bryanie czy Stevie. Dadrot cieszymy sie tutaj z Twoich komentarzy, ogladanie filmikow na youtubie Ci sluzy, dalej ogladaj zamiast grac, dalej pisz na forum, zamiast grac i dalej uwazaj ze masz racje zamiast grac i sie przekonac. Jak przyjedziesz na AOT 2, pokonasz Steve'a Frizena Ravenem, Yoshkiem, Zafinka lub innym low tierem ( gra jest przeciez zbalansowana, kazda postacia mozna spokojnie grac itd) to wtedy wezmiemy Twoje komentarze na powaznie, poki co? Pozdro pocwicz.

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:57:04 »
OJ thunder proszę uspokój się już też luuuzz:*

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:57:14 »
No i taka to jest właśnie 'dyskusja' z tobą frizen. Czy naprawdę muszę po raz kolejny wklejać twoje własne cytaty? Ja pierdole. Dobrze, że chociaż nie wypierasz się jeżdżenia po holemanie lol. To o banowaniu steva było zaś skierowane bardziej w stronę twojego wiernego akolity tundry:
"(...)mysle ze Frizen zgodzi sie ze mna, ze ta postac moglaby byc banowana. Lars jest karalny(...)"

Dobra ja już kładę na to laskę. A co do czytania ze zrozumieniem to vice versa. Twój bystry inaczej kolega pomimo całkiem jednoznacznych postów z mojej strony próbuje mi uparcie tłumaczyć, że zakaz bindowania się w Polsce nie sprawdzi. Dziękuje mu za to z całego serca, nie wpadłbym na to sam.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:58:34 »
Poki co wstawiles mi tylko cytat, jak pisalem ze lars jest "high-mid" ;)

edit: moglaby=/=powinna

Czytam wszystkie posty i jedyne z czym mam problem to wyczuciem ironi, nikt nigdy mi nie zarzucil, ze nie rozumiem tego co pisze, wiec skad to o czytaniu ze zrozumieniem?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 18:01:16 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tundra

  • Gość
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:59:13 »
Nie ma za co Dadrot. Akolity?D Nikt mnie jeszcze tak nie nazwal :D Thx

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: AOT, AOH-wszystko co nie jest zapisami
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 07, 2010, 17:59:56 »
ech szkoda , że przez neta się napić z ludźmi nie można wtedy inaczej by bylo bez kłótni i wszyscy by się kochali i razem grali jak najlepsi przyjaciele xD..chyba pier...le głupoty , a więc spadam a AOT na pewno bedzie dobrym turem 3mam kciuki za chłopaków z TLT pozdro z Niemcznkowa ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2010, 18:03:45 wysłana przez Benek »