Autor Wątek: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 117248 razy)

cieslak

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 04, 2010, 23:23:30 »
Czemu nie graja na prawdziwych boiskach wymiarowych? I czemu czesto graja kilku na kilku a nie 11 na 11? Na tym polega roznica, wszystko zalezy od mozliwosci.

Bo nie mają możliwości grania na wymiarowych. Bo jakby grali 11 na 11 na niewymiarowym bosiku, to byłby niezłe ścisk. Wy macie możliwość grania w Tekkena tak jak reszta. Skoro niektórzy z was jeżdzą na turnieje zagraniczne i tam panują takie zasady, to i u nas powinny. Poza tym z tego, co wiem, to przyjeżdza paru graczy z innych krajów, więc imo "ogólne zasady" powinny być zachowane.

Edit: Chyba że w Europie i Stanach też się gra inaczej niż w Azji, więc proszę pominąć mojego posta.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 23:29:16 wysłana przez cieslak »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 04, 2010, 23:30:05 »
No właśnie, którzy to gracze stanowią tych "paru tych innych z zagranicy"?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

cieslak

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 04, 2010, 23:33:37 »
No właśnie, którzy to gracze stanowią tych "paru tych innych z zagranicy"?

Ksywek nie znam, ale ktoś we wcześniejszych postach, bodajże Di czy Tenshi, wspominał, że "mają zamiar pojawić" się gracze z Niemiec oraz tzw. Rajan Hart.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 05, 2010, 00:11:49 »
dlaczego dzieci na podworku nie graja w pilke nozna rownych 45 min na polowe? Czemu nie graja na prawdziwych boiskach wymiarowych? I czemu czesto graja kilku na kilku a nie 11 na 11? Na tym polega roznica, wszystko zalezy od mozliwosci.

Dzieci nie graja na zasadach ustalonych przez FIFE bo nie maja takich mozliwosci, ale gracze Tekkena maja mozliwosc grania na regulach w innych krajach (chyba ze o czyms nie wiem). Osobiscie zwisa mi i powiewa, ktory wariant wybiora organizatorzy, ale argument odrzucajacy regulaminy "zagraniczne", bo to nie jest taki poziom zupelnie do mnie nie przemawia ;D. Jezeli turniej ma byc topowym wydarzeniem (jestem pewny ze takim bedzie ;>), to mozna wariant "zagraniczny" wziac pod uwage.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 05, 2010, 00:30:41 »
Swego czasu za czasów T5 pamiętam jak niektórzy chcieli wprowadzić (i gdzieniegdzie się tak grało) 123% hp, bo w Korei w automatach T5 było tak poustawiane. Szkoda że już tak nie ma bo byłaby teraz rozkminka czy wybrać zasady pro (światowe) czy jeszcze bardziej pro (koreańskie) ; D.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 05, 2010, 00:36:43 »
Swego czasu za czasów T5 pamiętam jak niektórzy chcieli wprowadzić (i gdzieniegdzie się tak grało) 123% hp, bo w Korei w automatach T5 było tak poustawiane. Szkoda że już tak nie ma bo byłaby teraz rozkminka czy wybrać zasady pro (światowe) czy jeszcze bardziej pro (koreańskie) ; D.
Ja właśnie dość długo grałem na 123%hp ^ ^   W salonie gier gdzie grywałem to wszystkich tekkenowców się tym zaraziło :)

Gajda

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 05, 2010, 00:57:39 »
Boże jedyny Makumbe zachowaj!!!

Nosz do jasnej pelargonii, czy was już do reszty pogieło!?! Macie problem problem jakbyście nie wiedzieli jak sie ubrać na pogrzeb, czy na biało, czy na czarno. Przecież to chyba jasne, że jak są jakieś zasady to się ich nie podważa! No chyba, że się jest cesarzem, chociaż za komuny można było zostawić wpis w księdze skarg i zażaleń. Jak się coś nie podoba wystarczy raz napisać/powiedzieć lub wykrzyczeć, ale nie cały czas się drzeć i płakać nad sobą, i mówić że skoro tak jest na świecie to u nas tak ma być. Ja rozumiem cudze chwalicie swego nie znacie. Czy trudno jest zrozumieć, że jak się jest na innym podwórku to panują inne zasady i trzeba je respektować, a jak ktoś wchodzi na twoje podwórko to musi uszanować zasady na nim panujące. Wystarczy napisać raz że nie podoba mi się, albo podoba i panowie organizatorzy po jakimś czasie zbiorą się i policzą głosy zastanowią nad ostatecznym werdyktem.

Pewnie niektórzy zastanawiają się po co to piszę, więc już mówie, mam po prostu wrażenie że niektórzy zaraz się popłaczą jak nie będzie po ich myśli, bo jak ten temat był już wielokrotnie maglowany tak niektórzy nie potrafią się pogodzić, że świat idzie wlasną drogą i próbują narzucić własne tempo bo tak jest lepiej.

Są zasady gdzieś na świecie to się je szanuje i tak samo powinno być u nas, nasze zasady też trzeba szanować.

Lećcie cwaniaki na turnieje do Azji tam 3/4 są na zasadach single elimination, a potem wróćcie padnijcie na kolana i przepraszajcie nasze zasady bo u nas turnieje są dla graczy a gdzie indziej są dla... sami sobię to dokończcie, szanujcie to co macie i na to nie plujcie, zasłaniając się łzami. Tragedia na kwadratowych kólkach.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam wszystkich, i tych blisko i tych daleko.         

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 05, 2010, 01:11:29 »
A zes Adasiu podsumowal :D Pieknie, az sie lezka zakrecila w oku :D

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 05, 2010, 01:43:21 »
Ale Adam, nikogo nie pogięło:). Jest normalna dyskusja, nikt, poza Tobą, nie krzyczy:P.
Na tym polega rozmowa, na wymianie argumentów i, czasami, drążeniu tematu nawet przez kilka stron. Tak to już jest, dzięki temu fora jakoś się kręcą i coś się na nich dzieje. Jakby ktoś chciał poinformować orgów że coś mu się w zasadach nie podoba to by im wysłał maila z notką o niewysyłaniu wiadomości zwrotnej. No ale jak widać nie o to chodzi:P.

Poza tym, oczywiście masz w większości rację.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 05, 2010, 01:53:15 »
Akurat Liber myślę, że wszyscy uczestnicy tej dyskusji mielą cały czas te same wyświechtane argumenty, więc nie ma tego sensu drążyć kolejnych parę stron. Tutaj dyskusja się kończy, donikąd nie prowadzi nas ona, niestety.

Organizatorzy i tak postanowią swoje i tyle w tym temacie.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 05, 2010, 02:31:32 »
Bez glosowania, ustalaja organizatorzy i git. Z tego co wiem to bindowanie przyciskow bocznych na padzie jest zabronione, ale jedynie (?) w Polsce ludzi z tego korzystaja - bo tylko u nas wielu jeszcze na padach gra...

cieslak

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:17:10 »
Z tego co wiem to bindowanie przyciskow bocznych na padzie jest zabronione, ale jedynie (?) w Polsce ludzi z tego korzystaja - bo tylko u nas wielu jeszcze na padach gra...

Chyba tylko mówisz o Tekkenie. Na sto procent można ustawiać sobie w GG, 3rd, SSF4. A gdzie? Francja, Szwecja, Niemcy, Hiszpania, Brazylia i wiele innych... Nawet w USA można w GG - nie wiem jak w innych. Jak to kiedyś powiedział Caer (najlepszy szwedzi gracz Testamentem w Europie - GG ): "Nawet jeśli sobie ustawisz przyciski na padzie, to ja i tak mam łatwiej grając na sticku niż ty". (Nie pamiętam dokładnie, czy tak to powiedział, ale coś w tym stylu.)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:18:58 »
Byłem na niejednym turnieju w Europie i nie było problemów z bindowaniem. Nie wiem, skąd to wzięliście.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:56:17 »
Na WCG tez nie gralo czasem kilka osob na padach? Chyba GM o ile sie nie myle.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 05, 2010, 14:05:45 »
Tak, ale w USA grają bez bindów i na WCG pewnie też tak było. Raczej tylko w Euro można ustawiać przyciski.