Autor Wątek: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 117250 razy)

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:15:30 »
Gajdziński. Bezwzględnie!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:17:03 »
Albo Frizen ;] To chyba jedyni z lepszych graczy grający wszystkimi, albo prawie wszystkimi postaciami.

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 05, 2010, 21:36:45 »
Benek by wygral :D On nawet jak nie gra jakas postacia to i tak nia gra :D

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 05, 2010, 23:22:34 »
A tam Mariuszu ja nie umiem w to grać

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #184 dnia: Grudzień 05, 2010, 23:44:00 »
Zgadzam sie, ale to w niczym nie przeszkadza :D

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #185 dnia: Grudzień 06, 2010, 00:37:40 »
Benek wsadzający hardy postaciami których " nie dotykał nawet w practise" to już chyba norma ;)

Mnie zapisać jednak tylko na t6 single and sbo, bez streeta jak na razie.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #186 dnia: Grudzień 06, 2010, 13:29:20 »
dla mnie zasady ustalane przez koreanczykow,japonczykow czy amerykanow,moga miec sens,bo:

-relatywnie dluzej graja w ta gre
-znacznie wieksza baza graczy
-kultura e-gameing'u jest bardzo rozpowszechniona

w zwiazku z tym uwazam,ze doswiadczenia graczy po obu stronach swiata,nasowaja nam sprawdzone rozwiazania,ktore powinnismy wykozystac.w moim mniemaniu jest to porownywanie do przemian cywilizacyjnych,to,ze polacy zarowki nie skonstruowali,nie zanczy,ze jej nie beda uzywac.oczywiscie do "international" pomyslow mozna wprowadzic usprawnienia,tak jak to ma miejsce ze zwyklym trenowaniem postaci:1.joybox,2.greenarcade3.gamersvision4.practice;p

aczkolwiek uwazam,ze rozgrywki indywidualne powinny byc tzw.character lock,nie zaleznie od tego czy ktos wygral czy przegral.
pamietam ,ze nawet w bangkoku przy rejstracji prosili mnie o podanie postaci.
kolejna sbiektywna mysl odnosnie zmiany postaci:jezeli ktos trenuje na turniej,powinien trenowac swoim mainem,jezeli chce zmieniac postac to zwyczajnie pragnie sie ,uzywajac nomenklatury magic'a zside'owac.jest to tak jak ze sportowcami przed olimpiada gdzie biegacz trenuje biegi,a nie pchniecie kula.tylko prosze nie wspominac biatlonstow,bo oni maja gorsze wyniki;p

co do rozgrywek drozynowych(bo sbo to nie wiem dlaczego sie w pl mowi ,chodzi przeciez o super battle opera ) uwazam,ze zakaz grania w zespole tymi samymi postaciami mozna zniesc,z uwagi na ogolna liczbe PST(polskiej sceny tekkena;p)

tak wiec reasumujac powiem,iz wieksza radosc sprawi mi granie na zasadach pro,niz dolaczenie do dzieci na podworku;d

ps.powinni cos zrobic z tym slabym pomyslem rozstawianie foworytow w grupach tez,straszne to kumoterstwo;/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 13:36:18 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #187 dnia: Grudzień 06, 2010, 16:03:46 »
Czyli jesteśmy dziećmi z podwórka. To fajnie, ze przez większość swojego exposé probujesz cos tam argumentowac, ale ja nie czuje sie chlopaczkiem z podwórka, podejrzewam ze inni tez nie, dlatego przyznaje Ci specjalna nagrodę za pogardliwe podejście do nas i notoryczne błędy. Następny do wygrania bedzie urlop od pisania na forum, mozesz spędzić go gdzie chcesz, np. w Bangkoku.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #188 dnia: Grudzień 06, 2010, 16:56:37 »
Cytuj
ps.powinni cos zrobic z tym slabym pomyslem rozstawianie foworytow w grupach tez,straszne to kumoterstwo;/

Nie wiem jak na Sri lance czy w Kazachstanie ale nasze dzieci na naszym podwórku od zawsze były rozstawiane, tradycja takiego małego kraju w środkowej europie zwanego Polską(sprawdź mapę jak co ;] ). Ja osobiście chętnie wysłucham co takiego złego w rozstawianiu faworytów lub ludzi z jednej ekipy.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #189 dnia: Grudzień 06, 2010, 17:32:35 »
-kultura e-gameing'u

A myślałem, że ludzie już głupszego słowa niż "e-sport" nie wymyślą.

ps.powinni cos zrobic z tym slabym pomyslem rozstawianie foworytow w grupach tez,straszne to kumoterstwo;/

Nie wiem jak wy gracie w tekkena, ale grajcie sobie jak wam wygodnie. Od siebie tylko powiem, że nigdy nie miałem złego doświadczenia na turniejach z rozstawianymi faworytami. Ba, jak już ZajmaN powiedział, to i dla mnie jest tradycja już. Zresztą co to za turniej GG, którego by Cieślak nie ustawił? :D
Moje pięści krwawią śmiercią!

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #190 dnia: Grudzień 06, 2010, 17:42:53 »
Racja, rozstawianie faworytow debilizm. Zrobmy lepiej grupe, w ktorej bedzie 8 najlepszych (teoretycznie osob) i wychodzi jedna. wtedy bedzie pure skill i uczciwosc.

Swoja droga Spike, moja prosba, nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie znasz badz nie rozumiesz. Ludzie rozstawiani sa w grupach, tak zeby nie grali Ci sami z jednego miasta i to ma sens. Najpierw jednak najwazniejsze jest rozstawienie (teoretycznych) topow zeby w kazdej grupie byl jeden i tyle. Ja tu nie widze żadnego kumoterstwa, aczkolwiek Ty jesteś światowy i może w Azji wiedzą lepiej co to słowo znaczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 17:46:54 wysłana przez Mariusz "Tundra" Pudzianowski »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #191 dnia: Grudzień 06, 2010, 17:47:58 »
Rozstawienie faworytow moze miec swoje wady, ale jak nie rozstawienie to co? Randomowe losowanie? W azji moze nie trzeba rozstawiac, bo tam kazdy moglby byc "faworytem", ale na polskiej scenie, na ktorej mamy ok ~60 osob (?) z widocznymi roznicami w poziomie takie cos raczej nie przejdzie. Czyli oplaca sie byc "topem", co motywuje do treningu. Przynajmniej ja to tak odbieram. Jesli jest jakis lepszy sposob na ukladanie grup to warto go poznac ;].

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #192 dnia: Grudzień 06, 2010, 18:39:36 »
Przecież rozstawianie faworytów jest nawet w piłce nożnej w mistrzostwach (koszyczki). Więc jeżeli tam nie ma niczego bardziej sprawiedliwego to raczej w ogóle nie ma.

Coś mi się wydaje że Spajk pisał to pod wpływem; D.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #193 dnia: Grudzień 06, 2010, 18:48:00 »
ludzie ja was nie moga pojac.
czyli jak,ze niby wolicie grac na zasadach amatorskich??jezeli tak to wasza sprawa ,na tym forum chce sie podzielic moimi sugestiami ,oczywiscie oganizatorzy wybiora wariant wedlug nich najodpowiedniejszy.

przepraszam jezeli kogos urazilem wspominajac o bangkoku...ja jednak na waszym miejscu bym sie cieszyl,ze ktos z forum moze powiedziec jak sie sprawy maja tam ,a tam.szczegolnie,ze za niedlugo bede sie wybieral do seulu(za co z gory przepraszam).

przepraszam zarowno za zle interpretowanie slowa forum,bo dla mnie jest to miejsce wyrazania opinii.

@TUNDRA prosze napisz jakiego znaczenia slowa,ktorego uzylem nie rozumiem.


nie kapuje,o co wam chodzi??

nevan ma zawsze jakies "ale".jezeli macietakie zyczenie moge kompletnie przestac pisac na tym forum,mnie to nie zrobi wielkiej roznicy,jednak moze kogos jeszzce interesuja konstruktywne posty...nawet jezeli czasem sa w nich bledy ortograficzne.za co oczywiscie przepraszam, szczegolnie HIRYU.

prosze przemyslcie czy koniecznie musicie zabijac glos szcerosci.

a i jeszcze jedno ZAJMAN dla wiekszosci ludzi polska to wschodnia europa,zapytaj randomow z zagranicy;p
 
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #194 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:08:25 »
Ja osobiście jak najbardziej jestem za tym abyś pisał dalej, mnie takie rzeczy generalnie interesują. Problem z ortografią? Proponuję zacząć od dużych liter na początku zdania :P Kwestia rozstawienia jest dla mnie jasna, musi być i tyle. Ser słusznie zauważył że rozstawienie mam miejsce np. w piłce nożnej.