Autor Wątek: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 117244 razy)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:09:47 »
Mnie Twoja ortografia powiewa na parapecie, dopóki nie ma byka na byku, za to wiedz, (i to tylko dla informacji podam) że to już nawet w PL jest oficjalnie Soul. Ale to nie temat na takie rzeczy, zresztą nikt nie wie jak hangeul transkrybować, a w mediach twardo jeszcze mamy takie wynalazki, jak Fenian.

Ale do tematu Spike. Co jest amatorskiego w "naszych" zasadach? Piszesz o tej ziemi polskiej, jakbyśmy się na turniejach burakami rzucali, albo grali na konsolach na węgiel. Jak dotąd jedyna dziwna w moim odczuciu zasada, o jakiej tu przeczytałem to zakaz bindów. Chętnie bym ci przyznał rację, gdyby tu jakieś bany postulowano czy inne elementy faktycznie zmieniające rozgrywkę. Zresztą argument "bo lepsi tak grają" wcale nie jest mocny.
Moim zdaniem skoro grają Polacy, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby grali na polskich zasadach. Szczególnie, jeśli nie odbiegają one w znacznym stopniu od zasad innych narodów. Zresztą character lock czy jego brak nie zwiększą ani nie zmniejszą poziomu naszej gry ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:13:02 »
Nie ma co się spuszczać!
Organizatorzy ustalą zasady ,a jak komuś nie będą się podobać niech nie przyjeżdża na AOT/H i tyle.


Ps.Bedzie ta wydzielona sala dla Kokolino i Komandosa? :)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:44:06 »
Ps.Bedzie ta wydzielona sala dla Kokolino i Komandosa? :)

Aki oszczędź sobie nędznych prowokacji. Jak masz coś do mnie to się nie chowaj za Kokolino :D

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 06, 2010, 19:50:29 »
Rozstawianie faworytów jest prawdopodobnie w każdym tego typu dyscyplinie czy to gra czy sport. Więc to nazywa się pro. To że w Koreii większość graczy gra na prawie takim samym poziomie więc pewnie dla tego tam nie ma rozstawiania albo to może oni są w dupie informacyjnej. Dla nikogo to nie jest krzywdzące i gwarantuje duży profesjonalizm :)

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 06, 2010, 20:26:31 »
Ps.Bedzie ta wydzielona sala dla Kokolino i Komandosa? :)

Aki oszczędź sobie nędznych prowokacji. Jak masz coś do mnie to się nie chowaj za Kokolino :D

Jakie prowokacje? Za nikim się nie będę chował.
Do zobaczenia.

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 06, 2010, 20:55:48 »
#Thundra aka Wafle Sonko - nie wypowiadaj się na niektóre tematy bo żal dupę sciska podczas czytania.
#Nevan - ja nie krzycze
#Aki - sala będzie jak zajdzie potrzeba

Spike ma sporo racji. Jak dla mnie korzystanie z zasad przyjętych w krajach gdzie dana dziedzina jest na wyższym poziomie, niż u nas, jest jak najbardziej logiczne. W zeszłym roku nie można było wybierać tych samych postaci w SBO/turnieju drużynowym i tak też będzie teraz. Nie wiem czemu wszyscy czepiacie się Spika o to że podaje dokładne info - co, gdzie, jak i z jakiej racji.
Kilka zasad jest jeszcze do ustalenia i w najbliższych dniach podamy dokładniejsze info.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 21:01:53 wysłana przez JuniOr »

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 06, 2010, 20:56:13 »
Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy robienie AoT2H ma sens. To ma być impreza na której ludzie mogą spotkać się pogadać, pograć,posiedzieć w przyjacielskiej atmosferze. A tu wychodzi na to że już na forum nie możecie się dogadać:(. Jeszcze wyjdzie na to że z ŁDK'u zrobi się ŁDB( Łódzki Dom bijatyk) i to w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Ludzie "make love not war". Z najmniejszej pierdoły robicie nie wiem jakie halo. EDIT :
Będzie rozstawianie faworytów i koniec, Chce ktoś trafić to pięcio osobowej grupy z Gajdą, Friziem, Nevanem, Di? a Później będzie płacz że "wychodzą tylko 3 osoby a on zapłacił tyle kasy i co ma teraz robić ?" Dla tego rozstawia się faworytów. Co do SBO, to zasady ustalimy My (TLT) w Łodzi i wara od nich. Jeżeli o mnie chodzi to jestem przeciw zmienianiu postaci po wygranej. SBO najlepiej pokazuje jakie ma się ogranie na inne, i opanowanie swojej postaci. Nie będzie zmiany postaci bo "jest mi nudno z kimś wygrywać "  nie qwa i koniec.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 21:06:50 wysłana przez dante84 »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 06, 2010, 20:59:55 »
Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy robienie AoT2H ma sens. To ma być impreza na której ludzie mogą spotkać się pogadać, pograć,posiedzieć w przyjacielskiej atmosferze. A tu wychodzi na to że już na forum nie możecie się dogadać:(. Jeszcze wyjdzie na to że z ŁDK'u zrobi się ŁDB( Łódzki Dom bijatyk) i to w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Ludzie "make love not war" .

Nie boj sie. Na forum wszyscy sa mocni a pozniej roznie bywa ;d. Jakies nowe info?

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 06, 2010, 21:03:52 »
Coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy robienie AoT2H ma sens. To ma być impreza na której ludzie mogą spotkać się pogadać, pograć,posiedzieć w przyjacielskiej atmosferze. A tu wychodzi na to że już na forum nie możecie się dogadać:(. Jeszcze wyjdzie na to że z ŁDK'u zrobi się ŁDB( Łódzki Dom bijatyk) i to w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Ludzie "make love not war" .

Nie boj sie. Na forum wszyscy sa mocni a pozniej roznie bywa ;d. Jakies nowe info?

Tiaaa. Tylko później Ja i Nevan chodzimy poobijani, a nic do siebie nie pisalismy o ustawkach xD

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 06, 2010, 21:13:19 »
Chłopaki nie kłóćcie się, lepiej opierdolcie szokobonsa





Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 06, 2010, 21:14:51 »
Nie czytałem wszystkich postów, ale już widzę, że w Łodzi będzie hype ;]

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 06, 2010, 22:14:55 »
Spike, chodzilo mi o kumoterstwo. Nikt po kolezensku sie nie ustawia, to ze rozstawiamy topy (od kiedy gram w Tekkena,  obowiazuje ta zasada) wynika z tego, zeby bylo najuczciwiej i tyle. Tu nie ma zadnych ukladow.

Dante, mowiac o niezmienianiu postaci po wygranej masz na mysli single'a? Bo napisales to jakby o SBO, a w SBO skoro gramy jedna postacia oczywiste jest, ze nie mozna zmieniac.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 06, 2010, 22:58:55 »
Ja tam byłbym za  zakazem gry na ustawieniach innych niż default, pisałem o tym już wcześniej, jest to rozwiązanie szeroko stosowane, usprawnia przebieg rozgrywki i jest generalnie fair jak dla mnie. Ale w Polsce to nie przejdzie, ludzie nie potrafią grac bez bindów (aka czity) i żaden przemyślany i logiczny argument do nikogo tutaj nie przemówi. Koniec końców to turniej lokalny dla małej garstki ludzi, organizowany raczej z pobudek innych niż chęć krzewienia esportu i kręcenia światowego hype, tak więc ma prawo rządzić się swoimi zasadami. Co do rozstawiania topów to rozwiązanie jest u nas jak najbardziej wskazane, wręcz koniecznie. I tak nigdy nie wygrywa nikt z dupy więc to tyle. Counterpicking w tekkenie dla mnie jest bez sensu bo to nie gra oparta na MU. W SF to już inna para kaloszy, ja generalnie jestem za całkowitym zakazem counterpickowania ale widać po światowych turach, że różnie tutaj są zasady wybierane. Jedno jest dla mnie jasne - counterpick w SF to coś super lame/weak, czym ja osobiście się brzydzę :/
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 07, 2010, 07:54:52 »
Nie no, z tymi bindami to poniosła Cie wyobraźnia.

szostakfm

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 275
    • Zobacz profil
  • PSN ID: szostakfm
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #209 dnia: Grudzień 07, 2010, 09:20:17 »
Ja tam byłbym za  zakazem gry na ustawieniach innych niż default

A może w ogóle pojechać po bandzie i kazać wszystkim grać na tych samych padach (aka default controllers) - odpada cały problem z przełączaniem oraz, co ważniejsze, ze sprawdzaniem czy baterie są aby na pewno wyciągnięte.
"Scrub" to stan umysłu, nie poziom umiejętności.