Autor Wątek: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 117237 razy)

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 04, 2010, 10:30:17 »
T6 single + SBO

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 04, 2010, 11:27:16 »
Dlaczego nie można zmieniać postaci mi to wogóle nie przeszkadza ja lubie sobie zmieniać często postacie xD

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:24:17 »
Dlaczego nie można zmieniać postaci mi to wogóle nie przeszkadza ja lubie sobie zmieniać często postacie xD

nikt jeszcze nie potwierdzil ,ze nie mozna.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 15:50:47 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 04, 2010, 19:21:41 »
Cambion, fajnie ze lubisz mowic o zasadach obowiazujacych gdzies tam na swiecie, z tego co wiem nie grywasz w Korei, ani na europejskich turniejach. Mowimy o Polsce, glownie polacy beda grac w tym turnieju. Smieszy mnie taka gadka, ze jakis Ryan przyjdzie i rozpowie ze sie nie trzymamy zasad, lol. Kogo to obchodzi, pojade do Korei pograc z zawodowcami to bede sie trzymal ich regul, nagle ktos podchwytuje zasade z konca swiata i chce ja stosowac w polskich realiach. Nikt z Was nie podal argumentu, czemu ta zasada ma sluzyc, zwlaszcza w Polsce. Ja nie mowie ze ona jest glupia tam gdzie sie jej przestrzegaja (na pewno w Korei ma to sens), ale mowienie ze dajmy ta zasade, bo gdzies jej uzywaja jest debilizmem. Ja sie zawsze sprzeciwiam brakowi argumentow, ta zasada moze sobie byc, obojetne mi to, tylko ze ktos napisal po co. SBO chcecie robic po koreansku? Nie ma sprawy, pytanie po co? Moze nie jestes jakims ultrastarym wyjadaczem w Tekkena, i nie gram turnieji od 10 lat, ale od kiedy gram, to jezdzilem prawie na kazdy turniej w Polsce i jakos sobie wielu zasad nie przypominam, nigdy nie bylo problemu z jakimis nowymi zasadami. Ale zaczela sie era youtube'a, ogladanie walk Knee i reszty, i nagle kazdy chce grac tak jak oni, gdy skillowo odstajemy o nich o lata swietlne.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 19:23:54 wysłana przez Mariusz "Tundra" Pudzianowski »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 04, 2010, 20:06:30 »
No comment :)) :)) :)).
Przeczytaj kilka razy to co napisałeś, a sam usuniesz tego posta i popukasz się w czoło

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 04, 2010, 20:21:23 »
Tunder, ja już to przerabiałem jakieś 4 lata temu jak były dyskusje na scenie calibura dotyczące regulaminu i banowania. Głównie tego, dlaczego mieliśmy nagle zmieniać zasady na takie jakie są na drugim końcu świata, nawet jeżeli nie groziły nam wizyty graczy z innych krajów.

W sumie nie ma to sensu, bo i tak będzie tak jak będzie czyli tak jak jest na świecie, bo chyba każdy org chce by jego turniej był pro. Więc żeby był bardziej pro muszą być i pro zasady:P.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 04, 2010, 20:36:50 »
Skoro takie są zasady na całym świecie, to takie powinny być też u nas. Nie mieszkamy przecież na innej planecie.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 04, 2010, 20:38:20 »
Nawet nie wiesz jak bardzo możesz się mylić Mateuszku :)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 04, 2010, 21:35:06 »
No dokładnie, są różne punkty widzenia.

Zgadza się że dobrze jak są pewne normalizacje co do regulaminów (bany, wybierania postaci).
Z drugiej strony turniej to nie choinka to nie ma świecić i podobać się innym. Turnieje są dla ludzi którzy biorą w nich udział, dla nikogo więcej. I jeżeli przez kilka lat były zasady takie jakie były i 60-90% graczy którzy będą brać udział w danym turnieju woli zasady sprawdzone, takie do których się przyzwyczaili to czemu je zmieniać?
Nie ma tutaj jakiegoś super mocnego argumentu za jak i przeciw imo.


Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 04, 2010, 21:39:11 »
Tak naprawdę zagramy tak jak nam każą organizatorzy. A to że wolałbym starą światową szkołę rozgrywania czy to singla czy SBO to już moja brocha.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 22:55:22 wysłana przez Cambion »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 04, 2010, 21:50:13 »
Nie rozumiem argumentu, ktory mowi o tym ze nie powinnismy grac na swiatowym regulaminie bo odstajemy od reszty swiata. Czy Albania, z racji tego ze odstaje od reszty pilkarskiego swiata gra na innych zasadach pilki noznej? Chyba nie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 04, 2010, 22:04:59 »
Nie bo istnieje coś takiego jak FIFA.
Jeżeli by chciała grać sobie po swojemu to automatycznie zostałaby wyrejestrowana przez fifę, zarówno liga jak i drużyna narodowa, jako że nie spełnialiby podstawowych wymogów, jednym z nich jest właśnie akceptacja przepisów gry w piłkę nożną, ustanowionych przez fifę.
Mogliby wtedy sobie grać amatorsko bo nie będąc profesjonalną drużyną tylko na to byłoby ich stać.

Inna sprawa że o ile przepisy we wszystkich krajach są takie same i wszystkie nawet najdrobniejsze zmiany w przepisach są od razu wysyłane do wszystkich federacji zarejestrowanych w FIFA, tak interpretacja  tych przepisów w wielu krajach jest w pewnym % różna przez co czasami wydaje się że przepisy gdzieniegdzie nie są do końca takie same.

Generalnie, bardzo złe porównanie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 22:11:31 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 04, 2010, 22:52:18 »
Generalnie, bardzo złe porównanie.
Ehh, Liber czepiasz się. Ogólny zamysł Furba jest jak najbardziej trafny. :)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 04, 2010, 23:01:24 »
No może dla laika tak, dla mnie jako byłego kalosza nie ;]]

Ale spoko, zamieńmy piłkę nożną na frisbee i będzie oki, się nie czepnę ; D

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2/Art of Hadoken - Łódź - 22-23.01.2011
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 04, 2010, 23:15:52 »
Cheese idealnie podsumowal, my nie reprezentujemy ligi Tekkenowej, bo cos takiego nie istnieje, gramy jak nam wygodniej, na nasze realia. Ja nie jestem przeciwny tym zasadom, jesli one naprawde cos wnosza sensownego do gry i ma to znaczacy wplyw na rozgrywke. Tylko ze od wielu miesiecy slysze o tym, i jedynym argumentem jest to, ze w Korei graja. Furb przyklad dla Ciebie, dlaczego dzieci na podworku nie graja w pilke nozna rownych 45 min na polowe? Czemu nie graja na prawdziwych boiskach wymiarowych? I czemu czesto graja kilku na kilku a nie 11 na 11? Na tym polega roznica, wszystko zalezy od mozliwosci.