Autor Wątek: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)  (Przeczytany 50176 razy)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpień 04, 2010, 12:32:18 »
No też tak myslalem, ale Docvizzo mowil, ze nikt tego nie robi. To samo Malek. mowil, ze to niemozliwe dopoki nie zobaczyl moich walk. Na 8WR Maxou tez pisal, ze tego sie nie da robic na reakcje:P oni sa jacys slabi xD

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 04, 2010, 14:32:53 »
Liberty, jak się tak na wszystkim znasz, to czemu nie pojechałeś pokazać w koncu co potrafisz.                         :P To nie teoria wiesz, to praktyka, niech następny cios dochodzi celu, dotyka....... Pozatym Di i  Heniek nie wierzę że nagle nie mieliście 300 złoty na wyjazd, przecierz bylo od pół roku wiadomo że jedziemy.Wydaje mi się że Di juz mało gra i bał się dostac wpi*rdol, a przecierz uchodzi za takiego znawce na 8wr więc jakby to wyglądało jakby nie wyszedł z grupy. A z kolei Heniek to nie pojechał bo Kati nie jechała. Stara zasada: chcesz, znajdziesz sposób , nie chcesz to znajdziesz powód. Sorry ale musiałem to napisać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 14:35:38 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.


Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 04, 2010, 14:46:56 »
Prawdą jest, że gdyby Kati i Di jechali to bym pojechał bez względu na wszystko.
Jednak to nie jest kwestia tego czy posiadałem daną kwotę na wyjazd czy nie, bo posiadałem. Jednak powstałą u mnie w domu taka sytuacja, że potrzebny jest każdy grosz. Nawet mimo, że nie pojechałem to i tak ledwo daje rade to wszystko rozwiązać. Żałuję, że nie pojechałem bo mogłem mimo wszystko ale jednak podjąłem taką decyzje bo uznałem ją za rozsądniejszą.

@Ring - ale nawet ja zbijałem 1BB i to online (ryzykowne w sumie) ; o ciężko uwierzyć, że Fhrancuzi teog nie robili (nie, nie zbijam tego zawsze, raczej wtedy gdy jestem bardziej skupiony i o tym pamiętam)
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 04, 2010, 14:53:40 »
Ale tu chodzi o zbijanie drugiego ciosu na reakcję a nie na pałę. Reagujesz, kiedy widzisz, że Suka się świeci na biało. Docvizzo próbował wiele razy robić samo 1B a później B+K combo(lub coś innego) i nigdy mu się nie udało bo zawsze widziałem, kiedy idzie drugie B a kiedy nie ;] tak samo robiłem z jego FC 3B:B.

Pisałem o tym w zeszłym roku na 8WR ale Maxou powiedział, że to tylko teoria i w praktyce to niemożliwe. Szkoda, że tego nie widział :P

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 04, 2010, 15:03:32 »
A to już racja. Ale w sumie reakcja na błysk jest znacznie łatwiejsza niż na konkretną animację. Pomijając już fakt, że jesteś pro :P
Teraz powinieneś uznawać za prawdziwe moje schylanie się na refleks pod Twoimi SSami xD
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 04, 2010, 15:16:43 »
Przy 1b:b masz na to mało czasu. Na LCD mi się to nie udawało, tzn widziałem kiedy jest błysk, ale jak naciskałem 6G to dostawałem drugim ciosem. Na CRT zawsze zbijałem, jednak te pare klatek laga na TV robi ogromną różnicę. Tylko, że w sumie po GI nie mam nic gwarantowanego nigdy, to też zgadywanka. Postaci jak Amy, Sophitia czy Kilik mają tam mocnego gwaranta =( w sumie najważniejsze w tym jest nauczyć się rozpoznawać animację 1B od pierwszych klatek.

Hehe wiele osób się nabierało na to, jak robiłem hałas gałką a później mida xD Np Kalas za każdym razem kucał a wtedy dostawał.

Amer

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Amerazzz
  • PSN ID: AmerazzzPL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 04, 2010, 15:18:50 »
Panowie, czy można liczyć na jakieś wideo z tych fajtów (choć z 2-giej strony na Ivy i tak już nie mogę patrzeć)?

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 04, 2010, 15:29:59 »
Mnie interesują najbardziej walki Furzy'ego
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 04, 2010, 15:37:22 »
Będzie pełno walk, ale maja się ukazać w ciągu 7-14 dni wiec trzeba trochę cierpliwości ;-)

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 04, 2010, 15:51:48 »
no wiem, ze nie będą w przeciągu dwóch dni :D Trza poczekać trochu
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpień 04, 2010, 16:03:29 »
no wiem, ze nie będą w przeciągu dwóch dni :D Trza poczekać trochu
Phi, ja walki z Ecchi wrzuciłem tego samego dnia ;)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 04, 2010, 16:07:32 »
Liberty, jak się tak na wszystkim znasz, to czemu nie pojechałeś pokazać w koncu co potrafisz.                         :P To nie teoria wiesz, to praktyka, niech następny cios dochodzi celu, dotyka....... Pozatym Di i  Heniek nie wierzę że nagle nie mieliście 300 złoty na wyjazd, przecierz bylo od pół roku wiadomo że jedziemy.

Uwierz mi że są inne rzeczy na tym świecie jak turniej w niemczech w grę która powoli umiera. Uwierz mi że niektórzy tutaj mają inne priorytety i ważniejsze sprawy na głowie jak turniej w niemczech w grę która powoli umiera;]. Jak by mi ktoś zasponsorował to bym pojechał a tak sorry ale mam ważniejsze wydatki.
Ale nie, zaraz. Jak by mi ktoś zasponsorował to i tak bym nie pojechał bo nie miałbym na to czasu:P.
Inna sprawa że nie każdy jest zaślepiony jedną bijatyką. Ja gram obecnie w 3-4 więc mam większy wybór jeżeli chodzi o imprezy. Niestety, tym razem atrakcyjniejsza dla mnie była bursa, jak wyjazd do niemiec.

Cytuj
Wydaje mi się że Di juz mało gra i bał się dostac wpi*rdol, a przecierz uchodzi za takiego znawce na 8wr więc jakby to wyglądało jakby nie wyszedł z grupy.

Di uchodzi za znawce bo ugrał w swoim życiu w SC więcej i niż Ty kiedykolwiek ugrasz w swoim, ma także dużo większą wiedzę na temat soula niż większość ludzi na 8wr. Akurat Di niczego nie musi udowadniać, był już na jednym turnieju we francji (lepiej obstawionym od tego na którym byliście) i swoje pokazał.
Życzę Ci tego żebyś i Ty kiedyś dosięgnął tego poziomu w SC co Di jeszcze pare lat temu (jejku, ja Ci życzę żebyś sięgnął tego poziomu który ma Di obecnie kiedy praktycznie nie gra w tą grę:PP), obyś osiągnął tyle co on, i oby jeden z najlepszych o ile nie najlepszy kraj w SC zasponsorował Ci 2000zl na przylot na ich turniej;].

Jeżeli o mnie chodzi to swoje wiem i umiem, i swego czasu już pokazałem co potrafię;].

A jak wyjdzie sc5 to może jeszcze raz pokarzę;].


Ring, z tego co widziałem to chang's fd robił to na reakcję.

Zresztą na początku sc3 mówili że nie można zrobić vc na reakcję, a jak się okazało trochę ludzi to robiło;].
Jak by mi ktoś podał FD ile czasu mija w 1b:b od błysku do ostatniej chwili pGI to bym mu powiedział czy to jest na bank możliwe czy nie. Ale takiego czegoś nikt mi nie poda więc czemu mam twierdzić że jest niemożliwe? Bo bo sam nie mam ogrania na to i gram na lagującym tv? Trochę kiepski powód;f.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 16:16:59 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 04, 2010, 16:12:51 »
Proponuję dodać na forum emotę ";]" w nowej formie: :spinka:

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 04, 2010, 16:17:19 »
Pozatym Di i  Heniek nie wierzę że nagle nie mieliście 300 złoty na wyjazd, przecierz bylo od pół roku wiadomo że jedziemy.
Na ok. 2 tygodnie przed wyjazdem stanął mi na drodze dość duży problem związany z pieniędzmi i to dużo większymi niż te 300 zł na wyjazd. Ring zna sytuację.

Wydaje mi się że Di juz mało gra i bał się dostac wpi*rdol, a przecierz uchodzi za takiego znawce na 8wr więc jakby to wyglądało jakby nie wyszedł z grupy.
Że co? Ja uchodzę za znawcę na 8WR? Piszę tam raz na ruski rok... liczba postów: 82 (w ciągu dwóch lat), z czego pewnie 15 z tematu o turnieju we Wriezen.

Nie wiem, co Cię ugryzło i dlaczego do mnie się przyczepiłeś.

i oby jeden z najlepszych o ile nie najlepszy kraj w SC zasponsorował Ci 2000zl na przylot na ich turniej
Z tego co pamiętam, to to było ok. 150-200 euro.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2010, 16:23:21 wysłana przez Di »