Autor Wątek: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]  (Przeczytany 86304 razy)

GHETTOkingSAS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Skąd: Nidzica/olsztyn/gdynia
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 11, 2010, 22:48:12 »
@tejotl
to zacznij grac ryu :) zobaczysz jak będziesz musiał się narzeźbić żeby coś nim uciułać z dobrym graczem :) szmajsona znasz bo widziałem, że też grasz Saiko to byłem w ciemnej dupie tak jak na ranbacie jakiś czas temu, ja nawet walk vs vega nie ogladałem nigdy :D
znajomość matchupu to 75% sukcesu w tej grze, a vegi nie znam (wogóle wielu charów nie znam bo za mało ranked gram, ale to sie zmieni)

mogłeś wziąć bisona jak ze mną grałeś to byś raz dwa poleciał do loosers B-) , ja jestem leszcz w syfa bo potrafie grać na pare postaci na poziomie tylko niestety, bierzesz pokemona i mam wpierdol (siema Di :P )

bursa git jak zawsze, w ssf4 coraz lepiej wszyscy graja :) dochodzą nowi gracze i jest git

nie bede sie rozpisywal, ze wszystkimi mi sie dobrze we wszystko gralo, nawet w 3s aka kara kara kara zomg

no i standartowo after bursa wwa wpierdol od krilla, jak zawsze zdelkasowal mnie i mindfuck 150%

wielka piona dla wszystkich i do nastepnego :)

saiko!


ume.. xD!

Mordi

  • Poznań Dojo
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mordi_PL
  • Skąd: Zielona G�ra / Pozna�
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 11, 2010, 23:35:34 »
Gdy spotyka sie tylu ulicznych wojownikow, atmosfera znacznie sie poprawia.. gra z wami to kompletnie inny poziom niz ten ktory mozna spotkac grajac online..
BYLO NAPRAWDE OSTRE GRANIE..
Ostatnia burse uwazam za nieco lepsza ale to pewnie dlatego ze sala byla wieksza, byl Guitar Hero i w ogole wiecej osob. Mimo tego ocena 5/5

Cieslak Organizacja naprawde dobra jak zawsze. Twoj Dudley jest poteznym czarnym wojownikiem ktory dosc mocno pobil moja Juri.
Szkoda ze pogralismy tylko przez 10 minut i to w niedziele.. po czym musialem leciec na autobus, wiec gralem pod presja czasu, nastepnym razem sie odegram.
 
Fazza Tutaj wielkie dzieki ze chcialo ci sie rozegrac ze mna az 45 pojedynkow, mimo wyniku 40:5 dla ciebie.
Jak narazie do twojej Rose nie mam startu, z Ryu jak i z Sakura poszlo troszke lepiej. Dobrze sie rozmawialo i ogolnie oby wiecej takich graczy.

Wacho/Guardian/Slide Tutaj bez zaskoczenia, Bokser niszczyciel. Sim ognisty pogromca (szkoda ze przespal turniej). Fajnie sie gralo. Teraz czekamy na nowy sezon w Poznan Dojo

tejotl Fajnie bylo pogadac, moja nie skilowa Juri klania sie nisko przed twoim Vega, moze nastepnym razem wygram chociaz 1 walke.

Maniek Seth calkiem niezly, szkoda ze tak malo sie ich spotyka online.

Krill/Snake z wami jakos nie pogralem, moze nastepnym razem.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow BURSY IX, DO BOJU WOJOWNICY!!! i do zobaczenia na kolejnej edycji.

Pro8e

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Last Pixel! Always Last pixel!
    • Zobacz profil
  • Skąd: orso
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 12, 2010, 00:51:31 »
No dobra. To teraz ja...

Cieslak - bylo spoko jak zawsze. W gg jestes na mnie kontrą doskonałą. Chyba przyskilluje troche Chippem (bo to twoj najslabszy matchup :P) tylko po to, zeby moc z toba wygrywac :P Nie musze mowic nic wiecej... ty wszystko wiesz.

Pychu - Nie wiedzialem ze ktos jeszcze gra w naszym kraju w SF3ts. Kiedys wszyscy w Warszawie ostro w to cisneli, ale sie rozpadlo. Ogolnie to nie wiem jak Krill, ale ja ostatni raz 3rd strike'a mialem w rekach jakies 1,5 roku temu :P ... Nie przyzwyczajaj sie do pierwszego miejsca w ta gre :D ta cala opcja ONLINE, to ze ktos w to jeszcze dobrze gra i sam turniej Third Strike'a rozbudzily powrotnie moja milosc do tej gry.

Slide - skoro na twoim kompie pojdzie SC2, to sprawiaj sobie emulator i GGXXAC i trenuj te komby! Good times inda VIP room :D

PiT - na zadnym moim kompie nie pojdzie chyba SC2.... jak to pojdzie na takim srednim sprzecie, to chetnie bym pogral w sumie. Naucz sie porzadadnie grac w GG. Nauka kombosow na Edka ci nie pomoze :P Good times inda VIP room :D

Kosmo - czy ty w ogole grasz wjakies gry? :P ani razu nie widzialem cie przy jakimkolwiek stanowisku :P caly czas jestes obecny, ale chyba nigdy z toba nie gralem w zadna gre :P anyway dobrze cie zawsze widziec.

Mace - dobry run byl do 7:30 rano. Lubie tak czasami przypi****lic calonocnego maratona :D Mogles ugrac ze slejerem, ale czegos brakowalo. Nastepnym razem bedzie lepiej, bo zrobiles ogromne postepy od ostatniego razu!

Snejk - ostro cisniesz we wszystkie bitki. Naprawde musisz sporo no life'owac :P Tylko ci GG brakuje w arsenale - tej najlepszej :D Mozemy troche popykac na necie w BB i w SF4 bo juz sie zabieram za to teraz. (zaczalem trenowac na dzien przed bursa :P)

Liber - dobrze juz grasz ta Ino. Jak bedziesz mial mozliwosc to graj na tym ggpo na kompie online!

Raju - i tak nie wchodzisz na to forum buraku ;P

Bellevar - komby wpiczke poprawiles! groznie sie z toba gralo. NA turnieju miales pecha, bo sie za szybko peszysz, ale ogolnie Baiken konsekwentnie coraz lepsza :D Nastepnym razem masz dojsc do finalu! Aha twoja litchi tez prezentowala sie godnie. Widzimy sie na online'owych meczach BBCS!

Hiryu - ales sie szybko poskladal po tej wodzie ... ;P ale przynajmniej bylo smiesznie :D

Koles, ktory pozyczal mi sticka (takiego duzego HORI srebrno-zielonego) - STARY uratowales mi zycie na turniejach ! :D moj stick dzialal dopiero pod wieczor :P. przy okazji za uzyczanie sticka dziekuje tez Bellevarovi, Krillowi, Mankowi i chyba jeszcze komus. w kazdym razie dzieki!

Maniek - Nie spodziewalem sie ze bedziesz gral w blaz blue. przyjemnie sie gralo z twoim taokakiem :D ogarnij kombosy z tej czesci i do zobaczenia na nastenym!

Krill - no nie da rady stary... Warszawa nie moze nic wygrac :P Zabieramy sie za SSF4 i SF3TS! Dobrze ze kupilem PS3, to teraz sie zacznie... :D

Sajan - dobrze sie gralo w bbcs! psujesz mi image! wczesniej bylem jedynym graczem grajacym cos na klawiszach !

Myrt - sorry ze tak na koniec ale ostatni beda pierwszymi wiec spoko sie spedzalo czas i w ogole dobra dzampreza no wiec na twoja czesc napisalem te wiadomosc bez znakow interpunkcyjnych :P
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2010, 01:05:18 wysłana przez Pro8e »

Pitrex

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #363 dnia: Październik 12, 2010, 00:58:03 »
Bursa,Bursa i po Busie :] naprawdę było zajebiaszczo :D oczywiscie najwieksze dzieki i pozdro leca w stronę Cieślaka za organizację,wypad na bibe hhehe ;D itp :] i pamietaj ze w gg tez chetnie zagram ;D
Troche Prywaty :

Mace: kua rzeczywiscie gralismy tylko w 3s i SC3 o.O masakra w uj XD trza odbic na nastepnym grańsku,ogolem dzieki za spary w 3s,pogaduchy,komentowanie walk,pojscie do biedrony ;D

Tundra: My Master ;D thx za spary z twoim serdelkiem (czyt. Bobem) podpowiadanie przy walkach,pogaduchy o dupach na imprezie itp :D

Frizen: ehh noobek jestes ;d a tak serio to widac ze brak ci ogrania na co nie ktore postacie :] ogolem fajnie sie gralo w DR'a i 5.0 (taunt~JU RLZ :D)

Manieq: ach maniek zerowe mam ogranie na tego AK hehe. ladnie kurde grasz tym Sethem....ale mysle ze jakbyś grał jakims boxerem to bylbys na podium ;] ps. te 5:0 to ci dałem xD

Snake: Albo siedzisz nad bitkami 24/7 albo drugiego dnia miales mega farta w tych turach ;d co jak co ale alicja tak daleko lol XD w streeta cos czulem ze wygrasz ;] gratki.

Liber: Patrz i znowu nic nie pogralismy -_- ale stajnia ;/ trza cos pograc mishima na mishime ;d

Guardian: Revenge is sweeeeeet ;D tak wiem,wiem slaby jestem ale cie wyjanilem ;D

Sajan: No i mielismy pograc w BB....i sie cos nie zlozylo....:(

Avi: Fajnie się grało w SC2 i gadało o roznych smiesznych rzeczach ;] mam nadzieje ze czesciej bede cie widzial na zlotach/turniejach/grankach ;D

Di: Czemu po wyłapaniu kilku gwarantow po tauncie się zawinąłeś z T5.0 :( ? fajnie sie gralo/gadalo ;] aaa....i kup sobie premium ;D

Furb: Fajnie grasz Alicją,chyba jedyna Alicja ktora mnie jakos specjalnie nie denerwowala....musze sie zrewanzowac za to 2:0 w grupie ;]

Wacho: Again and again nie zagralismy ani w Tekkena ani w SSF4 ;/

Pyszny: Nie wiem jak ty to robisz ale zajebiscie grasz w Teczke;d nastepnym razem zbije cie i w 3s'a i w teczkena ;d;d;d;d

Mad: Kolejna osoba z ktora nie udało mi sie zagrac...;/ jak mielismy grac to nam po jednej walce przerwali ;(

Myrt i Kosmo: No ładnie żeście się tam nałoili i mnie nie zaprosili -_- fajnie bylo,Pozdro :]

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam :]

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #364 dnia: Październik 12, 2010, 01:16:18 »
Jak masz po mnie jeździć Pro8e, to chociaż pisz uczciwie, że w GG dupy dałem a nie wymyślasz jakieś cuda, że się składałem, jak kładłem się równo z vipami u Cieślaka a w gadce uczestniczyłem normalnie.  :(
Moje pięści krwawią śmiercią!

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #365 dnia: Październik 12, 2010, 10:00:06 »
Hiryu jeżeli chodzi o gg to dupy nie dałeś, po prostu mieliśmy grupę śmierci : P. Szkoda że nic więcej się nie zagrało bo miałem specjalnie przyszykowane działa na tessa xD. Ale kumam powód i mam nadzieję że następnym razem będzie już dobrze.

Co do samej bursy to było very good.  Przyjechałem z planem że pogram więcej w sf4 i trochę się podskilluję a wyszło tak jak wyszło i siedziałem głównie na teczce i gg;d.

Standardowo dzięki wszystkim za granie i gadanie, oraz ekipie powrotnej za powrót, samemu zawsze nie za fajnie się wraca:d.

Poza tym:

Cieślak - Wszystko zorganizowane tip top, ale faktycznie poprzednia bursa jakby lepsza. Może to sala może lato a może co innego. Dzięki za dobre słowo, zawsze działa motywująco:). No i tym razem było u mnie bez vip room ale to nie moja wina że rozdzielacie się na dziesięć pokoi i nie wiadomo czy iść a jak iść to gdzie;b.

Snake i Sajan - za dwie wspaniale spędzone noce haha;D i gadanie o niczym;D. Sneju, jesteś we wszystko coraz lepszy, i dobrzee, tak trzymać;]. Sajan dobrze już grasz w tego gg, wciąż brakuje ogrania, jak u większości w pl, ale potencjał jest.

Di - nic się tym razem nie pograło, szkoda. Powinieneś wiedzieć jak wygląda baranina w kebabie jak ją źle trawisz. Ona ma zawsze specyficzny wygląd i smak:P.

Probe - Super że udało ci się wpaść:). W końcu się trochę odegrałem za ostatnie, warto było załatwić sobie crt'ka specjalnie pod gg:P. Jednak wciąż, taki Slajer, to jak dla mnie za wiele:g.
Z tym ggpo to ciekawa opcja żeby się trochę ograć na inne postacie, sprawdzę to, dzięki:).

Pit - jesteś fartem i nie umiesz frc:P.

Bell - jednak Ino nie ma takiego złego maczapa na baiken jak myślałem, spróbuje coś na nią wymyślić żeby następnym razem nie było wyrównanie:P.

Mace - dzięki, do koichi to jeszcze lata świetlne ale on gra nią kilka lat z najlepszymi na świecie a ja kilka miesięcy cpu na 18-tym poziomie;D. Jak dla mnie byłeś największą niespodzianką na bursie, progress o kilka set %, walki z twoim solem były ciężkie nigdy nie lubiłem na niego grać a tym bardziej tą kruchą Dizzy;g. Musisz jednak zmienic trochę swoją ofensywę i nie biec tak na oślep za każdym razem licząc na to że uderzysz pierwszy, nie tak trudno coś takiego zatrzymać:P.

Pitrex - no nic nie pograliśmy, ale i tak was prędzej czy później odwiedzę to się nadrobi, daleko nie mam:p.

Guardian - w końcu od jakiś 3 lat się trochę pograło, dobre fajty były, niby gan jest cienki ale i tak wolę grać na boba jak na niego:P.

Frizen - na prawdę bardzo dobrze grasz w tego tekkena i masz wszystko ładnie poukładane:). Jeżeli ktoś nie weźmie się ostro za grę tak jak ty, to masz duże szanse na monopol na wygrywanie przez długi czas:). Dobrze się grało. Wolę grać właśnie na takich ludzi którzy dużo myślą podczas walki, niż na takich którzy grają tylko na ciosy:P.

Tunder - Fajnie się denerwujesz podczas walki;]. Spróbuję się ograć coś na tego larsa i nauczyć się jakiś kar bo na dzień dzisiejszy granie nim, używając czegokolwiek, w zupełności wystarcza żeby mnie bić. Poza tym gratsy za 3 miejsce haha ; D.

Taster - dzięki za bicie, nie lubię tego pokemona w masce, jak dla mnie jest to fail tej gry;d.

Avi - czemu nie Mpeg;D?

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #366 dnia: Październik 12, 2010, 10:37:13 »
bardzo mozliwe ze to byl moj ostatni zlot/turniej ^-^

za stary juz sie czuje na tego typu rzeczy ;q

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #367 dnia: Październik 12, 2010, 10:57:57 »
Żałuję, że była to dopiero moja pierwsza Bursa, bo "legendy" nie kłamią - Cieślak odwala kawał świetnej roboty przy organizacji tych zlotów. Pierwsza klasa!

Za dużo Was było, żeby wymieniać wszystkich po kolei ;] Napiszę za to o poszczególnych grach:

SSF4
Turniej przyniósł mi najwięcej zabawy - kto widział moje walki w DE, ten wie, o co chodzi ;D Z grupy wyszedłem na 2. miejscu, przegrywając z Fazą i wygrywając z Macem i Hiryu. Z pierwszymi dwoma spotkałem się również w tej fazie turnieju w Poznaniu.
W DE najpierw trafiłem na krilla, który oczywiście nie dał mi szans, ale i nie dał mi wcisnąć mu przycisków, gdy szła animacja mojej Ultry na pałę. Na dodatek w niedzielę wrócił rano do Warszawy pociągiem nie informując mnie o tym, więc, drogi Marku, nie będę już Twoim menedżerem :(
W kolejnej walce trafił mi się manieq. Pierwszą walkę przegrałem dość gładko, robiąc kulki na lewo i prawo. W kolejnej walce pokazałem jednak, że nie bez powodu tejotl mówi, że robię najdłuższy prąd w Polsce - mashowanie punchy dało radę, gdy np. Seth stał, puścił kulkę (która przeleciała nad Blanką), a po chwili skoczył na mnie - cały czas generowałem dużą ilość prądu ;D manieq, jak to manieq, zdenerwował się, zepsuł kilka inputów i ostatecznie przegrał. Było mi głupio po wygraniu zarówno tej walki, jak i kolejnej, z GKS, który nie grał zupełnie tego, co gra na co dzień. Miałem wrażenie, że gram z kimś innym... no nie wiem co się stało. Byłem w szoku i naprawdę źle się czułem z tym zwycięstwem.
W ostatniej mojej walce tego dnia znowu zagrałem przeciw Fazzie, który wygrał 2:0, ale z którym jedną rundę wygrałem Perfectem - epic win ;]


Tekken 6
Top 3 wyglądało dokładnie tak, jak przewidziałem na samym początku. Cały turniej, jeśli chodzi o moją grę, bez niespodzianki. Utwierdziłem się w przekonaniu, że ta gra mnie już strasznie męczy - zapamiętywanie parametrów tylu ciosów, stringów itd. robi swoje i sprawia, że momentami głupieję. Muszę sobie zrobić porządny odpoczynek.

Tekken 5.0
Pitrex, ja miałem już dość grania - weź pod uwagę to, jak bardzo byłem zmęczony wtedy ;) Inna sprawa, że jak się rozkręciłeś Bryanem, to grałeś prześwietnie. Szkoda, że takiej formy nie prezentowałeś za czasów świetności tej gry, bo chyba miałbyś najlepszego Bryana w Polsce. Masakra.

Soul Calibur 2 i 3
W SC3 pokapiłem sobie na sparach Xian i przypomniałem sobie, jak pięknie się nią grało w tej części ;D W SC2 z kolei poskakałem po postaciach i skupiłem się na Yoshu, którym chyba gram najlepiej. Ciekawostką było to, że niemal z miejsca większością postaci przypominały mi się ciosy, gwaranty i różne myki. Miłość do Soul Calibura 2 nie umarła. Coś pięknego <3


Kiedy kolejna Bursa? ;>


BTW: Jeśli ktoś znalazł czarnego pada od PS2 z naklejką na przodzie, to proszę o kontakt. Przez całą Bursę nie mogłem go znaleźć...

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #368 dnia: Październik 12, 2010, 11:20:56 »
Bursa i iks była jak zwykle bardzo udana. Cieślak zawsze ładnie sobie radzi z organizacją.
Chociaż tak mało gram w bijatyki, że mój manual jest na poziomie płyty chodnikowej, to fajnie było w końcu przypomnieć sobie, że 3rd Strike to kozacka gra i ponapierdzielać  z tyloma osobami. Pychu grał ekstra, prawie sparował mi supera Chun po c.mk w walce :) Mace też bardzo fajnie grał Makoto.
Dodatkowo ciekawym zjawiskiem było oglądanie stylu SF4 w SF3. Kulkowanie z 2 stron ekranu w 3s? Nie ta gra :) Zresztą, krill po takiej przerwie też na początku grał tym Junem jak by to Chun z SF4 była. Śmiesznie było :)
Już nie mogę się doczekać 3s'a na PS3/X360.
A Super Boring Fightera IV też było nawet ciekawie pooglądać. Jakiś czas nie miałem okazji zobaczyć jak ludzie grają na polskiej scenie no i trochę się pozmieniało. Ogólnie styl gry się zmienił.
GKS dostał od pokemona (hi Di), ja dostałem od GKSa w 3s :(
SC2:  
MvC3:

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #369 dnia: Październik 12, 2010, 15:50:11 »
Pit, jak nie przyjedziesz jeszcze chociaż na jedną bursę, to będę Cię ścigał o grudge match po całym świecie.  chinasmile
Moje pięści krwawią śmiercią!

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #370 dnia: Październik 12, 2010, 21:43:58 »
Utwierdziłem się w przekonaniu, że ta gra mnie już strasznie męczy - zapamiętywanie parametrów tylu ciosów, stringów itd. robi swoje i sprawia, że momentami głupieję. Muszę sobie zrobić porządny odpoczynek.

Tak to jest jak się gra na zbyt poważnie. Trochę fanu, polotu i jakichś ciosów na pałę jeszcze nikomu nie zaszkodziło...

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #371 dnia: Październik 13, 2010, 04:07:29 »
kiedy beda jakies foty/filmy? ;]
A MOŻE WARTO UWIERZYC?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #372 dnia: Październik 13, 2010, 06:40:40 »
Filmy z Tekkena i 3s zacznę uploadować dzisiaj.

Powinieneś wiedzieć jak wygląda baranina w kebabie jak ją źle trawisz. Ona ma zawsze specyficzny wygląd i smak:P.
Ja wiem jak wygląda baranina ;] Sęk w tym, że od czasu pierwszego zatrucia kilka razy jadłem ją i nie miałem problemów żołądkowych.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 06:56:26 wysłana przez Di »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #373 dnia: Październik 13, 2010, 12:51:15 »
Powinniscie jesc golonke z surówką i czyms tam za 10.99

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #374 dnia: Październik 13, 2010, 12:52:43 »
Powinniscie jesc golonke z surówką i czyms tam za 10.99
Nie miałem ochoty na bułkę ważącą pół kilo.