Autor Wątek: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]  (Przeczytany 80937 razy)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #390 dnia: Październik 15, 2010, 00:33:16 »
Jeszcze jedna osoba, która z piątku na sobotę ledwo na nogach stała, nie mówiąc o orientowaniu się, gdzie z kim i o czym rozmawia pociśnie mi na tle zaprzestania udzielania się w dyskusji w vip roomie to się pogniewamy  :annoyed:
Moje pięści krwawią śmiercią!

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #391 dnia: Październik 15, 2010, 00:53:16 »
Co ten biedny Tundra tam nawyprawiał?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tundra

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #392 dnia: Październik 15, 2010, 01:44:30 »
Bylo przyjechac :D To bys sie dowiedzial, biedny Nevanku.

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 15, 2010, 10:17:30 »
Jeszcze jedna osoba, która z piątku na sobotę ledwo na nogach stała, nie mówiąc o orientowaniu się, gdzie z kim i o czym rozmawia pociśnie mi na tle zaprzestania udzielania się w dyskusji w vip roomie to się pogniewamy  :annoyed:
Hiryuś nie denerwuj się :* my mieliśmy w planach uchlać się do nieprzytomności a Ciebie tak nagle zmogło więc się dziwimy :) peace man ;)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 15, 2010, 11:58:02 »
Hiryuś nie denerwuj się :* my mieliśmy w planach uchlać się do nieprzytomności a Ciebie tak nagle zmogło więc się dziwimy :) peace man ;)

Ech. no dobra, peace, peace.
Tylko niech będzie wszem i wobec wiedziane, że Ty KosmoS dzień wcześniej byłeś połowę bardziej zmożony. Tak samo pan Tetris i pan "no, no man, you don't undershfbgh all you neead to do is speakh english" ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

Slide

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #395 dnia: Październik 15, 2010, 14:13:41 »
Hiryuś nie denerwuj się :* my mieliśmy w planach uchlać się do nieprzytomności a Ciebie tak nagle zmogło więc się dziwimy :) peace man ;)

Ech. no dobra, peace, peace.
Tylko niech będzie wszem i wobec wiedziane, że Ty KosmoS dzień wcześniej byłeś połowę bardziej zmożony. Tak samo pan Tetris i pan "no, no man, you don't undershfbgh all you neead to do is speakh english" ;)

Wy tak na poważnie? XD

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #396 dnia: Październik 15, 2010, 15:38:22 »
no :)

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #397 dnia: Październik 15, 2010, 16:05:14 »
lol

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #398 dnia: Październik 15, 2010, 16:11:32 »
a ja i tak uwazam ze pojscie bez nas na Wloclawek bylo najwiekszym przegiecem na bursach ever ;;;;

bojkot!


i chuj

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #399 dnia: Październik 15, 2010, 16:46:34 »
Dobrze wiesz, dlaczego cię nie zabraliśmy. :P Na następnej Bursie cię zabierzemy. :P

mr_t

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka myrt
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: d
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #400 dnia: Październik 15, 2010, 19:02:55 »
Yo sie wie iż siprytu nie pożałowałem ;p Angielski to podstawa a jak :P
A Kosmaty co ja z nią robiłem :P to samo co z każdą inna dziewoją na każdym cotygodniowym wypadzie klubowym - a raczej nawet mniej niż zwykle :P
Hiryu twoje żulowanie jest udokumentowane w postaci fotek jak i filmu więc cicho tam bo wycieknie to do neta ;p

PS
I nie byłem wtedy zmożony bo jeszcze wypiłem kubeczek w pokoju przed pójściem spać ;d zmożony to byłem u mnie na działce i na urodzinach a to była tylko połowa moich możliwości ;]
Fotki będą w przyszłym tyg bo mnie Krystyna z serwerowni na uczelni wywalała

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #401 dnia: Październik 16, 2010, 17:21:33 »
"Fenksy i pozdrosy"

Przede wszystkim Cieślak - BIG THX za pierwszorzędny zlocik i gratsy za pierwsze miejsce w GG! Żałuję (zwłaszcza po tym, co opowiadałeś w sobotę... a w zasadzie to w niedzielę już), że się wcześniej za 2d na poważnie nie zabrałem - 7 Burs i 2 Revolution mnie ominęło:P Wogóle nie zagraliśmy kurde, będzie trzeba nadrobić przy najbliższej okazji. Może do tego czasu zacznę męczyć GG, szanse są spore ;D
Cytuj
By the way, co się stało podczas turnamenta? Szybko odpadłeś? WTF? :P
Ano szybko:P 2h snu i mi się przed oczami troiło. W grupie jeszcze coś grałem (choć i tak w większości headbutty na pałkę), ale później się zrobiło niefajnie. Po przegranej z GKSem w ostatniej walce z MaDem już na końcu odpuściłem, nie byłem się w stanie skupić wogóle, nie mówiąc o skutecznej grze:P
Guardian - ziom, dzięki za wspólną podróż, zaklepanie miejsca na kanapie i całą resztę ;D Nawet o dziwo coś zagraliśmy:P
Mordi - ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Jest już ostra wkręta w SFa, a to ważne ;D Pozdro!
Slide - tak, zdecydowanie odwaliłeś jedną z fajniejszych akcji na Bursie ;D Ale tak czy siak w GG 4. lokata była - gratuluję:) Pozdro!
Tejotl - po raz kolejny udowodniłeś, że jesteś kapitalnym Graczem i jedną z najbardziej pozytywnych osób na scenie ;D Najwięcej z tobą zagrałem przez te trzy dni, rozwiałeś wszelkie moje wątpliwości co do ogrania na Pazura ;D Ale nic nie bój, już mam obcykany timing na bicie Twoich reversali, anty-vega-aira i podstawowe punishery ;D Order beki przyznany, do szybkiego zobaczenia mam nadzieję ;)
Fazza - jesteś zaraz po Tejotlu w kwestii ilości rozegranych ze mną walk ;D Bardzo mi się podoba to, co wyczyniasz Różą (a jak jej dadzą tę trzecią kulkę w końcu, to będziesz masakrował:). Gratsy za wysoką pozycję w turze, zdecydowanie zasłużona.
Cytuj
Fajny z ciebie człowiek. W ogóle się nie denerwujesz, chyba :P
Co do pierwszego - zgadzam się, co do drugiego - tylko jak gram online, ale znalazłem już na to sposób - nie gram online^^
Bellevar - łał, człowieku, zniszczyłeś mnie. Naprawdę nie sądziłem, że z Makoto da się wyciągnąć aż tyle. Moja japonka była bez szans, ale dostałem potężnego motywacyjnego kopa, żeby usiąść z nią dłużej / częściej do practice'a:) pozdro
Krill - nic nie pograliśmy, nie pojedliśmy nawet:( Eh, na Bursie X trzeba odrobić zaległości ;) Graty za 2nd i 3rd miejsca!
Di - co się stało z turniejem DRa? wogóle też nic nie zagraliśmy:( Nie wiem, jak Ty się jeszcze w niedzielę na nogach trzymałeś ;D Pozdro i do zobaczenia w Łodzi!
GKS - w końcu sobie pyknąłem z Tobą! Super Bison, jak głupek się na ultrę nabierałem:P
Pychu - fajnie było zobaczyć po trzech-i-pół latach, kozaczysz ostro, o ile w 2d to wiedziałem, że dajesz radę, tak to, co zrobiłeś w TK mnie zgasiło poprostu. Gratsy za osiągnięcia turniejowe i mam nadzieję, że do zobaczenia w Łodzi!
Manieq - miau miau? xD No, generalnie to ładnie przyskillowałeś w SFa, cieszę się, że był czas, żeby pogadać i zagrać trochę :) CU in ŁDZ
Snake - master of divekicks:) graty za 1., 2. i 4. miejsce, szkoda, że nie pograliśmy nic oprócz walk turniejowych w T6.
Sajan - miło było poznać offline:)
Mace - w sumie tylko z Tobą i z Guardianem pograłem w teczke:P Bierz się za "nią", bierz, bo warto:]
Wilk - miło było poznać offline, nie wiem, jak Ty możesz na takim sticku grać:)
Probe - sticka miałeś ode mnie:P Graty za GG i SF3, graj w Supera, no ale nie Ryu qwa;p
Frizen - gratsy za tekka, dzięki za emocjonującą walkę w grupie!
Pani X i Pani Y - dzięki za wskazanie drogi do bursy, mało brakowało, a wylądowalibyśmy z Guardianem na drugim końcu Włocławka xD
Pan kierowca autobusu nr... 13? - dzięki za podrzucenie i pokierowanie we właściwym kierunku:]

Na dniach będzie relacja, nie miałem czasu, żeby usiąść do napisania jej jeszcze. Dzięki wszystkim uczestnikom zlotu za przybycie i tworzenie super klimatu :) Do następnego!

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #402 dnia: Październik 17, 2010, 00:00:41 »
A Ja od siebie w skrócie dziękuje wszystkim i za wszystko :D

No może wyróżnie 3 osoby.

Cieślak - Ty to Bursa, a Bursa to zajebista impreza tak, że nie może być inaczej zajebisty z ciebie ziomek :D a twoje Historie umiliły nam mega niedzielny poranek THX :D

VHO - Co ja będę dużo pisał tchenk ju wery macz :D

Maniek - ziom dziki za granie we wszystko a szczególnie za mały tutorial w BB widzimy się w Łodzi tak sądze :)

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #403 dnia: Październik 20, 2010, 12:24:25 »
Video/Foto anyone?

mr_t

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka myrt
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: d
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #404 dnia: Październik 20, 2010, 17:53:31 »
Special for Cieslak ;p
Wypier@#$%ć aka oddupić się ;p

W skrócie: jak zuploaduje to będą, a najprawdopodobniej dam je C i on je wrzuci. O walki zwracać się do Kosmo ;p
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 17:56:03 wysłana przez mr_t »