Autor Wątek: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]  (Przeczytany 80932 razy)

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #375 dnia: Październik 13, 2010, 14:28:10 »
Dobra, w końcu forum działa, to coś napiszę. :P Dzięki, że pojawiło się tyle osób. No i cieszę się, że poznałem nowe twarze. :) Mam nadzieję, że na kolejnej edycji, niedługo info :P, pojawi się przynajmniej tyle samo osób. Co do tego, że ta Bursa była gorsza od poprzedniej... Czy ja wiem, czy była? :P Była tylko mniejsza sala, that's all, my niggas. :P Nie było skwarów, komarów, więc chyba to na plus. :P Z RockBandem wyszło tak, a nie inaczej. Tak czy owak, nie było go, ale to nie była moja wina, tylko Kamila. Następnym razem poproszę Inusia o pomoc. Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia w nowym roku, tak, w nowym roku będzie kolejna. :P Ale kiedy? Tego jeszcze nie powiem. :P

Di - fajnie było znowu zobaczyć te czesane włoski do tyłu. :P Szkoda, że nic nie pograłem z "Hulkiem", ale zapewne nic nie pograłeś od turnieju w Poznaniu. :P Szkoda, że nie wygrałeś tura w Tekkena, bo fajnie by się oglądało twoje miny, jak się denerwujesz. :D Ale to przez Tundre, bo podobno sobie ustawiał drzewo pod siebie. -_- :P

Pro8e - byłeś w Japonii i było widać "dzapanis skil", nice. Ćwicz, ćwicz Cipą, będzie wesoło. :P Mam tylko nadzieję, że zrobisz działkę, bo z chęcią bym przyjechał. Wiedz, że jak nie dasz mi infa na dniach na gg, to będę sam męczył. :P Fajnie, że zostałeś dłużej, bo w LaPetite nieźle się uśmiałem. No i mam nadzieję, że "nauka + kupa" się udały w pociągu. xD

Liber - very nice. Szkoda, że tak późno luknąłem, że tak dobrze teraz grasz w GG, serio. Skill up! Następnym razem na pewno pogramy więcej.

Snejku - damn you. Jesteś jak Coungster, taki mały polski nerdzik, który gra we wszystko. :P Szkoda, że nie pograłem z Rufusem, bo miałem przed Bursą ochotę skopać mu dupę. :P Mam tylko nadzieję, że pogramy coś na tym zlocie, co się szykuje w lutym. Graj w tego GG, masz z kim, więc teraz tylko kwestia, by do tego usiąść. :)

Szostak - też mało pograliśmy, szkoda... Fajnie motałeś Akumą, ale musisz popracować nad tymi crossami, o ktorych rozmawialiśmy. :P
Mam jeszcze twój długopis, na następnej Bursie ci go oddam. :P

Tundra - człowieku, po twoich akcjach zastanawiam się, czy w ogóle pozwolić czy przyjechać na kolejne edycje. A dlaczego? Bo ty nie wiesz, co to fun. Poza tym słyszałem, co robiłeś na turze w Tekkena, a to mi się nie spodobało, bo było bardzo lamerskie. Sikałeś nieźle, jak grałeś z Snejkiem w Tekkena, a ja waliłem jakieś tam komentarze z dupy. Mówię ci, luknij sobie na google, co to jest zabawa, bo teraz to zachowujesz się, jakbyś grał o jakaś wielką kasę - żenada, ziomuś. Co do tej kasy, tutaj chciałbym cię przeprosić, bo zamotałem się wówczas jak nalesnik, sorry.

kosmo - pierwszy mój czarnuch! :D Zajebiście, że przyjechałeś. Jak zawsze kupa śmiechu przy piciu Cytrynówki. :D Fajnie, że poszliśmy do tych klubów, bo było grubo! :D Do następnego!

Myrt - drugi mój czarnuch! :D Chyba nie muszę ci tutaj nic pisać, bo sporo jeszcze rozmawialiśmy po Bursie. :P Szykuj się na grubą bibę, jak przyjadę tam do Łodzi za dwa tygodnie. :P

Hiryu - z tobą mało pogadałem, sam nie wiem czemu. :P Ale śmiesznie było, kiedy w sobotę poszedł w ruch Stock, a ty nam odpłynąłeś. :D Ale bywa, wiem z doświadczenia. :P

Fazza - man, jak to nie wiem, co mi było, jak graliśmy w tym półfinale. Jakoś nie byłem zmotywowany do zaciętej walki. A szkoda, bo mołoby to wyglądać nieco inaczej. :P Następnym razem skopię ci tyłek. :P

Bell - nic tutaj nie pisze, bo wiesz, co bym napisał. :P W GG nic, trochę w SSF4, lipa... :/ Mam nadzieję, że pojawisz się na kolejnej Bursie!

Guardian - mega pozytyw ziomek! Takich ludzi można zliczyć na palcach jednej ręki. :) Sporo się uśmiałem z twoich komentarzy na temat tego, jak wołałem cię do danego turnieju czy jak siedzieliśmy w niedzielę rano. Było grubo. Mam nadzieję, że pojawisz się na kolejnej edycji.

Wacho - z tobą też nic nie zagrałem, a chciałem. Sam nie wiem, jak to wyszło. :/ By the way, co się stało podczas turnamenta? Szybko odpadłeś? WTF? :P

GKS - to samo, co u Wacho. :P Zacznij grać, bo niedługo nie wyjdziesz z grupy. :P Sam przecież pisałeś, że jest nas coraz więcej. :P

krill - znowu odwaliłeś i przegrałeś. :P Wstyd! :P Trzeba było posłuchać mnie i Pro8a i grać Ryu, a nie Chun. :P Szkoda, że zagraliśmy tylko w turze, bo nie mam z tobą najmniejszych szans, a miałem nadzieję, że przed Bursą czegoś się nauczę na te twoje panienki. :P

Taster - do dupy manual? Kiedy? Gdzie? :P Grasz sporą ilością postaci i każdą na dobrym poziomie. Chyba jedyna postać na zlocie, z którą grało mi się bardzo przyjemnie. Do następnego! W lutym. :P

Slide - ty chyba wiesz, dlaczego przespałeś turniej. :P Ale tak to jest, jak trzyma się człowiek tylko z Pitem. :P

PiT - jak u Slide. Trzeba było nie zamykać się w pokoju i nie bawić się z shitem, wówczas napisałbyś, że Bursa była git. :P I nie pisz mi tutaj, że to twój ostatni wyjazd, bo padnę. :P Jak zawsze wokół ciebie pozytywna atmosfera, kupa śmiechu i sporo się dzieje. :)

mace - jak Liber, gruby postęp w GG. Mam nadzieję, że na kolejnej Bursie będzie jeszcze lepiej. :)

wilku - dzięki, że przyjechałeś raz jeszcze ze swoim sprzętem. :) Bardzo mi pomogłeś. Szkoda, że też zagraliśmy tylko dwa fajty, bo fajnie się grało z Guilem.

Pitrex - thx za miłe komentarze odnośnie Dudka, ale wiedz, że jakbym miał z kim tutaj grać, to byłoby on znacznie lepszy. Teraz gram tylko dla funu, więc gram nim tak, jak nim gram. :P

tejotl - same pokemony, serio. :P Weź graj kimś normalnym, np. Ryu. :P Szkoda, że nie zaszedłeś dalej, bo zapewne byłoby śmieszniej w finale.

Avi - w końcu doczekałem się kolejnej kobitki na Bursie. :) Fajnie było poznać i porozmawiać. Sporo się uśmiałem, jak mnie ganiałaś z tą wejściówką. :P

Sajan - ciebie to już dawno nie widziałem i prawie nie poznałem. :P Broda, długie włosy i inny człowiek. :P Dzięki za pomoc z tym samochodem w piątek.

Mad - musisz popracować nad tymi nerwami, bo nieźle ci łapy latają, jak grasz w turze. :P Szkoda, że nie grasz już Codym, tylko tym z dupy Kenem. :P

Pychu - czarny koń Bursy. :D Świetny Urien, serio, bardzo miło było na niego patrzeć.

Frizen, Furb - fajnie, że przyjechaliście w końcu na jakiś zlocik, gdzie Tekken był na drugim planie. Mam nadzieję, że w jakimś stopniu zaciekawiły was gierki 2d. :)

To chyba byłoby na tyle z mojej strony... Cóż, dzia raz jeszcze, że przyjechaliście, bo jak zawsze było grubo! :) Do nastepnego!
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2010, 14:35:43 wysłana przez cieslak »

mr_t

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka myrt
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: d
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #376 dnia: Październik 13, 2010, 16:33:38 »
C white niggerze gruba biba w ŁDZ jak co tydzień ;p ale zrobimy żeby była grubsza ;D
Probe mam nadziej ze w przyszłym roku uda ci sie do mnie na działke wbić razem z Ryu, który to znowu się ze mną nie napił...
Pitrex jakoś się na tej bursie tak rozbiło późno przyjechałem, już nie pale i na 2 pokoje wszystko się podzieliło, nastepnym razem sie napijemy ;]

Co do fotek to w domu tego nie zuploaduje z moim 256 --' w pt pewnie na uczleni to zrobie

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #377 dnia: Październik 13, 2010, 18:35:06 »
Jako że BD znów działa to skrobnę coś od siebie. Przyjechałem w piątek wieczorem i od razu gdy wszedłem do sali zobaczyłem tłum ludzi , co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Ogólnie atmosfera była niesamowita poza jednym małym ale. Chodzi tu oczywiście o niejakiego Mariusza"top5 Tundre" Pudzianowskiego, który nie wiem co bierze ale najlepiej niech przestanie bo źle to się dla niego skończy i zacznie grać sam ze sobą bo swoją postawą zraża do siebie mnóstwo ludzi. Trochę prywaty :

tejotl: dzięki za grę i dobry klimat, Vega póki co jest dla mnie zagadką ale nie poddam się tak łatwo :P
krill: No stary twoja gra to poezja :) Trzymaj tak dalej i weź się za ogarnięcie matchupu z rufusem bo jak oglądam rufa dive kickującego to mi się rzygać chce bo nie ma w tym nic ciekawego ciągle to samo gówno.
Snake: Gratsy , gratsy za wygranie SSF 4. Widać że no life'ujesz trochę :) Rufus nadal mocny.
Pro8e: Tak to chyba z tobą grałem w BB. Jeszcze nie ogarniam tej gry ale fajnie mi się grało z twoim Bangiem( aka training dummy w challenge :P ). Nie ma to jak zrobic tao qcb,qcb+C , taunt , qcb,qcb+C :P
mad: Miło było poznać, pograć i pośmiać się. Cody niczego sobie i uważam że to właśnie nim powinieneś mordować.
Pychu: Jechałeś mojego Setha aż piszczało tą Sakurą :). Szkoda że nie zagraliśmy w teczkena no ale napewno jeszcze zagramy ;)
mace: Spoko ziomek z ciebie. Dobre walki w T6. Bob daje radę. Byłem pełen podziwu za wytrwałość w GG a moje komentarze nie ułatwiały wam grania :P
GKS: Kolejny pozytywny wykręt :) Dzięki za walki i ogólny fun. Taunt Bisona powinien zabijać :P
Pitrex: Spoko Bryan i Boxer.To 5:0 mi dałeś ?? Spoko, tylko że jakoś ciężko w to uwierzyć skoro miałeś problemy z moim AK na turze :P
wilku: Dobry Guile. Przyjemnie się grało z tobą walki best of 7 :P
szostak: Akuma widzę coraz lepiej. Oby tak dalej i nie bój się Setha bo strach wyłącza chęć do walki a potrafisz walczyć.
Cieślak: Bursa jak najbardziej ok. Szkoda że nie zagrałem z Dudkiem twoim ale przy następnej okazji napewno zagramy.
Di: Feel the power of Blanka :) I na następny raz nie przepraszaj za wygraną walkę bo w czoło ci dam :P Tak się niestety przegrywa jak się nie robi tego co sie zamierza zrobić i tyle :P Jak to mówią zjebałeś , przegrałeś i nie ma co się tłumaczyć :)
Fazza: Ta twoja Rose to prawdziwa kosa :) Mam nadzieje że będzie jeszcze lepsza i lepsza. Dzięki za granie.
Guardian: Przebywanie w twoim towarzystwie grozi całonocnym bólem brzucha ze śmiechu :) Dzięki za trolenie w większość gierek :)
Slide: Ale fail z tym turem panie :P no ale jeśli miałeś coś lepszego do roboty to rozumiem:P Dzięki za walki i epicką wygraną na żyletce energii :)
Avi: Miło było poznać. Fajna z ciebie kobitka , miła , wesoła :)
Furb: Spoko Alisa. Szkoda że nie udało nam się zagrać więcej walk. Mam nadzieje że nie będzie na YT filmików które nagrywałeś śmiejąc się i trzęsąc telefonem bo to będzie padaczka :P
Wacho: Bardzo dobry boxer. Trzymaj tak dalej. Niestety w T6 nie zagraliśmy a szkoda.
Taster: Szacun dla twojej Ibuki i Abla. Bardzo mile byłem zaskoczony.
madenti: Trenuj Guya i oblukaj na YT jego walki. Także dzięki za granie.
Tundra: No sory mistrzu ale kolejny raz pokazałeś że nie masz zbyt dużo szacunku do teoretycznie słabszych od ciebie przeciwników. Do tego jak podpowiadasz to rób w po cichu a nie tak żeby cała sala słyszała. Ja np się zestresowałem bo słyszałem twoje głupie komentarze i  podpowiedzi gdzie na normalnym turnieju dostałbyś kopa w dupę i by cię wygonili. Co do mojej gry z tobą - no comment. Nie usprawiedliwia mnie to że nie wiedziałem jak się gra z ravenem ale larsa to sobie daruj bo to nie jest dla ciebie postać.
Niestety nie pamiętam kolegi który grał Juri ale powiem tak: Graj tą Juri i masteruj. Nie rób natomiast tych kręciołów na pałę.
Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam :)
Pozdro dla wszystkich i dzięki za spędzony czas i wspólne granie.

Never give up no matter how bleak your situation is.

TasTer

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Opieka Społeczna
    • Zobacz profil
    • .
    • Email
  • PSN ID: TasTerPL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #378 dnia: Październik 13, 2010, 20:39:37 »
@Cieślak
To mnie chyba z kimś pomyliłeś bo nie pamiętam żebym akurat na swój manual narzekał ;d.

Prywatę może jakąś naskrobię później.


Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #379 dnia: Październik 13, 2010, 20:42:04 »
Może ja narzekałem na swój manual? ;D

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 13, 2010, 21:00:01 »
a mnie się wydaje że to jednak byłem ja :P

Never give up no matter how bleak your situation is.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 13, 2010, 21:14:40 »
Może ja narzekałem na swój manual? ;D
zamiast manuala przydaje sie raczej autofire kiedy ma sie "najdluzszy prąd w Polsce" ;p
co do tego mojego grania pokemonami - to postaram sie o cos specjalnego na nastepny turniej dla was chlopaki :* - chodza ploty ze do Arcade ver maja dodac Q albo Twelve'a :P
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Tundra

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #382 dnia: Październik 13, 2010, 22:57:06 »
Cieslak, odpusc sobie swoje komentarze na przyszlosc jak gram to bedzie git, jakos malo fajnie sie gra, jesli slyszy sie ciagle w tle Twoje "fachowe uwagi", moze Ciebie to bawi, ale nie musi innych. Co do tej kasy, to no problem, nie dziwie sie, ze sie zamotales.  Manieq moze troche przesadzilem z supportem dla Pitrexa podczas waszej gry, ale nie zmienia to faktu, ze porazke przyjmujesz jakby ktos Ci kogos zabil z rodziny. W streeta nie wyjdzie Ci ultra, to rzucasz stickiem, krzyczysz ze kazdy slyszy, jaki swiat jest niesprawiedliwy, z reszta w Tekkena to samo. Ja moze duzo gadam jak gram ( zazwyczaj to wynika z mojej niewiedzy) ale po sekundzie jest po wszystkim. W kazdym razie, Tejotl dzieki za rady w streeta :D Na pewno sie przydadza. Dzieki wszystkim za spary, zwlaszcza Pychowi, ktory uswiadomil mnie, ze jednak trzeba duzo elementow w mojej grze poprawic:) Frizen gratki za zwyciestwo, naprawde pokazales skill :) I chyba nieco zmieniles podejscie do pokonywania polskich graczy:) Pitrus;p Rozmowy nasze byly mega, ogolnie fajnie bylo pograc, komentowac walki itd :) Mejsik, pocwicz w koncu w tego Tekkena bo bedzie zabawnie, dalej bys zaszedl gdybys wczesniej grubasa oswiezyl, no i gratki za skill w 3rd strike'a, naprawde fajnie grasz. Kubusiu, zmieniles juz postac ?D udalo mi sie Ciebie przekonac ?:D Pozdro jeszcze dla calej ekipy, z ktora gadalem, lub gralem;) Szos(t)a fajnie sie gadalo o streecie :D Niemalze filozoficzne wywody ^^

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 13, 2010, 23:25:00 »
Po 1 nie rzucam stickiem, jestem zły na swoj manual i dlatego się wkurzam czasami.
Po 2 jak zaczniesz wszystkich traktować jednakowo a nie tak jak to robisz do tej pory to będziemy rozmawiać. Zacznij szanować ludzi bo takto jedyny twój sparing partner to będzie practice dummy.
Po 3 dre się to fakt bo zrobiłem się nerwowy ale to jest sprawa czego innego ale w szczegóły nie będę wnikał. Poprostu niektóre rzeczy sprawiły że stałem się nerwowy i to się przekłada na grę. Natomiast Ty mistrzu robisz praktycznie to samo i do tego wygadujesz takie pierdoły że aż się płakać chce. Zastanów się najpierw jaki Ty jesteś a potem przygaduj innym.

Never give up no matter how bleak your situation is.

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 14, 2010, 17:24:59 »
Tundra, mówię, co chcę i kiedy chcę, bo jak wiesz... I'm a pro player... :P Poza tym jak komentowałem twoje granie, to wszyscy się śmiali. :)
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 18:03:24 wysłana przez cieslak »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #385 dnia: Październik 14, 2010, 17:27:46 »
Tundra, nie przejmuj się nimi. I tak wszyscy wiedzą, że bez Ciebie nasza turniejowa rzeczywistość byłaby zupełnie inna.

Keep up the good work, man! ;D

Tundra

  • Gość
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #386 dnia: Październik 14, 2010, 19:18:44 »
Thx Di :) Jak zwykle mozna na Ciebie liczyc :D

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #387 dnia: Październik 14, 2010, 19:26:12 »
Avi - Miło było poznać fighterową graczkę ;). Wszystko byłoby fajnie, tylko dlaczego nie grasz w Streeta? ;P. Btw. Zgasiłaś mnie przy przedstawianiu się xD. No cóż... Trzymaj się!
Cieślak - Bursa pierwsza klasa. Mniejsza sala niż poprzednio, ale przecież wszyscy się pomieścili i było git. W sumie to za wiele razem nie zagraliśmy :(. No cóż, takie życie organizatora. Co do naszej walki w loosersach to coś popuściłeś :(. Graj, graj bo nie mam zamiaru stać w miejscu ;). Wiesz... obiecałem Rose - skilla, więc jeśli tego nie zrobię to będę miał przewalone xD. Do następnego - i dzięki za przesyłkę :P
Di - Fajno było znowu się spotkać. Nie tylko na bursie ale i w grupie SSFIV. Odnoszę wrażenie, że przedwcześnie się poddajesz. Trochę wiary :). W poznaniu też myślałeś, że z grupy nie wyjdziesz a tu proszę. Troszkę mnie zgasiłeś tym perfectem :). Nice!
Tejotl - Co ja Ci chłopie powiem? Hmm... Muszę się zaprzyjaźnić z Vegą bo naprawdę ciężko. A te połki jego mnie psychicznie rozbijają. Po powrocie skumałem, że gdy traci swoje akcesoria to jest miękki jak 21-szy palec w stanie spoczynku ;). Dzięki za spary, było śmiesznie ;P. Co do banowania szalików to ja ci dam... wrrr :D. A twój ludek to co? Wprowadza na pole walki nieprzepisowe bronie. Ciesz się, że to tylko szalik a nie np. łańcuch albo pejcz xD. No nic do następnego!
Manieq - Fajno, żeś przyjechał. Twój Seth nabrał rumieńców. Naprawdę super nim grasz. No i ten mixowy odkurzacz (wsysacz). Ja tu szczęśliwy, że udało się zrobić backdash, a po chwili znowu jestem przy tym wielkoludzie :D. Ciekawy Stick - chyba jesteś jedyny, który używa battopa ;). Humor się Ciebie trzyma i fajno. No i te liczenie Dive Kicków mnie rozbija xD.
Hiryu - Nie wiele zagraliśmy bo zaledwie 3 mecze w grupie :(. Było naprawdę blisko... Słyszałem, że dopiero zaczynasz w Supera... Normalnie mnie to rozwaliło. Graj dalej bo uczysz sie błyskawicznie :). Następnym razem musimy koniecznie więcej pograć. Pozdrawiam!
Mace - To samo co Hiryu. Zagraliśmy chyba tylko w grupie :(. Następnym razem trzeba to nadrobić!
Wilku - Na przywitanie otrzymałem od Ciebie pierwsze ostrzeżenie w łopatkę :P. Tak się mówi... hihi. Kurde jestem trochę zły, bo zagraliśmy tyle co kot napłakał. No trudno :(. Trzeba się skumać na PSN jak za starych dobrych czasów :P... Hallo hallo Mietku?... xD
Szostak - Fajno, że jednak przyjechałeś. Miło było się znowu spotkać i pograć na normalnych warunkach. Masz niesamowite gadane podczas walk i nie tylko :P. Powinieneś zostać speakerem po godzinach ;). Bez kitu! :)
Snake - Gratulacje za zajęte miejsca. T6 - 4, SFIII - 2, SSFIV - 1. Normalnie LOL ;). Sparów nie mieliśmy ale pewnie coś jeszcze w tym roku sie zagra. Daleko nie mamy ;).
Taster - Troszkę pograliśmy - fajno było, ale za ten turniej powinienem się pogniewać :P. No tak mnie tą Ultrą zniszczyłeś, że aż wstyd. No ale tak to jest jak się gra na automacie :(. Następnym razem dopilnuję abyś się spocił :P. Jesteś świetnym graczem! Gratsy za 3 miejsce :).
Krill - Dzięki za freeplaye. Pewnego dnia cię zbiję ;). Uważaj bo ja dotrzymuję słowa :P. Nadal grasz bajecznie. No cóż... Do następnego!
GKS - Kochanie Ty moje ;). Dzięki za nocne baty na raty. Twój Bison to kawał skurczybyka i chyba czas na powrót do niego. Ryu też grasz super lecz osobiście uważam, że dyktatorek w Twoich rękach to jest to ;). Cieszyłem się jak dziecko, że nie udało Ci się mnie rozwalić 10x z rzędu. Było 9 dla ciebie lecz 1:2 dla mnie w rundach :P. Szkoda, że nie poszło tobie na turnieju ale wierzę w razem będzie lepiej :*. Pa Czarnuchu :P
Mordi - Dzięki za walki. Sporo rozegraliśmy... Graj, graj i będzie git :). Wpadaj na online skoro masz teraz net na PS3 :). Online jest jaki jest ale skill na bank podskoczy. No i przede wszystkim, zbieraj na sticka :). Bardzo fajny kontroler - nawet można złość na nim wyładować xD. Było miło.
Wacho - Troszkę pograliśmy. Świetnie grasz Balrogiem - czasem ci cos nie wyjdzie ale ogólnie jest kozacko :). Muszę się podszkolić bo mam tyły w tym temacie :P. Fajny z ciebie człowiek. W ogóle się nie denerwujesz, chyba :P. Do następnego - Pozdrawiam!
Slide - W sumie to prawie Ciebie nie widziałem :(. Szkoda, że przespałeś tura w Supera :(. Gratsy za zajęcie 4 miejsca w GG. Pozdro! :)
Liber - Fajno było poznać - trochę śmiesznie bo dopiero w drodze powrotnej :D. Trzymaj się :)
Madjarwal - W końcu sie poznaliśmy osobiście :). Ten alternatywny rogalik był git ;). Szkoda, że nie zagraliśmy :(. Mam nadzieję, że będziesz przyjeżdżał wraz z Pychem na kolejne zloty :). Pozdro!
Pychu - Gratsy za 1 miejsce w 3S i 2 w T6. Ładnie kosisz :). Żałuję, że w Supera nie zagraliśmy ale pewnie będzie jeszcze okazja :).

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #388 dnia: Październik 14, 2010, 20:24:54 »
No widzę gruba impreza mnie ominęła :D

Fazza Gratsy, jak mówiliśmy do 3 razy sztuka i już jesteś w top5 :)

No dla Snejka oczywiście też za 1st place, ale po ostatniej Bursie wiedziałem, że to już tylko kwestia czasu :)

pzdr

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa IX [8-10 października 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #389 dnia: Październik 15, 2010, 00:23:05 »
yooooo!!! Może wreszcie ja cosik napisze? :P


Avi- super, że wpadłaś ;) wreszcie jakaś kobitka się pojAVIła na bursie, i nawet troszke pograła (widziałem jak w SC pykasz). Następnym razem zapraszamy do vip roomu. Posiedzisz z nami troche to może wyleczymy Cię z bycia "no lif'em" :P
Cieślak aka Tetris- jak zwykle chujowa organizacja :P nie no joke, było super jak zawsze :D wypad do klubów sie udał więc na kolejnej bursie taki sam wypad obowiązkowy. Nie wiem czy pamiętasz ale w spichrzu miała miejsce taka sytuacja: podbijam do baru bo chciałem się Ciebie coś zapytać. Ty stałes z jakimś kolegą z uczelni i jak mnie zobaczyłeś to taki tekst do niego: "oooo to jest ziomek z Łowicza....chcesz się napić z ziomkiem z Łowicza?" i nie wiedząc kiedy szoty stały na blacie :P mega ostro byłeś naje... :P ale o to właśnie chodzi hehe. Oczywiście nawet ze sobą nie zagralismy w GG no ale moze next time ;)
myrt- stary jak zawsze wyjebiscie w Twoim towarzystwie :) myrtowka luks (własnie wypiłem reszte, którą mi dałeś...wielkie dzięki:). Pobawilim się ostro w spichrzu z ta dupą (btw coś odjebałeś ale nie pamiętam co) :) pograliśmy nawet troszke...ogólnie jak zawsze zajebiście :)
Pro8e The Goodfucker- jak nie grałem jak grałem?? :P w GG i BB dawałem czadu. Raz nawet grałem z myrtem w MvC :P z Tobą zreszta tez w BB...dostawałeś baty dlatego nie pamiętasz ;) pozdro i do następnego.
Bell- posłuchałem się Ciebie i zacząłem oglądać 'Lie to me' :) extra serial naprawde. Fajnie, że sobie posiedziałeś z nami w okrojonym vip roomie i zasmakowałeś jakże cudownej myrtówki. Spary w GG i BB tez dawały rady. Jednakże w GG jestem nadal noob i z Twoją baiken nie mam szans :( mam nadzieje, że się nie przeziębiłes po wypadzie do monopolowego? :P
Hiryu- oczywiście nic nie pograliśmy :( może na kolejnej bursie damy rade. Po voodzitsu troszkę Cię zakręciło co? :D to wina myrta, za dużo spirytu dolał ;) 3m się
madenti- jeśli dobrze pamiętam to pograliśmy troche...aczkolwiek musiałem być pod wpływem alkoholu bo mam prześwity :D dobrze było Cię zobaczyć ;)
mace- wielkie dzięki za 'pozytywne' określenie mej osoby :P do sklepu pójdziemy innym razem :) trenuj w GG dalej, bo jesteś coraz lepszy. Powodzenia.
Pitrex- się złoiliśmy bo Cieślak wóde rozdawał w spichrzu :P trzeba było stać koło niego to byśmy Cię wynosili :D
Tundra- się kolega nie stresuj bo nie ma o co :) Cieślakowi podogryzaj następnym razem jak bedzie w finale GG (a bedzie na 99,9%)...oczywiście on ma wyjebane no ale możesz próbowac :P

do reszty: fajnie, że się zjawiliscie...mam nadzieje, że bursa X bedzie tak samo udana jak ta i poprzednia. Tym razem Cieślak płaci za sale a wejsciówka to flaszka ;) do następnego all

BTW finały w GG i SSFIV postaram się wrzucić na dniach...a jak sie zdenerwuje to nagram na płyte i wyśle Tetrisowi ;)