Autor Wątek: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)  (Przeczytany 50156 razy)

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 05, 2010, 11:52:25 »
Rotfl, przecież Liberty pisał tylko i wyłącznie o manualu, a w tej kwestii tekken jest niezaprzeczalnie trudniejszy od soula (chociaż i tak jest sporo łatwiejszy w porównaniu do poprzednich części). Nie wiem jakim trzeba być matołem żeby twierdzić inaczej. I wyobraź sobie że ludzie grający w tekkena też dostrzegają jego wady i wiedzą że ta gra nie jest święta (przynajmniej ci którzy posiadają mózg), ale akurat te wady które wymieniłeś mają zerowe znaczenie przy ocenianiu takiej gry.
Gdy mam dłonie na klawiaturze, zawsze kogoś wkurzę :D
Ja wogule nie piłem do tego, co napisał Liberty, poprostu wygłosiłem swoje zdanie i zapytałem co jest takiego skillowego w tekkenie, no bo może nie wiem. Mój post zaczął się od pytania, a nie od stwierdzenia . Nic nie skumałeś. Jesteś Fighting Game Profesor, a poobrażałeś w tym poście nie tylko mnie, weź sie lepiej ucz do matury z W-Fu, nikt przed toba tu nikogo nie obraził, owszem było ostrzej ale bez ubliżania. A o grafice to było nawiązanie do dyskusji która wybuchła jakiś czas temu na łamach BD, to była poprostu opinia z która sie możesz zgadzać albo nie. Jak chcesz używać określeń pejoratywnych w stosunku do innych ludzi to zapraszam na onet, tam spotkasz ziomów z którymi sie dogadasz. Z tobą już nie dyskutuję.

Cześć Cameel, nie wiedziałem że tu zaglądasz jeszcze  :D  [Camus dalej mi nie oddał Pada :/]


Jesteś GRZYBIORZEM.

cameel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Skąd: Opole
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 05, 2010, 12:04:09 »
Cześć Cameel, nie wiedziałem że tu zaglądasz jeszcze  :D  [Camus dalej mi nie oddał Pada :/]


Zaglądam zaglądam.
Ostatnio głównie do tematów związanych ze Street Fighterem.

A co do Camusa, to on się wypiął całkiem, nie wiem nawet co u niego.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 05, 2010, 12:07:06 »
Mi wczoraj w trakcie czytania tych postów przypomniała się kłótnia Cameela z Mocholem, przy czym gdy się spotkali, niemal zaprzyjaźnili się ;D



Ring wczoraj znalazł coś, co podsumowuje ten temat:

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 05, 2010, 12:12:03 »
Pamietam jak gralem w Ragnaroka Online to szly takie dramy. Z tym ze tam drama byla czescia funkcjonowania graczy. Tutaj wyglada to conajmniej smiesznie.

cameel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Skąd: Opole
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 05, 2010, 12:16:08 »
Mi wczoraj w trakcie czytania tych postów przypomniała się kłótnia Cameela z Mocholem, przy czym gdy się spotkali, niemal zaprzyjaźnili się ;D



Ring wczoraj znalazł coś, co podsumowuje ten temat:


HEHEHEHE

No Mochol wtedy na forum agresywnie wjechał na początku "kariery" i kozaczył, ja też sobie nie żałowałem, szczegółów nie pamiętam, ale było zabawnie :D

W każdym razie takie starcia, o ile nie dochodzi do epitetów i obrażania się nawzajem, są całkiem ożywcze i sprawiają że forum jest ciekawe.
Tak mi się przynajmniej wydaje.

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 05, 2010, 14:41:40 »
Ja z kolei gram regularnie w LineageII a tam powszechne jest zjawisko, że wszyscy wiedząwięcej o "moich starych" niż ja sam :D
Więc wcale nie jest tak źle z tą dramą :D

A BTW Libi - Twoja sygna ładnie tańczy do muzyczki z Modowych La t :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 14:45:27 wysłana przez Heniek »
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 05, 2010, 17:06:03 »
...moim głównym sparing partnerem był dummy na practice mode oraz, raz na ruski rok, jeden mitsu player który nawet konsoli nie miał:P.

heh, ja mam teraz tak samo (też gram z mitsu playerem bez konsoli) nie licząc treningów z PePe raz na ruską dekadę :P
dzięki Di, że nie pokazałeś moich walk z ecchi na 8wr bo bym chyba musiał na jakiś czas zniknąć z internetu :) mam nadzieje ze nikt ich nie bedzie szukał tam po tym Twoim kanale :P jak teraz patrze na to, szczególnie po EBO gdzie bardzo dużo się nauczyłem, to mi żal dupe ściska. Już gram troche lapiej, nie opieram sie tak dużo na tasB, uzywam bardziej zróżnicowanych poke'ów i zaczynam hodować elementy własnego stylu :P

ontopic:
na EBO przegrałem oczywiście wszystko co się dało (było tam ze 3 osoby z którymi mogłem regularnie wygrywać w freeplayach), ale po każdej przegranej walce pytałem przeciwników nad czym powinienem popracować. Dostawałem na ogół podobne odpowiedzi, że po prostu brak mi wiedzy kiedy co można stepnąć, pokarać itp, po prostu brak ogrania na jakąkolwiek postać. Ale np Pantocrator powiedział, że "you have a very solid base with Sophie, you just need to punish more", a 2nd Face stwierdził, że my execution is flawless, ale z tym to sie nie moge zgodzić ;p
Strasznie żałuje że nie było daGoTTh'a, miałem zamiar coś się od niego pouczyć, a takto byłem jedynym graczem Sophitią :(
W samym turnieju w miare szybko rozegrałem wszystkie mecze grupowe, moje sukcesy to urwanie jednej calej walki Kalasowi który ostatecznie był 4-ty i nie dostanie chyba żadnego perfekta :P
W turnieju drużynowym nasz team w składzie PolskaTaki, 2nd Face i ja został pojechany w ekspersowym tempie przez DarkSlayera (Amy), takze nie ma nawet czego wspominać :D
Co do podróży to miałem ze wszyskich nas najdalej: w tamtą stronę 2,5h autobusem do krakowa, 8h pociągiem do poznania, 2h czekania w poznaniu, 3h do frankfurtu i 1h do wriezen, w sumie 14,5h w drodze ;[ z powrotem bylo troche mniej siedzenia w pociągu bo w sumie "tylko" 11h+2h w autobusie, ale za to dopadła nas wspomniana czarna suka i wyjebali mnie na bilecie frankfurt-warszawa :<

Dobrze było poznać troche graczy, no i w końcu spotkałem Ringa i Bolgana, mam nadzieje że nie olejecie teraz sc totalnie i czasem cos zagramy. Ta, wiem że ta gra umiera ale i tak bede się teraz z wolna szkolił, to chociaż na sc5 bede miał może dobry start.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 05, 2010, 17:12:49 »
byłem jedynym graczem Sophitią
O kurde. Jeszcze rok czy dwa lata temu coś takiego byłoby nie do pomyślenia :psyduck:

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 05, 2010, 18:06:48 »
Aragh, ja akurat miałem w powrocie wielkie szczęscie, po wysiadce z Poznania miałem za 15 minut , intercity do wrocławia za 30 zł, bo to była oferta last minute. A we Wrocławiu skumałem że koło mojego nowego miejsca zamieszkania jest stacja Wrocław Mikołajów w domu bylem jakos o 18. Fart jak nic. Ale i tak nas podła szwabka oszukała na bilety. Ćwicz, będzie dobrze, przyjałem Cię do ziomków-znajomków na PSN.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Aragh

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 361
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Arragh
  • Skąd: Zakopane/Kraków
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 05, 2010, 19:32:28 »
no widziałem. Ale i tak online to sie ciężko ze mna gra bo dupowy net mam. Musimy sie na offline zgadywac czasem

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 05, 2010, 20:16:15 »
Jesteś Fighting Game Profesor, a poobrażałeś w tym poście nie tylko mnie, weź sie lepiej ucz do matury z W-Fu, nikt przed toba tu nikogo nie obraził, owszem było ostrzej ale bez ubliżania.
:psyduck: :psyduck: :psyduck:

Gdzie ja niby kogokolwiek obraziłem w tym poście? Napisałem to co jest prawdą, bez żadnej aluzji do konkretnej osoby, każdy może sobie odnieść to jak chce, albo po prostu mieć to w dupie (co jest bardziej słuszne biorąc pod uwagę, że to internet). Nigdzie nie miałem zamiaru cie obrazić, a nawet jakbym chciał to dałeś mi kilkadziesiąt lepszych powodów niż to, że nie lubisz tekkena, lol.

I co żeś się tak uczepił tego fighting games professor? Czy ja się ciebie czepiam że Voldo to twój pradziadek, a ty jesteś ślepy i nie możesz spać w nocy? :F

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 05, 2010, 20:58:28 »
Ale Bolgan nawet lubi Tekkena.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 05, 2010, 21:05:23 »
Ale Bolgan nawet lubi Tekkena.

Zagrał z moją Lili aka "2 ciosy" i już nie lubi xD

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 05, 2010, 21:35:14 »
Lubię czasem polamić Paulem, ale narazie pożyczyłem koledze niech sobie poszaleje, podoba mi się to ze mogę sobie puścić muzykę w tle i powalczyć, w soulu sie nie da. Pepe ale ty grałes na 3 ciosy, zapomniałeś o podcince pozatym wiele się to nie różniło to tych lili co widziałem w tawernie. Acha i graliśmy własnie na EBo , żeby nie było że oftop :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2010, 21:45:34 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [SC4] E.B.O 2K10 (30.07.2010 - 02.08.2010, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 05, 2010, 22:09:13 »
Swoją drogą dyskusje już tak się posunęły że nie chce mi sie wracać do opisywania wyjazdu xD Więc w ramach krótkiego uzupełnienia/sprostowania relacji Ring'a - pochwalę się że to ja znałem poprawną wymowę Wriezen. Poza tym nie tylko Ring, ale także DarkSlayer zbijał kontynuację unblock'a IVY z SE. Jako ciekawostkę podam, że we free-play'ach pokonałem 5:0 Furzy'ego (chyba był kompletnie nie ograny na Ivy, ale i tak jest to dziwne biorąc pod uwagę, że zawsze słabo mi idzie przeciw Yoshom, a jego jest przecież najlepszy, a Malek się z nim trochę męczył w drabince DE). Tak czy siak było super i za rok chętnie się znowu przejadę, nawet jeśli nikt inny z Polski by nie jechał.