Autor Wątek: [T6] Finały WCG 2011  (Przeczytany 32729 razy)

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:14:24 »
Z grupy C awansowali: Yuu oraz jakis Baek z Arabii Saudyjskiej, ktory wygral z Emperorem i Killerdollem.
aka Di

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:23:37 »
LOL DO CZECH TUNDERKU TO JA POJECHAŁEM RELAKSACYJNIE XD

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 09, 2011, 08:40:53 »
I mamy swoja Europe, gdzie koles z Arabi Saudyjskiej > Killerdoll i Emperor.

A mi sie wydaje,ze u nas jest wlasnie za duzo narzekania i niedoceniania. Zagraniczni gracze maja wiekszy szacunek do naszych graczy niz my sami. Oczywiscie to jest zaraz tlumaczone "ze to z grzecznosci". typowe. Podstawa oprocz skilla to morale. Podstawa w kazdym sporcie (wiec tymbardziej w e-sporcie0.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:14:50 »
Mam nadzieje ze w koncu skonczy sie pi****lenie o tym jak jestemy zajebisci a zacznie analiza dlaczego jestemy tak slabi.

Może lepiej będzie, jeśli zaczniesz mówić za siebie zamiast prezentować głos ludu.



Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 09, 2011, 09:51:57 »
A skąd wiecie jak ten "jakiś Baek z Arabii" grał? To że się nie udziela nie świadczy, że jest do razu słaby i wygrał przez jakiegoś fuksa... pojechać na taki turniej i myśleć, że zakwalifikował się tam ktoś słaby to nieporozumienie. A Baek akurat zawsze potrafi zaskoczyć.


Nie mówię też, że każdy musi nie wiadomo ile kasy wyrzucać na turnieje. Akurat wypad do Francji wychodził dość tanio (przelot w dwie strony 250zł). Przelot do Frankfurtu na Damagermany będzie pewnie kosztował około 100zł w dwie strony. Ciekawe ilu z naszych pojedzie.


Ja też na pieniądzach nie śpię, ale wychodzę z założenia, że na przygodę i wspomnienia warto trochę przyoszczędzić. Mój post kieruję też do osób, które naprawdę chcą wygrywać. To nie jest gra typu Starcraft gdzie zasiadasz do monitora i, jeśli jesteś Pro, grasz od razu z Prosami. Tutaj niestety trzeba jeździć, zarówno po Polsce jak i po Europie.


Więc jeśli nie chcesz grac i wygrywać (a masz pełne prawo grać tylko dla towarzystwa i for fun i nie jest to żadną ujmą), po prostu zignoruj mój post.
Irytuje mnie tylko gadanie ludzi, którzy mają wysokie ambicje i nie wiedzą, co mają robić, żeby piąć się w górę.


A jeśli chodzi o sponsora, zdobyć go możemy tylko działając razem. Co w Polskich warunkach jest prawie nierealne... Czy ktoś w ogóle próbował, ale tak na serio? Na pewno nie! "Bo na pewno się nie uda", "dlaczego mam się starać dla wszystkich"... typowe polskie wymówki.


Można zajść wysoko tylko mierząc wysoko. Jeśli mierzysz nisko, zachodzisz nisko.

@Solo - Polacy jako gracze nie dość, że mają ukryty kompleks, to jeszcze nie szanują w ogóle żadnego gracza. I potem jest lekceważenie i szok "jak mogłem/mogłam z nim przegrać!". Absolutnie nigdy nie można lekceważyć przeciwnika, a szczególnie nie w takiej grze jak Tekken, gdzie chwila nieuwagi zbyt dużo kosztuje. Ale nie będę tutaj gadać oczywistych oczywistości.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 09:54:46 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:01:08 »
Tenshi - nie zgodze sie. Wskazmi osobe z naszej sceny ,ktora lekcewazy rywali w turnieju - ja nie znam takowej.To jest urban legend, ktory ktos puscil i potem tak krazy,snowballujac. To, ze ktos jedzie z nastawieniem "WYGRAM k**wA" _NIE OZNACZA_,ze nie ma szacunku do rywali! Idealne nastawienie to wlasnie "WYGRAM" + respekt dla przeciwnika. Jak ktos chce jezdzic z nastawieniem "i tak nie mam szans" to bezsens totalny. A akurat znam takie osoby z naszej sceny, ktore w takim nastawieniu graja juz w grupach.

Powstal jakis dziwny text,ze to niby polacy lekcewaza rywala - text wymyslony przez osoby "A" o osobach "B"! Kto niby lekcewazy?!

Ja pisalem o tym, ze polacy jada po sobie, nie szanuja siebie i maja jak wlasnie napisalas kompleks, ale kompleks zachodu. Wszystko co "zagramaniczne to lepsze".

U nas nawet- mimo, ze jestesmy w czolowce browary i wodka - to oczywiscie jakies smieciowe piwajak Heineken sa SUPER PRO. Bo zagramaniczne. Na swiecie ceni sie nasz alkohol (Wyborowa jest jako high lvl w barach w hollywood), a my jaramy sie zagramanicznymi swiecidelkami.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 10:04:42 wysłana przez Solo »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:06:48 »
@Solo: nie twierdzę tak, bo ktoś mi powiedział, ale sama zauważam to wśród niektórych Polskich graczy. Nie będę wskazywać palcem... niech każdy sobie sam zrobi rachunek sumienia, z jakim nastawieniem zasiada do walki.

Poza tym... mogłabym napisać elaborat na temat prawidłowej motywacji. Bo motywacja "WYGRAM!" nie jest w 100% skuteczna. Nie tylko liczy się działanie, ale prawidłowe działanie. Nie tylko trening, ale prawidłowy trening. Nie tylko sama motywacja, ale prawidłowa motywacja. Ale to odbiega już za bardzo od Tekkena.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 10:10:45 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:02:06 »
Tenshi - nie zgodze sie. Wskazmi osobe z naszej sceny ,ktora lekcewazy rywali w turnieju - ja nie znam takowej.
Przecież daleko nie trzeba szukać.

Frizen : D

Może teksty typu "poleje się krew z cyborga" są dla jaj.

Ale teksty typu że w polsce na większość graczy nie trzeba brać Larsa, albo jadąc na turniej tekst o tym że jest taki poziom że wygra się go grając tylko DJ'em, po to tylko żeby kilka godzin później dostać w drabince od kolesia który nawet w to nie gra, już raczej nie są dla jaj:P.

No ale akurat każdy wie ze Frizen nie nalezy do najskromniejszych osób naszej sceny:P.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 11:04:25 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 09, 2011, 11:09:40 »
Ale ja na forum nie pisze ze bym kogos rozwalil, ze ten gracz jest noobem, zwlaszcza jak ktos wygrywa turnieje.
Eee... Tundra, czy to przypadkiem nie ty kiedyś mówiłeś, że możesz spokojnie z Ryanem grać MM nawet o tysiąc zeta, bo na pewno go zbijesz? :F

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:32:16 »
I plujmy sobie nawzajem w kaszę, to takie polskie, to takie nasze...
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:35:23 »
Cytuj
Eee... Tundra, czy to przypadkiem nie ty kiedyś mówiłeś, że możesz spokojnie z Ryanem grać MM nawet o tysiąc zeta, bo na pewno go zbijesz? :F

I to jest kua motywacja ! Zjadłby go jak knopersa o w pół do dziesiątej rano ;p Sam widziałem jak jedzie z czarnym na polskim evo, wiem co mówię !

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:40:54 »
Wedlug mnie powinnismy byc dumni , ze nasza scena rozwija sie ( WCG )i raczej powinnismy sie wspierac a nie  wskazywac palcem kto jest jaki, kto jak gra ,gdyby Frizen wyszedl z grupy lub wygral pewnie  wypowiedzi bylyby innego tonu , nadszedl czas teraz albo do zacisniecia zebow i poprawienia naszej gry albo klocenia sie "dlaczego tak sie stalo "

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 09, 2011, 13:17:30 »
Frizen nie ugrał, bo prawie wszyscy "naprawdę dobrzy gracze" znają na wylot Steva... nie twierdzę że jest to słaba postać, (bo jest prze ch**em ;D) ale nie ma tak na prawdę czym zaskoczyć. Wystarczy dobra defensywa i "stalowe nerwy" Stefana ubić :)
A co do wywodu Tenshi na temat sparowania z graczami z zagranicy w celu zwiększenia skilla to, w 100% się zgadzam :) mogę nawet powiedzieć że w pewnym stopniu ja jestem przykładem tego że to stwierdzenie jest słuszne ;p
PS. Kiedy jest ten Frankfurt i gdzie są zapisy? :D
Flamingo KUR*A

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 09, 2011, 13:31:52 »
Wedlug mnie powinnismy byc dumni , ze nasza scena rozwija sie ( WCG )i raczej powinnismy sie wspierac a nie  wskazywac palcem kto jest jaki, kto jak gra ,gdyby Frizen wyszedl z grupy lub wygral pewnie  wypowiedzi bylyby innego tonu , nadszedl czas teraz albo do zacisniecia zebow i poprawienia naszej gry albo klocenia sie "dlaczego tak sie stalo "


Zgadza się. :) Scena się rozwija, esport konsolowy nabiera tempa, trzymajmy rękę na pulsie i wykorzystujmy okazje. WCG pokazało, że chcieć to móc - najbardziej dzięki zaangażowaniu Di. Dzięki wsparciu Solo możemy w ogóle teraz rozmawiać na Backdashu. Jest też o wiele więcej osób z zasługami, na wymienienie których musiałabym się tutaj rozpisać.


W przyszłości będzie potrzeba jednak jeszcze więcej osób, na pewno każdy z Was ma ciekawe kontakty i może rozpuszczać wici. :)

@Bati - Damagermany Crash - teamówki 3 vs 3 z całej Europy - będzie gdzieś w połowie marca. Szczegóły będą pewnie niedługo ogłoszone.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2011, 16:15:13 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 09, 2011, 18:21:58 »
Co do wyników to uważam, że przesadna pewność siebie a właściwie zwyczajna arogancja jest zgubna w skutkach.

Gratuluję Frizenowi możliwości pojawienia się na takiej imprezie.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.