Autor Wątek: [T6] Finały WCG 2011  (Przeczytany 35281 razy)

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 09, 2011, 19:05:14 »
Snake zgadza sie:) Chcialbym zagrac z Ryanem MM ale nie uwazam ze koles jest slaby. Ma mega expa turniejowego, co jak widac wystarczylo by Frizena pokonac. Jak widac ekipa z Arabii ma silna obstawe skoro Killerdoll i Emperor nie dali rady. Swoja droga uwazam, ze strata dla Europy jest ze Rikimaru nie gra w finalach WCG, mysle ze mialby najwieksze szanse z europejczykow cos tam ugrac.

Wie ktoś czy Sandro przeszedl dalej?

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 09, 2011, 19:40:30 »
Sandro z 1 przegraną i 4 wygranymi pożegnał się z turniejem. Może mówić o peszku.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 09, 2011, 19:45:19 »
Dlatego wlasnie pytalem. Bo na WCG jest napisane w nawiasie ze byl remis. Jest gdzies oficjalne podane ze odpadl?

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 09, 2011, 20:16:23 »
Ciekawe jak pójdzie SephiBlackowi.
Był również na UTXIII - dobry ruch, miał doskonałą rozgrzewkę.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 09, 2011, 20:50:50 »
Dlatego wlasnie pytalem. Bo na WCG jest napisane w nawiasie ze byl remis. Jest gdzies oficjalne podane ze odpadl?

Tu są już pary na jutrzejsze mecze. Sandro już by się tu nie zmieścił. Prawdopodobnie miał gorszy bilans małych punktów.
http://www.wcg.com/renew/tournament/2011/tm_match_list_2011.asp?gID=G110715104&d_time=1210



Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 09, 2011, 21:19:21 »
Szkoda.. koles mial pecha:(

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 09, 2011, 22:35:40 »
A skąd wiecie jak ten "jakiś Baek z Arabii" grał? To że się nie udziela nie świadczy, że jest do razu słaby i wygrał przez jakiegoś fuksa... pojechać na taki turniej i myśleć, że zakwalifikował się tam ktoś słaby to nieporozumienie. A Baek akurat zawsze potrafi zaskoczyć.


Nie mówię też, że każdy musi nie wiadomo ile kasy wyrzucać na turnieje. Akurat wypad do Francji wychodził dość tanio (przelot w dwie strony 250zł). Przelot do Frankfurtu na Damagermany będzie pewnie kosztował około 100zł w dwie strony. Ciekawe ilu z naszych pojedzie.


Ja też na pieniądzach nie śpię, ale wychodzę z założenia, że na przygodę i wspomnienia warto trochę przyoszczędzić. Mój post kieruję też do osób, które naprawdę chcą wygrywać. To nie jest gra typu Starcraft gdzie zasiadasz do monitora i, jeśli jesteś Pro, grasz od razu z Prosami. Tutaj niestety trzeba jeździć, zarówno po Polsce jak i po Europie.


Więc jeśli nie chcesz grac i wygrywać (a masz pełne prawo grać tylko dla towarzystwa i for fun i nie jest to żadną ujmą), po prostu zignoruj mój post.
Irytuje mnie tylko gadanie ludzi, którzy mają wysokie ambicje i nie wiedzą, co mają robić, żeby piąć się w górę.


A jeśli chodzi o sponsora, zdobyć go możemy tylko działając razem. Co w Polskich warunkach jest prawie nierealne... Czy ktoś w ogóle próbował, ale tak na serio? Na pewno nie! "Bo na pewno się nie uda", "dlaczego mam się starać dla wszystkich"... typowe polskie wymówki.


Można zajść wysoko tylko mierząc wysoko. Jeśli mierzysz nisko, zachodzisz nisko.

@Solo - Polacy jako gracze nie dość, że mają ukryty kompleks, to jeszcze nie szanują w ogóle żadnego gracza. I potem jest lekceważenie i szok "jak mogłem/mogłam z nim przegrać!". Absolutnie nigdy nie można lekceważyć przeciwnika, a szczególnie nie w takiej grze jak Tekken, gdzie chwila nieuwagi zbyt dużo kosztuje. Ale nie będę tutaj gadać oczywistych oczywistości.

Racja Tenshi, najwięcej daje granie na turniejach i z najlepszymi graczami. Najlepszym przykładem jest Spike, który po Korei bił Frizena jak dziecko. Wielka szkoda, że go na WCG nie było, bo by to wszystko mogło inaczej wyglądać.
Ja miałem jechać na UT ale z Yunem się nie zgadałem, a samemu mi się nie chciało jechać. Teraz żałuję :/ Wieki szacunek dla Ciebie za godne reprezentowanie Polski. Dla Frizena za WCG też szacun, przynajmniej nie przegrał wszystkiego :P
Ja postaram się w przyszłym roku przynajmniej na miesiąc do Korei wbić do może coś przyskiluję. lol

A lekceważenie przeciwnika to norma nawet w Korei z tego co słyszałem (wielki Nin jest najlepszym przykładem) z tą różnicą, że oni tam maja realne podstawy do takiego zachowania ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 09, 2011, 23:02:38 »
Spike nie bil Frizena jak dziecko, w ogole nie przypominam sobie by Frizen z nim przegral ehh Komandos... Co Ty bierzesz... Z reszta nie wazne.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 09, 2011, 23:20:12 »
Spike nie bil Frizena jak dziecko, w ogole nie przypominam sobie by Frizen z nim przegral ehh Komandos... Co Ty bierzesz... Z reszta nie wazne.

Dzisiaj nic nie brałem , tylko wódkę piję, zresztą nieważne... :P Byłem przy tym jak Spike zbił Frizena 5:1 u Mace'a, już to pisałem kiedyś.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 10, 2011, 06:37:43 »
Komandos ma tendencję do wyciągania wniosków z jednostkowych przypadków. Akurat tak się składa, że ja też byłem na tym zlocie i prawdą jest, że dostawaliśmy od Spike'a. Ale tylko ze względu na to, że z taką Julią jeszcze nie graliśmy. Nie mów też, że wyniki były aż tak bardzo jednostronne.

Dzisiaj wyniki byłyby takie jak zawsze. Zresztą, po co teoretyzować? Można to bardzo łatwo sprawdzić.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 10, 2011, 08:51:01 »
Quarter Finals
Sephiblack vs Dejavu -Dejavu wins 3-2
Awais vs Nobi -Nobi wins 3-1
Cristina vs Yuu -Yuu wins 3-0
JDCR vs Saudi Arabia Champ -JDCR wins 3-0

Semi Finals
Nobi vs JDCR -Nobi wins 3-0
Yuu vs Dejavu -Dejavu wins 3-0
aka Di

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 10, 2011, 10:40:35 »
Ciekawe co powiedza teraz osoby, ktore probowaly dyskredytowac Sephiblacka (po wygranej naszych), ze to slabiak i z niemiec i w ogole. pokazuje dobitnie jakie niektorzy maja pojecie i jaki bullshit pisza.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 10, 2011, 11:22:57 »
Półfinał Nobi (Drag) vs. JDCR (Armor King): http://www.own3d.tv/WCG#/watch/329185 (przewińcie do 37:20). iWR+2 w wykonaniu Nobiego to poezja...

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 10, 2011, 12:03:52 »
On robi tego iWR'a jakby to byl jeden input :D Masakra;p

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 10, 2011, 12:22:41 »
Też tak potrafie, mam zacząć grać Dragiem? ;D
Flamingo KUR*A