Autor Wątek: [T6] Finały WCG 2011  (Przeczytany 32958 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 10, 2011, 18:56:12 »
Nobi na 90% zabije dejavu wg mnie. JDCR mial rozwalonego sticka w tej walce z nobim. Z dejavu szlo mi calkiem rowno, mam walke z nim w ktorej przegralem 3:2. Oczywiscie bylo 2:2 i 2:2 w rundach a na koncu lykalem glupoty . Nie pisze wiecej bo ciezko ogarnac arabska klawiature ...
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 10, 2011, 19:28:02 »
Frizen: 1,4,3,4 Brynka trololololo :P /solo&benek





musielismy; )

ps. nagrywaj swoje gry z tajniaka z komorki czy cos!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2011, 19:54:39 wysłana przez Solo »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #107 dnia: Grudzień 10, 2011, 20:03:45 »
Boże drogi...


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #108 dnia: Grudzień 11, 2011, 05:41:33 »
Dobrze że był tam ktoś z Naszych, spore przeżycie + dobra zabawa.

Nie dziwie się poziomowi graczy w PL, skoro większy turniej jest tutaj wydarzeniem.
Najlepsi odwrócili się od T6 (Devil, Matt, Sway, Robson), turnieje są rzadko, prawdziwej rywalizacji pamiętam tylko posmak, a dawniejszy plebs mianuje się królami podwórka.
Oto era naszego reprezentanta na WCG i jak słusznie zasugerował swego czasu Mashter, przy obecnym stanie stanie sceny ten wyjazd mógł być tylko dobrą zabawą.

I faktycznie nie ma co płakać że w 5.0 byliśmy ścisłą czołówką, w DR Bufory zjadły całą Europe na eliminacjach do EVO, a teraz dupa blada tylko robić turnieje i grać.
Myślicie że w 2002 łatwiej było zrobić turniej?
Nie sądzę, tylko wtedy komuś się chciało...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 05:51:28 wysłana przez Grey »

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #109 dnia: Grudzień 11, 2011, 06:15:24 »
Po tym poscie zwracam sie z oficjalna prosba do DI o dodanie jednej kategori do backdashek 2011. Mianowicie "najbardziej zalosny posts". Wygralbys Grey zdecydowanie. Czytalem wiele wypocin na tym forum, ale widze ze postanowiles wszystko pobic. Vanitas vanitatum et omnia vanitas.

Co do WCG Polacy pokazali klase w CS'ie ;D Pomimo ze mnie ta gra w ogolne nie interesuje kibicowalem im, ostatnia walka byla niesamowicie emocjonujaca. 16:14, runda za runde to bylo cos!! Co do Tekkena 6, kto nie obejrzal walki na zywo stracil najlepsza walke w Tekkena jaka mozna bylo zobaczyc. To co zrobil Nobi nie da sie opisac. Ostatnia runda na stale zapisze sie w historii Tekkena. Dodam tylko, ze Deja Vu ugral tylko jedna runde. To mowi samo za siebie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 11, 2011, 09:50:17 »
Spoko, przecież wiadomo że Grey trolluje:).

Poza tym zapomina że za czasów T5.0 Euro było całkowicie free dla Korei gdzie najlepsi z tej ścisłej czołówki europejskiej nie potrafili nawet nawiązać walki.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #111 dnia: Grudzień 11, 2011, 10:59:08 »
Grey niezly trolling:). Zyjesz Ty i te kilka oldskool osob w jakims inkubatorze nostalgii i nie potraficie sie przez to przebic. Jak napisal LIber jakby w T5 ktos z Polski byl na WCG to moglby koreancom conajwyzej napoje podawac, Obecnie poziom naszego tekkena jest blizej skosnym niz by bylo wczesniej i w PL i w europie. Jeszcze niedawno wielki znawca obecnego poziomu Mashter pisal jaki to Sephiblack jest cienki i ze Frizen wygral z cieniasem. A potem ten Sephicienias prawie rozwala (2:3) w WCG De Ja Vu. A jaki byl krzyk jak Nevan wygral AoT : p

Wiec daj juz sobie spokoj z tym spamem "a w 1940 to walczylismy" bo troche to nudzi. Poziom sie PODNIOSL, tak jak w kazdej grze sie podnosi. Jak w starcrafcie w 2000 roku ktos ownowal,  to nie znaczy ze 3-4 lata pozniej jak nie nadazyl za reszta byl topem. Nie byl, bo poziom sie podniosl, a on zostal w miejscu. A staniem w miejscu i trollowaniem postami sie poziomu nie nadgoni.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 11:14:10 wysłana przez Solo »

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #112 dnia: Grudzień 11, 2011, 11:44:14 »
Hmm, co do poziomu to wydaje mi się, że w Polsce troszkę opadł a w Europie nie tyle wzrósł, co wyrównał. Włosi i Ryan już w DR potrafili zbić Koreańców a jeśli oni mogli to myślę, że niektórzy Polacy też by mogli wtedy.
Nic trzeba grać i ćwiczyć. Wtedy znowu będziemy na topie w Europie.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #113 dnia: Grudzień 11, 2011, 12:42:34 »
Nie bardzo rozumiem to gadanie o byciu czy nie byciu topami w europie.

Jeśli chodzi o WCG to niestety ale kompletnie nie zaliczam tego jako turnieju, warunki w jakich graliśmy (spory lag, xklocek) to nie są warunki turniejowe. Na pewno nie zamierzam ponownie brać w czymś takim udziału.

W tym roku z poważnych zagranicznych turniejów zaliczyliśmy Berlin, kto był ten był i poszło nam naprawdę dobrze (3 i 4 miejsce, zbiliśmy wszystkich Niemców, byliśmy obaj z Frizenem o krok od pokonania Bode).

I niech mi nikt tutaj nie poważy się napisać, że to nic nie znaczy po prostu już więcej tych błędów nie popełnię. Możemy spokojnie nawiązać równą walkę z top europy.

A raczej - kto może, ten może...

Naprawdę rzygać mi się chce czytając posty "a za czasów T5 to... ". Tak jakbym czytał, że za komuny było lepiej.

Niestety, ale komuna się skończyła, czas, technologie i umiejętności idą naprzód (Frizen za czasów DR był psem do lania).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 12:45:09 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 11, 2011, 12:48:34 »
Dobra, dobra Wasze podwórko.

W mojej wypowiedzi nie zanotowałem nostalgii, za to kilka faktów.
Jeżeli mowa o naszym poziomie względem europy to nie porównujmy się z Niemcami tylko z Ryanem.
Devil pokonał Ryana mając 11 lat i nigdy później z nim nie przegrał, a na pewno nie zjadł ochnaście razy tego samego set-upa ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 13:01:10 wysłana przez Grey »

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #115 dnia: Grudzień 11, 2011, 13:12:23 »
Co do wspominania T5 to się zgadzam, ale ogólnie im więcej samokrytyki tym lepiej chyba. Lepiej się nie DOceniać niż PRZEceniać. Potem wychodzą babole typu "w Europie nie ma dobrego operatora mishim, nawet Ryan to nic specjalnego".
Na WCG nie byłem, warunki być może faktycznie do gry na wysokim poziomie się nie nadawały, ale trzeba wziąć pod uwagę, że były równe dla każdego. Jednak patrząc na grę Rikiego, to była poezja, do której na pewno wszystkim daleko.
Zresztą jak chcecie, dla mnie zawsze lepiej dawać sobie motywację do treningu...

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #116 dnia: Grudzień 11, 2011, 13:21:49 »
Wytłumaczcie mi, dlaczego jak komuś w tym kurwidole się coś uda, to wszyscy jadą po nim/po poziomie polskiego grania? Grey pewnie pamięta, że jak jedenastoletni (bym przysiągł, że miał wtedy 13, ale może mi się wydawać) Devil zrobił Ryana, to jechali po nim podobnie jak dziś po Frizenie, broniąc zawzięcie Ryana, że przegrał, bo grał z kapiącym Fengiem na 14 calowym Rubinie bez dźwięku. O co tu chodzi?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 11, 2011, 13:23:24 »

Na WCG nie byłem, warunki być może faktycznie do gry na wysokim poziomie się nie nadawały, ale trzeba wziąć pod uwagę, że były równe dla każdego.

Aż przypomniał mi się finał oficjalnego turnieju DRki na PSP, gdzie graliśmy na tych biednych developerskich modelach z wydymanymi do granic możliwości krzyżakami, co akurat dla Gona który wygrał cały turniej okazało się bardzo pomocne, przy używaniu d+4,4,4,4 Lee cały czas.... nawet w finale ... w którym przy pomocy tego "zagrania" wygrał z Mattem, który z kolei nie był w stanie tego ani razu sparować bo się po porostu nie dało ;D
Flamingo KUR*A

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 11, 2011, 13:47:38 »
He he, no na WCG nie było chyba aż tak źle, co? :D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 11, 2011, 13:50:38 »
Aż tak to może i nie, ale feeling był naprawdę dziwny. Oczywistym jest, że każdy miał takie same warunki - ale mi one nie odpowiadają. Frizen jest graczem który świetnie sobie radzi również online, ja się jednak w takich warunkach odnaleźć nie potrafię.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.