Autor Wątek: [T6] Finały WCG 2011  (Przeczytany 32808 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 08, 2011, 16:26:27 »
Znalazłem coś takiego, finał koreańskich eliminacji:
fixed

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 08, 2011, 16:54:20 »
Czyli finał odbył się 3 dni temu?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 08, 2011, 17:04:27 »
3 dni temu trafił do Sieci.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 08, 2011, 17:06:19 »
Na streamie była tylko jedna walka pokazowa. Frizen vs Deja Vu. Czekałem 5 godzin na jedna walke... Grupy byly rozegrane wczesniej. Frizen wygral 2 walki i dwie przegral.  Niestety nie wychodzi... Co do innych grup, nic nie wiem. Jesli bylo to nagrywane to podejrzewam ze tylko przez publicznosc. ogolnie caly ten ich stream to jedna wielka porazka. Na stronie glownej nie bylo zadnego info, ledwo dorwalem link do streama i za duzo sie nie naogladalem:(

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 08, 2011, 17:46:56 »
k**wa już wolałem zeszłoroczny stream z WCG z chujowym komentarzem jakichś janów niż brak takowego w tym roku

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 08, 2011, 18:36:40 »
Siedzialem do czwartej, ale nie wyrobilem i zasnalem ;p.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 08, 2011, 19:13:28 »
Znalazłem coś takiego, finał koreańskich eliminacji:
fixed
To wiele wyjaśnia.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Jaco

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Jaco_Mik
  • Skąd: Mikołów
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 08, 2011, 19:33:22 »
Nasz zawodnik niestety odpadł. Ale i tak z bilansem 2 W do 2 L nie jest źle. Gratulacje.
ShoRyoKen !!

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 08, 2011, 20:05:09 »
nasz zawodnik własnie na shoutboxie siedzi:)

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 08, 2011, 23:56:17 »
Mam nadzieje, ze wynik SEC'u i  Korei w koncu pokaze ze jednak nasz poziom jest dosc slaby i duzo nam brakuje do poziomu nawet europejskiego, nie mowiac juz nic o Ameryce czy Azji. Jak widac pisanie na backdashu ze ktos jest slaby nie sprawia ze wygrywamy...

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 09, 2011, 00:45:09 »
Wziąwszy pod uwagę, że z Koreą wygrać się nie da, to Frizen kawał dobrej roboty odwalił.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 09, 2011, 01:11:31 »
Mam nadzieje, ze wynik SEC'u i  Korei w koncu pokaze ze jednak nasz poziom jest dosc slaby i duzo nam brakuje do poziomu nawet europejskiego, nie mowiac juz nic o Ameryce czy Azji. Jak widac pisanie na backdashu ze ktos jest slaby nie sprawia ze wygrywamy...

Jeszcze więcej siedźcie w Polsce i bądźcie mistrzami swojego podwórka to na pewno skill wam wzrośnie.

Na UTXIII non-stop wszyscy mnie pytali, dlaczego byłam sama z Polski. Nie wiedziałam co im odpowiedzieć. A prawda jest taka że (przynajmniej) reszta Europy od nas zbyt dużo nie odbiega. To jest malutka przepaść, ale jakże istotna, i jakże trudno ją zdobyć a potem utrzymać!... Tylko trzeba z nimi grać. I w tym sęk. Jak chcecie z nimi wygrywać bez jakichkolwiek sparów/freeplayów, skoro reprezentują oni inną mentalność gry?

Miałam o tym nie pisać na forum (nie należę do typów, którzy się uzewnętrzniają publicznie), ale chrzanię to:

- jako jedyny europejczyk wygrałam z Fight Spiritem FT5 z wynikiem 5:3. To był mój najlepszy wynik tego wieczoru.
- wygrałam z Geniusem FT3 3:2 i potem freeplaye z podobnym wynikiem.
- wyeliminowałam z losers bracket J-Mike, podobno bardzo dobrego gracza (Francuzi byli zdziwieni, że z nim wygrałam).
- ogólnie byłam do przodu na każdych freeplayach, wygrywając między 60% a 80% walk.
- na turnieju zajęłam miejsce 17/24, przegrywając z Rikimaru i Sephiblackiem (jego styl konkretnie mi bardzo nie pasuje, dlatego po turnieju grałam z nim jeszcze żeby go rozgryźć.)
- Z Anakinem i Ji3moon Ace było bardzo ciężko, ale urwałam im po 2-3 walki na 10 walk.

Rok temu nie wyszłam nawet z grupy, a Sunchipowi urwałam tylko jedną rundę. Wnioski wyciągnijcie sami.

I to tyle z moich spostrzeżeń. ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 09, 2011, 01:34:54 »
Gdybym mogl to gralbym codziennie z europejskimi topami. Niestety wszystko rozbija sie o czas i pieniadze. Ja sie akurat ciesze, ze moglem w tym roku pojechac do berlina i zdobywac doswiadczenie z europejskimi graczami. Ale rozumiem to, ze jest wiele osob, ktore tez chcialyby pojechac. Tu jest ten problem, ze jednak polacy na cos takiego moga sobie pozwolic bardzo rzadko w porownaniu do zachodu, ktory wyjazd do francji czy wloch moze sobie zaplanowac na 3 tyg przed turem po odliczeniu odpowiedniej kwoty. Im dalej na wschod tym gorzej. Kto slyszal o uczestnikach europejskich turniejow z Ukrainy czy Litwy? Na pewno gdzies tam sa niezli gracze, ale ich to pewnie nie stac nawet na przyjazd na turniej do Polski. Minie jeszcze troche czasu zanim w naszym kraju bedzie sobie mozna bezstresowo wyjechac na weekend do ktoregos z krajow europy zachodniej i nie bedziemy nerwowo zagladac do portfela z uczuciem sporego wydatku. Dalej na tematy finansowo-ekonomiczne nie bede wchodzil, bo nie jestem od tego ekspertem ;p. Moral z tego jest taki, ze powinnismy wykorzystywac kazda okazje jaka da nam los, aby moc pograc z lepszymi od siebie.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 09, 2011, 02:34:10 »
Nie kazdy musi byc pro wiadomo. Ale ja na forum nie pisze ze bym kogos rozwalil, ze ten gracz jest noobem, zwlaszcza jak ktos wygrywa turnieje. Wiadomo ze czasami faktycznie, ma sie jakies przeczucie ze kogos mozna ograc. Jak widac cala backdashowa ferajna woli sie klocic, wystawiac warny, lub tworzyc kolko wzajemnej adoracji i podniecac sie wygraniem turnieju w Czechach... Tenshi szkoda ze nie dalas znac ze jedziesz, to moze bym sie wybral. W sumie jakos przegapilem ten turniej a myslalem o nim czy nie jechac.  Fajnie ze udalo Ci sie cos ugrac i stawic czola dobrym przeciwnikom. Gracze ktorzy maja mega expa turniejowego zwlaszcza w Europie przestali grac w Tekkena, a Ci co nie maja uwazaja ze wszystkich ograja. Kibicowalem Frizenowi, ale wiedzialem ze z Deja Vu nie wygra, nie wiem jak wygladala walka z Awaisem, szkoda:( Fakt faktem na pewno Frizen mial szanse wyjsc z grupy, w koncu wygral 2 walki.  Tak naprawde Polacy nie jezdza na zaden oblegany turniej prze czolowych graczy, nawet ostatnio w Berlinie brakowalo sporo dobrych graczy. Ciekawi mnie to bardzo, ze do takich Czech ( wiem ze blisko) pojechala tak liczna ekipa, a na najlepszy turniej w Europie w tym roku ( nie licze SEC) pojechala tylko Tenshi...

Furb - wiadomo kasa to masakra u nas, zwazywszy na totalny brak sponsorow i nagrody ktore nie sa wysokie. Nawet jesli ktos wygrywa kazdy turniej, raczej za duzo na tym nie zarobi. Podroz do Francji to juz spory wydatek a przy takiej obsadzie nie ma poki co liczyc na jakakolwiek nagrode. SEC pokazal nasze totalnie brak ogrania z Europejczykami. Mam nadzieje ze w koncu skonczy sie pierdolenie o tym jak jestemy zajebisci a zacznie analiza dlaczego jestemy tak slabi.