Autor Wątek: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa  (Przeczytany 50721 razy)

Tundra

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 29, 2011, 10:00:19 »
Nie ogladałem tego turnieju, w ogole mnie to nie interesowalo, a bzdur, jakich sie tu naczytalem starczy mi na rok. Zbanujcie w ogole ludziom granie bez juggli. Final byl nudy a walki bez polotu, no K&$wa. Chyba najglupsze argumenty jakie istnieja. Jak Devil i Matt królowali na scenie Tekkena to wtedy bylo ciekawie? Final ktory sie nie odbyl, bo miedzy soba wynik ustalili? Albo granie random postaciami? Tekken na high levelu to tez finezja.... granie na maks 10 ciosow, walenie tych samych gwarantow, tych samych kar. Rozumiem ze pare osob nie moze przezyc, ze ktos kto nie gra w Tekkena, wygral turniej w MK ( jakby jakikolwiek zwiazek istnial miedzy tymi grami..), ale coz. Gratsy dla podium.

PS: Swoja droga, granie oficjalnych pseudo-mistrzostw w DEMO gry, uwazam za farse i bzdurę stulecia.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 29, 2011, 10:35:38 »
ke ?

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 29, 2011, 11:34:22 »
Dobrze gada, zostaw go.




Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 29, 2011, 12:09:22 »
Nie chciałbym być tu jakimś fałszywym prorokiem, czy zarozumialcem, ale jestem niemal pewien, że jakby ten turniej odbył się w pełną wersje gry i tak powiedzmy z miesiąc czy dwa po jej wyjściu to na pewno nie wygraliby go goście od SC, a na bank ktoś ze sceny bijatyk czy to 2D czy 3D.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 29, 2011, 12:19:40 »
Dobrze gada, zostaw go.

Nie zrozumiałem tylko o co chodzi z tym banowaniem juggli. Ban poleciał tylko na 2-kę Dżonego Klatki bo to jeszcze gorsze niż infinite Stiva w 5.0

Jestem 4 lata młodszy:) Mam 20 lat, z czego koło 15l siedzę w MK, a 10 w MK4:P

Przykro mi :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2011, 12:32:24 wysłana przez SłońTrombalski »

ornit

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 29, 2011, 12:47:59 »
Nie chciałbym być tu jakimś fałszywym prorokiem, czy zarozumialcem, ale jestem niemal pewien, że jakby ten turniej odbył się w pełną wersje gry i tak powiedzmy z miesiąc czy dwa po jej wyjściu to na pewno nie wygraliby go goście od SC, a na bank ktoś ze sceny bijatyk czy to 2D czy 3D.
A czy nie rozumiesz, że jesli ktos gra dobrze w Tekkena czy SF to nie znaczy, że będzie dobrze grał w MK...W momencie premiery MK wszyscy zaczniemy od 0, nawet kolesie, którzy od lat graja w Armageddony, DC czy Ultimate'y będą musieli rozkminiać grę na nowo. Ta grę robi Ed Boon, człowiek, znany z chujowych systemów. Skoro on tworzy tą grę (jak i każdą inną z serii) to znaczy, że doswiadczenie nabyte w innych grach (zwłaszcza nie Boona) na niewiele się zda.

I ogólnie nie rozumiem tego całego pierdolenia o tanim graniu i tzw "kapie". Dobrze gra ten kto wygrywa, przegrani się nie liczą! GZ dla podium.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 29, 2011, 12:48:25 »
Cambion - Vol i Nanika graja w Mortala 10 lat; )

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 29, 2011, 13:03:03 »
ale tak jak napisali, grali sami ze sobą :]
to też ma znaczenie, ale teraz jak się pokazali to się to zmieni :]

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 29, 2011, 13:08:06 »
Cambion - Vol i Nanika graja w Mortala 10 lat; )
Grać w grę 10 lat i po kulce mileny robić d+2 (jak to sam się przyznał bo jego walk nie widziałem) dla mnie jest co najmniej śmieszne. No i jeszcze gadanie odnośnie bijatyki o APM i ratio...

A czy nie rozumiesz, że jesli ktos gra dobrze w Tekkena czy SF to nie znaczy, że będzie dobrze grał w MK...
...ale jak to mówiło wielu ludzi mądrzejszych ode mnie - doświadczenie z grania w inne bijatyki bardzo się przydaje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2011, 13:11:12 wysłana przez Cambion »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 29, 2011, 13:26:31 »
Możliwe, że materiał filmowy zawierający prezentację gry oraz walki od ćwierćfinałów zarejestrowany przez Orange będzie dostępny w tym tygodniu.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 29, 2011, 14:48:01 »
Na razie znamy mistrzów dema Mortal Kombat. Mistrzów Mortal Kombat dopiero poznamy. Po cóż wyciągać tak dalekosiężne wnioski?
fade em
need dat

Tundra

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #191 dnia: Marzec 29, 2011, 17:50:34 »
Ban to byla ironia. Bo ludzie pisali, ze oni graja bez juggli, bez finezji, ze tak nie wolno. Wiec napisalem ze zakaz gry bez juggli, kazdy kto przystepuje do turnieju musi je umiec robic :D Skoro wygrali bez juggli, to znaczy ze w tej grze chodzi o co innego i tyle. Cambion wlasnie dlatego tez, uwazam ze granie w demo to absurd. Brak practise'a, 4 postacie i malo czasu na cwiczenie. Byc moze gdyby to byla full wersja i turniej odbylby sie duzo pozniej po premierze niz po premierze dema odbyl sie ten turniej, to wynik bylby inny. W tym Londynie final tez sie bedzie odbywac w demo?

Vol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • -
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: -
  • Skąd: -
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #192 dnia: Marzec 29, 2011, 19:15:42 »
Cytuj
Grać w grę 10 lat i po kulce mileny robić d+2 (jak to sam się przyznał bo jego walk nie widziałem) dla mnie jest co najmniej śmieszne. No i jeszcze gadanie odnośnie bijatyki o APM i ratio...

Yhh, no i nerwy mi już trochę puściły.

To znajdź coś lepszego, za więcej niż 20% dmg. Bo mnie śmieszy, jak człowiek, który nie zna gry się wypowiada, odnosząc skilla z innych bijatyk. Walki nie widział, na turnieju nie był, ale pr0 kozak... ;/

Po kulce Mileny nie ma lepszego follow up niż upercut, bo zadaje 13%, a ŻADNE kombo Mileny nie zadaje więcej niż 13%, nie mówiąc już o skalowaniu dmg w kombach, do tego tylko żadne kombo z move list nie ma follow upa u Mileny (poza jednym co daje +4%dmg i jest żałośnie warunkowe).

Więc, każdy ogarnięty gracz  w MK zrobi właśnie tak jak ja - ale dla Ciebie jak nie ma 124784271942891 hits kombo to najwidoczniej noob.

Jak taki kozak jesteś to pokaż mi kombo Mileną (bez x-raya, x-raye w kombie są chujowe bo mają skalowany dmg i szkoda zjadać sobie pasek). Ale nie na graczu-warzywie, albo na practice - tylko jak Ci zajebiście wychodzą every time w grze z dobrym playerem.

Dzisiaj spotkałem się z Oskarem i Qjonem i rozkminialiśmy juggle Meleeną. Dokręciliśmy jedną rzecz z 20 do 27% dmg i nic ponad to. I oni sami nie znaleźli nic lepszego po kulce niż upercut. Ale Ty jesteś największy pros i wiesz najlepiej, że to jest śmieszne, jak ktoś gra upercut po kulce...

MK =/= inne nawalanki. Deal with it!

Slide

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #193 dnia: Marzec 29, 2011, 19:24:19 »
Czemu od kilku stron w niektórych postach widzę pisownie Meleena ? :P Mileena :P

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 29, 2011, 19:59:39 »
Czemu x-raye mają być chujowe w kombach? A co? Lepiej pchać je na pałę z ryzykiem straty paska, bo zadadzą więcej obrażeń? To tak jakby powiedzieć, że w syfie ultr nie wkładać w comba, bo zadają mniej dmg niż na czysto.

Niestety nie mam kontaktu z demkiem, bo szanowny Boon wypiął włochate poślady na xbox live, ale jak widać po kanale tego ziomka http://www.youtube.com/user/CHECK4900#p/u/25/SSfgPjZtJu8 Mileena może robić różne rzeczy po kulka > uppercut. Nie rozumiem absolutnie jak można combować rzuty w to, ale chyba warto obczaić temat.

Inna sprawa - coś się tak uwziął na tą kulkę? Przecież zaczynanie combosów/ataku od speciala karalnego na bloku to dość ciężka opcja. Rozumiem, że jako kara, ale tak poza tym?
Nie mam pojęcia jaka jest trudność wykonywania juggli z tego kanału, ale 27% to na pewno nie jest maks jaki może pokazać luba Baraki.