Autor Wątek: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa  (Przeczytany 50724 razy)

Slide

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 28, 2011, 16:56:24 »
Cztery - nie zrozumiałem co masz na myśli odnośnie komentarzy:)

nie dopisało mi się komentarze z PSX Extreme i to juz nie dotyczyło Twojej osoby :) jak wyjdzie pełna wersja gry to z chęcią z Tobą zagram - jak z każdym kto będzie grał z tego forum ;) w demko nie grałem (nazwijmy to tylko sprawdziłem), ale strasznie jaram się tą grą i na pewno będę ją masterował. Kolejna po MvC3 zajebista gra (oby turniejowa) nam się szykuje :)

Btw. nie rozumiem porównywania tej gry do Tekkena, jak dla mnie bliżej temu do Street Fightera 2/4 :P chodzi mi o to, że ciągle w tym temacie słysze tekkenowcy, ludzie od tekkena, juggle itd. :P (co do juggli w 2D dla mnie to się nazywa combo, aerial combo itd. :P)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 28, 2011, 16:59:03 »
gratuluje :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Vol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • -
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: -
  • Skąd: -
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 28, 2011, 17:00:03 »
Plan jest prosty.
1. Wyskillować
2. Przywieźć złoto

Zazwyczaj wtedy hejterzy stają się największymi fanami, którzy 'od zawsze widzieli potencjał' i inne takie : )

Inaczej mówiąc chcę udowodnić hejterom że się mylą. A nie ma lepszego sposobu niż wygrać. Nie przejmuję się nimi, ale satysfakcja, jak przestają szczekać jest bezcenna;)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 28, 2011, 17:13:46 »
Myśle że ciągle słyszysz o tekkenowcach bo jeśli chodzi o ludzi ze sceny którzy pojawili się na tym turnieju, to byli to głównie tekkenowcy.
Cytuj
(co do juggli w 2D dla mnie to się nazywa combo, aerial combo itd. :P)
To wszystko zależy od gry i od typu combosa, nie od tego czy gra jest 2D czy 3D ;] To co jest w MK to juggle, aerial combo są przede wszystkim w animu fighterach jak gg czy marvel, przecież w street fighterze też są juggle i taką mają nazwe (nawet w systemie gry jest coś takiego jak juggle state/free juggle state). Natomiast combo to najogólniejszy termin określający ciąg ciosów, którego przeciwnik nie może przerwać (teoretycznie, w praktyce mamy breakery, bursty i inne shity).

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 28, 2011, 17:14:18 »
@ padów - Namu pewno chodziło o to, że jak wciska się lewo bądź prawo to postać skacze (w mortalu przypadkowy jump to darmowy damage),

Vol mogę się spytać z czystej ciekawości, który z Was jest starszy? Mozesz mi pmke wysłać ;p

Ćwicz Vol ;p Stań się mocny. Jak będę we Wrocławiu kiedyś to się na pewno odezwę :D
Rozkręcajcie też scenę tam u siebie (w gronie netwars :) )

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 28, 2011, 17:27:47 »
Snejk wystarczyło napisać że aerial combos są w grach gdzie jest air recovery, a juggle tam gdzie nie ma air recovery'].

Vol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • -
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: -
  • Skąd: -
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 28, 2011, 17:30:07 »
Jestem 4 lata młodszy:) Mam 20 lat, z czego koło 15l siedzę w MK, a 10 w MK4:P

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 28, 2011, 18:26:39 »
Widze, że jedni na siłe włażą Mistrzowi Polski w MK9 w dupe mówiąc, że jest super i rozwali całe Euro, a inni próbują go przekonać, że musi się nauczyć juggli, bo dostanie wpi****l w Anglii. Prawda jest taka, że po b,d+4 Mileny da się nauczyć lepszych rzeczy (z jak to mówisz ratio na poziomie 0,99) niż d+2 i to w 30 minut na practice, którego w demie niestety nie ma.
Jeśli chodzi o inne elementy gry niech sobie gra chłopak jak chce byle wygrywał. Pograjcie z nim tam troche w tym Wrocławiu prze finałami, niech pokaże że Polska to kolebka wszelkiej maści bijatyk :)

Slide

  • Gość
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 28, 2011, 18:34:54 »
a inni próbują go przekonać, że musi się nauczyć juggli, bo dostanie wpi****l w Anglii.

nie dostanie wpierdol tylko ma teoretyczne mniejsze szanse przez brak ich znajomości w walce z graczem który potrafi je wykonać ;)

liczę, że ten turniej nie pójdzie na marne i będziemy mieli więcej takich eventów w PL ;)

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 28, 2011, 19:23:06 »
Zgodzę sie z podsumowana opinia, ze dobra walka to skuteczna walka :) Namu uważam z e trochę przesadziłaś, fakt kazdy dobrze sie bawi jak są bardzo ciekawe walki ale myśle ze to ze tak sie dobrze i wciagajaco ogladało walke Gaawy wynika z faktu ze był "backdashowy".Cos jakby nasz i znajac jego styl i charakter bardziej Bckashowców interesowało jak on zagra i jak wysoko zajdzie niz anonimowy-oczywiscie do tej pory-człowiek:)
Niemniej gratulacje dla Ciebie Vol.Świety poziom jak na takie dajace wiele skretów kiszek nad pomyłkami demo Mortala.
 Ja osobiscie zadowolona jestem z turnieju.bardzo pasował mi klimat miejsca- ofc. klimatyczni metaloholicy  moga zgrzytać zębami ale ta stała muzyka , barek i miejce było bardzo na plus:)
Pozdrowienia dla każdego, na kogo wpadłam i chwile pogadałam badz nawet dłuzej.
I buzi dla Di xP

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 28, 2011, 19:29:54 »
Pytanie do Di. Czy zostanie udostepnione nagranie ze streama? Masz jakas wiedze na ten temat?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 28, 2011, 19:30:33 »
Zapytam o to.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 28, 2011, 20:31:41 »
A ktow zauwazyl, ze Sway stara sie robic lighdasha?;- ) dash, d+blok, dash d+blok : P

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 28, 2011, 20:40:32 »
Tak samo robi się w Mortalu bdc ;) bb, blok, bb blok itd

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, 26.03.2011, Warszawa
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 28, 2011, 21:30:48 »
Gaawa miałeś mi PMkę wysłać z jugglikami do Sub0 albo opisać je w temacie samej postaci :)

No tak, jak kontrolujesz pojedyncze jednostki tak żeby żadna ci nie zginęła a jednocześnie chcesz zabić wszystkie jednostki oppa a przy tym jeszcze uważać na hero to są to timingi a jak kontrolujesz jednostki w sc gdzie co chwila ci jakaś pada gdzie koncentrujesz się na tym żeby stracić mniej jak przeciwnik to już jest micro xD

Ups :) chłopie źle przeczytałem hehe napisałem o WoWie a nie W3 z tymi timingami :D