Autor Wątek: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99  (Przeczytany 129632 razy)

Slide

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #615 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:32:04 »
OOO ***a Slide WTF?? Jestem w szoku...

Dawać mi te walki bo muszę zobaczyć jak Seth bije Sima :D

Ja do teraz nie rozumiem jak to się stało, ale przez to jeszcze bardziej mam motywację do gry i chcę na bursie udowodnić, że to był wypadek przy pracy :/
Najważniejsze, że Wacho znalazł się w pierwszej trójce.
Swoją drogą z Tobą zagrać w Poznaniu jest niesłychanie ciężko, jak będę po sesji poprawkowej mam nadzieję, że coś zagramy w większym gronie... zwłaszcza, że planujemy ranbaty offline Super Street Fightera 4 w Poznaniu (z nagrodami ;))

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #616 dnia: Sierpień 30, 2010, 22:25:27 »
Di, Rafimaru, Nevan, Gajda, Tokis, Sepkong, Tenshi, Velurian - czy te osoby wyszły z grup na 1. miejscu z turnieju Tekkena 6?

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #617 dnia: Sierpień 30, 2010, 22:42:46 »
W mojej grupie chyba Guardian wyszedl na 1.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Rafimaru

  • TcT
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Rafimaru_TcT
  • Skąd: Poznań TcT
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #618 dnia: Sierpień 30, 2010, 22:50:51 »
Z mojej grupy Nevan wyszedł z pierwszego miejsca, ja byłem drugi.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpień 30, 2010, 23:04:19 »
A z kim Sepkong był w grupie?

Sepkong

  • Moderator forum
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sepkong_PL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #620 dnia: Sierpień 30, 2010, 23:05:19 »
Di, Rafimaru, Nevan, Gajda, Tokis, Sepkong, Tenshi, Velurian - czy te osoby wyszły z grup na 1. miejscu z turnieju Tekkena 6?

yyy lekko niemożliwe, ponieważ Tenshi była u mnie w grupie. Udało mi się wygrać, bo powiedzmy, że trochę jestem na Yosha ograny.
btw: Tenshi, gdzie te czasy, gdy na Tekken Teju pokonywałaś Camusa i jego przegiętego Steve'a (i to jeszcze T5 bez DR, jugglujące d/f+2) (za tamtych czasów jeździłem na turnieje pod ksywą CBX, heh...)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #621 dnia: Sierpień 30, 2010, 23:11:14 »
Di, Guardian, Nevan, Gajda, Tokis, Sepkong, Velurian, Gagarin - teraz jest ok?

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #622 dnia: Sierpień 30, 2010, 23:11:37 »
Nom u mnie ja byłem pierwszy :P
1. Ja
2. Maniek
3. Frizen
4. Komandos
A tak z innej beczki to podziękowania dla wszystkich za przybycie, orgów za to że było i wyszło ;) i pozdro dla wszystkich z którymi grałem i gadałem :D Warto było być na miejscu choćby tylko po to by zobaczyć dawno nie widziane mordy :D

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #623 dnia: Sierpień 31, 2010, 01:19:15 »
Heh, byłem zadowolony z wyjścia z grupy na drugim miejscu, bo to oznaczało że nie trafię od razu na jakiegoś killera. Tak się śmiesznie złożyło, że z trzeciego miejsca wyszedł akurat Frizen :F Ogólnie jestem na maxa zawiedziony swoim poziomem. Nie wiem w sumie czego się spodziewałem, od ponad pół roku praktycznie w ogóle w to nie grając, ale i tak jestem na siebie zły. Chociaż z drugiej strony nie było tak źle (najpierw w DE przegrałem z Frizenem, potem coś tam powygrywałem i dostałem od Alika), no i szczerze mówiąc byłem zaskoczony (zwłaszcza po walce z Frizenem) - ostatni turniej na jakim byłem to AoT, nie spodziewałem się aż takiego skoku poziomu wśród graczy. Chyba trza znowu zacząć w to ćwiczyć. Aha, no i cieszę się że spotkałem tyle osób podzielających moją opinię, że DR > T6.

Co do sf4, to mało co a drugi raz przegrałbym finał przez nieznajomość postaci. Na szczęście pozbierałem się po porażce w finale WB, przemyślałem sobie to wszystko, zacząłem grać tak jak się powinno na Vegę i jakoś poszło. Co nie zmienia faktu, że mamy kolejnego gracza którego trzeba wypatrywać na swojej drodze przez drabinkę ;p Musisz częściej wpadać na zloty i turnieje, online to jednak nie jest to ;]

Frekwencja moim zdaniem średnio dopisała, zarówno w tekkenie jak i w stricie. Na obydwie gry pojawiła się chyba tylko połowa aktywnych graczy (na tekkena może nieco więcej) co biorąc pod uwagę wielkość naszego kraju, małą ilość turnieji i wakacyjny okres nie jest dobrym osiągnięciem. Chyba rzeczywiście zlot + turniej jest o wiele atrakcyjniejszą opcją niż sam turniej ;] Z drugiej strony nie wiem, czy większą liczbę osób udałoby się pomieścić w tej salce.

A, no i szkoda że było tak wiele dziadowskich, lagujących lcd'ków zamiast takich zayebistych crt jak ten po prawej stronie przy oknie ;]]]

Ogólnie event był bardzo fpytke, fajnie było w końcu spotkać forumowego napinacza Komandosa i kilka innych osób znanych dotychczas tylko z forumka. Kris, dzięki za after, było mega ;] Tym razem wybitnie nie chce mi się pisać żadnej prywaty (za dużo tego by było), więc pozdro dla wszystkich obecnych.

"Ten Rufus jest obrzydliwy, ale podoba mi się bo fajnie się kręci" - Tenshi, jak dla mnie wygrałaś całą sobotę ; D

Ok, to teraz cytaty:

a tak naprawdę ta gra jest mocno casualowa, różnica siły ciosów i staminy jest widoczna dlatego grając silną blanką z duża ilością staminy, która ma masę priorytetów można wygrywać korzystając tylko z jego "kulek" ;)

A tam, takie gadanie, z nikim nie da się grać żadną postacią używając jednego czy dwóch ciosów, na wszystko jest odpowiedź. Każdą postacią trzeba używać wszystkich narzędzi jakie sie ma do dyspozycji, nie tylko w celu urozmaicenia gry ;]

Wacho – Szkoda, że nie wychodziły ci linki na tym obsranym LCD podczas walki ze Snejkiem, bo wynik mógłby być nieco inny.

Cieślak, obejrzyj moją walkę z Wacho na jutubie i policz sobie ile razy zjebałem s.lk, s.hp ;] Obydwu nam grało się tam nie najlepiej, szkoda że już po pierwszej walce nie przesiedliśmy się na ten biały tv obok.

No to czekamy na kolejną edycję ; ]

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #624 dnia: Sierpień 31, 2010, 01:31:05 »
Drugi większy turniej na którym byłem okazał się po prostu świetny! Gratulacje dla orgów za organizację i miejscówkę. Opcja obiadowa była strzałem w dziesiątkę!
Jeśli chodzi o moją grę to utwierdziłem się w przekonaniu że jestem über-słaby, a przy tym dostałem motywacyjnego kopa żeby nad tym popracować ;) (no i koniecznie muszę kupić własny kontroler, bo gra na pożyczaku to koszmar...)

Wielkie gratulacje dla całego podium, a zwłaszcza Frizena, który bardzo mi zaimponował swoją grą.


Dzięki dla Furba, Velura, Tokisa (chyba grałem z twoim Lawem, right?) i reszty osób które miały okazję nakopać mi do dupy na freeplayach.

Ogromnie miło było mi w końcu poznać ludzi których znałem tylko z opowieści i/lub forum, zwłaszcza Cambiona i Di
Chciałbym też pozdrowić całą resztę ekipy z grania u Rafiego czyli, o ile nic nie pomieszałem, Sepkonga, Gagarina, Frizena, i K'

Troszkę prywaty:

Rafimaru - Ogromne dzięki za przechowanie mnie i Rylda, mieliśmy doborowe towarzystwo zamiast koczowania na dworcu. Gra na Twoją Ninę to był dla mnie totalny brain-rape. Wybita->Ściana->Setup->GG

MIARANKO - Dzięki za mirror-matcha. Mam nadzieję że dalej będziesz grał Aśką i że spotkamy się na następnym turze.

Di - Szkoda że nie dane nam było zagrać, chociaż wynik byłby raczej do przewidzenia... Może następnym razem?

Sepkong - Dzięki za grę. Masz rację, muszę oduczyć się bezcelowego BD i popracować nad wymuszaniem/karaniem wiffów...

Cambion - Twoje teksty są po prostu bezcenne a Marduk zaje***ty XD

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 31, 2010, 05:34:05 »
hmmm u mnie było chyba tak z tymi miejscami
1-VelurJanek
2-Odyniec
3-AlLick
4-KGB....KbB

Tak bynajmniej mi się wydaje , zbierzność ksyw jest przypadkowa.....ale na cholerę ci PandoZiomuś te miejsca pierwsze??

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 31, 2010, 07:18:42 »
Potrzebuję tego do rankingu, gdzie poza DE punktujemy pierwsze miejsca w grupach.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 31, 2010, 09:21:24 »
Potrzebuję tego do rankingu, gdzie poza DE punktujemy pierwsze miejsca w grupach.

LOL... gdybym to wiedziała to bym się bardziej przyłożyła.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 31, 2010, 09:27:06 »
Ale to tylko 1 punkt, tak raczej symbolicznie :) Do dyskusji zapraszam do stosownego działu.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 31, 2010, 09:42:46 »
Tundra niebawem sprawdzimy, co ten Twoj Lars jest wart:)  Zaskoczyles mnie, bo liczylem na Boba,a tutaj Lars ^_x. Zgadamy sie na fona.

Di - jakbys mogl podpisac walki na YT :*

« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 09:49:47 wysłana przez Solo »