Autor Wątek: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99  (Przeczytany 128850 razy)

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #570 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:55:55 »
potem zlałem Kokolinio(3-1....chciałem wygrać 3-0 używając jego postaci w ostatniej walce ale nie dał się)

pożyjemy zobaczymy do następnego i mam nadzieje że wrzuciłeś moją końcówke do kartonu jak oskar wracał

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #571 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:58:22 »
haha;) wrzuciłem twoją końcówkę do kartonu jak już do niczego więcej nie była potrzebna;)

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #572 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:02:12 »
Musimy kiedys wpaść do tokisa to coś zrobimy  :P bo teraz czasu zbytnio nie mieliśmy( pociąg) powodzonka

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #573 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:06:48 »
podziękowania i pozdrowienia dla ekipy z Wawy (Di, Cambion, Furb) - specjalne podziękowania dla Krisa i Slide'a za zapewnienie mi miejscówki także nie musiałem po turnieju czekać iluś tam godzin na dworcu i zamiast tego mogłem ospoilerować God of War Slide'owi, zobaczyć "Team Battle na dwa palce" i udowodnić Fazzie, że nie można wygrać Genem ;p
ogólnie dobrze było spotkać się z ludźmi z forum i w końcu pograć coś offline

co do organizacji turnieju to jak wspominałem wczoraj dla mnie był tylko jeden zgrzyt: opóźnienie i konieczność czekania przed budynkiem - to była lipa bo ten czas można byłoby wykorzystać na freeplaye, rozpisanie grup itd.

kiedy chodzi o plusy:

- wspomniana wcześniej opcja obiadowa ;)
- był czas na freeplaye
- fajna miejscówka - chociaż przy tylu osobach było nieco ciasnawo

później siekne jakieś większe podsumowanie mojej gry
jeszcze raz dzięki dla Krisa za zorganizowanie turnieju, podziękowania dla sponsorów i przedwszystkim dla wszystkich forumowiczów z którymi mogłem zagrać
 gratulacje dla Snake'a za zgarnięcie pierwszego miejsca
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #574 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:27:26 »
Musimy kiedys wpaść do tokisa to coś zrobimy  :P bo teraz czasu zbytnio nie mieliśmy( pociąg) powodzonka
Haha no to zależy co będziecie chcieli robić:P a na serio to spoko;) TLT zaprasza

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #575 dnia: Sierpień 29, 2010, 16:40:15 »
No i wróciłem wykąpałem się a teraz coś skrobnę od siebie. Pomijam minus opóźnienia bo jak wiemy to normalka na tego typu eventach i opóźnienia w 99% przypadkach zawsze będą. Poziom w obu grach był wysoki. A poza tym pochwała dla organizatorów za event i opcję obiadową. w mojej grupie SSF4 miałem snake, griever, pitrex, guardian i zapomniałem 5 osoby ksywki :/ wynik 3 wins 2 przegrane (snake i Griever). 1 walka w DE to był tejotl o jego przejebany Vega wynik 2:0 dla niego :/ potem walka w loosers bracket vs Olek i ostatecznie 2:0 dla mnie następnie Di i jego blanka. Początek walki było łatwo lecz gdy miałem szansę wygrać całą walkę to mi się wyślizgnął tiger knee zamiast ultra po f+HK no wynik 2:1 dla DI a co do Tekkena to forma nie dopisała i tak samo jakiś zjebany tv firmy OKIL i do tego grupa śmierci :/ Bodajże Szyper,, snake, gagarin, i zapomniałem ksywy gracza lawem po prostu wstyd jak dla mnie gorszego wyniku już w życiu nie będę miał na żadnym turze tekkena:///////////

a tera prywaty

Di & Griever- masz farta, że mi się ciosy wyślizgują bo inaczej bym cię zmiażdżył 2:0
Oskar- ostro tym bryanem grasz niemalże jakbyś był moim klonem, chciałbym mieć do grania takiego jak ty do grania na codzień
Odyn- thx za przekimanie nas u siebie i after ze zjawiskami paranormalnymi na konsoli Vela no i wzieliśmy przykład z Koreańców we Fankfurcie z tym, że nie było gazet :P
tejotl- ostro tym vegą wymiatasz już obstawiałem, że będziesz 1 ale zobaczymy cię z moim ziomem z ośki żyletą jak sobie poradzisz :P
TLT tokis, manieq, velurian i kolega ksywki zapomniłem za przegadaną podróż i reszcie ekipy za towarzycho podczasz powrotu a poniżej zamieszczam parę fot

http://s750.photobucket.com/albums/xx146/gamerPL/ 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 22:23:36 wysłana przez gamer »

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #576 dnia: Sierpień 29, 2010, 17:23:23 »
No i wróciłem wykąpałem się a teraz coś skrobnę od siebie. Pomijam minus opóźnienia bo jak wiemy to normalka na tego typu eventach i opóźnienia w 99% przypadkach zawsze będą. Poziom w obu grach był wysoki. A poza tym pochwała dla organizatorów za event i opcję obiadową. w mojej grupie SSF4 miałem snake, griever, pitrex, guardian i zapomniałem 5 osoby ksywki :/ wynik 3 wins 2 przegrane (snake i Griever). 1 walka w DE to był tejotl o jego przejebany Vega wynik 2:0 dla niego :/ potem walka w loosers bracket vs Olek i ostatecznie 2:0 dla mnie następnie Di i jego blanka. Początek walki było łatwo lecz gdy miałem szansę wygrać całą walkę to mi się wyślizgnął tiger knee zamiast ultra po f+HK no wynik 2:1 dla DI a co do Tekkena to firma nie dopisała i do tego grupa śmierci :/ Bodajże Szyper, Alik, snake, gagarin, i zapomniałem ksywy gracza lawem po prostu wstyd jak dla mnie gorszego wyniku już w życiu nie będę miał na żadnym turze tekkena:///////////

a tera prywaty

Di & Griever- masz farta, że mi się ciosy wyślizgują bo inaczej bym cię zmiażdżył 2:0
Oskar- ostro tym bryanem grasz niemalże jakbyś był moim klonem, chciałbym mieć do grania takiego jak ty do grania na codzień
Odyn- thx za przekimanie nas u siebie i after gdzie wzieliśmy przykład z Koreańców we Fankfurcie z tym, że nie było gazet :P
tejotl- ostro tym vegą wymiatasz już obstawiałem, że będziesz 1 ale zobaczymy cię z moim ziomem z ośki żyletą jak sobie poradzisz :P
TLT tokis, manieq, velurian i kolega ksywki zapomniłem za przegadaną podróż i reszcie ekipy za towarzycho podczasz powrotu a poniżej zamieszczam parę fot

http://s750.photobucket.com/albums/xx146/gamerPL/ 

Drogi ziomie.... jak zawsze mam przez ciebie ubaw, jesteś rodzynem wszechczasów:)
a alika to ja miałem w grupie , fajne zdjęcia pleców zrobiłeś, mogłeś zdjęcia drabinek zrobić

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #577 dnia: Sierpień 29, 2010, 17:29:18 »

Drogi ziomie.... jak zawsze mam przez ciebie ubaw, jesteś rodzynem wszechczasów:)
a alika to ja miałem w grupie , fajne zdjęcia pleców zrobiłeś, mogłeś zdjęcia drabinek zrobić

ano fakt pojebało mi się coś :/ a co do fot to czekaj aż główny fotograf wrzuci :P

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpień 29, 2010, 17:31:42 »
Tak jak zawsze było miło.

Tak jak zawsze odpadłem gdzieś w DE i jak zawsze musiałem trafiać na Yoshów (Tenshi a potem Gagarin).

Tak jak zawsze gratulacje dla podium w obu turniejach i tych co byli blisko.

Tak jak zawsze miło było znów zobaczyć znajome mordy i poznać kilka nowych, szczególnie Dae i Ryld.

Tak jak zawsze podziękowania dla organizatorów całego turnieju który przebiegał bardzo sprawnie.

A teraz już nie jak zawsze:
- grałem mój pierwszy turniej w SF i nie ugrałem rundy :( ale moge powiedzieć że teraz może być już tylko lepiej ::)
- w turnieju SSF4 posadziłem 3 ultry i pół supera 8), a Slide zbił mnie używając chyba jedynie Yoga Fire :-[
- 2D to jednak nie dla mnie clown

Wielkie podziękowania dla Rafiego za ugoszczenie nasi zapewnienie poturniejowego grania!!!

PS. Bohaterem dnia został Furb który o mało co, a zamiast w Waszawie wylądowałby w... Niemczech. Na szczęście chyba wszystko dobrze się skończyło 8)

PS2. Snake wygrał tylko dlatego że grał cały turniej na TV z lagiem... biggrin
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 23:12:36 wysłana przez Cambion »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpień 29, 2010, 17:41:14 »
Zacząłem uploadować walki, ale nie wiem, czy ze wszystkimi dziś się wyrobię. Link: http://www.youtube.com/user/backdashpl

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpień 29, 2010, 17:53:39 »
Kolejny turniej i kolejna porażka lol

O SF4 nawet nie piszę, bo w grupie wygrałem zaledwie jedną walkę, z kolesiem, który wyraźnie dawał mi fory, ale na nic więcej i tak nie liczyłem.

Jeśli natomiast o Tekkena idzie to po dobrym starcie w grupie gdzie pokonałem Frizena i Miaranko, tylko o włos przegrywając z Manqiem i Guardianem, miałem nadzieję na zajście daleko :P W DE jednak trafiłem na dobrego operatora Yoshimitsu, Gagarina i przegrałem 3:1. Następnie dzięki niezwykłemu fartowi w LB trafiła mi się Tenshi eliminując mnie z turnieju. Ogólnie zawiedziony jestem srodze, bo podejrzewam, że już z Gajdą czy Frizenem poszło by mi lepiej. :P
Miłą niespodziankę za to sprawił mi mój uczeń KBB wygrywając w grupie z Alikiem i Dae. :D

Gratsy dla Frizena. Na początku wydawało się, że nie wyjdzie z grupy, a jednak ostatecznie potwierdził swoja pozycję, nie ulegając nawet Pandzie, która jak wiemy działa inaczej. lol

W końcu udało mi się poznać Miaranko i Kokolino, jednak nie tacy z nich degeneraci jakich wrażenie sprawiają na forum, powiedział bym nawet, że to spoko ziomki ;)

Żałuję, że nie udało mi się pograć z Pitrexem, K', Sepkongiem, Renem i Rafimaru. No ale co zrobić czas gonił i trzeba było się zmywać. W czasie turnieju udało mi się zagrać spary tylko z BigBoyem z wynikiem 10:0. Sorry stary, kiedyś się jeszcze odegrasz :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 17:55:16 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:24:49 »

Miłą niespodziankę za to sprawił mi mój uczeń KBB wygrywając w grupie z Alikiem i Dae. :D


:P mi też sprawił miłą niespodziankę bo dzięki jego rozsondnej grze wyszedłem z 1wszego miejsca:P

Tundra

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:26:01 »
Turniej był mega :D Na starcie duży plus dla organizatorów za bez-lagowe TViki, gralo mi sie na nich bardzo dobrze. Organizacja byla calkiem w porzadku, szkoda tylko ze tak bardzo czas nas gonil. Co do turnieju to zaczne najpierw od Streeta :D Z grupy jakos udalo sie wyjsc;p i wybacz Cambion, ze nie dalem Ci ugrac rundy :D Z Velurem po bardzo wyrownanym meczu wygralem i udalo mi sie wyjsc na 4 miejscu :D Nie bede opisywal moich innych walk bo to juz byly mega baty :) W kazdym razie doszedlem do DE wiec sukces :D Gratsy dla Snake'a za 1 miejsce. Manieq ku%^# w koncu zes sie laskawie pojawil na turnieju, to zamiast grac mainem musiales jak zwykle kombinowac, ten Seth chyba CI az tak nie sluzy;p Di, to co ja odwalilem w Tekkena nijak sie ma, do tego co Ty zrobiles w Streeta, patrzac na Twoja gre i na wyniki, mialem szczękę na ziemi;p Po prostu hardcore stulecia, dobrze ze na Ciebie nie trafilem, bo bym chyba Cie zabil stickiem po walce :D

Co do Tekkena to chyba kazdy wie, ze jaja byly nieziemskie z moja gra ^^ Z grupy wyszedlem na drugim miejscu, przegrywajac po w miare wyrownanej walce z Tokisem. Tokis niesamowicie ograles sie na larsa, respect dla Ciebie za skill :) w DE na pierwszy ogien Pitrex, z ktorym wygralem 3:1, wyrywanie sie z rzutu z dwóch rak mocno mi pomoglo w wygranej ;p Druga walka z Velurem byla dosc ciekawa :D Od tego momentu zaczalem hmm pokazywac ze u/f+3 to dla mnie podstawowy cios :D W chodzil czesto w momentach, w ktorych chyba nikt sie nie spodziewal :D Moje u/f+3 okazalo sie mocniejsze niz rzut Leo z dwoch rak wbijajacy na sciane ( Velur jeszczcze czasami czegos tam innego uzywal) i walke wygralem 3:0. Nastepna walka byla juz bardzo emocjonujaca :D Trafilem na Gagarina, z ktorym znamy sie od lat i kazdy wie jak gra przeciwnik :D Wymiana d/b+4 z u/f+3 pozwolila mi wygrac pierwsza walke;p nastepnie oczywiscie counter mapa bez scian, i tym razem moja przegrana, potem znowu fontanna i moja wygrana :D Potem moje skillowe wybieranie mapy z owieczkami, i niestety pomimo suportu jodlujacego chórku w tle, przegralem i stan byl 2:2 :D No to znowu counter mapa ( fontanna), na starcie przegralem 2 rundy, i juz mi sie lapmka zapalila :D Właczyla mi sie akcja u/f+3 for life, i udalo mi sie wygrac 3 walke :D Nastepnie walka z Nevanem, poszla mi duzo lepiej niz sie spodziewalem, pomimo mojej proazki jestem zadowolony, ze tyle razy udalo mi sie randomowo Nevana wybic :D Co skutkowalo tym, ze na starcie wygralem 1 walke, przez co pewnosc siebie Nevana chyba mocno spadla :D Walka z Frizenem byla hmm dosc krotka, coz... ciezko grac z kims kto nauczyl mnie grac larsem :D I doskonale zna moj styl gry;p

Co do prywaty:

Kokolino - beka byla nieziemska jadac z Toba w aucie;p do zobaczenia nastepnym razem i pocwicz tym Paulem, to zajdziesz dalej;p

K' - jak mogles przegrac z Larsem??..:( a tyle zesmy trenowali;p gratsy za miejsce, i za support na turnieju :D do nastepnego;p

Frizen - co tu duzo mowic, Lars power i f+3, 1+2 dawalo rade :D gratsy za miejsce, w koncu pokazales ze mozesz wygrac turniej, oby tak dalej :D Dzięki, za nauczenie mnie jak grac larsem ( no moze, poza random u/f+3).

Gagarin - mocna byla ta nasza walka, w zyciu sie tak nie nameczylem. Widac ze ladnie przyskilles, az sie zaskoczylem, jednak ten Yoshi Ci sluzy.

Qjon - geju czemu Cie nie bylo??!! miales przyjechac i ugrac cos Zafina ;/

Di - Twoje walki byly bardzo ciekawe;p niewiele brakowalo zeby zwyciezyc, no ale jednak Lars power i zwierzak musial zadlowolic się 2 miejscem :)

Pozdro jeszcze dla wszystkich tych, z ktorymi gadalem, sparowalem, Fajna byla ekipa i oby wiecej takich turnieji.

PS : przepraszam wszystkich za moja spamerska gre;p nastepnym razem postaram sie jeszcze wiecej spamic :)



« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 18:32:07 wysłana przez Mariusz "Tundra" Pudzianowski »

cieslak

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #583 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:32:21 »
Dobra, dosłownie parę minutek temu wróciłem do domu, jednak coś tam naskrobie, bo ogólnie jest co. Na początku chciałbym powiedzieć, a raczej napisać, że wyjazd udany w 100 procentach. Miejscówka turnieju bardzo dobra, (jak ci to już wcześniej mówiłem, Kris) lecz jak to wspomniał tejotl, było troszkę ciasnawo, przynajmniej w rejonie Tekkena, jednakże to chyba jedyny minus. Następnym razem, oby za rok, turniej musi być na tej sali obok, gdzie były te dupy. :D Ogólnie miejsce zadbane, krótko mówiąc, bardzo dobre miejsce. Sam turniej SSF4 poszedł szybko i gładko. Nie było opóźnień, chyba że na tym LCD Samsunga :D, przez co nie można było narzekać na tempo. Dużo friplejów, a tyle było kłótni ze strony niektórych uczestników, że owych nie będzie. Co tutaj więcej mówić, bardzo dobra robota, Kris.

Kris – dzięki za dwa noclegi. Było grubo. :D Twoi lokatorzy też dają radę, spoko typy. Graj ową Juri, bo dosyć często nie miałem jak podejść. Tylko że ty jesteś niecierpliwy i nie chce ci się wejść do treningu. :P
PS. Następnym razem zdecydowanie zakupujemy więcej prowiantu, by już nigdzie nie łazić wieczorem. :D

Slide – Przed wyjazdem postanowiłem, że skopię twoje Sima i owego czynu dokonałem. Trochę sikałeś po tej pierwszej przegranej, ale to tylko dlatego, że wkręciłeś sobie na bani, że będziesz miał tego pada. :P Tak czy owak, nagrałem się w końcu z jedną z kilku postaci, które są posrane do ogrania. Wiedz, że na Bursie też wygram. :P W ogóle to before party nasze było grube. :D Szkoda tylko, że na after party zamuliłem jak dupek, no ale brak snu z piątku na sobotę musiał kiedyś wyjść. Następnym razem będzie Włocławskie Tempo i nadrobimy zaległości. :D

Snejku – zagraliśmy tyle tych friplejów i nadal nie ogarniam do końca tego Rufusa. Jednakże sporo się nauczyłem, dzięki. Fajnie się grało. Gratsy za wygraną, bo się należało. Zdecydowanie byłeś najlepszy na turnieju. Tylko musisz się jeszcze nauczyć, że chodzi też o fun, a nie tylko wygrywanie. :P

Fazza – damn you. :P Wygrałeś ze mną dosłownie o punch. :D Rose z turnieju na turniej coraz to lepsza, fajnie. Mam nadzieję, że przyjadę tam kiedyś do was i coś tam pogramy offline, mimo ze tym razem sporawo pograliśmy. Sporo się nauczyłem grać pod twoją postać, jednakże dwa razy mnie skopałeś podczas turnieju. Ale wiedz, że na Bursę znajdę sposób na Rose. :P

Wacho – myślałem, że twoim mainem jest Cammy, a ty mi tutaj grasz czarnuchem. :P Szkoda, że tak mało pograliśmy, może następnym razem. Szkoda, że nie wychodziły ci linki na tym obsranym LCD podczas walki ze Snejkiem, bo wynik mógłby być nieco inny.

tejotl – czarny koń turnieju. :D Przyjechał, zagrał Pokemonem i wygrał torbę. :D Fajnie pykasz Vegą, tylko że czasami jedziesz ciągle te same kombinacje. Nie wiem, czy Vega może jakoś mieszać, ale wiedz, że zagraliśmy dosłownie 3 walki Dudlmy vs Vega i już podczas trzeciej wiedziałem, co będziesz robił. Dobrym na to przykładem jest twoja walka w grand finale ze Snejkiem. Wcześniej go pojechałeś, bo nie wiedział, jak bronić się przed Vegą. Potem zaś już wiedział i wygrał. Musisz więcej nim kombinować. : ) Mam nadzieję, że przyjedziesz na Bursę.

Guardian – na Bursie sporo się uśmiałem w twoim towarzystwie i tutaj było to samo. Strasznie pozytywny z ciebie gość. :D Mam tylko nadzieję, że przyjedziesz w październiku do Włocka.

Di – ty to chyba lubisz zbierać te Pokemony. :P Jak nie Panda, to Blanka. :P Szkoda, że mało porozmawialiśmy, no ale tak naprawdę nie było nawet kiedy.
PS. W końcu ci skopali dupę. :P Ile można w końcu wygrywać. :P

Lucas – kocham te twoje narzekanie na Syfa, jak dostajesz. :D Wiem, że nie chce ci się przysiedzieć do tej Ibuki, szkoda, ale masz z kim grać, więc graj, a nie ciągle pieprzysz, że Syf to shit. :P

Olek – ty tak samo. :D Miałem sporo frajdy, kiedy robiłem jakieś combo, a ty „Co za ch*j!” :D W ogóle też byłem zdziwiony, że Ultra2 Codiego przegrywa z counterem Dudka. O.O

Bell – strasznie pozytywnie mnie zaskoczyłeś tą Makoto. Naprawdę fajnie nią mieszałeś. Szkoda, że nie było GG, bo miałem ochotę na Faust vs Baiken. Na Bursie zagramy. : )

Pitrex – szkoda, że nie grasz już Dudkiem, tylko tym czarnuchem. :P Wiedz, że nieźle się zdenerwowałem, kiedy przegrałem pierwszą walkę, serio. :D Był stresik i to nieźly. : )
PS. Dzięki za miłe słowa, co do mojej gry, ale wiedz, że wiem, że sporo mi brakuje. : )

madenti – w życiu bym nie pomyślał, że ciebie zobaczę w Poznaniu. :D Fajnie, że przyjechałeś. Ty i te twoje komentarze na temat mojej gry są bezcenne. :D Wiedz, że jak nie pojawisz się na Bursie, to się wkurzę. :P

Tundra – już z kilometra cię zauważyłem w tej różowej koszulce. :P Co tam pisze, bo nie pamiętam? :D Sporo się uśmiałem, jak podszedłeś do mnie na samym początku i mówisz, że to dziwne, że gram na padzie. :D A potem, że to gruba jazda grać w GG na padzie. :D

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. :P

Dzięki raz jeszcze za fajny wyjazd. : ) Było grubo. Mam tylko nadzieję i trzymam za to kciuki, że uda ci się Kris jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczyć za rok. Powodzenia! : )

PS. Sorki za błędy, ale nie chce mi się ich poprawiać. :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 18:38:42 wysłana przez cieslak »

Tundra

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #584 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:40:29 »
Cieślak

"I'm the Satisfactor" :)