Autor Wątek: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99  (Przeczytany 128726 razy)

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #555 dnia: Sierpień 29, 2010, 00:24:51 »
Mam nadzieję, że nagraliście co nieco ;)  Gratsy for all :exclaim:

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #556 dnia: Sierpień 29, 2010, 04:18:47 »
Frizen masz szczescie cieniachu =P. gratzy ekipa za obsadzone topy, poza gosciami z Wawy i Lodzi :D

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #557 dnia: Sierpień 29, 2010, 04:21:06 »
gosciami w sensie "goscmi" itp dobra ide spac bo spamuje chaosem, jutro cos poczytam :P

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #558 dnia: Sierpień 29, 2010, 10:00:17 »
w chooy larsów ; D.


Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #559 dnia: Sierpień 29, 2010, 10:39:30 »
Dziękuję organizatorom za turniej, róbcie ich więcej jeśli się nie zniechęciliście już po tym pierwszym (oczywiście róbcie je w Poznaniu naszym kochanym). Dziękuję wszystkim znanym mi mordom za ponowne spotkanie :).
Gratulacje Frizen, kiedyś liczyłeś punkty uzbierane punkty w trosce o wyjście z grupy, dzisiaj wygrywasz turnieje, brawo (szkoda, że akurat tą postacią, byłoby bardziej efektowne DJ lub w sumie każdym innym, ale mnie się nie słuchaj :D). Graty także dla pozostałych podiumowiczów.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #560 dnia: Sierpień 29, 2010, 12:26:57 »
gratuluje LeeDi :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #561 dnia: Sierpień 29, 2010, 13:09:53 »
Dziękuję. Sunchip też mi już pogratulował.

Filmów z walkami nie wrzucę prawdopodobnie dziś, bo mamy awarię połączenia :psyduck: Trzeba będzie poczekać.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #562 dnia: Sierpień 29, 2010, 14:02:08 »
Kilka słów ode mnie apropo LeVeL 99. Bardzo dobra miejscówka , świetna organizacja no i strzał w dziesiątkę z obiadem :) Grało mi się naprawdę przyjemnie i z checią pochodziłem do kolejnych pojedynków. Oby tak dalej. Róbcie więcej takich turnieji . Gratsy za organizacje jeszcze raz. :)

Never give up no matter how bleak your situation is.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #563 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:21:57 »
To był mój pierwszy turniej i bardzo mi się podobało. Bardzo sympatyczni ludzie, dużo mi pomagali.
Dziękuję.

Pozdrawiam
fade em
need dat

Slide

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #564 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:31:40 »
No i po turnieju... było grubo od momentu kiedy Cieślak dzień wcześniej przyjechał do Poznania. Niestety w turnieju Super Street Fightera 4 odpadłem bardzo szybko. Nie spodziewałem się takiego przebiegu wydarzeń, bo nic nie wskazywało na to że odpadnę. W grupie pokonałem wszystkich moich przeciwników (Cambiona, Veluriana, Tundre, Lucasa - 2:0 oraz Tejotla - 2:1). Przy wszystkich pojedynkach grałem bardzo spokojnie i w pojedynku z Vegą Tejotla nawet po przegranej pierwszej walce potrafiłem znaleźć sposoby, które dały mi wynik 2:1. Po wyjściu z grupy trafiłem na Mańka i przegrałem 1:2. Chyba za bardzo przestraszyłem się Setha i postanowiłem skupić się na ataku co wciągnęło mnie w kozi róg. Osobiście mam wiele zastrzeżeń do swojej gry, bo liczyłem że wygram. Na pewno zwycięstwo było w moim zasięgu i gdybym zagrał spokojniej w ostatniej rundzie (przy stanie 1:1 w rundach) możliwe, że inaczej wyglądałby wynik. Maniek okazał się lepszy, a ja w kolejnej rundzie spotkałem się z Grieverem, który odpadł po pojedynku ze Snowem. Po łatwej wygranej z jego Codym zmienił na Fei Longa i musiałem się o wiele więcej pomęczyć żeby ugrać drugi pojedynek. Na moje szczęście Griever miał bardzo duże problemy z ograniem na Sima dzięki czemu wygrałem. W kolejnym meczu czekał na mnie Cieślak, który przegrał z Fazzą. W tej walce emocje wzięły górę, co chwilę przeklinałem (co będzie chyba słychać na filmiku :P). Przez nerwy nie wychodziły mi w ważnych momentach ultry albo zamiast niej teleport. Na dodatek dzień wcześniej zagraliśmy sporo freeplayów i Cieślak podłapał kilka motywów na Sima. Przegrałem znowu 1:2, w podobnej sytuacji gdzie przy stanie 1:1 w rundach i 1:1 w walkach zabrakło mi trochę szczęścia. Tak pożegnałem się z turniejem. Liczyłem na o wiele więcej, chciałem poprawić wynik z Bursy i chyba to też sprawiło że miałem takie ciśnienie na turnieju. Następnym razem muszę podejść bardziej na luzie, bo inaczej będę przegrywać ważne mecze.

Teraz trochę prywaty:

- Kris świetna miejscówka, naprawdę bezbłędna organizacja jak na pierwszy raz, dobre tvki, klimat turnieju

- Cieślak świetnie, że przyjechałeś dzień wcześniej, była gruba biba :D po sesji przyjadę do włocławka to pogramy jeszcze przed Bursa jakiś offline, zagadaj do Ryu to też by się przyłączył

- Snake fajnie ciśniesz tym Rufusem, ale przy tym granku nocnym po turnieju obczaiłem kilka motywów na tego grubasa, na Bursie pomęczę Cię o jakieś spary przed graniem turniejowym. gratsy pierwszego miejsca.

- tejotl stary mało brakowało a byłbyś pierwszy, super że pojawiłeś się na turnieju. dodaj mnie na PSN to pogramy coś online. wpadnij na Burse do Włocławka 8-10 pazdziernika. widzę, że w Wawie powoli coraz więcej osób gra więc zgadajcie się i coś tam organizujcie.

- Grudziądz Squad - Fazza, Lucas, Olek, Bellevar zajebisty after było śmiesznie :D mamy do siebie blisko więc trzeba od czasu do czasu pomyśleć o jakiś wspólnym graniu! Nie zagraliśmy w końcu Poznań vs. Grudziądz :D
Jestem otwarty dla wyższych wymiarów…
I przekraczam granice wyobraźni!
Tworzę piękno i harmonię - gdziekolwiek się pojawię
Po mojej prawicy zasiada czerwony, Galaktyczny Wędrowiec
Po mojej lewicy – niebieska, wiodąca Moc
Przez życie prowadzi mnie białe, Rytmiczne Zwierciadło…


- Manieq - mam do Ciebie pecha stary, zawsze jak grasz w tym samym turnieju i wyjdę z grupy trafiam szybko na Ciebie i mnie wysyłasz do looser brackets. Muszę przełamać złą passę.

Wacho - gratulacje stary 3 miejsca, nie spodziewałem się że zajdziesz tak wysoko ale pokazałeś klasę to był Twój dzień. Dobry Mudżyn i pamiętaj z kim trenujesz ;D

- Griever, Kasia, Draco, Snow, Guardian - może nie byłem organizatorem, ale po części pomagałem przy turnieju w trakcie, ze sprzętem itp. dlatego świetnie że byliście i pomagaliście bez Was było by ciężko

PS. Snow odinstaluj Starcrafta :P

Swoją drogą podczas tego zlotu padła masa złotych tekstów, historii ale w obecnej chwili nic z tego nie mogę sobie za cholerę poukładać :P jestem mega zmęczony spałem 2 godzinki i zaraz idę w kimę. Pewnie coś jeszcze napiszę, nie pozabijaliśmy się, chyba nie potrzebne były te spiny na forum. Atmosfera była wyśmienita, mam nadzieję że niektóre osoby zajarały się SSF4 po tym turnieju i również pojawią się na innych w przyszłości.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 15:35:41 wysłana przez Slide »

subtag

  • [Zachodniopomorskie]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • haha!
    • Zobacz profil
  • Skąd: Sz-n
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #565 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:39:12 »
gratulacje dla wszystkich :)

Frizen - nareszcie nowi gracze :)
Di -  hmm...  "czujesz" Pandę :)
gajda - "stary ale jary"

Ehhhh :)

Super turniej, super ludzie... takie oldschoolowe klimaty bym powiedział :)

Gratulacje dla organizatorów, myślę że w 2 edycji, będzie jakakolwiek możliwość noclegu :)

Odyn - Podziękowania za "kawałek podłogi" :)

Reszty ludzi nie będę wymieniał, bo za dużo tego jest :P

subtag zrobil, subtag ma :)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #566 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:42:25 »
Na razie na temat mojego występu w turnieju Street Fightera, bo będzie krócej :)

Trafiłem do sześcioosobowej grupy w składzie: ja, VHO, Fazza, manieq, Mace i Alkazar. Chciałem rozegrać swoje walki jak najszybciej, żeby odpaść móc skoncentrować się na Tekkenie, ale... nie udało się. Po pierwsze dlatego, że swoje mecze zaczęli już grać VHO i manieq, również uczestnicy turnieju Tekkena. Po drugie dlatego, że... wyszedłem z grupy. W pierwszej walce grałem z reprezentantem Łodzi, z którym do tej pory na grach sparingowych przegrywałem niemal wszystko. Ku zdziwieniu mojemu - i nie tylko - walka zakończyła się wynikiem 2:0 dla mnie głównie przez chore priorytety Blanki na Setha. Kolejne dwie walki (VHO i Fazza) przegrałem 0:2, natomiast mirror Blanek z Alkazarem wygrałem. Ostatnią walkę z Macem również udało mi się wygrać 2:0 dzięki czemu wyszedłem z grupy na 3. miejscu. Świetna była sytuacja, gdy Mace zrobił U1 Ryu, a ja chciałem przejść pod kulką wślizgiem... w trakcie animacji Ultry trzymając kierunek mashowałem HP i zamiast wślizgu wyszedł prąd ;D Dostałem Ultrą, ale potem udało mi się wstać i żółtą kulką przelecieć przez hadokena.
W pierwszej walce w DE trafiłem na Draco, który w swojej grupie zajął drugie miejsce. Okazało się, że Draco nienawidzi Blanki (a kto lubi tę postać? ;D) i udało mi się wygrać ten pojedynek. Odbijanie kunai Ibuki prądem - bezcenne.
W kolejnej walce grałem ze Snake'iem, który szybko ją zakończył, nie przegrywając ani jednej rundy. W Drabince Przegranych tym razem miałem przed sobą Sagata, którym grał g@mer (BigBoy). Przegrałem bodaj pierwsze trzy rundy (graliśmy do 2 wygranych walk i do 2 wygranych rund), po czym powiedziałem sobie, że nie może mnie za każdym razem trafiać Tiger Uppercut ze wstawania, no i że wypadałoby zacząć omijać Tiger Shoty ;) Wygrałem swoją pierwszą rundę oraz kolejną, chyba obie na żyletkach. W ostatniej walce w pewnym momencie poleciała moja ukochana Ultra (1) na pałę, którą BigBoy chciał skontrować swoją U1, robiąc ją zaraz po mojej, jednak Sagat przeleciał obok Blanki, po czym oberwał w plecy. Ostatnią rundę zakończył smaczny rzucik (copryrights by Zajman), dzięki czemu udało mi się awansować do top 8. Czekałem tu na zwycięzcę pojedynku Cieślak vs. Slide, w którym ostatecznie wygrał Cieślak. Obaj nie znaliśmy postaci przeciwnika, więc było trochę randomu. Cieślak wygrał 2:1, 2:1, bo jest po prostu lepszy ;D

Jestem zaskoczony tym wynikiem, bo licząc od czerwca offline grałem całe 2 razy, w tym raz z krillem, który mnie niemiłosiernie zbił dzień przed turniejem. Co więcej, umiem całe 1 combo :D Miałem nawet nie startować, no ale... było śmiesznie i następnym razem również wezmę udział w turnieju w Street Fightera :D Ta gra jest świetna!

Następnym razem muszę podejść bardziej na luzie, bo inaczej będę przegrywać ważne mecze.
Weź przykład ze mnie... ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 15:48:13 wysłana przez Di »

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #567 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:43:07 »
Na początku wielkie gratulacje dla organizatorów (KRIS I SLIDE) przewypas turniej sprawna organizacja no i szamka smakowała.
Co do ludzi to był  chyba jeden z większych turniejów na których byłem :) ciesze sie ze wszystkich mord które poznałem (K. ODYN VELUR MANIEQ GUARDIAN itd) oraz których dawno nie widziałem  (TOKIS GAJDA FRIZEN TUNDRA ) takich eventów więcej w kraju by sie zdało no ale cóż :( .Naprawde była pozytywna energia .Walki w grupach w miare sprawnie poszły (6 albo 7 stanowisk teczki oraz kilka syfa ) póżniej faza pucharowa nice nice nice czekam na filmy ale już teraz polecam je obejrzeć pierwsza liga europejska a nawet światowa .FRIZEN wariacie utarłeś nosa starszyżnie . Ogólnie turniej na 6 z koroną i tyle .
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 15:51:11 wysłana przez KOKOLINO »

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #568 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:47:36 »
Dawno dawno temu wcisnołem jakiś zasrany guzik na klawiaturze i mi zamkneło moją kosmiczną relację z turnieju którą pisałem przez 3 h więc zaraz rozpier....... tego laptopa ale w skrócie zanim go....
Jestem Bebilem i nie wziołem kasy z domu......tokis mało się co by nie zesrał 2 razy, ja potem raz......
wygrałem większość zaciętych sparingów, z grupy wyszedłem z 1wszego miejsca, potem zlałem Kokolinio(3-1....chciałem wygrać 3-0 używając jego postaci w ostatniej walce ale nie dał się) potem poległem przy walce z u/f3 larsa( i troche tundra coś wciskał też) potem kolejny raz pokonałem KBB(3-0) potem chyba jeszcze kogoś i trafiłem na mocnego Cambiona ale wygrałem(3-1) po czym odpadłem z Nevanem po zacientym boju(3-1)
wynik.... miejsce 8-12....it could be worst....

Slide

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #569 dnia: Sierpień 29, 2010, 15:52:26 »
Jestem zaskoczony tym wynikiem, bo licząc od czerwca offline grałem całe 2 razy, w tym raz z krillem, który mnie niemiłosiernie zbił dzień przed turniejem. Co więcej, umiem całe 1 combo :D Miałem nawet nie startować, no ale... było śmiesznie i następnym razem również wezmę udział w turnieju w Street Fightera :D Ta gra jest świetna!

Wybrałeś sobie idealną postać dla siebie xD a tak naprawdę ta gra jest mocno casualowa, różnica siły ciosów i staminy jest widoczna dlatego grając silną blanką z duża ilością staminy, która ma masę priorytetów można wygrywać korzystając tylko z jego "kulek" ;)