Autor Wątek: [T6] Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami  (Przeczytany 141253 razy)

Tundra

  • Gość
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 22, 2010, 01:03:54 »
Swoja droga Sway gra w T6 Ravenem ?:D Di moge byc najlepsza Kuma w Polsce? Bo Ty masz Pande;p Pomysl jest  wedlug mnie bez sensu. Robienie takiego rankingu nic nie daje. To ze ktos nie gra jakas postacia na turniejach nie znaczy ze nie umie nia grac. Zdarzalo mi sie przegrac mirrora z kims kto nigdy Ravena nie wzial na zadnym turnieju. A co do rankingu wedlug turnieji wydaje mi sie ze fajny pomysl, ale chyba nikomu nie chce sie tego robic. Pomysl z iloscia graczy jak dla mnie nie do konca ma sens. Przyklad Tawerna, praktycznie sami swoi. Silna ekipa,  a graczy ostatnio ilu bylo? DI jesli chodzo  to moje "top 16 Europy" to mialem straszny ubaw z tym :D I czemu wymieniajac miejsca na turniejach nie dales mojego 2 miejsca na konwencie <lol2> ?? :DD

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 22, 2010, 02:20:42 »
Owej nocy doszło do ostrej wymiany mojego zdania z Olgą....
Olgotka twierdziła że nie zasługuje na miejsce w rankingu a prawda jest taka że ja wiedziałem że jesli ją wpisze przed ciebie(Komandos) to napewno będzie się czepiać więc dla świętego spokoju podałem ją za tobą .....
No ale się i tak czepiała i poprosiła mnie abym napisał listę według tego co naprawdę uważam no to się wku**em i napisałem co uważam i powiem wam że ona nie była zadowolona jak to zobaczyła:P

Hmm prawda taka że Olgotka gra więcej z TLT niż z innymi osobami i po zabrzu grała w łodzi chyba z tydzień(jak nie dłużej) ....
Wiem z własnego doswiadczenia że postępy się robi największe jak się gra z lepszymi od siebie i ona dużo z takimi ma okazje grać....
Moim zdaniem od zabrza podciągneła się na tyle że nawet jesli komandos zrobił jakiś umiarkowany postęp to i tak stawiałbym na to że ona go wyprzedziła, wkońcu człowiek najszybciej się uczy od lepszych....

Komandos, nie obrażaj się, uważam że grasz naprawdę spoko i dlatego na tej liście się znalazłeś, możliwe że się mylę , poprostu uważam że żaden online nie zastąpi turniei,sparów i grania z lepszymi od siebie a ona cały czas gra i dobrze wykorzystuje rady innych:)
Gdybyś ty grał naprzykład tyle z Tokisem co ona to pewnie byś był jeszcze lepszy :)

Vel, wzruszyła mnie moja historia  :D
Tej listy już komentować nie będę, bo jestes uparty bardziej niż ja :o
Jako Ojcu Dyrektorowi tego wątku polecę Ci tylko trochę spuścić z powagi ;)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 22, 2010, 07:53:12 »
Bruce-Spike,Olgotka,Komandos

Wczoraj jak patrzyłem to Olgotka była za mną. Mam rozumieć, że przez noc zrobiła się lepsza?  :D Nie żeby mnie ta śmieszna lista interesowała, po prostu ciekawi mnie skąd ta zmiana miejsc nagła  :P

Hmmm tak, trzeba się wytłumaczyć....
Owej nocy doszło do ostrej wymiany mojego zdania z Olgą....
Olgotka twierdziła że nie zasługuje na miejsce w rankingu a prawda jest taka że ja wiedziałem że jesli ją wpisze przed ciebie(Komandos) to napewno będzie się czepiać więc dla świętego spokoju podałem ją za tobą .....
No ale się i tak czepiała i poprosiła mnie abym napisał listę według tego co naprawdę uważam no to się wku**em i napisałem co uważam i powiem wam że ona nie była zadowolona jak to zobaczyła:P

Hmm prawda taka że Olgotka gra więcej z TLT niż z innymi osobami i po zabrzu grała w łodzi chyba z tydzień(jak nie dłużej) ....
Wiem z własnego doswiadczenia że postępy się robi największe jak się gra z lepszymi od siebie i ona dużo z takimi ma okazje grać....
Moim zdaniem od zabrza podciągneła się na tyle że nawet jesli komandos zrobił jakiś umiarkowany postęp to i tak stawiałbym na to że ona go wyprzedziła, wkońcu człowiek najszybciej się uczy od lepszych....

Komandos, nie obrażaj się, uważam że grasz naprawdę spoko i dlatego na tej liście się znalazłeś, możliwe że się mylę , poprostu uważam że żaden online nie zastąpi turniei,sparów i grania z lepszymi od siebie a ona cały czas gra i dobrze wykorzystuje rady innych:)
Gdybyś ty grał naprzykład tyle z Tokisem co ona to pewnie byś był jeszcze lepszy :)

Choć mogę się mylić i może ty jeszcze bardziej się podciągnołeś

To piszemy każdego??

LOL Velurian na prawdę myślisz, że tylko wy macie u siebie dobrych graczy? Olgotka na pewno jest bardzo dobra, szczególnie biorąc pod uwagę to od kiedy gra w tą grę, ale ja też od czasu zlotu u Trawy zrobiłem spore postępy. Co najmniej raz w tygodniu gram nocki z Yunem i Spikiem, czasami też z Rupertem i Batim (on akurat wyjechał teraz), a nie uważam żeby to byli gracze słabsi od np. Tokisa. Może my się tak z tym nie obnosimy ale też swój team mamy  ;)
Na turniejach wielu nie byłem ale w Białymstoku poszło mi całkiem nieźle. Niby byłem tylko w top 12, ale przegrałem jedynie z Tokisem, Di i Godhandem czyli z bardzo dobrymi graczami, a w grupie zbiłem 3:1 zawodnika, który zajął ostatecznie czwarte miejsce.

BTW czemu BigBoya usunąłeś z rankingu Bryana, już go nie uważasz za dobrego gracza? Coś niezdecydowany jesteś  :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 22, 2010, 08:17:21 »
Ja to widzę tak:
1) ranking turniejowy przygotowywany przez Frizena i Zajmana (chłopakom można zaufać :) )
2) lista graczy danymi postaciami, w których przy danej postaci gracze są uszeregowani według rankingu z punktu nr 1; każdy gracz może na potrzeby rankingu zadeklarować do 3 postaci, którymi gra turniejowo (np. Tokis wpisze Zafinę, Christie i Lawa, ale ja już tylko Pandę), ale może podać tylko te, którymi rzeczywiście coś wygrywa

Uważam, że "argumentacja" Veluriana jest nieobiektywna i to, co opisałem w drugim punkcie będzie najlepszym wyjściem.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 08:20:36 wysłana przez Di »

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 22, 2010, 08:42:32 »
Niby byłem tylko w top 12, ale przegrałem jedynie z Tokisem, Di i Godhandem czyli z bardzo dobrymi graczami,
A kto to?
A w grupie zbiłem 3:1 zawodnika, który zajął ostatecznie czwarte miejsce.
A ja w grupie w Lesznie zbilem Gajde, ktory wygral BTC III, bawimy sie dalej?

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 22, 2010, 09:43:09 »
Niby byłem tylko w top 12, ale przegrałem jedynie z Tokisem, Di i Godhandem czyli z bardzo dobrymi graczami,
A kto to?
LOL Frizen, ukradłeś mi posta ; D

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 22, 2010, 10:03:10 »
Niby byłem tylko w top 12, ale przegrałem jedynie z Tokisem, Di i Godhandem czyli z bardzo dobrymi graczami,
A kto to?

A to nie jest ktoś z zagranicy?
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 15:56:18 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 22, 2010, 10:31:03 »
Tak to typ z KOREI :)... Północnej.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 22, 2010, 10:36:23 »
ja chcialem sie napiac najbardziej ,w tym najlepszym temacie na tym forum.
pojade do koreii ,bo sa takie perspektywy moze nawet i na 6 miesiecy i juzeliaki wszystkie turnieje beda moje,wiec prosze wziac to pod gleboka rozwage.ewentualnie zawczasu prosze pomyslec i dac mi juz troche tych punkcikow;p

druga kwestja.a propos zuuma,prosze dodac go niezwlocznie do listy najgorszych graczy na podworku(w trakcie walki musialem mu mowic co ma robic np.na scianie ,jego postacia i klasyczne 60 zerko pyklo).zuumowka to fajny koles ,ale gracz niezwykle kiepskiej masci...

trzecia kwestia to ten koles od podobnych gustow frizena,bo on na jakims turnieju zbil gajde chyba  3:1,kurde;/ moze byc mocny ,ale nie wiem na bank ,bo z nim nie gralem(frizen chyba bedzie;p).
widzisz uwazam ,ze gajda jest naprawde dobry,ale jak chyba cala obecna scena nie jest to nikt z kim nie mozna wygrac,a i on sam miewa lepsze i gorsze dni.
co do godhanda to napisze,ze naprawde dobry zawodnik,ktory jakos nie gra w texa dla turniejow.
ja tez o tobie wczesniej nie slyszalem...jaki z tego moral??
komandos mi powiedzial,ze jestes dobry,moze faktycznie,mam nadzieje,ale napewno nie jest postawa godna rangi zawodnika na ktora chyba troche pozujesz.


czwarta kwestja.nieladnie velur,zakladac,ze olgotka zrobi wieksze postepy bo "szpila" z tokisem w lodzi,my tu tez troche gramy i moze kiedys sie przekonamy czy ta lodz jest faktycznie taka mocna teamowo;p
calkiem randomowe pytanie:co jak ON czysto hipotetychnie,przeprowadzilby sie??

chcialem jeszcze powiedziec,ze trzymam kciuki za zajmana i frizena w kontekscie przyszlej tabeli,napewno sie przyda .rywalizacja bedzie bardziej zaciekla,a i nagrody moglyby stac sie tylko jednym z dwoch powodow do podrozy.
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 10:50:48 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 22, 2010, 11:20:42 »
Ale ja to napisalem tylko, zeby pokazac jak bezsensowne jest porownywanie graczy na zasadzie "wygralem z nim, a on wygral z tamtym to jestem od nich obu lepszy". Wcale sie nie uwazam za lepszego od Gajdy, poki co za malo na turniejach gralismy Lars vs Lars.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 22, 2010, 11:56:12 »
ale ja nie o tym mowie czy jestes od niego lepszy czy nie,w kazdym razie mirror razej wam tego nie powie;p
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 22, 2010, 14:47:54 »
To wy nie zauważyliście w całym Waszym doświadczeniu turniejowym, że czasami jest tak, że Gracz A wygrywa z graczem B, Gracz B wygrywa z Graczem C, a Gracz C wygrywa z Graczem A? I kto tu jest najlepszy? :P

Kiedyś (DR) ponad całą stawką byli Devil, Matt i Robson, od kiedy oni przestali się przykładać do tej gry, poziom w pierwszej ~20 graczy jest wg. mnie bardzo wyrównany (może pierwsza dziesiątka lepiej radzi sobie w sytuacjach podbramkowych, i dlatego jest zwykle wyżej).
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 22, 2010, 15:35:57 »
Omg czy wy nie macie lepszych powodow  do napinki ?Jesli chcesz byc inaczej rozstawiony w tabeli , przyjedz na turniej udowodnij , co do pisania , ze gra z lepszymi graczmi usprawnia Twoja gre ( stajesz sie bardziej doswiadczony ) jest to prawda , LECZ o ile pamiec mnie nie myli byl gracz( dalej jest ) gral Stevem nie mial sparing partnera  cwiczyl wszystko na praktyce i co... wygral wielki turniej nie wiem Evo ..... chyba,  nie jestem pewien poprawcie jak :) Di bedzie wiedzial :)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 22, 2010, 15:47:38 »
Ja nie potrafię w to grać chociaż wiem mniej więcej ocb w tekkenie, nie jeżdżę też na tury ale dziwi mnie że sway jest tak mało doceniany, fakt może nie gra tyle co kiedyś ale wydaje mi się być bardzo utalentowanym graczem, który jakby nie patrzeć gra w tekkena nie od dziś. Nie widziałem też do tej pory zbyt wiele osób z tak świetnym movementem, czasem reakcji (wyrywanie się z rzutów itp) u nas w kraju (nagrane walki itp). Z pewnością musi być w top10 Polskich graczy? Podobną opinię mam o libertym (super egzekucja). A tak już zupełnie na marginesie wiem, że to temat do bicia piany ale chyba nikt nie wierzy, że powstanie jakakolwiek miarodajna i sensowna lista, którą wszyscy zaakceptują? Gdyby w Polsce było jak w Korei - cała scena w jednym arcade w zasadzie to luz, ale na warunki europejskie jakiekolwiek listy "ogólne" są bez sensu. To co mogę wam zaproponować to może podział "geograficzny". Czyli topowi gracze danych regionów/miast? Tutaj nie byłoby żadnych niedomówień, debat czy online się liczy, czy kto gra którymi postaciami najlepiej (na ogół na jednego gracza przypada kilka takowych). Np. top gracze w Łodzi i okolicy, top gracze Wrocławia i okolicy, Warszawy itp? Taka lista jest realna ogólna i to z podziałem na osiągnięcia i daną postać raczej mało, chyba że ograniczycie się do 10 graczy czy cuś.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Najlepsi gracze w Polsce danymi postaciami
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 22, 2010, 16:08:52 »
Osobiście sam uważam, że takie listy są niepotrzebne bo każdy obyty ze sceną Tekkenową wie kim gra dany gracz i na jakim poziomie. Tak samo niepotrzebne jest typowanie lokalnych mistrzów bo od tego są turnieje.

Ale skoro już taki temat powstał i dyskusja jest żywa to musimy wszyscy wziąć pod uwagę, że każda ksywa na tej liście zostanie jakoś skomentowana, prześwietlony będzie czyjś dorobek, mocne strony i niedociągnięcia i nie ma co tego na siłę powstrzymywać, bo właśnie przez to będą największe spinki.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.