Ankieta

BlazBlue
8 (18.2%)
Marvel vs Capcom 2
5 (11.4%)
3rd Strike
16 (36.4%)
Guilty Gear AC+
10 (22.7%)
Capcom vs Snk 2
5 (11.4%)

Głosów w sumie: 40

Autor Wątek: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]  (Przeczytany 79352 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #375 dnia: Lipiec 20, 2010, 23:40:24 »
Szczególne dzięki Liberowi za porządne walki w GG, brakowało mi tego cały rok!
looz, dobre walki były, mega wyrównane : ).

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #376 dnia: Lipiec 21, 2010, 11:47:43 »
Kolejność według listy z pierwszego posta :P

Cieslak - parzyste Bursy są epickie :D pozostań przy formie zlotów, bo to co dzieję się w trakcie trwania zlotu jest nie do opisania :D chyba najlepsza Bursa jaką do tej pory zorganizowałeś. Musisz kolejnym razem postawić poprzeczkę jeszcze wyżej albo zadbać żeby była równie wypasiona co ta. W pokoju niezła posiadówa była szkoda, że zniknąłem gdzieś z Probem bo nie popiłem z Wami tyle ile chciałem (beze mnie moją wódkę wiecie co :P) Cieślak jak przyjedziesz do Poznania na studiowanie będziesz moim wingman'em jak będę szedł na miasto na dupy :D do dzisiaj się zastanawiam o co chodziło Tobie jak zakładałeś mi czapkę Probe na twarz jakby to była maska xD gruby tekst odpaliłeś jak wyszliśmy szukać dup "zobacz to był dobry pomysł wyjść na korytarz na dupy, Griever już jakąś zagadał" XD btw. masz kontakt do Żylety? - chodzi o te walki, które nagrywali

Ryu - krótko bo i tak nie zaglądasz :P Muscular Voycheh xD

Inu - nie zmieniłeś się nic Inu :D nie zagraliśmy w Guilty Geara może będzie szansa na działce u myrta ;]

apolon - stary najlepsza walka turnieju! Jak dla mnie moja walka z Toba i Krill z Żyletą to 2 najlepsze walki tego turnieju. Tyle emocji to ja już dawno nie miałem podczas turniejów. Masakra nie wiem skąd znalazłem siły żeby wygrać z Tobą ten pojedynek, ale udało się. W końcówce to już taka nerwówka była, że nie wychodziły ciosy. Po turnieju obczaiłem jeszcze kilka motywów na boxera, musimy pograć online Sim vs. Rog bo chyba to najbardziej wymagający dla mnie match-up

Gargooletz - dzięki za walkę w grupie, nie było okazji pogadać więcej ale muszę powiedzieć, że nie jest tragicznie chyba najwięcej staminy mi zabierałeś z wszystkich zawodników w grupie ;)

Kaczilla - z graczy z którymi jeszcze nie grałem najbardziej obawiałem się Twojej Hondy, chyba dlatego w pierwszym pojedynku trochę gorzej wypadłem. Jak już zobaczyłem jak grasz zacząłem grać swoje. Jednak nie była to miażdżąca wygrana i sądzę, że jak tylko lepiej poznasz Sima będę miał bardzo duże problemy. Szkoda, że nie pograliśmy więcej, ale jak widzi się niektóre pyski raz na ruski rok to nie myśli się o graniu. Teraz sądzę, że będzie więcej okazji = więcej turnieji i zlotów to pogramy więcej.

Snake - powiem szczerze, ze zlekcewazylem Cię, po pojedynku z Apolonem myślałem już o walce z Krillem. Byłem zbyt pewny siebie po pojedynkach freeplayowych i chciałem łatwo Cię pokonać, jednak Ty wyciągnąłeś lekcje po walkach z Simami Żylety i moim i dałeś mi wpierdziel. Nie czułem, że byłem w stanie coś zrobić w tej walce. W ogóle nie miałem pomysłu co by zrobić żeby Cię pokonać, bo ciągle na pałę robiłem to samo aż do skutku, ale zamiast tego dostawałem kary. Musisz dodać Cię na psn bo z dobrymi Rufusami nie miałem okazji dużo pograć. Gratsy 2 miejsca

TasTer - hehe dopiero na sam koniec zagraliśmy 2 walki przed przyjazdem mojej taxy ;D dobre i tyle. Fajna Ibuki naprawdę podobały mi się Twoje setupy i combosy. Pewnie zobaczyłbym więcej ale za mało rund zagraliśmy

kosmo, mr_t - imprezowania w Waszym pokoju była idealna :D bardzo dobrze, że zabrałeś kosmo kamerę będzie co obejrzeć w przyszłości i pośmiać się z tych akcji. Będzie masa materiału i bardzo dobrze :D 

Fazza - pech chciał że trafiłeś na 2 simów ;) mogliśmy więcej walk zagrać przed albo po turnieju, ale chciałem z innymi osobami pograć, bo z Tobą już tyle zagrałem walk na necie że stwierdziłem że będziesz na końcu listy osób z którymi chcę grać na bursie ;P świetna Rose

Liber - dzięki za spary w Guilty Geara ta gra jest tak zaje.bista, że nawet po tylu latach wciąż pamiętam jak grać, a manual ze sticka na szczęście pozostał :D przez te nasze granie zdecydowałem, że kupię sticka jak tylko dodatkowe sianko wpadnie mi do kieszeni. Naprawdę świetnie było Cię spotkać po tylu latach.

krill - może to będzie trochę wredne, ale cieszę się że nie zdobyłeś 1 miejsca :P teraz będzie jeszcze większa konkurencja i chęć do gry, bo to już nie będzie tylko pokonanie Ciebie ale również innych dobrych graczy żeby zdobyć 1 miejsce. Osobiście jeszcze bardziej się podjarałem grą po tym turnieju i liczę na więcej niespodzianek na kolejnych turach i na to że teraz pokażesz, że wciąż potrafisz zdobywać 1 miejsce ;)

Ukyo - jesteś tym samym nerdem co zwykle, dobrze że pojechałeś wcześniej :P

Probe, PiT, Koji - "panowie z tzw. pokoju" nie potrafię napisać niczego sensownego do Was, imprezowanie z Wami  8) przebija wszystko. Tak jak Probe napisal robiliśmy wszystko i każdy co chwile miałem nowe pomysły. Nie było zamuły tylko czysty fun, na który liczyłem. Probe żałuję tej walki w gg, oby wyszło GG HD bo jestem nieźle podjarany. Koji respect za to że przyleciałeś nawet nie wiesz jak byłem zadowolony, że spotkaliśmy się we Włocławku :D PiT protosie! nastepnym razem nie można liczyć na Maksyma :P trzeba zaopatrywać się samemu. Dzięki za przekimanie mnie na łóżku w piątek ;)

Hamtaro - dzięki za udzielenie wywiadu, no i następnym razem nie denerwuj się tak jak wkradniemy Ci się do pokoju ;) szkoda, że rezygnujesz z grania. Mam nadzieję, że będziesz w miarę możliwośći i tak odwiedzać turnieje choćby dla ludzi.

mace - dzięki za fajki :P generalnie to trochę odjebałem, bo nie paliłem już z 3 tygodnie ale była okazja to zapaliło się w doborowym towarzystwie ;)

Lucas - dzięki za nagranie walk, zajebiście się z Tobą imprezuje w pokoju i dobrze zapierdzielaliśmy na gitar hiro :D ćwiczcie panowie w grudziądzu bo macie z kim - fazza ;D ale miałeś pecha do walk turniejowych ledwo co przychodziłeś i już Cię słali do gry turniejowej ;D

Olek - dobra walka turniejowa :D nigdy nie lubiłem walczyć z Potemkinem złe wspomnienia po kokaiu :P udało mi się znaleźć na Ciebie sposób i jakoś poszło :D

GHETTOkingSAS - chociaż na koniec Bursy zagraliśmy kilka razy ;)

Żyleta - genialny Sim. Po tym co widziałem na filmikach z ESWC nie sądziłem, że podskoczysz aż tak skillem. Podpatrzyłem sobie od Ciebie kilka ciekawych zagrywek. Szkoda, że w finale nie było mirrora ale dałem dupy i tylko 4 miejsce (z którego jestem zadowolony ;)) Mam nadzieję, że pojawisz się na turnieju w Poznaniu

Cinas, Mordi, HavocWingPLZG, Guardian, Wacho_VHO, Crono, Vipe, Draco, Kasia - z Wami widzę się na codzień w Poznaniu dlatego będzie krótko dzięki za wspólny wypad do Włocka było naprawdę dobrze. Dzięki za wsparcie w momencie kiedy już nie graliście w turnieju a ja walczyłem o jak najwyższe miejsce. Dzięki również za wspólną podróż. Musimy grać i sądzę, że za jakiś rok Poznań będzie miał samych czołowych graczy w SSF4 ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 07:27:07 wysłana przez Slide »

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #377 dnia: Lipiec 21, 2010, 20:32:07 »
Cieślak odpisz mi czy będziesz miał te filmiki od Żylety ;)

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #378 dnia: Lipiec 21, 2010, 21:11:25 »
Właśnie dzwoniłem do kosmo i wyśle mi je do końca tego tygodnia. Co do Żylety, gamer je ma i ma mi wysłać na PW linka.

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #379 dnia: Lipiec 21, 2010, 21:18:28 »
To gdzie ta zbiorowa fota???? Albo chociaż jakies foty?? Dajcie nam lamerom co nie pojechali chociaż poczuc troche klimatu ;)
I love my daughters, they are so pretty!

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #380 dnia: Lipiec 21, 2010, 21:33:17 »
Griever już wrzuca fotki, 1,5 giga. Spokojnie.

Griever

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #381 dnia: Lipiec 22, 2010, 06:13:36 »
Fotki lada moment.... a Ty Slide, mendo jedna, o Draco, Kasi i o mnie nic nie napisałeś. Cycu leśny! ;)

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #382 dnia: Lipiec 22, 2010, 07:26:49 »
Fotki lada moment.... a Ty Slide, mendo jedna, o Draco, Kasi i o mnie nic nie napisałeś. Cycu leśny! ;)

Brałem według listy i pisałem to w pracy dlatego nic nie ma, musiałem kątem oka patrzeć czy kierownik nie patrzy :P

DracoPsycho

  • Poznań Dojo
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: DracoPsycho
  • Skąd: Pozna
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #383 dnia: Lipiec 22, 2010, 10:09:20 »
O mojej grze to nie ma co mówić ... jeszcze :> :D

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #384 dnia: Lipiec 22, 2010, 23:06:28 »
Wreszcie, Wreszcie usiadłem i sklecę parę słów.

Była to moja pierwsza Bursa ale już dziś wiem że na pewno nie ostatnia. Wielki szacun dla Cieślaka i ekipy za organizacje fajnej imprezy :)

W SSF4 osiągnąłem mój największy jak dotąd sukces w tą grę, a mianowicie 4 miejsce w grupie na 5 :D Przede mną byli ogarnięci w temacie ludzi Snake, Kaczilla i VHO więc myślę, że jak najbardziej adekwatne do mojego 2 dniowego starzu gry :)

Ucieszyło mnie to że odbył się też turniej Tekkena gdyż nie bardzo byłem w temacie 2D.
Turniej rozpoczął się okrzykiem Tundry "za chwile zaczynamy turniej Tekkena" tak więc się stało.

Ja w grupie A (uzbieraliśmy około 16-18 graczy 2 grupy po 8-9) z : Mace, Gamer, Tundra, Mordi, TasTer, Havoc, Hamtaro, Probe *(za ewentualne błędy w pisowni przepraszam posiłkuję się rozpiską nie pisaną przeze mnie).
Parę osób z mojej grupy grę odpuściło sobie już na starcie po rozegraniu jednej lub dwuch walk lecz ogólnie rozegraliśmy większość grupy.
Wygrałem wszystkie z mojich pojedynków i wyszedłem na pierwszym miejscu z grupy. Dalej wyglądało to tak:

Grupa A
1. Guardian
2. Tundra
3. Mace
4. Gamer

Grupa B
1. Pitrex
2. VHO
3. Griver
4. Crono

Później w DE spotkałem się z Crono (3:0), Mace (3:1), Pitrex (3:0).
No i w tym monecie czekałem już na przeciwnika w walce o pierwsze miejsce i uścisk prowadzącego :P
Walkę tą stoczyli Pitrex i Tundra, zwycięzcą został Pitrex który już po naszej walce półfinałowej obiecał mi rewanż (ziom ciesz się, że jesteś tak słowny :D)

Naszą walkę mam nadzieje niedługo gdzieś jakoś będzie można zobaczyć (W tym miejscu z mojej strony WIELKIE dzięki dla Kosmo który poświecił 20 minut swojego życia by to nagrać :D)

Tak czy owak Finał zakończył się wynikiem 4:5 dla mnie już na szczęście w pierwszej turze (nie wiem jak nasz pan operator kamery zniósł by kolejne "do 5 ".

Później odbył się jeszcze turniej 3v3 w SSF4 który wyszło na to, że wygraliśmy w składzie VHO, Havok i Ja Gdzie nasz team Destrojery pokonał pierwszy team (nazwy nie pamiętam  :( ) (właściwie to wszystkich trzech przeciwników zmuszony po mojej porażce pokonać był Tomek gdyż Havok już dawno spał ;) ) No a żaden następny team mimo, że czekaliśmy już się nie pojawił ;)

Prywata:

Cieślak - Już to mówiłem ale powtórzę dzięki za prze kozacki event. Świetna miejscówka dużo stanowisk i dobra organizacja. Przeszkadzały tylko dwie rzeczy na które wpływu nie miałeś czyli upał i robactwo.

Pitrex, Mace, Gamer - Panowie dziękuje za gre ze mną zarówno w Tekkena jak i w SSF-a za rozmowy, żarty i wszystko inne. A, Pitrex mam nadzieje że pojawisz się niedługo w Poznaniu i pokarzesz, że to nie taki wynik powinna mieć nasza walka :)

Kasia, Cinas, Vipe, Griver, Havoc, Slide, Kris, Crono, Mordi, Bartek, Draco- ekipa z poznania. Dzięki za podróż w jedną czy drugą stronę kupę śmiechu, rozmowy, porady widzimy się niedługo zapewne na jakimś graniu :D A zapomniał bym T....a wam w ryj (nie dotyczy Kasi ;D).

VHO - Tomek nie wiem co powiedzieć i od czego zacząć wielkie dzięki za propozycje wyjazdu tylko dzięki tobie (no może moja karta kredytowa też trochę pomogła) znalazłem się na Bursie Wkręciłem się w "Strita". Standardowo rozumieliśmy się bez słów, mieliśmy kupę śmiechu :D (Pokolenie "XD" rządzi), oraz wspólnie przeżyliśmy ten wielki cios jakim było usłyszenie na głos prawdy której baliśmy się już od pewnego czasu. Ale nie martw się "Nasza gwiazda nie przeminie XXX było, jest i ku.wa będzie zawsze".

Tundra - ostatni lecz na pewno nie najmniej znaczący. Zacznę od tego, że Dziękuje za nasze walki i zakręcenie turnieju Tekkena. Nie denerwuj się tak na tą grę on taka była zawsze ;) Pod koniec drugiego dnia ustawiłeś mój i nie tylko mój humor na wyżyny. Gdy już myślałem że nic więcej się nie zdarzy na scenę wszedłeś Ty. Gdyby nie Ty dla mnie ta impreza na pewno by straciła.

Podziękowania dla wszystkich innych z którymi grałem czy gadałem. Klimat takich imprez w 90% tworzą uczestnicy :D

Pozdro i do zobaczenia przy następnej okazji
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2010, 00:01:35 wysłana przez Guardian »

Guardian

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Life is brutal, SO am I!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Guardian-TcT-
  • Skąd: Ja mam wiedzieć?
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #385 dnia: Lipiec 22, 2010, 23:11:16 »
(...)
Wacho - Trochę mnie zdemolowałeś tym barlogiem, widzę, że jednak skakanie na pale i robienie "shakuru" nie wystarczy :D W Tekkena za duzo nie pogralismy, ale tez bylo fajnie sie zmierzyc na randomach :) A co do mojej teorii hmm, jak zobacze TcT na jakims turnieju w duzej grupie, i cos ugracie to zmienie zdanie.
(...)

Jak to przeczytałem odrazu do głowy przyszły mi początkowe wersy kawałku Paktofoniki "Jestem Bogiem"


mr_t

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka myrt
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: d
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #386 dnia: Lipiec 22, 2010, 23:42:45 »
myrt - twoj srednio trzezwy angielski wymiata i umiejetnosci w skakaniu przez plot rowniez!
i nikt tego nie nagrał ;/ a się do dzisiaj dziwie patrząc na ten wylew i tego siniaka że sobie nic nie złamałem :D

Tak BTW nikt nie robił żadnych zdjęć? Jak ja aparatu nie wezmę albo nie dostanie się jakiś w moje ręce to nie ma komu ich robić ;p
I ostatnie BTW była robiona grupowa fota - znaczy wszyscy ze zlotu razem?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #387 dnia: Lipiec 23, 2010, 00:00:10 »
Nie było :/

Patosław - graliśmy o fejm. 8)

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #388 dnia: Lipiec 23, 2010, 12:06:21 »
myrt - twoj srednio trzezwy angielski wymiata i umiejetnosci w skakaniu przez plot rowniez!
i nikt tego nie nagrał ;/ a się do dzisiaj dziwie patrząc na ten wylew i tego siniaka że sobie nic nie złamałem :D

Tak BTW nikt nie robił żadnych zdjęć? Jak ja aparatu nie wezmę albo nie dostanie się jakiś w moje ręce to nie ma komu ich robić ;p
I ostatnie BTW była robiona grupowa fota - znaczy wszyscy ze zlotu razem?
no nie nagral bo kamery nie wzialem ze soba ;/. Foty grupowej nie bylo ale z tego co pamietam to Lucas zrobil nam zdjecie w pokoju:D
BTW cieslak,kris,myrt i pit plyty z filmami beda u was w przyszlym tygodniu jak poczta nie zamuli :P

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #389 dnia: Lipiec 23, 2010, 12:35:54 »
a co z uploadem grievera?