Ankieta

BlazBlue
8 (18.2%)
Marvel vs Capcom 2
5 (11.4%)
3rd Strike
16 (36.4%)
Guilty Gear AC+
10 (22.7%)
Capcom vs Snk 2
5 (11.4%)

Głosów w sumie: 40

Autor Wątek: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]  (Przeczytany 79353 razy)

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #360 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:46:48 »
Hehe, ja tego nie pamiętam, Kris. :P

Snejku, Slidowi dałem kartkę z drzewem.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
« Odpowiedź #361 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:50:42 »

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #362 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:51:17 »
z pamięci (mogę się mylić co do 7-8):
1 żyleta
2 snejk
3 krill
4 slide
5-6 kaczilla, apolon
7-8 wacho taster?, cieslak
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 09:21:50 wysłana przez apolon »

Kris

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 589
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Pad Portal
  • PSN ID: Duke_Kris
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #363 dnia: Lipiec 19, 2010, 22:55:50 »
wacho nie wyszedł z grupy z tego co pamiętam, to musiał być ktoś inny

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #364 dnia: Lipiec 19, 2010, 23:04:11 »
Ta, Wacho był trzeci u nas w grupie (Kaczilla i ja wyszliśmy), nie wiem w sumie czemu ktoś z naszej trójki nie znalazł się w grupie z której wyszli Krill i Tundra, no ale co tam ;]

To w takim razie pewnie był Taster, nikt inny nie przychodzi mi do głowy.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #365 dnia: Lipiec 19, 2010, 23:26:53 »
Było bardzo fajnie, momentami nawet bardziej niż bardzo, gratsy Cieślak za organizację w fajną miejscówkę za niewielkie pieniądze:). Fajnie było znowu zobaczyć stare mordki, niektórych nie widziałem dobre 4-3 lata, no i fajnie było poznać nowe:).
Był to chyba zlot/turniej do którego najgorzej się przygotowałem no ale życie, przynajmniej czegoś się nauczyłem:P.
Liber, strasznie się ucieszyłem, że przyjechałeś. Sporo się nie widzieliśmy. Mam nadzieję, że się nie nudziłeś, bo w końcu nie było SC.
Nie nudziłem się:). W sc już nie gram tyle i nie liczyłem na to że ktoś tam będzie grać. Jedynie byłem przez połowę bursy poirytowany że nic nie grałem w tego ssyf'a kiedy praktycznie jedynie w to tam grano, no i co mnie najbardziej wkurzyło to to ze przez 2 miesiące codziennie uczyłem sie w gg Ino na lcd'ku a kiedy przyjechałem umiejąc japońskie kombosy to sie okazało ze na crt bez laga nie wchodzi mi żadne frc i dupa z combosów i linków i 2 miesiace prawie na marne;f. Też fajnie było znowu zobaczyć:). No i powiedz mi, gdzie był w końcu ten Fuji:P?
Liber-Fajnie było cię znowu zobaczyć i jak nigdy kurde nic nie zagralismy ;/
No, jakoś tak śmiesznie wyszło, chciałem pograć w teczkena i czaiłem się kiedy w końcu skończycie ten turniej ale zaraz tam przełączyli z powrotem na ssfa no i no :/.
Liberty - dzieki za ta calkiem spora ilosc fajtow w gg :). mam nadzieje ze nie nudziles sie za bardzo grajac ze mna.
Absolutnie nie:), grało sie fajnie i w cale nie było tak tylko w jedną stronę. Nawet jak są jakieś braki w gg o co przy naszej scenie nie trudno, to widać że kumasz ocb i nie grasz na paukę i gra się ciekawie:). Poza tym widząc jak grałeś w 3rd'a wiem że jak byś trochę więcej przy gg przysiadł to by było ciężko:).
Liber - świetne miny robisz podczas grania w Tekkena :D
Nawet wtedy kiedy gram no-skillową alisą? Fak;D. Nie wiem, nie powiem że Ty też bo żem się nie przyglądał:P.
Liberty - "wstyd podejść do konsoli" - no bez takich tekstów, mówiłem ci żebyś zaczął grać ;p
Cicho;]. Miałem wrócić a Ty miałeś być moim onlineowym nauczycielem ale musiała Ci się konsola popsuć kilka razy z rzędu i przez to czekanie straciłem chęci;]. Poza tym gratsy, za dobre miejsce, grasz zajebiście, teraz oficjalne możesz się wozić na forum ;].

Poza tym:
Slide - masakra, nie grasz w ogóle w te gg a robiłeś rzeczy i grałeś jak by w ogóle nie wychodził z Twojej konsoli, fajnie było się zobaczyć po, kuźwa, 4 latach:).

Pro8e - grasz zajebiście, walki z Cieślakiem tylko to pokazały, ale i tak miałeś farta że mi frc nie wchodziło;f, comba za 130 to zawsze nie to samo co comba za 250 ;d.

Koji - największe wtf, fuji nie mógł ruszyć dupy mając kilka przystanków autobusowych od bursy, a Ty sobie po prostu wpadłeś mając tzylion kilometrów do miejsca zlotu, szacun:).

Pit - w prawie wszystko w co graliśmy byłeś lepszy, ale w puzzle fajtera zjechałem Cię jak szmatę;]. Jak zawsze dobry klimat wprowadziłeś;].

TasTer - faktycznie w jakimś tam % jesteśmy podobni:P.

Pozdro dla całej reszty i oby do następnej bursy.

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #366 dnia: Lipiec 19, 2010, 23:58:57 »
No yo!!! Coz ja moge od siebie dodac?? bylo przednio :D integracja w pokoju udala sie jak najbardziej...zwlaszcza cieslakowi :P oby bylo wiecej takich integracji jak na bursie. Grac tez sie gralo niezle ale jak zwykle nic nie ugralem. no moze troche w rock banda :P

@Cieslak
bylo 7 cytrynowek (2 juz nie pamietasz) i 0,7 smirnofa od slide'a :D no i piles jednak desperadosa na koniec, pitu to uwiecznil jak biegal z moja kamera ;P
@Mace
bylismy poprostu na tyle trzezwi zeby przejsc sie 3 metry i odsunac siatke :D
@PiT
napisz mi pw z adresem to podesle Ci filmy na plytach ;)
@Chlopaki od finalu tekkena
napiszcie mi w jakiej formie go chcecie: przerobionej i wrzuconej na serwer czy wyslanej na plycie?

P.S moze mi ktos powiedziec z kim ja "spiewalem" 30STM "the kill" i kung fu fighting?? bylo to po integracji :P mam nagrany ten moj zalosny jazgot na telu ale nie wiem kto kolo mnie siedzial :D

no to do nastepnego pany :D

mr_t

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • aka myrt
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: d
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #367 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:03:38 »
@ Kosmo
Tego desperadosa i jak Pit ganiał z kamerą to ja nie pamiętam ;p
A co do tych kawałków to chyba ze mną ;d

Pitrex

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #368 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:08:35 »
Haha ten finał w teczke był tak żałosny że nawet nie ma na co popatrzeć hehe tylko mnie wyśmiejecie ;d

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #369 dnia: Lipiec 20, 2010, 04:11:20 »
Cytuj
A co do mojej teorii hmm, (...)
Jak to dobrze, że Twoje teorie nijak się mają do rzeczywistości.

Co do turnieju drużynowego; pierwsze miejsce zajął team Destrojery w składzie Guardian, Havoc i ja, przy czym Havoc na długo przed walką poszedł spać:) Po zaciętym pojedynku zwyciężyliśmy bijąc team Koji Ryu i... nie pamiętam kto. Kolejna walka nie odbyła się z powodu nagłego ataku snu dwóch członków drużyny przeciwnej:P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 04:15:02 wysłana przez Wacho_VHO »

Griever

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #370 dnia: Lipiec 20, 2010, 11:41:31 »
To może wyniki z całej 16, co? Przynajmniej dowiem się na którym miejscu jestem xD

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #371 dnia: Lipiec 20, 2010, 14:42:27 »

Pit - w puzzle fajtera zjechałem Cię jak szmatę;]


chyba jak spalem.

Pro8e

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Last Pixel! Always Last pixel!
    • Zobacz profil
  • Skąd: orso
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #372 dnia: Lipiec 20, 2010, 16:52:25 »
Yoyo.
Impreza byla megawypas!
Pierwszy raz jednak bylo tyle osob, zeby mozna bylo czuc sie lekko nieswojo (pierwszy raz odkad sie wkrecilem w cala scene bijatyk mialem akcje pt. "ej, jaka ty masz xywe?..." :P), niemniej kilka starych dobrych mord dawalo rade wprowadzac wypasiony klimat.

Kilka slow do poszczegolnych osob:

Cieslak - wypas bursa, najlepsza chyba ze wszystkich dotychczasowych. Nie bylo jej slabych stron :D Gratulacje ze udalo ci sie na FARCIE takie cos zorganizowac (:D). I tak cie pokonalem w turnieju GG, wiec twoje zwyciestwo sie nie liczy :P A tak na serio to ja wiem ze wymiatasz w GG, ale nie ma co... z czasem jestem coraz bliżej :D
Wieczorny "california beach boy" Cieslak po prostu cudowny.... Oddawaj moją czapkę złodzieju!!! :p

PiT - "Muscular Voycheh"... i wszystko jasne :P Predzej bogacz przejdzie przez ucho igielne, nim zobaczymy PiTa trzezwego na jakims zlocie :D Ziom, ty to jestes must be ma zlotach i zawsze jest wesolo pograc pospiewac pozartowac i w ogole AAAAAA!

Liber - Fajnie ze wpadles Dobra Ino naprawde, gdyby ci stick dobrze dzialal to by nie bylo tak latwo :P Baaaardzo mnie cieszy ze tyle trenowales, szkoda ze na LCDku :/. Nastepnym razem miejsmy nadzieje nowy guilty gear na next geny bedzie LCDka wymagal, wiec problemow miec nie bedziesz :D

Gamer - kombosy to ja umiem, nawet poke'i, resety i wszelkie akcje bryanem, ktorym gram od tekkena 3 :P Moj problem polega na tym CO MAM robic jak juz jestem na ziemi??????.... nieogarniam zupelnie jak ktos agresywny na mnie napiera jak mam wstawac. Do tego grajac w tekkena po 5 walk na zlot... troche slabo mam szanse na rozwoj. Kurde bardzo lubie ta gre, ale moje srodowisko nie :P jak mnie ktos nauczy defensywy w tekkena to bede bestią! :D

Koji - SHIIIIIIIAAAAAAAAAAAAA!!!!

Ziom od rockbanda - Bodajze Kamil?... Nie pamietam stary jak masz na imie, ale chwaaalaaa ci za to ze przyniosles ten zestaw. Gralo sie PRzecudownie zarowno na perkusji jak i wokalu. Dobrze wymiatales perkusje, jakbym mial tego sprzeta tez bym sie w to bawil duzo. mam nadzieje ze bedziesz tez na nastepnych zlotach i jeszcze troche przyrockujemy! :D

Lucas / Olek - Ouuu Jeeeaaaa to był dobry zlot z wami chlopaki (do kupy z kolega powyżej :D) Master of puppets, through the fire and FLAMES I Master Exploder po prostu wchodzi juz w skład klasyki na rockbanda, ktore zawsze beda grane :D Do nastepnego!

Raju - i tak tu nie wchodzisz...

Kosmo - Z toba tez dobre rockbandy si gralo i ogolnie good times :D Wrzuc filmiki z finalow GG na youtube'a. Filmiki nagrywane w pokoju juz jednak rozsylaj bardziej prywatnie :P

Slide i kris - Chopaki zajebiscie ze byliscie. to wy utworzyliscie dla mnie jakies 40% calego tego zlotu :D Ze slidem to robilismy wszystko po prostu i ciagle mielismy ochote grac w to samo.. to SSF4, to RockBand, to Pokoj :D:D:D, to GGXXAC (next genowy gg ttooo bedzie tooo). Po prostu na wypasie :D. Kris - wczesniej praktycznie nigdy sie ze soba nie widzielismy... wiedzialem ze jestes gdzies tam obecny i jestes bratem slide'a, ale jestes megadobry ziom :D mam nadzieje ze jeszcze sie bedziemy widzieli na tego typu zlotach.

Ukyo - Szkoda ze pojechales rano drugiego dnia, bo impreza dopiero wtedy sie rozkrecila :D Musimy jeszcze pograc w BlazBlue, bo tager i jego zachwianie rzeczywistosci trzeba po prostu rozkminic i wtedy bede cie lal :P Ogolnie spoko ze byles.

Hamtaro - w ogole jakos tak byles ciagle w zupelnie innych miejscach niz ja... Zupelnie mi umknales na tym zlocie, nie liczac gry w kosza... no i wywiadu video na schodach :P

Crono - fajnie bylo wreszcie spotkac osobe, ktora poznalo sie jako jedna z pierwszych dobre 7... 8...?... lat temu... Malo pogralismy w sumie, troszke tylko w SSF4 (grasz w to tak samo jak w SFA3 :P) i w tego GG... Mam nadzieje ze wkrecisz sie w Guilty Geara, ktory wyjdzie na next geny, bo ta gra bedzie lepsza niz SSF4!!! Do zobaczyska na nastepnym!

Costam mialem jeszcze napisac, ale nie pametam co i do kogo :P jeszcze sie pewnie odezwe do kogos.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 16:57:57 wysłana przez Pro8e »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #373 dnia: Lipiec 20, 2010, 22:57:25 »
Super się było z Wami znowu spotkać, jak to na Bursie. Już się bałem, że mnie nikt nie będzie pamiętał.

Pozdro dla Starej Gwardii, pozdro dla nowych twarzy, chociaż posiedziałem z Wami tylko 6 godzin, było warto drałować z buta w pełnym słońcu. I Cieślak, następnym razem napisz na GG jak kom milczy, bo się o Bursie dowiedziałem od Snake'a na Ecchiconie ;p

Ponieważ byłem krótko, to tylko lakonicznie buziaczki dla wszystkich Slide'ów, Ryu'ów, Cieslaków, Kojich, Mr T'ch, Probe'ów, Mace'ów, Krisów i tak dalej
Szczególne dzięki Liberowi za porządne walki w GG, brakowało mi tego cały rok!
Oraz Inu, za chwilę BB. Nie ma to jak oderwać się od network mode i w końcu pograć z kimś, kto blokuje.  ;D

PS. Ja wiem, że BBCT ssie, ale BBCS będę wam wmuszał do konsol przetykaczem do rur, ma się przyjąć!

PS2. Olek, ja nie wiem co Ty piłeś, gdzie i z kim, ale masz na sobie Gniew Kabaczkowy (TM) za to, że nie było Cię na sali między 19 a 20 i nie mogłem w ogóle zagrać swoich walk grupowych w GG
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 23:01:06 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

kosmo

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁWC
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #374 dnia: Lipiec 20, 2010, 23:05:40 »
@ Kosmo
Tego desperadosa i jak Pit ganiał z kamerą to ja nie pamiętam ;p
A co do tych kawałków to chyba ze mną ;d
nooo pitu troche ponagrywal :P nawet z jednego kawalka bede chcial miec avatar :D
Kosmo - Z toba tez dobre rockbandy si gralo i ogolnie good times :D Wrzuc filmiki z finalow GG na youtube'a. Filmiki nagrywane w pokoju juz jednak rozsylaj bardziej prywatnie :P
Cieslakowi wysle wszystko wiec on sie pobawi we wrzucanie na jutuba :) prywatne video tez Ci pewnie przesle :P