Ankieta

BlazBlue
8 (18.2%)
Marvel vs Capcom 2
5 (11.4%)
3rd Strike
16 (36.4%)
Guilty Gear AC+
10 (22.7%)
Capcom vs Snk 2
5 (11.4%)

Głosów w sumie: 40

Autor Wątek: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]  (Przeczytany 79864 razy)

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 16, 2010, 13:41:17 »
Jeszcze tylko 1,5 h XDDDD totalnie nie mogę skupić się na robocie :P

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 16, 2010, 15:40:32 »
Widzę, że ekipa będzie ciekawa. My z żyletą dziś będziemy po 21:00

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 16, 2010, 15:43:23 »
Po 21 przytransportuję siebie i kumpla na miejsce.

Jak tam wyglądają warunki noclegowe? Dostęp do plaży? Taszczyć suchy prowiant i mokre picie, czy są jakieś potencjalne jadłodajnie w okolicy oprócz Biedrony?

z tego co wiem ale nie wiem czy nadal jest niedaleko kebab bar gdzie pracują fajne dupy :D

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 16, 2010, 15:59:17 »
Czemu musieliście tak paskudną datę ustalić  :'(

Jeżeli walk nie będzie na bieżąco to wyśle wam bombę.

Podać adres? :P

Nie trzeba - mam wszędzie swoich ludzi  >:(

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 16, 2010, 22:16:39 »
Heh a ja wlasnie pakowałem się na jutro rano, ustawiony juz z Vipem skoro swit na wyjazd do was i dostalem info, ze nie moge jechac....  Pozdro dla wszystkich, pewnie juz macie totalny beton i bawicie sie zajebiscie ;< Powodzenia w turnieju i do zob na offie w Poznaniu.
I love my daughters, they are so pretty!

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #320 dnia: Lipiec 17, 2010, 19:56:43 »
Jeżeli dzisiaj nie przyjade to już raczej mnie nie będzie , bardzo chce przyjechać ale mam spory problem z ZUS'em i priorytetem jest go załatwić pierw.

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
« Odpowiedź #321 dnia: Lipiec 18, 2010, 00:11:31 »

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #322 dnia: Lipiec 18, 2010, 00:38:46 »
Całkiem sporo osób było. Wszystkie stanowiska wraz z GH były niemal cały czas zajęte.

Ja musiałem się dziś zmywać dość szybko i nawet nie zobaczyłem finału SSF  :o
Ostatnie, co widziałem to jak Żyleta wysłał Krilla do losers bracket. Z tego co pamiętam to zostali jeszcze Snake (po wygranej z Kaczillą) i Slide (po rewanżu z Apo).
Moja przygoda skończyła się już w grupie, co w sumie nie dziwi  (ale będę się tłumaczył, że pady złe :D)

Portier jakiś był niezdecydowany. Najpierw mówił, że doba się kończy o 11 i będe musiał zapłacić za drugi dzień, a przy zdawaniu kluczy nie chciał kasy. Jak dla mnie spoko ;)

Crono

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poznań Dojo
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Crono86
  • PSN ID: CronoPL
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #323 dnia: Lipiec 18, 2010, 09:24:23 »
1. Żyleta (Dhalsim)
2. Snake (Rufus)
3. Krilluch (Chun,Viper)
4. Slide (Dhalsim)

Inwazja Simów ;), zlot super dzieki wielkie Cieślak, pozdrowienia dla wszystkich których spotkałem, atmosfera i miejscówka dała rade na całej linii, do następnego :)

Patosław

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: PatoslawPL
  • Skąd: Wrocław
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #324 dnia: Lipiec 18, 2010, 13:06:59 »
Dwóch gumowych murzynów w pierwszej czwórce  :o

To się porobiło.

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #325 dnia: Lipiec 18, 2010, 15:23:38 »
Jak dotknięty przez JWonga Marek mógł przegrać z kimkolwiek?! A, to dlatego, że JWong też przegrał :/

Ja niestety przed samym wyjazdem zaliczyłem faila, który spowodował, że musiałem wrócić spod dworca. Bardzo żałuje :(
SC2:  
MvC3:

cieslak

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #326 dnia: Lipiec 18, 2010, 20:15:33 »
Yo, i po kolejnej edycji Bursy. Osobiście uważam, że to jedna z lepszych edycji. Sporo osób, dobra sala, sporo dobrego humoru. Dzięki wszystkim, że przyjechaliście. Mam nadzieję, że podobało się wam. Było całkiem sporawo stanowisk, więc chyba nikt nie miał problemu z zagraniem sobie. Ja z mojej strony mogę obiecać, że będą kolejne edycje. Poznałem sporo nowych osób, cieszy mnie to ogromnie, jak i spotkałem się ze starymi mordami. :D Zawsze fajnie jest z wami pograć, a przede wszystkim porozmawiać.

Krill, tym razem się nie udało. Cóż, życie, jak samo powiedziałeś. Jednak tak czy owak Chun dla mnie to nadal nie ta liga tym Dudleyem. Muszę wykombinować coś na tą postać następnym razem. :P Dzięki, że przyjechałeś. Jakoś we wrześniu wpadnę tam do Wawy, jeśli zaproszenie będzie nadal aktualne. :)

Slide, fajnie, że w końcu ruszyłeś dupę do Włocka. :P Sporo się działo w pokoju i potem, było grubo, mam nadzieję, że wpadniesz również na działkę do Myrta w połowie sierpnia. :) Info dam ci na dniach na gg. Co do Syfa, very nice, nie powiem, byłem w szoku. Nie miałem nic do gadania tym moim Dudleyem. Muszę pograć i ograć się na tę postać. Następnym razem skopię ci dupę. :P

Taster, man, musisz trochę popracować nad nerwami, bo strasznie się denerwujesz. :) Dlatego popełniłeś wiele pomyłek, jak graliśmy. Jednak bardzo fajnie miksowałeś tym Abelem i Ibuki.

Fazza, damn you. :P Miałeś wygrać ten turniej. Ładnie cię rozstawiłem, a ty przegrałeś. :P Fajnie się grało, Rose jeszcze lepsza niż na online, fajnie. :) Dzięki, że przyjechałeś i do nastepnego.

Snake, myślałem, że Rufus jest bardziej przegięty i dostanę ostry wpi****l. :P Gratsy za drugie miejsce, bo należy się jak nikomu innemu. Wiem, że lamiłem tym Dudkiem, ale nastepnym razem będzie lepiej. Wiem, co poprawić, co doszlifować, czego się nauczyć, więc gites. Również dzięki, że przyjechałeś.

GKS, z tobą to mało pograłem, szkoda. Jednak Bison very good. W kosza też nieźle dajesz. Następnym razem musimy pograć również w kosza, lecz o coś. O kratę piwa? :D Wygrana drużyna zgarnia i piją wszyscy. :)

Apolon, to samo co z GKS. Szkoda, bo chciałem pograć z DJ i Bokserem. W ogóle nie wiem, jak to się stało, że dałeś sobie wyrwać wygraną przy wyniku 2:0. Nerwy? Dzia, że przywiozłeś PS3.

Kosmo, Myrt, są i oni. :D Jak zawsze uśmiałem się w waszym towarzystwie. Cytrynowa dawała radę, nie powiem. Poleciliśmy panowie? Ile to było wody? Za dużo, ale było grubo, a to najważniejsze. Dzięki, że przyjechaliście i do zobaczenia na działce jak coś. :)

Liber, strasznie się ucieszyłem, że przyjechałeś. Sporo się nie widzieliśmy. Mam nadzieję, że się nie nudziłeś, bo w końcu nie było SC.

Ukyo, mam tylko nadzieję, że w końcu sobie zamoczyłeś. :P Odjebałeś, że pojechałeś na te dupy, damn you.

Kris, hehe. Pełen szacun za motyw z piciem. Jakbyś mógł, to bez popitki by szło. Było grubo ?Gdzieś tam? są dupy!? :D Kombinuj tam z Level99, bo może być wesoło. Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się w Poznaniu. :)

PiT, oh God. :D Dzięki, Pitu, że przyjechałeś. Jak zawsze dawałeś jazzu, czarnuchu. :P Szkoda, że potem tam zamulałeś w pokoju. :P Ale wiadomo od czego. :P

Hamtaro, dzięki Hamcio za sprzęt. :) Szkoda, że postanowiłeś już nie grać, ale rozumiem. Powodzenia tam! PS. Nie denerwuj się tak, jak następnym razem ktoś zje ci zimną pizzę. :P

Żyleta, gratsy. Zajebisty Dhalsim. Zasłużone zwycięstwo. Oby tak dalej.

Wacho, Gargooletz, Crono, Guardian, Tundra, Pitrex ? miło było was poznać. Zajebiste z was ziomki. Mam nadzieję, że przyjedziecie na kolejne edycje. :)

Filmiki jak dostanę od kosmo, to od razu wrzucę na YT.
Na następnej edycji Dudlmy będzie o wiele lepszy. :P Poczekajcie tylko. Do zobaczenia na Bursie IX! Dzięki raz jeszcze wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2010, 20:17:32 wysłana przez cieslak »

Pitrex

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #327 dnia: Lipiec 18, 2010, 21:50:14 »
Na wtępie napisze iż wrażenia są swietne i na pewno odwiedze burse nie raz jesli tylko wyrobie z kasa ;d

Prywata:

Cieślak-Wielkie gratsy za zorganizowanie tak zajebistej imprezy,prawie w kazda bitke ktora tam byla,byl turniej a to wielki plus ;d. szkoda ze zagralismy tylko kilka fajtow ale i to mnie nauczylo paru rzeczy ktore warto u Dudka stosowac,fajnie sie pilo/gralo/gadalo ;)

Tundra-Do teraz sie zastanawiam jak moglem przegrac z twoim waleniem na palke SRK ;],szkoda ze nie chciales turniejowej walki w tk dokonczyc,za duzo sie denerwujesz (tak,tak az dziwne ze to wlasnie ja to mowie lol) do nastepnego :]

Mace-Nareszcie sie zobaczylismy (planowalismy zagrac juz od 4 lat ;d) bardzo pozytywnie zaskoczyles mnie swoja gra w tekkena,tak jak mowilem sprobuj lawem ;d dzieki za rady do 3rd strike'a na pewno sie przydadza w supera tez sie przyjemnie gralo (sorry za kape sagatem hehe ;]) do zobaczenia na Superarcade ;D

Guardian-Tego 5:4 i 3:2 w rundach w teczce ci nie podaruje ;d dzieki za spary w streeta (w ktorego zagralismy chyba 2 walki tylko ;/ ) i w T5.0 ach te pamietne czasy i sciana Bryana ;d;d;d;d.

Gamer aka Big Boy aka Dark Angel ;d-No i stało się spotkalismy sie w turnieju  i powiem ci ze nie bylo latwo pomimo ze udalo mi sie wygrac tego mirrora na cyborgi,cwicz a bedzie lepiej ;d szkoda ze w streeta na ostatku nie moglismy dokonczyc tej walki ale mysle ze zrobilem postepy bo na poczatku zbiles mnie jak dzieciaka ;] w 5.0 tez bylo fajnie pograc :D

Krill-Zmiażdżyłeś mnie w tej grupie,nic nie moglem zrobic heh ;/ o wejscie do finalu SSF4 chyba troche ci nerwy puscily a liczylem na dobry final :] fajnie bylo poznac :]

GKS-Szkoda że nic nie zagralismy,jedyne co widzialem to,to ze umiesz zajebiscie grac dyktatorem na sticku jak i na padzie szacun ;]

Pit-Mam nadzieje że następnym razem zagramy jak bedziesz trzezwy ;d bylo duzo smiechu ;]

Wacho-Chyba się opuściłeś troche w tk c'nie ;] ? racja to crap,graj w ssf4. szkoda ze w supera nie zagralismy ;/

Liber-Fajnie było cię znowu zobaczyć i jak nigdy kurde nic nie zagralismy ;/

Kosmo,Kaczilla-dzieki za uzyczenie przejsciowki bo tak to chyba nic bym nie ugral ;]

Ukyo-Wporzo się gadalo,szkoda ze tak szybko sie zmyles i nie w nic nie zagralismy :( fajna dziara ;]

Snake-Jak ty do chuja mogles przejebac tura dochodzac do samego finalu ehh. Kiedy gramy :P ?

Hamtaro-Dzięki za podroz i gadanie o scenie SF'a,teczkena'virtuły ;] ogolnie szkoda ze zagralismy tylko pare fajtow (moze jak sie podszkole to zagramy wiecej ;d) to kiedy na ta impre ;d ?

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam,troche nie wyspany (ciezko sie spi z mrowkami ;d) Ogólnie Pozdro i do następnego :]

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #328 dnia: Lipiec 18, 2010, 22:12:20 »
Masakra, mega pozytywna impreza, bankowo jestem na kolejnej edycji.

Przede wszystkim wielka dawka szacunu dla Cieślaka za organizację! Miło było poznać osobiście i zagrać parę offline'ów:)

Bartek, Crono, Draco, Guardian, Havoc, Kasia i Griever, Mordi, Kris, Slide - dzięki za wspólną podróż w jedną albo w obie strony, klimat należyty i za spary również:] Guardian - gratuluję zwycięstwa w T6, nie było opcji żebyś wtopił ziom.  Slide - gratzy za piękny występ w SSF4!

Vipe i Cinas - thx za spary, nie rezygnujcie z turniejowego grania ej:)

Snake - najs, srebro wjechało. Gratuluję, w pełni zasłużenie:) Dzięki za spary

Kaczilla, PiT, Apolon, Ukyo, Krill, Hamtaro - miło było poznać i zagrać! Kaczilla - dzięks za spary, ogarnąłem nieco Hondę dzięki temu myślę. Krill i Apo gratuluję wyniku w SSF4:)

Fazza - kurde człowieku, zajefajnego sticka masz ;D Pozdr!

Mace, Liber, Pitrex - fajnie, że wpadliście:) dzięki za spary, rozmowy i wsio inne :)

Tundra - Nie wiem co powiedzieć, bo słowa nie są w stanie opisać szoku, jaki przeżyłem i tego, co czuję teraz... dziękuję - tak chyba będzie najprościej i najlepiej. Dziękuję, że uświadomiłeś Guardianowi oraz mojej skromnej osobie tę tragiczną prawdę, z którą od lat nie mogliśmy się pogodzić... Żyliśmy wiedząc, że coś jest nie w porządku, jednak baliśmy się tego czegoś nazwać... Ty się nie bałeś. Przegigantyczny szacunek za to i za ogrom wiedzy jaką wogóle na ten temat posiadasz.  Pozdr! ;D

Pozdro i piona dla wszystkich obecnych i do zobaczenia wkrótce w równie licznym, bądź, nawet lepiej - w większym gronie! :)

Slide

  • Gość
Odp: Bursa VIII [16, 17, 18 lipca 2010, Włocławek]
« Odpowiedź #329 dnia: Lipiec 18, 2010, 23:01:10 »
Z żalem opuszczałem Bursę tak epickiego zlotu brakowało mi od długiego czasu. Poza komarami nie ma do czego przyczepić się. Cieślak zorganizowałeś Bursę na pełnej ku.rwie :D idealna liczba stanowisk, chyba każdy nagrał się wystarczająco :D dodatkowe stanowisko z guitar/band hero było strzałem w dziesiątkę. Mogliście powiedzieć, że nie będzie drugiej gitarki to bym zabrał ze sobą ;) w tym roku idealnie zorganizowałem czas na te 3 dni. Były freeplaye, turniej i to co chyba najważniejsze rozmowy i imprezowanie w najlepszym gronie!

W turnieju SSF4 startowałem jako faworyt w grupie z mrytem, Pitem, Gargooletzem oraz Lucasem. Wszystkie swoje pojedynki wygrałem 2:0 i z pierwszego miejsca trafiłem do 16 najlepszych grając w Double Elemination.
W pierwszym pojedynku drugiej fazy turnieju trafiłem na Kaczille (Honda). Pierwszy starcie przegrałem, nie wiedziałem czego spodziewać się po grze przeciwnika i chyba nawet nie ugrałem rundy. W drugim pojedynku przegrałem pierwszą rundę i byłem przekonany, że to już mój koniec jednak losy walki zmieniły się na moją korzyść. Zacząłem grać skuteczniej i zdobywałem coraz większą przewagę nad Hondą. Przy wyniku 1:1 Kaczilla zdecydował zmienić postać na Guile'a co osobiście uważam było błędem, bo w końcu Honda urwał mi walkę i wiedział, że jest w stanie wygrać swoją postacią. Sądzę, że z Guile'm było mi łatwiej, bo wiedziałem więcej na temat tej postaci i potrafiłem to wykorzystać w walce.
W kolejnej turze spotkałem Apolona bez wiary w zwycięstwo podszedłem do tego pojedynku i chyba to był mój błąd. Bałem zaryzykować się odważniejszych akcji i nabierałem się na te same błędy, którymi Apolon karał mnie w walce online. Przegrałem łatwo 0:2 i trafiłem do loser brackets, a tam czekał na mnie Fazza. Chyba z Fazzą rozegrałem najwięcej walk online i poznałem jego Rose wystarczająco dobrze żeby być przygotowanym na ten pojedynek. Wygrałem 2:0 ale Fazza trzymał się dzielnie i grał do końca. Po pokonaniu Fazzy następnym moim przeciwnikiem był Cieślak, który swoim Dudleyem wyeleminował Havoca, którego uważam za bardzo dobrego gracza (Genem gra). Wiedziałem, że mam większe doświadczenie, ale obawiałem się trochę o pojedynek. Na szczęście wszystko potoczyło się po mojej myśli, a nawet zobaczyłem ciekawy kwiatek z ultrą Dudleya :D jak Cieślak zrobił ultrę (to była Ultra Cieślak??:P) podskoczyłem i myślałem, że po chwili mogę zaatakować i dostanie mój cios, a zamiast tego wkręciłem się jeszcze w jego ultrę :P trzeba to zobaczyć :P szkoda, że nie nagrywaliśmy tej walki :D
po wygranej pech chciał, że znowu trafiłem na Apolona, który poległ z Krillem w pół finałach drzewka wygranych. Kiedy dowiedziałem się tego mówiłem wszystkim wokół, że to koniec mojej podróży w turnieju. Wtedy kilka osób zaczęła mnie motywować Vipe, Cinas i Kris i chyba pomogło mi to w tej walce. Pojedynki były wyrównane jednak to Apolon wygrywał 2:0. Kiedy zaczynała się 3 walka powiedziałem sobie, że w myślach "cholera ja muszę wygrać 3 walki a Apo tylko 1 ale jak wygram będę na pewno w pierwszej 4 najlepszych graczy a to byłoby zajebiste". Napociłem się przeokrutnie, było dużo emocji, stres sięgał zenitu a ja powoli odzyskiwałem straty. Kiedy przy stanie 2:2 w walkach i 1:1 w rundach początek ostatniej rundy zaczął się moją przewagą wiedziałem, że już nic nie zabierze mi tego  zwycięstwa. Po raz kolejny wygrałem z Apolonem w turnieju kiedy w normalnych walkach wygrywa ze mną o wiele częściej niż ja z nim.
 Po tym pojedynku miałem grać ze Snakiem i byłem bardzo pewny wygranej po tym jak dzień wcześniej wygrywałem z nim freeplaye, a przed chwilą pokonałem Apolona którego bardzo obawiałem się i chyba to mnie zgubiło. Nawet nie chcę widzieć tej  walki, bo popełniałem w kółko te same błędy i źle obliczałem odległości w zooningu przez co zbierałem baty. Nie mogłem wyjść ze schematu i każda walka wyglądała z mojej strony tak sama. Niestety pojedynek okazał się raczej jednostronny i nie potrafiłem ugrac nawet 1 rundy o ile pamięć mnie nie myli. Bardzo żałowałem tej przegranej, bo uważam, że osoby które zostały prezentowały zbliżony poziom i w turnieju mogło zdarzyć się wszystko. Nie mniej jednak gratsy dla Snake'a, że potrafił wyciągnąć wnioski po freeplayach i grze turniejowej z Simem Żylety co zaaowocowało pokonaniem mnie w grze o wejści do finału loser brackets.

Prywaty już nie mam siły pisać dokończę jutro, bo od rana do roboty ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2010, 23:09:45 wysłana przez Slide »