Autor Wątek: [T6] Finały WCG 2011  (Przeczytany 32965 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 11, 2011, 14:24:07 »
http://www.own3d.tv/WCG#/watch/330996
finał jakby ktoś nie oglądał jeszcze

Co do Draga to potwierdziło się po raz kolejny to, że na świecie potrafi grać nim tylko jeden człowiek, podobnie zresztą  sprawa ma się z Bryanem czy AK.

Ma ktoś z Was link do walki 3 miejsce i drugiego półfinału Yuu vs Dejavu?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 15:19:23 wysłana przez Cambion »

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 11, 2011, 15:17:35 »
Nie czuć tutaj tej ... Azji hmm...
ale ostatnia runda na prawdę popisowa ;D
Flamingo KUR*A

KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 11, 2011, 15:36:00 »
Wygląda na to, że w klasyfikacji medalowej WCG 2011 Polska zajęła wysokie 2 miejsce ex aequo z Chinami. :)

1. South Korea (4G, 2S, 1B)
2. Poland (1G, 2S, 1B)
2. China (1G, 2S, 1B)
4. USA (1G, 1S, 0B)

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 11, 2011, 19:02:04 »
Szkoda, ze w LOL'a nie dali rady. Ale ladnie polakom poszlo:) Rozwijamy sie;p A co do dyskusji na temat Ryana, bo z niewiadomych przyczyn Grey ciagle mowi o tym zawodniku. Ryan grajac w Tekkena 6 ponad rok, przyjezdza do Polski na AOT , my gramy w te gre 3 miesiace i kolesia bijemy ^^ Tyle w temacie. Przegral z DI i poszedl sie poplakac w ramionach swojej dziewczyny ahh, to byl piekny turniej. Piszcie sobie co chcecie. Bardzo nas to cieszy ze kiedys Devil wygral eliminacje na EVO i nie pojechal na ten event. Genialny przyklad wielkich sukcesow. Nie porownywac sie z Niemcami jak graja lepiej niz Ryan lol WTF ? W ogole ja proponuje cofnac sie do czasow Tekkena 1, wtedy to byly czasy.


Frizen zagra gra MM z Ninem o 10k Wonow czyli jakies 27 zeta;p Gra do 5. Dam znac jaki wynik.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 19:22:35 wysłana przez Tundra »

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 11, 2011, 21:17:23 »
Gralem mm z Ninem, jedna walka 3:2, dwie 3:1 i dwie 3:0. Wszystkie na moja niekorzysc. Sobie nie mam nic do zarzucenia, rwalem rzuty, schylalem sie gdzie trzeba, i robilem zazwyczaj najmocniejsze mozliwe akcje. Milo bylo tez uslyszec slowa uznania od Nina po walce i to, ze jak sam powiedzial gral na 100%,a momentami i tak bylo goraco. Jezeli chodzi o walki z Azjatami to nie trzeba mowic, ze sa lepsi. Cieszy za to to, ze bylismy w stanie naprawde momentami stawic opor. Dejavu jest zdecydowanie najslabszym ogniwem wsrod Azjatow na tym wcg, wygrywal TYLKO ok. 70% setow z Europejczykami, ja sam z nim gralem 2 razy i raz wygralem a raz przegralem ft3. W hotelu byl tez czlowiek z Namco, potrafiacy grac na sticku jedna reka :D. Ciekawe jest to ze sam robi to na naprawde ladnym poziomie(ale juz dwoma rekoma), wygral m.in z dejavu 3:2. Jesli chodzi o moje walki z Europejczykami to zdecydowana wiekszosc wygralem.
Co do Nobiego, to jest to strasznie wesoly gosciu,a jego smiech zabija :D Nin tez jest bardzo w porzadku, jak za pierwszym razem poszlismy na obiad gdy nas oprowadzal, jak nikt nie patrzyl, on zaplacil za wszystko co zamowilismy :o.

Po WCG rozegralismy teamowke 11v11, bylo przy tym duzo smiechu a calosc jest nagrana i wyladuje na yt.

Co do Ryana to on sam nie uwaza siebie za dobrego gracza w BR, za to w TTT2 mowi ze zacznie znowu grac.
Wiecej napisze jak juz bede w domu;)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 11, 2011, 21:46:35 »
Zazrdoszczę Ci tego wszystkiego, Frizenku, a wiesz jak szczery potrafię być w zazdrości.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 11, 2011, 22:19:31 »
Chyba nie muszę mówić że jeśli nie załatwicie mi autografów od Nobiego i Yuu to jak będziecie wracać lepiej nie lądujcie w Warszawie...  >:( >:( >:(

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 12, 2011, 09:28:45 »
Trochę nie w temat ale na WCG to porażka była z monitorami , mi generalnie bardzo to przeszkadzało nie mogłem normalnego juggla zrobić prostego i tu nie chodzi o stres bo gram tak naprawde for fun i jestem najlepszy w mojej wiosce ;] Pozdro dla Frizena i gratuluję . Jak grałem z Nevanem na WCG to taka smutna walka była taki lag  , grał extra patrzyłem tylko jak ta kupa mięsa lata po monitorze ale i tak to nie było to, gdyby nie lag to turniej mógł mieć inne zakończenie. Pozdrawiam.

P.S kiedy będzie jakiś turniej?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2011, 11:19:23 wysłana przez ZajcewWerewolf »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 12, 2011, 17:53:50 »
P.S kiedy będzie jakiś turniej? Mega schudłem chcę pokazać!! ;]
Zapewne wszyscy nie mogą się doczekać aby to zobaczyć!

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:24:34 »
@ Zajcew - dawaj słiit focię :-)


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 14, 2011, 02:37:41 »
Moze gdyby Frizen czesciej mecze o takie stawki, a nie jakies tam MM za pieniadze Tundry;)

Uczyc sie od najlepszych!!
http://www.youtube.com/watch?v=Sfxmcj8rHtE#t=660s
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 15, 2011, 12:43:37 »
Pytanie do Tenshi:
Jak mamy trenować, trenować i jeszcze raz trenować skoro Taga 2 dostaniemy dopiero za rok, a  Korea, Jap itp. już trenują ? Jak mamy nadrobić tą przepaść czasową żeby "dogonić azjatów"?

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 16, 2011, 10:44:45 »
Pytanie do Tenshi:
Jak mamy trenować, trenować i jeszcze raz trenować skoro Taga 2 dostaniemy dopiero za rok, a  Korea, Jap itp. już trenują ? Jak mamy nadrobić tą przepaść czasową żeby "dogonić azjatów"?


Czy Tag2 to zupełnie inna gra niż T6? Otóż według wielu graczy nie. W Tekkenie 6 można jeszcze wyćwiczyć podstawowe rzeczy jak wyrywki z rzutów czy precyzyjny movement. Znajomość na 100% postaci z T6 też jeszcze nikomu nie zaszkodziła, w Tagu nie ma zbyt dużo zmian.


Naprawdę masz tak na 100% obcykanego Tekkena 6 że sugerujesz, że nie masz nic z nim do roboty? Bo ja czuję, że jeszcze dużo, dużo mam do obczajenia, i nie zamierzam czekać bezczynnie na Taga.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Szyper

  • Bezkitu Team
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 16, 2011, 10:53:06 »
Tag wydaje się zupełnie inny. A opinii prosów to ja już nie słucham. "Prosi" też mówili, że Tekken 6 to dobra gra, a potem sami przestali w to grać...

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Finały WCG 2011
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 16, 2011, 10:55:57 »
@ Tenshi - niektórym Tekken 6 najzwyczajniej w świecie się znudził. Ja np. należę do takich osób. Fakt, lubię czasem pyknąć w gronie znajomych, ale to już nie to co kiedyś gdy grało się po 200 walk ciurkiem.

TTT2 byłby powiewem świeżości.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.