Autor Wątek: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11  (Przeczytany 58670 razy)

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:26:43 »
Mam nadzieję że MvC3 zacznie się później, bo o 10:00 jest spotkanie z Tkarczykiem.
smh tbh fam

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:29:31 »
Myślę że Marvel to akurat najmniejszy problem, jako że i tak większość z was przyjedzie pewnie w piątek.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Skwara

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:44:14 »
uwaga! VENTUS SIE POJAWI! pamietacie ventusa? dopiszcie go do listy! mowie serio

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:56:09 »
Spoko Moon, Dzięki Bogu Ty żyjesz mortalem :) . Jakoś jak był turniej w Jazzdze w Łodzi i Hyper kręcił materiał z tego turnieju MK, to nikt nie srał się po gaciach że to" nie o tekkenie robią materiał". Kolo nawet się później pytał czemu robimy też turniej T6 "przecież to taki stary tytuł". Może Polska żyje Tekken'em bo nie ma w nim tylu dziur ? nie wiem może to 3D? a może jest po prostu bardziej intuicyjny w sterowaniu i nie opiera się tylko na wybieraniu postaci na postać ;p ? Ludzie grali w MK długo przed Tekken'em i swojego czasu była to najlepsza mordo klepka na rynku ( chociaż mnie osobiście wyrywanie kręgosłupów , zjadanie czaszek i inne sadyzmy nie kręciły ). Później wychodziły crapy a w między czasie pojawił się Tekken , T2, T3 itd.
 Ale jeżeli koniecznie chcesz taki Fame dla MK ( chociaż był już taki jeden turniej ... i nie srałem się po gaciach że nie ma tam tekken'a) to zorganizuj własny turniej, nagłośnij załatwiaj sponsorów, sprzęt, nagrody, nocleg sam chętnie przyjadę na tak profesjonalnie zorganizowany turniej chociaż jestem noga z MK :)

Snake  dzięki, chociaż wyszło tam pare niedociągnięć z tym SFem ;)

Po pierwsze to Mortalem nie zyje - nie rozpedzaj sie. Po drugie "po gaciach nie sram" misiu kolorowy. A po trzecie to widze tyle wiesz o MK9, ze szkoda co kolwiek pisac.

Gra zyskala sobie wielu fanow na swiecie i ludzie organizuja turnieje - mniejsze lub wieksze. Dlatego tez myslalem, ze ludzie organizukacy te turnieje na tym Evencie wykorzystaja okazje i (jako fani mordoklepek) zrobia cos dla gry - dla sceny w sesie "fame'u" bo grze tego brakuje (turek i nagrody sa do tego nic nie mam). A to, ze ty myslisz, ze gra jest taka czy siaka to nie znaczy, ze ludzie tak mysla. A co do Tekkena to sukces zatrzymal sie TTT i to powie Ci nie jeden fan tej gry.

Ja raczej nic takiego nie zorganizuje z wielu powodow. Za organizacje kazdy wam podziekuje bo sie nalezy, ale gdyby nie bylo tam Mortala czy innych mordoklepek to nikt by nie plakal i nie blagal.

Peace out!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 23:04:07 wysłana przez MoonSpell »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 27, 2011, 23:15:14 »
Ja raczej nic takiego nie zorganizuje z wielu powodow. 

I na tym powinieneś zakończyć.

Peace out.
Moje pięści krwawią śmiercią!

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 27, 2011, 23:33:05 »
O jakiej scenie mowa ?? Bo gra jest tak młoda że scena się nie wyklarowała i nie mów mi że nie mam racji. Poza tym nie wiem w jakim świecie żyjesz ale Polska mimo iż leży w europie to w organizacji turniejów konsolowych jesteśmy daleko za murzynami, jeśli chodzi o np sponsorów. Człowiek musi mieć poważne zaplecze finansowe jeżeli chce by event, który zamierza zrobić miał charakter eurpejski. Tutaj nie ma aż tyle chętnych firm na wspieranie jakiejkolwiek sceny konsolowej. Na niejednym evencie byłem i podpytywałem się jak to wygląda od strony organizacyjnej, także proszę wszystkich znawców o zamilczenie w tej kwestii i rozkoszowanie się tym co jesteśmy w stanie zapewnić my, czy ludzie z wrocka lub innych miast. To jest naprawdę ciężka praca i wymaga bardzo dużo czasu i chęci z obu stron. W ogóle co to za pomysł by porównywać turnieje światowe z Polskimi?
MoonSpell skoro nie chcesz zorganizować turnieju MK9 to powiedz chociaż jakie to powody są. Skoro chcesz żeby MK9 zostało zauważone, scena się rozrastała to czemu nie chcesz jej w tym pomóc? My przy organizowaniu tego eventu pomyśleliśmy o MK9 i teraz za to musimy czytać wasze narzekania. Chcemy by ta gra była kolejnym tytułem w który będzie rywalizować, bo widać że fanów serii MK jest dużo i robimy to dla nich. Mimo tego zakładasz że to będzie klapa, że to, że tamto, Apock już się pewnie wycofał bo to kompromitacja by turniej przenieść z soboty na niedzielę ( jakim prawem w ogóle zmieniamy terminy ). Kurde no my nie robimy tego dla siebie tylko dla graczy, czy wreszcie dotrze to do niektórych z was ? A to że się niestety czasem coś dzieje na co nie mamy wpływu i musimy zmienić terminy czy różne inne rzeczy to moglibyście być wyrozumiali, a nie od razu wasza opinia obsmarowywuje organizatorów. Nie ma turniejów w MK - źle, są turnieje w MK - jeszcze gorzej. Takim podejściem na pewno "scena" MK nie zachęca do robienia turniejów tą grę, bo nikt nie chce słuchać płaczu i żalu na temat danego turnieju, który nawet się jeszcze nie odbył.  Ja was tylko proszę o to, byście najpierw się dobrze zastanowili co piszecie, przemyśleli wszystkie za i przeciw, a potem dopiero pisali.

Edit. Ah zapomniałbym o najważniejszym czyli MK9 Hall of Fame. Czy zorganizowanie turnieju MK9 na imprezie z 20 letnim stażem to mało ? Czy sprowadzenie telewizji HYPER na dwa dni to mało ? Możliwość zorganizowania kolejnych turniejów w Łodzi przy pomocy ŁDKu w gry, które lubicie to mało ?Nie wiem co z magazynami bo to niby załatwiał Junior, ale zadzwonię żeby się upewnić. Jeśli to za mało to ja już nie wiem co możemy jeszcze zrobić by wszyscy ludzie w Polsce byli szczęśliwi.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 23:57:13 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 28, 2011, 00:14:18 »
O jakiej scenie mowa ?? Bo gra jest tak młoda że scena się nie wyklarowała i nie mów mi że nie mam racji. To jest naprawdę ciężka praca i wymaga bardzo dużo czasu i chęci z obu stron. W ogóle co to za pomysł by porównywać turnieje światowe z Polskimi?
MoonSpell skoro nie chcesz zorganizować turnieju MK9 to powiedz chociaż jakie to powody są. Skoro chcesz żeby MK9 zostało zauważone, scena się rozrastała to czemu nie chcesz jej w tym pomóc? My przy organizowaniu tego eventu pomyśleliśmy o MK9 i teraz za to musimy czytać wasze narzekania. Chcemy by ta gra była kolejnym tytułem w który będzie rywalizować, bo widać że fanów serii MK jest dużo i robimy to dla nich. Mimo tego zakładasz że to będzie klapa, że to, że tamto, Apock już się pewnie wycofał bo to kompromitacja by turniej przenieść z soboty na niedzielę ( jakim prawem w ogóle zmieniamy terminy ). Kurde no my nie robimy tego dla siebie tylko dla graczy, czy wreszcie dotrze to do niektórych z was ? A to że się niestety czasem coś dzieje na co nie mamy wpływu i musimy zmienić terminy czy różne inne rzeczy to moglibyście być wyrozumiali, a nie od razu wasza opinia obsmarowywuje organizatorów.

Mowie o naszej malej grupie ludzi - o kogo chodzi to wiadomo, prawie wszyscy juz sie znamy - jest nas garstka. Na turniej przyjezdza sporo osob, napewo nowych i wlasnie o ta grupe ludzi chodzi aby zobaczyli, ze MK to nie tylko konsola w domu i forum.

Maniek wierz mi, ze gdybym mogl pomoc to bym pomogl. Dzwonil do mnie Oskar i chcial zebym przyjechal - w normalnych okolicznosciach bym to zrobil, ale spodziewalem sie goscia i przyjade z Warszawka ekipa.

Jesli chodzi o mnie i wsparcie sceny to nawet gdybym chcial to i tak bym tu nic nie zdzialal - ale temat jest do obgadania :)

Ja nie mam cisnienia o noclegi, nie mam cisnienia, ze bedziemy grac w niedzele. Mowilem Ci mam wolne i jade na turniej aby sie odstresowac i poznac Was. Szkoda tylko, ze wszyscy bedziemy mieli malo czas dla siebie. Wszyscy jechalismy ze swiadomoscia, ze pogramy sobie freeplaye w piatek a sobote pogramy sobie turniejowo - thats it.

Jak sie ciebie pytalem o ceremonie to bylem przekonany, ze dzieki takiej imprezie MK zyska sobie wiecej fanow - pomyslalem o grze i o fanach a nie o sobie. Dont get me wrong.

Manieq, bedziemy na miejscu porozmawiamy sobie - nie ma co dalej tego walkowac. Ja (mowie za siebie) zly nie jestem. Sa ludzie ktorzy mieli troche inne plany stad wlasnie taki niesmak.


Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 28, 2011, 00:23:27 »
Strit Fajterowcy to powinni się normalnie podpalać pod domem Mańka za to, że nie pomaga im spopularyzować tej gry i rozwinąć sceny.
smh tbh fam

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 28, 2011, 00:51:42 »
Ja raczej nic takiego nie zorganizuje z wielu powodow. 

I na tym powinieneś zakończyć.

Peace out.

A ty co adwokat/doradca?

Wiesz irl jak ludzie rozmawiaja i sie ktos tak wcina to sie mu mowi "nie wpierdalaj sie miedzy wodke a zakaske" slyszal?

Peace out.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 28, 2011, 00:55:30 »
Strit Fajterowcy to powinni się normalnie podpalać pod domem Mańka za to, że nie pomaga im spopularyzować tej gry i rozwinąć sceny.


tylko listu nie zapomnijcie zostawić. ;]


manieq_TLT: Nie tak napisałem, kompromitacją jest wg. mnie zmienianie terminów 3 dni przed samym wydarzeniem. Jeśli wg. Ciebie to jest normalne, to okioki. I przestań mnie wywoływać do tablicy, swoje zdanie napisałem. Who cares? Poza tym, skoro piszesz o empatii, to zastanowiłbyś się na ułamek sekundy o ludziach którzy, np. mają zapłacone bilety na niedziele rano na powrót. Zachowujesz się jakby ktoś twojej pracy nie dostrzegał i nie doceniał, przestań to odbierać ad persona i spójrz z innej perspektywy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 01:03:10 wysłana przez Apock »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 28, 2011, 01:02:47 »
A ty co adwokat/doradca?

Wiesz irl jak ludzie rozmawiaja i sie ktos tak wcina to sie mu mowi "nie wpierdalaj sie miedzy wodke a zakaske" slyszal?

Peace out.

Irl jak ktoś stoi i plecie trzy po trzy, to się mu mówi, żeby przestał. Na tych bardziej rozgarniętych pomaga.

Gadasz głupoty, jak stąd do Meksyku. Słyszał? To teraz słyszy.

Strit Fajterowcy to powinni się normalnie podpalać pod domem Mańka za to, że nie pomaga im spopularyzować tej gry i rozwinąć sceny.

A Guilty Gearowcy powinny w pełnym cosplayu masakrować ludzi wzdłuż Piotrkowskiej żeby zwrócić uwagę na palące problemy braku GG na MFKiG.

Są problemy z tymi turniejami spore, ale choćby za ogarnięcie nagród i noclegów organizatorom należy się minimum kulturalna cisza aż do komentarzy po wydarzeniu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 01:10:56 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 28, 2011, 01:28:17 »
Ja raczej nic takiego nie zorganizuje z wielu powodow. 

I na tym powinieneś zakończyć.

Peace out.

Adwokat - nie, ale moderator - tak.

A ty co adwokat/doradca?

Wiesz irl jak ludzie rozmawiaja i sie ktos tak wcina to sie mu mowi "nie wpierdalaj sie miedzy wodke a zakaske" slyszal?

Peace out.

Mój poprzedni post przeszedł bez echa i wywiązała się durna dyskusja. Skoro poprzednia aluzja nie podziałała to napiszę wprost - za kolejne narzekania polecą % do profilu.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 28, 2011, 01:45:55 »
Ja powiem tak. Nie czepiam się tak jak to określiłeś Apock ad persona. Pisałem już chyba z 5 razy że ze względu na zaistniałą sytuację oraz brak kompetencji Juniora trzeba było zmienić terminy. Ja nie uważam tego za normalne, ale w tej wyjątkowej sytuacji byłbym w stanie to zrozumieć, już pomijam fakt że aż takiej różnicy by mi to nie zrobiło skoro mam gdzie spać i to za darmo. Bilet zawsze można zwrócić, co prawda chyba nie zwracają całej sumy tylko jakąś część ( nie wiem, nie znam się ) to przyjazd w piątek na nocleg, by w sobotę można było pograć ( cały czas myślimy o freeplayach w MK w sobotę ), by wreszcie zasiąść do rywalizacji o tytuł najlepszego gracza turnieju w niedziele, sprawiłby mi niesamowitą frajdę.
Ciągle widzę że czytanie ze zrozumieniem odgrywa tutaj największą rolę. Otóż MoonSpell mi nie chodziło o Ciebie tylko o to że według Ciebie fajnie by było by odbyła się ceremonia wręczenia nagród itd itp. Nikt nie powiedział że nie będzie jej wcale, jednak prośba ŁDKu jest jasna, w sobotę proszę rozegrać turniej Tekkena w całości ponieważ chcieliśmy aby nagrody zostały wręczone na gali. W niedziele zrobimy także ceremonię wręczenia nagród, tylko że może nie odbić się ona takim echem jak ta sobotnia. Myślę że ludzie którzy przyjadą na komiksy na pewno zajrzą do nas, może ktoś się zapisze na turniej, kto wie. Ta impreza nie zostanie bez echa, możesz być tego pewien, a im więcej pojawi się graczy, fanów tym przyjemniej będzie prowadzić turnieje w te właśnie gry, bo miło się patrzy na graczy którzy z pasją rywalizują między sobą i świetnie się przy tym bawią, a przy okazji mogą coś jeszcze wygrać. Po prostu smuci mnie fakt, że mimo iż naprawdę cudem jest że te turnieje się odbęda, to nie możecie przecierpieć że turnieje nie są w tych terminach co były wcześniej. Po prostu nie mogły być, a dlaczego to już wam pisałem. My też musimy trzymać się tego co nam powie odgórnie główny organizator bo to dzięki niemu mamy możliwość zorganizowania wam tej weekendowej rozrywki.

Never give up no matter how bleak your situation is.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 28, 2011, 01:51:12 »
Mod or not idgaf - to nie ma znaczenia. Nevan nie trzeba tutaj straszyc % bo od straszenia sa duchy i tak na tamtym poscie moja rozmowa sie skonczyla. 

Manienq - spoko dla mnie jest wszystko jasne. Ja przynajmniej na tym nie ucierpie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2011, 01:55:02 wysłana przez MoonSpell »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 28, 2011, 01:54:31 »
Nie straszę, tylko informuję. Jeżeli chcesz to ignorować to Twój wybór.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.