Autor Wątek: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11  (Przeczytany 54451 razy)

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 27, 2011, 18:31:32 »
Poza tym ŁDK chciał nieco upublicznić ceremonię wręczania nagród za Tekkena na gali, która odbędzie się w sobotę ( bo taki był pierwotny plan ).

A pozwolisz Maniek, ze zapytam w przypadku MK bedzie to wygladalo podobnie w niedzele tak? i w zwiazku z tym rodzi sie pytanie ile to zajmie, czy moglibysmy poznac jakies szczegoly odnosnie tej "ceremonii" ? typu czy sa planowane wywiady, jakies rozmowy zwiazane z gra/scena etc?

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 27, 2011, 18:40:07 »
MoonSpell od razu Cię zmartwię ponieważ turniejem głównym miał być Tekken 6 i z tego względu na sobotniej gali ma odbyć się ceremonia wręczenia nagród ( za komiksy, tekkena etc, nie wiem dokładnie ). Co do MK to jeśli nam szczęście dopisze to być może przy obecności HYPER TV zrobimy rozdanie nagród w Mortala. Nie znam planów HYPER TV na te dwa dni ale postaramy się o wywiady ze zwyciezcami chociaż :).  Tak tak HYPER TV przyjedzie do nas.

Never give up no matter how bleak your situation is.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 27, 2011, 19:28:36 »
I see...no w sumie nie jestem jakos zaskoczony lol. Jak moglem tak pomyslec - przeciez w Polsce zyjemy Tekken'em ;]

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 27, 2011, 19:58:52 »
Będzie 15 stanowisk i "Teoretycznie" jest możliwe żeby zrobić dwa turnieje jednego dnia, jednak z powodu małej ilości czasu i chęci rozegrania tego eventu w miarę przyzwoity sposób, chcemy rozłożyć to na dwa dni żeby nie było takiej sytułacji jak na AOT2 i wielkim żalem Sceny SF'a o pomniejszenie rangi tej gry.
Eee, sorry Dante, ale czegoś takiego nie było. ;] Jedyny żal jaki był to właśnie do ludzi ze sceny, że nie chciało im się ruszyć dupska i przyjechać. Wy jako organizatorzy zrobiliście wszystko tak jak należy.

Pomijam już fakt, że ciężko byłoby umniejszyć rangę tej gry w porównaniu do tekkena 6, nawet gdyby w turnieju brały udział dwie osoby. ;]

oskar

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: >_<
  • Skąd: wroclaw
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 27, 2011, 20:00:02 »
I see...no w sumie nie jestem jakos zaskoczony lol. Jak moglem tak pomyslec - przeciez w Polsce zyjemy Tekken'em ;]

tekken w pl jest obecny w sumie od kiedy tylko pamietam, nowy mortal od yyym kwietnia?? wiec nie spodziewaj sie rownego traktowania tych gier. nic nie stoi na przeszkodzie zeby scena mk sie rozwijala, mimo podzialow i innych bzdur. troche cierpliwosci i czasu potrzeba by eventy w te gry byly na podobnym poziomie.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 27, 2011, 20:06:45 »
Spoko Moon, Dzięki Bogu Ty żyjesz mortalem :) . Jakoś jak był turniej w Jazzdze w Łodzi i Hyper kręcił materiał z tego turnieju MK, to nikt nie srał się po gaciach że to" nie o tekkenie robią materiał". Kolo nawet się później pytał czemu robimy też turniej T6 "przecież to taki stary tytuł". Może Polska żyje Tekken'em bo nie ma w nim tylu dziur ? nie wiem może to 3D? a może jest po prostu bardziej intuicyjny w sterowaniu i nie opiera się tylko na wybieraniu postaci na postać ;p ? Ludzie grali w MK długo przed Tekken'em i swojego czasu była to najlepsza mordo klepka na rynku ( chociaż mnie osobiście wyrywanie kręgosłupów , zjadanie czaszek i inne sadyzmy nie kręciły ). Później wychodziły crapy a w między czasie pojawił się Tekken , T2, T3 itd.
 Ale jeżeli koniecznie chcesz taki Fame dla MK ( chociaż był już taki jeden turniej ... i nie srałem się po gaciach że nie ma tam tekken'a) to zorganizuj własny turniej, nagłośnij załatwiaj sponsorów, sprzęt, nagrody, nocleg sam chętnie przyjadę na tak profesjonalnie zorganizowany turniej chociaż jestem noga z MK :)

Snake  dzięki, chociaż wyszło tam pare niedociągnięć z tym SFem ;)

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 20:08:25 wysłana przez dante84 »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 27, 2011, 20:44:13 »
Czy będziemy mogli zabrać na miejsce noclegu monitory i konsole, tak jak miało to miejsce w styczniu?

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 27, 2011, 20:48:08 »
Przemyślimy to ok ? Bo tutaj jesteśmy w innym budynku niż sala w której śpicie więc istnieje ryzyko ( tfu tfu tfu ) że ktoś upuści konsolę lub monitor. Wszystko jest do dogadania ale to zobaczymy jak to będzie jeszcze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 20:51:22 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 27, 2011, 20:50:23 »
Pewnie, nie ma ciśnienia :). Gaawa, weź laptopa to pogramy w Windjammers :P.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 20:52:43 wysłana przez Di »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 27, 2011, 21:10:49 »
To, ze T6 w pewnym stopniu bedzie faworyzowany wzgledem MK jest oczywiste, przede wszystkim dlatego, ze T6 jest w Polsce od wielu lat consistent turniejem. Tekken sam w sobie jest consistent gra. MK9 jest swiezy i to co jest w Polsce na chwile obecna mozna uznac za maly sukces, bo malo ktora gra miala w Polsce w tak krotkim czasie po premierze tyle eventow (wprawdzie poki co brak porzadnego, ale w weekend to sie powinno zmienic) co MK9. Jeszcze nikt nic nie zagral, a juz sa "skandale i kompromitacje". IMO.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 27, 2011, 21:18:14 »
@Moon i Apock

Tak się składa, że jestem w tej chwili w Łodzi i wiem, jak chłopaki dwoją się i troją, żeby coś z tego było po numerze jaki wywinęła osoba która była odpowiedzialna w największym stopniu za ten event.

Cieszcie się, że macie w ogóle jakiś turniej.

Nie chcę czytać więcej narzekań w tym temacie.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 27, 2011, 21:53:17 »
Dla zainteresowanych podaję że plakaty z motywami z MK niestety lub stety przedstawiają 4 postacie, nie wiem czemu nie udało się więcej, ale podobno inne obrazki nie współpracowały tak dobrze jak te w wydruku czy coś. Nie wnikam.... Ciesze się że są jakiekolwiek. Te postacie to:

- Mileena
- Sub Zero
- Scorpion
- Liu Kang

Obrazki według mnie wyglądają czadowo i będą niesamowitą pamiątką z turnieju.

Never give up no matter how bleak your situation is.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 27, 2011, 21:53:27 »
A piernicze, nie chce mi się.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 22:00:21 wysłana przez Apock »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:16:10 »
Świetnie, że załatwiliście noclegi. Z mojej perspektywy największy problem rozwiązany. Czy MvC3 też rozpocznie się około 10?
Moje pięści krwawią śmiercią!

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: MIĘDZY NARODOWY FESTIWAL KOMIKSU I GIER W ŁODZI 30.09.11 - 02.10.11
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 27, 2011, 22:22:58 »
Apock to co miałem ci napisać że będzie zmiana terminu nie mając niczego załatwionego ? Bo stan faktyczny był taki że nic nie było załatwione a  Junior po prostu naobiecywał wam p***dół. Weź się człowieku najpierw zastanów a potem miej pretensje do kogokolwiek, bo o żadnej kompromitacji nie ma tutaj mowy. Kompromitacja by była jakby obiecany event w ogóle nie doszedł do skutku. Wszystko masz podane na tacy i jeszcze źle. Czy naprawdę aż tak ciężko niektórym zrozumieć że 2 tygodnie to jest naprawdę cholernie mało czasu na zorganizowanie tego co cudem udało nam się osiągnąć? Czemu nie było narzekań na tawernie, gdzie było jedno stanowisko  do MK. Wszyscy siadali po kolei i grali aż się sonka czerwona robiła i nikt nie narzekał. Tu od razu było mówione że to event dwudniowy co mówi samo przez się że trzeba być przygotowany na dwa dni mordobicia.

Powtarzam wam poraz kolejny, że nie da się puścić dwóch tak dużych turniejów jednocześnie bo:
1. Będzie za duży chaos, bo 3/4 osób z Tekkena chce zagrać w Mortala
2. Gracze grający oba turnieje nie będą w stanie się skupić ponieważ ciągle będą przechodzili z T6 na MK9
3. ŁDK byłby bardzo zadowolony jeśli turniej Tekkena zakończyłby się przed rozpoczęciem gali Yamaoki, by na tej gali można było wręczyć nagrody najlepszym graczom.

Hiryu najprawdopodobniej tak. Zobaczymy ile nam zostanie wolnych konsol. Proszę was abyście zabrali swoje kopie  Mortal Kombat bo tego nam najbardziej brakuje.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 22:28:30 wysłana przez manieq_TLT »

Never give up no matter how bleak your situation is.