Autor Wątek: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool  (Przeczytany 22909 razy)

XBOXgodike

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dodawajcie mnie na XLive, chętnie pogram.
    • Zobacz profil
  • Gamertag: XBOXGodlike
  • Skąd: Polska
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 03, 2011, 13:41:19 »
PS. Troche dużo brzydkich słów leci podczas tej relacji. Nie ładnie panowie...

Niestety wiele osób, które około godziny 24.00 miało "już dobrze", na widok kamery i mikrofonów musiało oczywiście powiedzieć coś od siebie, niejednokrotnie wręcz wyrywając mi i Zajmanowi mikrofony :)
Dobrze to, czy źle: nie wiem, niemniej jest to urok imprezki przy browarkach i na pełnym luzie.
Dzięki wszystkim za świetną imprezę no i oczywiście Zajmanowi i Backdashowi za wsparcie!
Do następnego!

Nie zganiaj na innych proszę Cię. Wasz poziom był delikatnie mówiąc rynsztokowy. Wasze teksty, komentarze i odpływanie w dziwnych kierunkach - to nie to czego można się spodziewać. Wiadomo że luz musi być ale bez przesady, dno.
Widać praktyki wam brak. Nie ważne, było już nie wróci. Do USA to PL daleko i porównywanie się z nimi w tej dziedzinie to hmmm przesada. USA jest w tym no.1 na świecie :)
Mimo wszystko fajnie że ktoś się zaangażował w ten turniej.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:00:01 »
PS. Troche dużo brzydkich słów leci podczas tej relacji. Nie ładnie panowie...

Niestety wiele osób, które około godziny 24.00 miało "już dobrze", na widok kamery i mikrofonów musiało oczywiście powiedzieć coś od siebie, niejednokrotnie wręcz wyrywając mi i Zajmanowi mikrofony :)
Dobrze to, czy źle: nie wiem, niemniej jest to urok imprezki przy browarkach i na pełnym luzie.
Dzięki wszystkim za świetną imprezę no i oczywiście Zajmanowi i Backdashowi za wsparcie!
Do następnego!

Nie zganiaj na innych proszę Cię. Wasz poziom był delikatnie mówiąc rynsztokowy. Wasze teksty, komentarze i odpływanie w dziwnych kierunkach - to nie to czego można się spodziewać. Wiadomo że luz musi być ale bez przesady, dno.
Widać praktyki wam brak. Nie ważne, było już nie wróci. Do USA to PL daleko i porównywanie się z nimi w tej dziedzinie to hmmm przesada. USA jest w tym no.1 na świecie :)
Mimo wszystko fajnie że ktoś się zaangażował w ten turniej.

Ze stanów oglądałem wiele streamów z różnych turnieji i często leciał ostry shittalking, po ostatnich materiałach z anglii (tekken force) widać to samo. Zważ, że turniej odbywał się w klubie gdzie zazwyczaj panują inne klimaty niż w przeznaczonych tylko na turniej miejscach. Poza tym nie rozumiem - Panowie powinni wyskoczyć w garniturkach  i jechać z pełnoporawnymi politycznie tekstami bo zaraz jakaś cenzura wyskoczy ? Zgadzam się z tym, że Panowie czasem zbytnio "schodzili z tematu", ale stwierdzenie, że było to dno i rynsztok jest co najmniej niesprawiedliwe, bo komentarz w większości przypadków był konkretny (propsy dla Zajmana). Przynajmniej coś się działo na mikrofonie i nie był to suchy zlepek kilku walk. Tyle...

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:11:26 »
Ludzie od kiedy wy wszyscy jesteście tacy święci ja byłem na tym turnieju i uważam ze był zajebisty i wiele innych miast może sie uczyć od Wrocka a ci co nie byli i oglądneli trzy  walki niech nie komentuja i sie zajmą swoją DUPĄ  a nie czyjąś elo

Octane PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gekoni Warkot/Gramitacja
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:33:44 »
PS. Troche dużo brzydkich słów leci podczas tej relacji. Nie ładnie panowie...

Niestety wiele osób, które około godziny 24.00 miało "już dobrze", na widok kamery i mikrofonów musiało oczywiście powiedzieć coś od siebie, niejednokrotnie wręcz wyrywając mi i Zajmanowi mikrofony :)
Dobrze to, czy źle: nie wiem, niemniej jest to urok imprezki przy browarkach i na pełnym luzie.
Dzięki wszystkim za świetną imprezę no i oczywiście Zajmanowi i Backdashowi za wsparcie!
Do następnego!

Nie zganiaj na innych proszę Cię. Wasz poziom był delikatnie mówiąc rynsztokowy. Wasze teksty, komentarze i odpływanie w dziwnych kierunkach - to nie to czego można się spodziewać. Wiadomo że luz musi być ale bez przesady, dno.
Widać praktyki wam brak. Nie ważne, było już nie wróci. Do USA to PL daleko i porównywanie się z nimi w tej dziedzinie to hmmm przesada. USA jest w tym no.1 na świecie :)
Mimo wszystko fajnie że ktoś się zaangażował w ten turniej.

To z chęcią zostanę Twoim praktykantem, skoro posiadasz tak bogatą wiedzę na ten temat.
Człowieku - cała impreza miała właśnie taki klimat - jeśli Twoim zdaniem jest rynsztokowy, to chyba za często z domu nie wychodzisz i nie słyszysz standardowych klubowych rozmów. Jeśli choć trochę zrozumiałeś coś ze wstępu do tego filmu, to powinieneś zdać sobie sprawę z tego, że impreza nie była niczym innym jak rozgrzewką przed poważniejszą imprezą.
Chciałbym zobaczyć jak uciszasz o 24.00 kolesia, żeby nie krzyczał "Kapusta" albo typa, który podchodzi do mikrofonu, żeby dla jaj walnąć "c**j wam w dupe".
Fakt - nie było Cię, to nie wiesz jak wyglądał turniej, więc proszę odpuść sobie pseudo elokwentne teksty bo ręce opadają.

XBOXgodike

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dodawajcie mnie na XLive, chętnie pogram.
    • Zobacz profil
  • Gamertag: XBOXGodlike
  • Skąd: Polska
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:43:35 »
No sry ja nie chodzę po wiejskich masówkach jak ty, więc się dziwię trochę. Jak ktoś ci zabiera mikro i mówi ''...'' to ja wam dziękuję, zajmijcie się ogłoszeniami na bazarach. Widać że tylko można się wypowiadać w superlatywach i Ohah Ahah, krytyki nie znosicie mimo że wyszło to jak wyszło.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:49:28 »
Wy to byście się o kartofel i pyrę potrafili pokłócić.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 03, 2011, 14:55:38 »
Przeciez wyszlo dobrze, wszystkim ktorzy tam byli sie podobalo. Tylko jacys postronni sluchacze, ktorzy obejrzeli relacje i mysla ze wiedza wszystko cos marudza.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:02:23 »
Mnie tam nic nie przeszkadzało tylko myślałem że ta relacja jest dla jakiegoś większego serwisu gameingowego i jeśli miałoby to oglądać szersze grono osób spoza sceny to pomyśleliby sobie że gracze bijatykowi to straszne pijackie i rzucające mięsem nerdy ;). Sam dużo pije i przeklinam, ale o wizerunek trzeba dbać :)

Octane PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gekoni Warkot/Gramitacja
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:18:54 »
No sry ja nie chodzę po wiejskich masówkach jak ty, więc się dziwię trochę. Jak ktoś ci zabiera mikro i mówi ''...'' to ja wam dziękuję, zajmijcie się ogłoszeniami na bazarach. Widać że tylko można się wypowiadać w superlatywach i Ohah Ahah, krytyki nie znosicie mimo że wyszło to jak wyszło.

No to wszystkim uczestnikom dziękuję za udział na wiejskiej masówce. Dude: krytyka owszem ale nie mieszanie z błotem i dnem, bo nie obrażasz tylko mnie ale i ludzi, którzy tam byli.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:19:54 »
Cambion mądrze napisał, +1

XBOXgodike

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dodawajcie mnie na XLive, chętnie pogram.
    • Zobacz profil
  • Gamertag: XBOXGodlike
  • Skąd: Polska
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:28:57 »
Widzisz Oktane, ja nikogo nie chcę obrażać i nie mam w tym żadnego celu. Tylko piszę co widzę a ty się unosisz. Cambion napisał dokładnie to o co mi chodzi. Skoro robicie turniej, nagłaśniacie go, robicie relację video to może należy się przyłożyć do tego i postarać się żeby to wyglądało jako tako. A tak co sobie pomyśli ktoś kto obejrzy tą relacje? Ano to że gracze są niedojrzałymi, zachlanymi gówniarzami. Przez takie coś nie ma sponsoringu, nie ma promocji tego typu imprez - nic.

Jak kogoś uraziłem to przepraszam, nie o to mi chodzi.

Octane PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gekoni Warkot/Gramitacja
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 03, 2011, 15:42:35 »
Widzisz Oktane, ja nikogo nie chcę obrażać i nie mam w tym żadnego celu. Tylko piszę co widzę a ty się unosisz. Cambion napisał dokładnie to o co mi chodzi. Skoro robicie turniej, nagłaśniacie go, robicie relację video to może należy się przyłożyć do tego i postarać się żeby to wyglądało jako tako. A tak co sobie pomyśli ktoś kto obejrzy tą relacje? Ano to że gracze są niedojrzałymi, zachlanymi gówniarzami. Przez takie coś nie ma sponsoringu, nie ma promocji tego typu imprez - nic.

Jak kogoś uraziłem to przepraszam, nie o to mi chodzi.

Nie, nie stary - nie unoszę się, tylko staram się przedstawić jak to wyglądało z mojej i Zajmana perspektywy. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, że teksty jakie lecą w relacji mogą się nie spodobać, niemniej obróbka i wycinanie ich, spowodowałaby skrócenie materiału z 45 do 10 minut, a Zajman chciał przedstawić Wam wszystkie walki finałowe. Spróbuj zdać sobie sprawę z tego, że dwie osoby ze strony organizatorskiej na dwudziestu-paru uczestników i kolejnych dwudziestu-paru gości klubu to jak walka z wiatrakami. Mimo, że prosiliśmy wszystkich chyba z 50 razy, żeby nie przechodzili przed zawodnikami, dalej przechodzili. Takie sytuacje będą zdarzały się zawsze, póki nie zrobimy turnieju zamkniętego, o którym mówiliśmy z Zajmanem. Zrozum, że to był wieczór w klubie - a nie zamknięta impreza. Porównajcie sobie wszyscy poziom turnieju Tekken 6, jaki zroblilśmy w zeszłym roku w Empiku.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 03, 2011, 19:01:34 »
Oj tam, gadacie. Dobrze się bawili, zrobili fajną relacje z imprezy (równie dobrze mogliby jej w ogóle nie robić), a wy narzekacie bo kilka razy pojawiły się tam brzydkie wyrazy, lol. Wprawdzie komentarz do samych walk nie był zbyt dobry (teksty w stylu "Milena wygląda na zadowoloną" czy "po co grać kreatywnie skoro można latać" to raczej nie jest to, co widz chciałby słyszeć, no ale zdaję sobie sprawę że ani wy, ani Zajman nie gracie w tą grę, więc poziom insightu był ograniczony ;p), ale na pewno nie z powodu przekleństw czy pobocznych żartów.
Cytuj
jeśli miałoby to oglądać szersze grono osób spoza sceny to pomyśleliby sobie że gracze bijatykowi to straszne pijackie i rzucające mięsem nerdy
No ale tak jest, więc po co udawać że tak nie jest? :P

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 04, 2011, 01:06:05 »
Przeciez wyszlo dobrze, wszystkim ktorzy tam byli sie podobalo. Tylko jacys postronni sluchacze, ktorzy obejrzeli relacje i mysla ze wiedza wszystko cos marudza.

Amen.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 04, 2011, 09:49:46 »
Zwykle najwiecej do powiedzenia maja, najmniej obeznani w temacie, ale taki juz jest charakret forum internetowego. Serious buissnes.