Autor Wątek: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool  (Przeczytany 23064 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 26, 2011, 23:27:54 »
Ja tej gry nie biore "na powaznie", wiec nie ma mowy o zadnym obrazaniu sie. Tylko potwierdzilo sie, ze nikim poza Smoke'iem nie umiem nic :P Chyba siade do tego na chwile i naucze sie parowac projectile na reakcje bo to zaczyna byc denerwujace :P
@Qjon
Ale i tak sie zrewanzuje :D
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 23:29:58 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 26, 2011, 23:29:27 »
Command listy się w końcu naucz :D I "Smoke ma powolnego sweepa"

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 26, 2011, 23:30:31 »
Cicho, mowie przeciez ze przesiedzialem przy tej grze tak dlugo, ze nie znam ciosow wlasnej postaci xD
Noi moje karanie podbitki ermaca wolalo tez o pomste do nieba :(
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 27, 2011, 00:37:52 »
50/50 Milki to u4+ juggle za >30 lub b3+ juggle za >30.
O k**wa teraz właśnie obczaiłem, że ona ma po b+3 gwarantowaną kulkę, bo po przeczytaniu tego nie mogłem uwierzyć. Chujnia...

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 27, 2011, 00:45:13 »
Daje to bardzo "fajnego do zgadywania" setupa -

b+3,db+4 u+4 b+1,4 4,db+4

Z racji tego, że po drugiej kulce przeciwnik spada bardzo blisko nas pojawia się kilka możliwości:

albo odpalamy to samo jeszcze raz na wstającego, albo robimy u+4 i juggla który doprowadzi do podobnej sytuacji, albo też jeśli ktoś blokuje dołem czy górą po prostu rzucamy.

Vol grał w kółko jadąc tym schematem, czym zyskał sobie uwielbienie publiczności (nie będę przytaczał skandowanych komentarzy, bo nie chciałbym używać słów powszechnie uznawanych za wulgarne).


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 27, 2011, 00:51:46 »
Vol grał w kółko jadąc tym schematem, czym zyskał sobie uwielbienie publiczności (nie będę przytaczał skandowanych komentarzy, bo nie chciałbym używać słów powszechnie uznawanych za wulgarne).
Co Ty gadasz! Ważne, że to obczaił i nauczył się (jednocześnie nie bojąc się go stosować) jakiegoś comba za więcej niż 20%.

PS. Tak z ciekawości, są jakieś inne postacie które mają jugglującego i low'a i OH? Bo chętnie bym pograł takimi, a Milena mi sie nie podoba...
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 00:54:08 wysłana przez Cambion »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 27, 2011, 00:53:27 »
Za 24%.

Ta bardziej zaawansowana wersja zaczynająca się od u+4 tj u+4 u+4 b+1,4 4~db+4 d+2 (32%) niestety zawodziła w boju bo upper nie siadał.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 27, 2011, 01:07:55 »
Vol grał w kółko jadąc tym schematem, czym zyskał sobie uwielbienie publiczności (nie będę przytaczał skandowanych komentarzy, bo nie chciałbym używać słów powszechnie uznawanych za wulgarne).
To widać zajebistą tam mieliście publiczność.

Doprawdy, wasze nabijanie się jest żałosne. Tak, bo naprawdę to jakie kto robi combosy świadczy o skillu, good stuff. A Tobie Nevan dziwię się, że sam nie grałeś Mileną na ten setup skoro twoja taktyka ewidentnie nie sprawdziła się w walce z Qjonem. Może wygrałbyś ten turniej. <ok>

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 27, 2011, 01:32:59 »
Vol grał w kółko jadąc tym schematem, czym zyskał sobie uwielbienie publiczności (nie będę przytaczał skandowanych komentarzy, bo nie chciałbym używać słów powszechnie uznawanych za wulgarne).
To widać zajebistą tam mieliście publiczność.

Doprawdy, wasze nabijanie się jest żałosne. Tak, bo naprawdę to jakie kto robi combosy świadczy o skillu, good stuff. A Tobie Nevan dziwię się, że sam nie grałeś Mileną na ten setup skoro twoja taktyka ewidentnie nie sprawdziła się w walce z Qjonem. Może wygrałbyś ten turniej. <ok>

Tak była zajebista a jak sie komus nie podoba to wypierdalać

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 27, 2011, 01:43:20 »
Vol grał w kółko jadąc tym schematem, czym zyskał sobie uwielbienie publiczności (nie będę przytaczał skandowanych komentarzy, bo nie chciałbym używać słów powszechnie uznawanych za wulgarne).
To widać zajebistą tam mieliście publiczność.

Doprawdy, wasze nabijanie się jest żałosne. Tak, bo naprawdę to jakie kto robi combosy świadczy o skillu, good stuff. A Tobie Nevan dziwię się, że sam nie grałeś Mileną na ten setup skoro twoja taktyka ewidentnie nie sprawdziła się w walce z Qjonem. Może wygrałbyś ten turniej. <ok>

Ja się z Vola nie nabijam - omawiamy sobie tylko stratsy więc wyluzuj. A że zakrada się do tego wątek humorystyczny... Sorry Snake, trzeba było tam być i widzieć co się działo. Wygrał i szacun mu za to, a to jak grał to osobna para kaloszy. Myślę jednak, że przyjemniej byłoby oglądać finał zagrany w trochę innym stylu, także ze strony Qjona który z ewidentych nerwów popełniał w kółko te same błędy. Były pojedynki które dostarczały więcej emocji i satysfakcji (np Qjon vs Frizen i moja walka z Maniorem - to apropos satysfakcji, bo naprawdę obaj dawaliśmy z siebie wszystko latając po całym ekranie, grając na trade'y projectili i x-rayów, często kończąc rundy na żyletkach energii i starając się wykorzystać najmniejszy chociaż błąd przeciwnika).

Jeśli chodzi chodzi o moją potyczkę z Qjonem to gram Kitaną (gdyby Qjon wyciągnął Ermacka którym grał cały turniej to mogłoby się to skończyć trochę inaczej), Mileenę wybrałem bo chciałem zobaczyć co się stanie chociaż nawet nie pamiętam jak nią grać. To samo Sindel. Nie ma więc co porównywać Mileeny mojej i Vola bo ja nią po prostu nie gram.

Co do publiczności to jak zapewne Twoje bystre oko gdzieś zauważyło (choćby w nazwie tematu) turniej był rozgrywany w pubie. To, że na grę Vola buczały także osobniki które o mortalu nie mają większego pojęcia chyba też o czymś świadczy.

@Cambion - co do juggli po lowach to Scorpion może zlinkować stojące d+3 w linkę. Na pewno ma to więcej postaci, podejrzewam że Kitana ma d+1~bb+2 ale musiałbym to sprawdzić.


« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 01:52:19 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 27, 2011, 06:49:44 »
Scorpion ma również 50/50 do juggla b+2_f+4~linka ale oba warianty są karane na full combo, więc ryzykuje więcej a reward ma tylko o kilka % wyższy (ech te nerfy).
O, Baraka też, ale on wyciska po swojej zgadywance po ok. 25% : D

XBOXgodike

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dodawajcie mnie na XLive, chętnie pogram.
    • Zobacz profil
  • Gamertag: XBOXGodlike
  • Skąd: Polska
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 27, 2011, 08:53:07 »
Dziwię się że robicie turniej i nikt nawet nie nagra finału... chyba w tych czasach każdy ma kamerę HD czy nawet zwykły telefon. Myślę że nie tylko ja jestem ciekawy jak turniej wyglądał. Porażka totalna pod tym względem.


E: W takim razie przepraszam 
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 09:29:06 wysłana przez XBOXgodike »

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 27, 2011, 09:18:32 »
Organizator nagral final WB, final LB i Grand Final wraz z dwoma komentatorami live i wywiadami z podium. Jak to zmontuja to na pewno udostepnia. Pozdro

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 27, 2011, 12:43:11 »
Nevan, ale weź poprawkę na to że Vol podobnie jak Oskar też ostatnio dużo grał online i miały prawo mu juggle nie siadać... akurat ten "mocniejszy wariant za 32%" w grach ze mną robi bardzo konsekwentnie, więc może stres, może inne timingi - jeżeli faktycznie tak było to propsy dla niego że umiał się dostosować :D Tak czy inaczej git że była fajna impreza, czekam z niecierpliwością na te filmiki z finałów.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 27, 2011, 15:46:25 »
To juz chyba nie o laga online chodzi, wszyscy poza Qjonem i Volem mieli "naturalnego" laga :D
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"