Autor Wątek: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool  (Przeczytany 22914 razy)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 02, 2011, 00:25:13 »
Sorry, ale tak jak wcześniej w demo miałem zastrzeżenia co do gry Vola to teraz nie mam jej nic do zarzucenia. Była idealna!
Cały czas spam na teleport i kulke po której robił combo (już nie za <20% tylko za ponad 20%) ze skutecznością 10/10 i z okizeme 50/50. Nie mam pytań.

Tak na marginesie to finał turnieju w Polsce wygląda troche inaczej niż finał w USA. Niestety na korzyść hamburgerów :(

Aha, no i jeżeli czołówka Polski (tak mi się wydaje) gra na mix (w większości na jana) dwóch specjali czy normali (Vol: kulka i teleport, a Qjon: lot i 3,3,4 Raidena, o Ermacku to nic nie powiem, bo grał raczej tak jak trzeba tylko, że niestety większość czasu gry spędził w powietrzu) i brak kar na wiele z tych specjali to chyba nie jest dobrze, co?  Albo ta gra jest tak słaba, albo to Polacy są tak c***owi

PS. Troche dużo brzydkich słów leci podczas tej relacji. Nie ładnie panowie...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2011, 16:21:14 wysłana przez Cambion »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 02, 2011, 01:39:46 »
No niestety Sindel na Raidena ma naprawde ciezki matchup.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 02, 2011, 07:43:50 »
A ja cały czas czekam na odpowiedź na temat tego, czy 50/50 to faktycznie 50/50...

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 02, 2011, 12:22:56 »
No niestety Sindel na Raidena ma naprawde ciezki matchup.

Każdy na Raidena ma ciężki matchup. Raiden też.
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 02, 2011, 15:54:37 »
A ja cały czas czekam na odpowiedź na temat tego, czy 50/50 to faktycznie 50/50...

Już Ci pisałem. Jest to mniej niż 50/50 bo dochodzą rzuty.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 02, 2011, 16:48:09 »
Aha, no i jeżeli czołówka Polski (tak mi się wydaje) gra na mix (w większości na jana) dwóch specjali czy normali (Vol: kulka i teleport, a Qjon: lot i 3,3,4 Raidena, o Ermacku to nic nie powiem, bo grał raczej tak jak trzeba tylko, że niestety większość czasu gry spędził w powietrzu) i brak kar na wiele z tych specjali to chyba nie jest dobrze, co?  Albo ta gra jest tak słaba, albo to Polacy są tak c***owi
Pisałem bezpośrednio po turnieju, że wypadłem bardzo słabo i wstydzę się tych nagranych walk (dlaczego tak wyszło tłumaczyć się nie będę, bo nie ma to sensu), ale chciałbym Cambion żebyś jeszcze nie wieszał psów na polskiej scenie Mortala tylko po tych 3 zaprezentowanych setach; zapewniam, że stać mnie na dużo więcej niż zaprezentowałem i będę się starał pokazać to w przyszłości ;)

Octane PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gekoni Warkot/Gramitacja
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 02, 2011, 17:28:30 »
PS. Troche dużo brzydkich słów leci podczas tej relacji. Nie ładnie panowie...

Niestety wiele osób, które około godziny 24.00 miało "już dobrze", na widok kamery i mikrofonów musiało oczywiście powiedzieć coś od siebie, niejednokrotnie wręcz wyrywając mi i Zajmanowi mikrofony :)
Dobrze to, czy źle: nie wiem, niemniej jest to urok imprezki przy browarkach i na pełnym luzie.
Dzięki wszystkim za świetną imprezę no i oczywiście Zajmanowi i Backdashowi za wsparcie!
Do następnego!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 02, 2011, 20:11:45 »
"KAPUSTA!"
dat competitive community.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 02, 2011, 20:25:33 »
Qjon, dziekuje za szczere pozdrowienia :)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 02, 2011, 20:51:06 »
Sorry, ale tak jak wcześniej w demo miałem zastrzeżenia co do gry Vola to teraz nie mam jej nic do zarzucenia. Była idealna!
Cały czas spam na teleport i kulke po której robił combo (już nie za <20% tylko za ponad 20%) ze skutecznością 10/10 i z okizeme 50/50. Nie mam pytań.

Tak na marginesie to finał turnieju w Polsce wygląda troche inaczej niż finał w USA. Niestety na korzyść hamburgerów :(

Aha, no i jeżeli czołówka Polski (tak mi się wydaje) gra na mix (w większości na jana) dwóch specjali czy normali (Vol: kulka i teleport, a Qjon: lot i 3,3,4 Raidena, o Ermacku to nic nie powiem, bo grał raczej tak jak trzeba tylko, że niestety większość czasu gry spędził w powietrzu) i brak kar na wiele z tych specjali to chyba nie jest dobrze, co?  Albo ta gra jest tak słaba, albo to Polacy są tak c***owi

PS. Troche dużo brzydkich słów leci podczas tej relacji. Nie ładnie panowie...

Moim zdaniem, nie odbierając nic walkom finałowym, były walki na sporo wyższym poziomie (Vol vs Oskar walką wieczoru), zresztą Qjon sam o tym wspominał. Nie wiem o co chodziło, zmęczenie, nerwy, ale np. finał nie jest reprezentacyjny dla całości rozgrywek i myślę, że obecni tam potwierdzą.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 02, 2011, 21:09:43 »
"KAPUSTA!"
dat competitive community.

Czasem to nie czaje Twoich postow ;D. Ale zakladam, ze chodzi o to, ze scruby nie umieja stworzyc klimatu czy cos w ten desen (strzelam xD).

Co do finalu. W USA moze to fajniej wygladac, ale jak tam final jest rozgrywany drugiego dnia dwudniowych zawodow o godzinie 15-17, a nie w srode o 01:00 w nocy, to klimat i atmosfera na pewno sa inne. Na pewno taka pora rozgrywania meczy wplywa na forme zawodnikow. Vol lepiej sie spisal i wygral. Qjon byl bardzo niecierpliwy i nie czekal na darmowe combosy z kulki. Generalnie fajnie wam to wyszlo. Szkoda, ze to nie byl jakis weekend ;D.

Womb_Raider

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z warszawskiego slumsu
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 02, 2011, 22:07:23 »
Musicie rozumieć, że Ci kolesie z USA: ten Azjata i kolega obok z finału to skrajne NERDY!!! Takie z ostyłością, światłowstrętem, siedzące przed konsolą/kompem po kilkanaście h dziennie. Nie mają życia i w ogóle Bóg ich dawno opuścił! Stąd wynika ich skill w mordobicia. Nam do tego poziomu wciąż daleko, ale zrobimy co w naszej mocy, aby pewnego dnia im dorównać;]

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 02, 2011, 22:14:06 »
Nie no, klimat z tego co widać w relacji dawał radę ;] Chodziło mi o buczenie i teksty w stylu "kapusty" kiedy Vol wygrał. Bez kitu, niektórzy mają mentalność jak użytkownicy PPE, chyba to nie to forum...

I tak, wiem że byli tam też jacyś przypadkowi widzowie, ale raczej mało kto spoza sceny bijatyk operuje takimi terminami. :f

@Kilgor - no comment...

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: 25.05.2011 Turniej Mortal Kombat 9 we Wrocławskim klubie Liverpool
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:14:18 »
Musicie rozumieć, że Ci kolesie z USA: ten Azjata i kolega obok z finału to skrajne NERDY!!! Takie z ostyłością, światłowstrętem, siedzące przed konsolą/kompem po kilkanaście h dziennie. Nie mają życia i w ogóle Bóg ich dawno opuścił!
Dokładnie opisałeś siebie ;)

ale chciałbym Cambion żebyś jeszcze nie wieszał psów na polskiej scenie Mortala tylko po tych 3 zaprezentowanych setach; zapewniam, że stać mnie na dużo więcej niż zaprezentowałem i będę się starał pokazać to w przyszłości ;)
O ile się nie mylę to w Twoim przypadku dochodzi chyba jeszcze małe doświadczenie turniejowe. Oczywiście psów nie wieszam, ale ja mam tak że naoglądam się walk nerdów z zagranicy :D (czy to w MK czy SF) i potem jak oglądam finał polaków (gdzie kulka Mileny wydawała mi się unblockiem) to jakoś dziwnie to wygląda.
Absolutnie też nie mówie że ja zagrałbym lepiej, bo jestem totalnym beztalenciem do 2D :-X i każdy w Warszawie mnie bije nawet grając pierwszy raz jakąś postacią

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2011, 14:11:06 wysłana przez Cambion »