Autor Wątek: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011  (Przeczytany 67722 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 15, 2011, 23:57:51 »
@Nevan

Wiem, ze dolny slask. Ale nie moge sobie przypomniec nazwy tej miejscowosci...

@Mlody

Tak, w Gliwicach mi koles w serwisie telefonow poladowal 20 min za free xd.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 15, 2011, 23:58:35 »
Szczegółowe wyniki (od 1-16) podam jutro.
Jeśli możesz, to dodaj też listę zwycięzców grup, żebym mógł zaktualizować ranking :)

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 16, 2011, 00:03:22 »
Sneer jest bodajże z Bytomia:)

Szczegółowe wyniki (od 1-16) podam jutro.
Jeśli możesz, to dodaj też listę zwycięzców grup, żebym mógł zaktualizować ranking :)
nie ma problemu :)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 16, 2011, 00:06:29 »

Gratulacje dla podium oczywiście. :)

Na szczęście udało mi się wyszabrować plakat z Yoshem, znaczy HiKrush to zrobił za mnie :D.

Jaki plakat z Yoshem??!! Z której części?!
Jeśli TK3 to go mam, a jeśli nie to ja go chcę!! :D
(zamienię na mega duży plakat z Larsem :P)

...

Gratulacje dla zwycięzców!

Plakat jest z TK6 :). W sumie jakbym wiedział to wziąłbym drugi taki sam. :D Za Larsa podziękuje. Wymiana Yosha na Larsa jest bardzo niekorzystna. :)

xGameCenter

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • www.xgamecenter.pl
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 16, 2011, 00:08:58 »
Witam wszystkich!
Bardzo dziękuję za przybycie i świetny poziom na turnieju. Cieszy mnie też, że nie zawiedliście z konsolami.

Powiem tak - turniej był organizowany na próbę i nie ukrywam, że czekałem z niecierpliwością na pierwsze komentarze.
A że z tego co czytam Wam się podobało, myślę że będziemy mogli organizować takie tury częściej.

Wiemy już, czego zabrakło pod kątem organizowania i jakie błędy zrobiliśmy. Postaramy się je wyeliminować przy następnej okazji. Jutro też postaram się wrzucić wszystkie fotki, które zrobiłem podczas turnieju, tabele uczestników i oczywiście filmy z walk finałowych.

Nie spodziewałem się aż tak pozytywnych emocji, które mogą towarzyszyć graniu. Generalnie szacun też za Wasz poziom - sam staram się coś grać w tekkena ale teraz dopiero zauważyłem, że jeszcze dużo się muszę nauczyć.

Szczególne pozdro dla wszystkich, którzy zostali na after party. Przykro mi jedynie z powodu, iż musieliśmy opuścić budynek tak wcześnie. Ale niestety - niektórych rzeczy się nie przeskoczy.

Chciałem też podziękować Młodemu za pomoc w organizacji - masz gościu dar organizatorski, na pewno jeszcze go wykorzystamy ;)

Kolejny turniej myślę zorganizować koło września, postaramy się też pozyskać sponsorów żeby były jakieś ciekawe nagrody. Być może też jakaś konsola od sklepu ? :)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie i świetnie spędzony weekend. Cheers!
xGameCenter - wymiana gier konsolowych Dąbrowa Górnicza

http://www.xgamecenter.pl

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 16, 2011, 00:09:15 »
Sneer jest bodajże z Bytomia:)

Jesli tak to cos mi sie w takim razie pomylilo. Z reszta, sam zajrzy na BD to ogarnie sprawe ;D.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 16, 2011, 00:17:27 »
Wstałem dopiero teraz i powiem teraz krótko nie mam siły pisać dalej sie resetuje po dwóch dniach niespania jarania i popijania ale jedno jest pewne DĄBROWA pokazała że można zrobić zajebisty tur i tyle na dzis jutro więcej ide dalej spać pozdrawiam wszystkich  :cool:

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 16, 2011, 00:18:40 »
Boże drogi ja jeszcze nie przetrzeźwiałem.
Stary dobry Nevan ;)

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 16, 2011, 01:20:09 »
Zacznę może od sprawy najważniejszej, żeby każdy przeczytał chociaż te kilka linijek. Po turnieju zgubiłem swojego pada, prosiłbym żeby ludzie którzy byli na afterze sprawdzili czy nie wzięli  przypadkiem DualShocka z podpisem Tokis na tylnej nalepce i dziurą w obudowie z lewej strony. Trochę lipa, bo pad zniknął jak sen jaki złoty, mimo że nawet na nim nie grałem(używałem pada Olgi), po prostu nosiłem go przy sobie. Młody, zapytaj się kolegów ze sklepu czy nie znaleźli takiego po imprezie.

Co do samego turnieju to uważam że był pełen wypas, klimat pierwsza klasa, organizacja na wysokim poziomie, tak trzymać! Wszystko rozegrano sprawnie i na czas, bez zbędnych przestojów, ludzie dobrze się bawili, był czas na spary i popijawkę nawet! :) Faktem jest, ze przez cały turniej chodziłem niewyspany i nieraz musiałem się mobilizować żeby nie zdrzemnąć się na krześle. Dobrze, że czuwali nade mną koledzy i koleżanka z teamu, którzy skutecznie dopingowali do dalszej walki, dzięki ziomy, bez was by nie było tego sukcesu!
Co do mojego występu, to jestem oczywiście zadowolony, jednak trochę boli fakt że jak zaczynały się schody to trzeba było brać Lawa, którego i tak do końca nie czuję - vide nietrafione juggle podczas walki z Frizenem. Niemniej, "moje dziewczyny" i tak dawały radę we wcześniejszych fazach turnieju, szczególnie podczas walki z Rupertem, który, gdyby nie Christie, pewnie by mnie w końcu pokonał. Dużo emocji przyniosła mi walka z Womb Raiderem, grającym postaciami, o których mam blade pojęcie, do tego świetnie nimi operując. Do finału z Frizenem siadałem bez większych emocji, znając swoją formę w danym momencie i mając za sobą porażkę z nim w finale WB. Na grubym farcie jednak, cały w nerwach, udało mi się wyciągnąć pierwszą serię 5-4. W drugiej natomiast stało się coś dziwnego i Adrian wyraźnie stracił entuzjazm, co pozwoliło wygrać bodajże 5-2. Dzięki wszystkim za cichy i głośny doping, bardzo się cieszę z tego zwycięstwa!
Na koniec jeszcze kozackie afterparty, z chłopakami ze sklepu i garstką ocalałych graczy - było trochę trzody, kupa śmichu, ale zabawa przednia! Podsumowując, mimo że nie miałem w zamiarze w ogóle jechać na ten turniej(!) to cieszę się z naprawdę udanego weekendu, dzięki wszystkim za dobrą zabawę i do zobaczenia na kolejnej edycji!

Mała prywatka:

Misio Pysio - termos nie jest mój, należy do Veluriana. Jak się już przeprowadzisz do Łodzi to mu oddasz! :P Fajnie, że w końcu z nami zostałeś.

Frizen - dzięki za ciekawe dyskusje po wódeczce i zawsze dobrą adrenalinę w walkach z tobą.

Młody - dziękówka za nocleg i pomoc w powrocie do domu, daliśmy radę.

Vel, Dante, Olgotka - nie wiem jak się wam odwdzięczę za nakłonienie mnie do przyjazdu i za support. Dozgonny szacun! :)

Do następnego!

xGameCenter

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
    • www.xgamecenter.pl
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 16, 2011, 07:24:11 »
Zacznę może od sprawy najważniejszej, żeby każdy przeczytał chociaż te kilka linijek. Po turnieju zgubiłem swojego pada, prosiłbym żeby ludzie którzy byli na afterze sprawdzili czy nie wzięli  przypadkiem DualShocka z podpisem Tokis na tylnej nalepce i dziurą w obudowie z lewej strony.

Przetrzepaliśmy pół sklepu i sali w której były rozgrywki i pada nie ma niestety. Dzisiaj jeszcze raz zerknę.

Druga sprawa (bo wczoraj zapomniałem o tym napisać) - ktoś zostawił płytę z tekkenem. Jedna z tego co pamiętam była Womb Raidera(?) ale kolega zabrał. Sprawdzcie czy macie swoje płyty.

Jeśli nie zgłosi się właściciel - grę po prostu sprzedamy i wyślemy pieniądze do Tokisa w zamian za pada.

Pozdrawiam
xGameCenter - wymiana gier konsolowych Dąbrowa Górnicza

http://www.xgamecenter.pl

gemi

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 16, 2011, 09:05:30 »
Co do turniejów w DG, to jest ich może mało, ale jak już są to na najwyższym poziomie ;)

Kurde aż nabrałem ochoty na granie :>

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 16, 2011, 11:18:12 »
Cytuj
Druga sprawa (bo wczoraj zapomniałem o tym napisać) - ktoś zostawił płytę z tekkenem. Jedna z tego co pamiętam była Womb Raidera(?) ale kolega zabrał. Sprawdzcie czy macie swoje płyty.

To jest na 100% płyta Nevana (a właściwie moja ;] ), wczoraj jak wrócił to mu właśnie gry brakowało. Zresztą jak wstanie to potwierdzi.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 16, 2011, 15:30:41 »
Tak jest jak Zajman mówi.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 16, 2011, 16:49:46 »
Szczęśliwie, mój pad znalazł się u jednego z uczestników afterparty. Dzięki za szybką reakcję!

Pozdrawiam

Pychu

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
  • Czy koń może założyć firmę?
    • Zobacz profil
    • Łukasz Pych Youtube Music Channel
  • PSN ID: MaDDOGPych
  • Skąd: Sosnovietz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 16, 2011, 17:02:21 »
Tokisie i Olgierdzie, podobala sie Wam pozegnalna karteczka? ;*
A MOŻE WARTO UWIERZYC?