Autor Wątek: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011  (Przeczytany 67723 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 15, 2011, 17:28:01 »
Tak jak wszyscy pisza przegralem na wlasne zyczenie. Chyba byly az 3 walki, w ktorych moglem zrobic to co do mnie nalezy i by byly moje, ale lepiej porzucac przeciwnikiem jeszcze troche ;D A najlepsze jest to, ze to nie przez nerwy tylko ich brak. Nagle jakos totalnie stracilem chec do gry. No ale coz, ile mozna wygrywac, gratzy Tokis ;)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 15, 2011, 19:40:31 »

Gratulacje dla podium oczywiście. :)

Na szczęście udało mi się wyszabrować plakat z Yoshem, znaczy HiKrush to zrobił za mnie :D.

Jaki plakat z Yoshem??!! Z której części?!
Jeśli TK3 to go mam, a jeśli nie to ja go chcę!! :D
(zamienię na mega duży plakat z Larsem :P)

...

Gratulacje dla zwycięzców!
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 15, 2011, 20:00:44 »
Wychodzi na to że był dobry turniej, szkoda że mnie nie było.  :(
Gratulacje dla podium, a w szczególności dla Tokisa :)

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 15, 2011, 20:03:22 »
Gratuluję organizatorom za wspaniale dopracowany turniej, który długo będę pamiętał. Wielki szacunek dla Ruperta i Tokisa (czy Frizenowi należy gratulować za drugie miejsce?), którzy pokazali wspaniałą formę. Cieszę się, że Śląsk pokazał na co go stać pod względem skilla w Tekkenie i w organizowaniu imprez.

xGame Center - proszę o więcej takich imprez!

Magdaleno, mam nadzieję, że częściej będziesz jeździć na turnieje i wymasterujesz tę Lilkę, bo jak na tak krótki okres grania nie było najgorzej. :)

Komandosie, na następnych zawodach mnie pokonasz, głowa do góry.  :P

Furbie, mam nadzieję, że wynerdzisz Mortala i randomowo-hopkickową Lili, bo Korea za niedługo. Ciężki klimat.

Jacku, byłem pewny, że wyjdziesz z grupy. Moim zdaniem Twój Steve jest bardzo dobry i nie uważam, by była to kwestia dobrego tiera, bo w moim przypadku gorzej się na tym turnieju grało Lawem przykładowo, po prostu lepiej ta postać Ci siedzi i tyle.

Gordafie, widać postępy, Kinia się mocno wyrobiła od ostatniego czasu.

Podsumowując, impreza na szóstkę z plusem, pozdrawiam miłą panią, z którą w przerwie grałem w Mortala.  :cool:
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 20:40:58 wysłana przez KBB »
fade em
need dat

Namu

  • Namu
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
  • Rawr.
    • Zobacz profil
    • Deviantart
    • Email
  • Skąd: Wawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 15, 2011, 20:38:24 »
Haha Lila chyba ma to do siebie, że wszystkie dziewczyny które zaczynają od DRki lub TK6 ją wybierają.

Gratuluje wygranych i w ogóle Rupert <3

Generalnie Fejs Furba w tym momencie przypomina Twittera na którym sa relacje z turnieju XD

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 15, 2011, 21:07:45 »
Akurat w T5 grała Aśką i tutaj też chciała, ale ją zmusiłem do czegoś prostszego. No i podobają jej się powiązania fabularne między Aśką i Lilką, więc taga już ma :P

EDIT: KBB, postać jak Steve będzie leżała każdemu, bo jak ma nie leżeć, skoro wszystko ma dobre, a gra się tym łatwo, miło i przyjemnie? Ale to nie temat "Która postać leży Hajckowi", więc już się zamykam ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 21:11:11 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Rupert

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 285
  • Płeć: Mężczyzna
  • I dare you, i double dare you say what again!
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rupert_is
  • Skąd: Bytom
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 15, 2011, 21:14:26 »
Organizacja turnieju pierwsza klasa zero opóźnień i to jest takie nie polskie ale wiadomo Dąbrowa górnicza leży na Śląsku a my tutaj mamy ukrytą opcje niemiecką :) Jak wstałem rano w sobotę to jakoś nie wierzyłem, że z grupy wyjdę, ale okazało się że skończyłem na trzecim miejscu. I znowu stało się tak, że nie zagrałem ani z Fizenem, ani z Nevanem("Dalej Komandos!","Kończcie to bo chce się najebać" podczas finału dostarczyło publice wiele śmiechu). Chciałbym podziękować XGameCenter za zorganizowanie turnieju, jeśli będzie druga edycja już proszę mnie o zapisanie.

Przyznaję się to ja mam ten plakat Lili z ściany, proszę mnie nie bić za to.

Dzięki za grę wszystkim z którymi grałem oraz Pychowi za jego czapkę skill`a którą mu kiedyś ukradnę lub wygram z nim tą czapkę w jakimś stuff matchu.

-Tokis : Jak będziesz w Krk lub gdzieś bliżej Śląska to pisz bo musimy więcej pograć.(obiecuje ćwiczyć wyrywanie z rzutów żebyś miał ciężej następnym razem)

-Pychu : Też musimy więcej grać bo mamy do siebie ledwo ponad 1h drogi a widzimy się tak często jak ja z Tokisem czyli na turniejach tylko :(

-KBB/Komandos : Miło sie robi widząc innych grających Miguelem i to coraz lepiej przy każdym spotkaniu :)

-Dante : Fajnie było z Tobą pogadać i pograć w końcu offline ^^ Jeszcze raz dzięki za frame date do Miguela

I tutaj jest reszta o której pewnie zapomniałem, jeszcze raz dzięki za grę z tymi którymi grałem i z tymi którymi nie grałem bo jakoś tak wyszło :/


Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 15, 2011, 21:32:10 »
Ja pieprze, dopiero do domu wszedlem. Jak bede mial wiecej sil to cos wiecej napisze. A jakby wybrac jedno slowo okreslajace caly turniej - zacnie, rewelacyjnie, kapitalnie i "jaka k***sówa!!"

amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 15, 2011, 21:49:11 »
Cambion myśle że na następnym turnieji wkońcu zagramy razem Mardonami :)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 15, 2011, 22:14:51 »
Cambion myśle że na następnym turnieji wkońcu zagramy razem Mardonami :)
Z największą przyjemnością :)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 15, 2011, 22:32:44 »
Ciezki weekend. Duzo wrazen. Ogolnie bardzo pozytywny turniej. Przyjechalismy z Kilgorem na okolo 30 min przed rozpoczeciem turnieju. Na plus mozna zapisac obecnosc Tekkenowych "Dinozaurow" (Mashter, Icek, Gemi). Milo ich w koncu spotkac osobiscie. Sala nie byla duza, ale na potrzeby turnieju wystarczajaca. Bez zbednych ceregieli na rzutnik zostaly wrzucone grupy i zaczela sie faza grupowa. Ciesze sie z wygranej walki z Nevanem, ale jestem na siebie zly z powodu porazek z innymi zawodnikami. W naszej grupie do ostatnich chwil nie wiadomo bylo kto wyjdzie z grupy.  Pozniej moj wystep tak jak zawsze. Nie umiem grac walk turniejowych. Komandos pokazal mi, ze nie umiem grac w ta gre, a Cisu dopelnil dziela zniszczenia ;D. Wyniki moga byc troche zaskakujace, ale sa kompletnie zasluzone. Rupert zagral najlepszy swoj turniej do tej pory i zdobyl pierwsze podium (wiedzialem, ze tak bedzie po tawernie ;D). Tokis w cudowny sposob z pozycji zwyciezcy drabinki przegranych, uzywajac Lawa, zneutralizowal Frizenowego Steve'a. Nie wiem jak komentowac druga pozycje Adriana. Na pewno widac bylo po nim, ze w pewnych momentach w ogole nie bylo koncentracji. Ale nie zawsze sie wygrywa, a Tokis od dluzszego czasu pracowal na swoje zwyciestwo. Na pewno brakowalo wielu zdolnych graczy, ktorzy mogliby odwrocic losy tego turnieju, ale ostatecznie poziom mozna ocenic jako zadowalajaco-wysoki. Gratulacje dla wszystkich.

Pragne podziekowac wszystkim z ktorymi gralem w grupach oraz na freeplay'ach:

@Hikrusz - Kazek to postac tylko dla TOP-ow. To jest taka gra po prostu.
@KBB - Gratuluje pierwszego TOP8. Sam chcialbym jeszcze przed Tagiem2 tak skonczyc turniej, ale male na to szanse ;D.
@Sneer - Obok ruperta najwieksza niespodzianka turnieju. Niezle sobie radzisz ta julka. Graj z Wroclawiakami.


After po turnieju mial ciezki klimat, ale byl wyjatkowo udany. Zaluje tylko, ze nie udalo sie dluzej pograc w Mortala, ale byly inne rzeczy do roboty. W pewnym momencie zlapalem taka zamule, ze nie wiedzialem co sie dzieje ;D. Udalo sie nawet zagrac kilka sparow w Marvela z Kokosem, ale to byl ten moment ogromnej zamluly. Tutaj pragne tez podziekowac Młodemu, ktory nie dosc, ze dwoil sie i troil z kolegami, aby wszystko bylo na turnieju na czas aktualizowane i przebiegalo zgodnie z planem, to jeszcze zabral pozniej TLT, Pycha i mnie do siebie na hardkorowy nocleg. Dla organizatorow powinien byc wystawiony dyplom. Licze, ze wkrotce przeczytamy zapowiedzi kolejnych turow.

W sumie moglem dac znac, ze bede na fejsa wrzucal relacje, ale juz bylo za pozno. Te wszystkie newsy moj telefon przyplacil bateria na wyczerpaniu i poszukiwaniu ladowarki, az do Gliwic ;D.
W przeciagu tego tygodnia wrzuce wszystko co nagralem na turnieju.

Pozdro.

amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 15, 2011, 22:52:09 »
No teraz tylko czekać gdzie będzie następny turniej i sie zjawiać :)

Rupert u mnie masz prz.....bane zemną nie zagrałeś ani razu ;p;p nie wybacze CI tego!  :P :(
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 22:57:17 wysłana przez amok »

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 15, 2011, 23:50:27 »
No to teraz parę słów ode mnie. Bardzo dziękuje, że wszyscy, którzy mieli przywieść konsolę nie zawiedli i się pojawili, bo bez was tego tura by nie było :) Dla mnie to też było nowe doświadczenie prowadzić taką imprezę i miło się czyta komentarze, że organizacja była na poziomie. Cieszy mnie też to, że Śląsk pokazał, że również ma świetnych graczy, którzy mogą rywalizować o najwyższe lokaty z graczami z Wrocławia/Łodzi/Warszawy.

-Plaki i Chałdziq - daliśmy radę chłopaki;)
-Tokis - wielkie graty za zwycięstwo; mam nadzieje, że dotarliście bez problemów do domu :)
-Olgotka - kapisz w Singstara!! :P a ja odkryłem wrodzony skill do tej gry;D
-Pychu - miałeś wygrać ten tur Aśką :P
-Dante - no i nie zagraliśmy:)  ale przynajmniej poznałeś trochę Dąbrowę:P
-KBB, Komandos, Rupert - oby tak dalej, coraz lepsze wyniki, KBB w TOP 8, no a Rupert już na podium, gratulacje:)
-Velur i Gajda - szacun chłopaki, za całe after party :)
-Nevan - 'bycie pijanym mistrzem' zobowiązuje :) ale dzięki temu finał Tokisa z Frizenem miał epickie momenty :P no i wciąż zbieramy twoje drobniaki ;)
-Sneer - IMO największa niespodzianka turnieju; dajesz radę tą Julką, no i mieliśmy okazję pograć przed turniejem :) przyjeżdżaj na więcej turniejów:)
-Furb - i zdobyłeś tą ładowarkę? :p rano praktycznie nie kontaktowałem :)
-Koko - demo pod ścianą FTW! :P

I pozdrowienia dla wszystkich, których nie wymieniłem, a tworzyli ten turniej. Bo turniej to przede wszystkim ludzie, a ich nie brakowało :)
Szczegółowe wyniki (od 1-16) podam jutro.
Być może do następnego!

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 15, 2011, 23:52:50 »

@Sneer - Obok ruperta najwieksza niespodzianka turnieju. Niezle sobie radzisz ta julka. Graj z Wroclawiakami.


Sneer jest z Wrocławia? Mogę Cię przygarnąć pod swoje skrzydło zwłaszcza, że teraz Zajman się ode mnie wyprowadza i nie będzie z kim grać w tą kolorową grę :-(

Boże drogi ja jeszcze nie przetrzeźwiałem.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.