Autor Wątek: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011  (Przeczytany 52350 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 13, 2011, 13:32:32 »
Gratulacje dla podium i podziękowania dla organizatorów oraz dla Di, który okazał się wczoraj moim prawdziwym "sponsorem LM" pomagając dobić mi się na koniec dnia Absolwentem.
Chciałem "zaprocentować" na turnieju, ale jednak przedobrzyłem trochę i wyszło bardzo marnie :(. Zagrałem chyba jeden z najgorszych turniejów w życiu. Drugim Nevanem jednak nigdy nie będę ;)

PS. Wiesz Di że Cię nienawidzę, ale... "WARSZAWA, WARSZAWA!!!"

Sway

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • DF, (CH+Clean hit+rage) ;p
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 13, 2011, 14:07:28 »
Gratulacje dla podium oraz Kilgora i Sway'a
Widać, że tym razem Gajda nie pił tyle co w tawernie i postanowił coś ugrać :)

Gdyby nie przeprowadzka to wybrałbym się do Wawki.

Ile osób brało udział w turnieju?
Nagrywaliście walki?

Hehe dzieki Rob! ^^
Szkoda, ze was nie bylo, miejmy nadziej, ze na nastepnej edycji bedzie lepsza frekfencja.
Zawsze to milo uslyszec dobre slowo >.>

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #197 dnia: Marzec 13, 2011, 14:15:11 »
Najs, Di rzeczywiście potrafi być straszny. Nakręcimy kiedyś film grozy o Pandzie, co miała zasięg na pół planszy i karała :P Gratsy, Di, reszcie zresztą też.

Tak wogle, to dzięki wszystkim za walki i spary. Nie wyszedłem nawet z grupy, ale za to sporo się o sobie i swojej grze dowiedziałem. Na przykład, że jakby Gajda nie zmienił Heihachiego na Hwo, to miałbym jedną wygraną więcej, i że Di musiał na mnie grać Pandą, bo "sorry, ale chciał wyjść z grupy" :D

Ogólnie turniej słodko kwaśny. Słodko, że było tyle miejsca, że było gdzie posadzić tyłek poza walkami, że był blisko parking, wielkie telewizory i grało się do trzech wygranych w grupach, że było jednak sporo ludzi, było kiedy z nimi zagrać freeplay i pogadać.

Kwas, że organizacja była sprawą jakby umowną i niby wszystko było ustalone, ale nie przeszkadzało to zaistnieć sytuacjom w stylu freeplayów na stanowiskach z grupami i walk grupowych na stanowiskach hooy zasadniczo wie których. Ja wiem, że można mieć wyebane na coś, ale za cztery dychy jednak oczekiwałem jakiegoś konkretyzmu, zorganizowania i braku chaosu. Zrzucam to jednak na poczet pierwszej edycji, ostatecznie musi paść sakramentalne "następnym razem".

W sumie tyle. Wściekły jestem na siebie, że może mnie zbić każda postać, której nie znam, choćby to był Bruce robiący b+2, CD+3 (tak to się robi?), jednego juggle'a i ścianę, jeżeli juggle sam do niej doniósł, ale Brucem podobno nie trzeba wiele więcej. Ale to już nie ma znaczenia dla samego turnieju.

Pozdrawiam ja - gość w zielonym sweterku z wystającym kołnierzykiem jeszcze zieleńszym od swetra ;)

A przede wszystkim wielkie dzięki dla Krankena, który wiedział, że nic nie ugra, bo w tą grę grał tydzień, a mimo to na awarię Fiata Gordafa odpowiedział swoim Golfem i zawiózł nas oraz odwiózł bezpiecznie. będzie koło dziesięć - dwanaście godzin za kółkiem, szacun.

PS.Nie wyłączanie długich jadąc z naprzeciwka to jakiś zwyczaj ludzi z rejestracjami zaczynającymi się na "W", czy jak?
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2011, 14:29:00 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #198 dnia: Marzec 13, 2011, 14:36:30 »
Szczere gratulacje dla podium i podziękowania dla organizatorów za świetny turniej.
HiKrush ma jednak rację, co do freeplayów, bowiem na stanowiskach grało się spary zamiast grupy, a te spary grały jeszcze osoby, które swoich grup nie skończyły. Parodia.
Wyszedłem z czwartego miejsca, ale cieszę się, że trafiłem na Gajdę, gdyż takich walk się nie zapomina, a nic bardziej nie zachęca do dalszej gry jak walka z najlepszymi. Pozdrawiam też GodHanda, który skopał mnie w DE. Masz świetnego Paula. :)
Dziękuję Limanowej za spary i pogaduchy na turnieju, widać progres od ostatniego razu.
Dziękuję również Gagarinowi, Gaawie, Zajcewowi, Samewise'owi, Cambionowi, Avi, Marghotowi i reszcie przesympatycznych ludzi, którzy sprawili, że czas spędzony w Warszawie był dobrze spędzonym czasem.

Cytuj
Wysłany przez: SłońTrombalski
« dnia: Dzisiaj o 11:53:36 »

W taki sposób mogę przyjeżdżać na turnieje :) 40zł do przodu a i tak chyba najwięcej grałem
Wydaje mi się, że osoby nieuczestniczące w turnieju nie powinny grać freeplayów, ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam
KBB
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2011, 14:46:08 wysłana przez KBB »
fade em
need dat

JuniOr

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 352
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #199 dnia: Marzec 13, 2011, 15:41:22 »
Hej hej, wielkie gratulacja dla podium i dla wszystkich którzy z grupy wyszli - dla mnie to zawsze jest najcięższe :P
Szkoda że się nie mogłem pojawić v.v

Widzicie tą kicie powyżej? To ja tak urządziłem Azazela :P

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 13, 2011, 16:37:40 »
SF:
1. Hayat
2. Krill
3. Tejotl
4. VHO
aka Di

Slide

  • Gość
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 13, 2011, 16:54:29 »
Aaaaa, więc w Wawie byłeś Marku jak Ciebie nie było :P stick w recepcji zostawiłem :P

Ile osób na SSF4 i MvC3?

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 13, 2011, 17:05:33 »
PS.Nie wyłączanie długich jadąc z naprzeciwka to jakiś zwyczaj ludzi z rejestracjami zaczynającymi się na "W", czy jak?

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-warszawski-styl-jazdy,nId,65798


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 13, 2011, 17:25:48 »
Helloł! Godzinę temu dopiero wróciłem do domu. Ogarnę się trochę i zacznę zgrywać co tam mam. Większość walk zostało zgranych na komputer Guile'a około 1h walk. Właściwie to dałem ciała troche z tym nagrywaniem i zdjęciami bo mnie nieźle ścięło potem i byłem zawieszony gdzieś pomiędzy jawą a snem... niedługo skrobne cos wiecej a póki co zmykam :)

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 13, 2011, 17:34:33 »
Wiele się z tego zgadza :)
Co do turnieju.... Dzięki wszystkim za grę :) Wiem nad czym trzeba popracować a co już jest dobre (co nie znaczy, że doskonałe).
Widać, że nie umiem sobie radzić z "turniejem" fripleje już całkiem inaczej mi się grało ale jednak na stres jeszcze źle reaguje trochę się złoszczę bo z grupy mogłem wyjść z grupy, no ale może następnym razem pójdzie lepiej.
Dzięki wszystkim za dobre rady i spary;) Gajda, Gagarin, KBB, Zajman, Podobno grałem ze Słoniem i Ty mi zrobiłeś juggla z laserem ale nie pamiętam jaki był wynik walki;), I Pan którego nie zidentyfikowałem, mówił że gra ze Słejem i kilgorem może wiecie kto to był? nie brał udziału w turnieju
Wiesiek ma objawy "stresu siusiania publicznego" niec nie leci :D
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 13, 2011, 17:35:27 »
MvC - 5 osob. SF - 8 osob. Marvela wygral manieq.
aka Di

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 13, 2011, 18:03:11 »
Wielkie dzięki wszystkim za grę. Dostałem okropny wcir kablem od żelazka, ale przynajmniej wiem co muszę zmienić i co potrenować. Kompletnie nie radze sobie z graniem na turnieju i brak ogrania wychodzi.  Na freeplayach grało mi się za to bardzo dobrze. Dzięki Gaawa, Słoń (podobno to byłeś Ty), niezidentyfkowany Law o którym pisał Gordaf za spary, KBB (przestań mnie prześladować  :D ) i Gagarin za kilka wskazówek nt. Yosha.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 13, 2011, 18:06:54 »
Cytuj
Wiele się z tego zgadza
Co do turnieju.... Dzięki wszystkim za grę  Wiem nad czym trzeba popracować a co już jest dobre (co nie znaczy, że doskonałe).
Widać, że nie umiem sobie radzić z "turniejem" fripleje już całkiem inaczej mi się grało ale jednak na stres jeszcze źle reaguje trochę się złoszczę bo z grupy mogłem wyjść z grupy, no ale może następnym razem pójdzie lepiej.
Dzięki wszystkim za dobre rady i spary;) Gajda, Gagarin, KBB, Zajman, Podobno grałem ze Słoniem i Ty mi zrobiłeś juggla z laserem ale nie pamiętam jaki był wynik walki;), I Pan którego nie zidentyfikowałem, mówił że gra ze Słejem i kilgorem może wiecie kto to był? nie brał udziału w turnieju
Wiesiek ma objawy "stresu siusiania publicznego" niec nie leci


Również dziękówka za spary, naprawde fajne i wyrównane walki były ;]

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 13, 2011, 18:10:11 »
Zajman, gdzie schowałeś teleport w domu, bo nigdzie nie mogę znaleźć wiem że gdzieś musi być.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.