Autor Wątek: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011  (Przeczytany 52279 razy)

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 14, 2011, 00:25:16 »

Karny jeżyk dla wszystkich których nie było.
SC2:  
MvC3:

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 14, 2011, 02:00:29 »
Mahvela na pewno nie nagrywaliśmy. Szkoda, nikt nie zobaczy jak canceluję comba Weskera ;)
Moje pięści krwawią śmiercią!

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 14, 2011, 08:55:19 »
Ja w zasadzie pojechalem z braku laku - wynudzilem sie w sobote na maxa i postanowilem wieczorem, ze w niedziele pojade do Warszawy. Zaspalem na pociag, bo imprezowalem cala noc w zasadzie, ale szybko sie ogarnalem i pojechalem kolejnym.
Szkoda, ze tak malo ludzi bylo, natomiast ciesze sie, ze spotkalem sie znowu z hayatem (hi hayat!) i reszta ekipy : )
Snake: a jak wygladal pojedynek nasz? W pierwszej fazie - kazdy z kazdym wygralem z hayatem 2:1. W "grand final" przegralem 3:1 ; ) Chlopak gra imo najlepiej w Polsce obecnie, ale ja tez latwo dalem wygrac - kompletnie nic nie trenowalem przed turniejem (no, moze poza zrobieniem 20. razy pod rzad FFF Viper na practice) a od czasow Dziwnowa nie mam ochoty na SF4 : )
Anyways - dzieki Guile za zorganizowanie milego eventa. Oby wiecej takich i oby wiecej ludzi na nich.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 14, 2011, 09:19:41 »
Tak w ogóle to co to za chuchro na tym zdj.?
Łukasz Kruczek, trener naszej kadry skoczków narciarskich ;)


Czas napisać coś więcej.

W środę byłem przekonany, że nie uda mi się nawet przyjechać na turniej, bo rozłożyła mnie choroba. Szczęśliwie tuż przed weekendem polepszyło mi się i zdecydowałem się pojechać.

Na start w turnieju T6 zdecydowałem się tuż przed startem, gdy rozpisywane były grupy (dlatego nie byłem rozstawiony i drogą losowania trafiłem do grupy z Gajdą). Planowałem pomashować na sticku Kazuyą, ale przegrane z Panem Słoniem na freefightach skutecznie mnie od tego pomysłu odciągnęły, więc postawiłem na Lee i na pada (tyle, że Sixaxisa, bo nie wziąłem swojego od PSX-a). W fazie grupowej pierwszy pojedynek przegrałem z Gajdą 1:3 (Lee vs. Hei), ale resztę udało mi się wygrać, przy czym przeciw dwóm przeciwnikom (manieq oraz HiKrush) zmieniłem postać na Pandę, bo:
i że Di musiał na mnie grać Pandą, bo "sorry, ale chciał wyjść z grupy" :D

W DE najpierw trafiłem na Maargotha, z którego Fengiem mój Lee wygrał dwukrotnie. Później przegrałem jedną walkę Lee, ale po kolejnej (Panda vs. Feng) awansowałem.
Od tego momentu wolałem nie ryzykować i wybierałem tylko Pandę. Dzięki temu wygrałem z Zajcewem i w kolejnej walce trafiłem na Frizena. Podszedłem do walki na luzie, bo byłem pewien wyniku (szybkie 0:3), ale wrocławianin miał chyba gorszy dzień, bo wyszedłem z tego meczu obronną ręką (link do walki: http://www.youtube.com/watch?v=YtFKYykG2JI). Zwycięstwo mnie mocno podbudowało i z Gajdą w finale WB grałem z większą pewnością siebie niż wcześniej, jednak na wygraną to było za mało.
Czekałem na dalszy rozwój spraw i swojego przeciwnika. Znów do konsoli usiadł Frizen, który tym razem nie zmienił Steve'a na Larsa. Ostatnia runda, tak jak wcześniej napisałem, przejdzie do historii - time out, 12% energii, draw. Było 2:0 dla mnie w rundach, więc wygrałem.
Do finału przystąpiłem z myślą, żeby jak najszybciej wrócić do domu, gdyż ze względu na rosnącą temperaturę czułem się coraz gorzej. Womb Raider był przeciwny graniu finału według zasad DE, ale oczywiście nie było o tym mowy.
Ostatni mecz wieczoru okazał się jednym z moich najlepszych w T6 i... udało się :) (link do walki: http://www.youtube.com/watch?v=k0ryGfStilA)

Nie ukrywam, że wyniki sobotniego turnieju bardzo mnie podniosły na duchu i sprawiły, że odzyskałem wiarę w siebie, którą sukcesywnie traciłem w trakcie kilku ostatnich eventów. Na dodatek klimat rozgrywek z pierwszego dnia FG był świetny i nakręcał atmosferę. Mimo wszystko od czasu do czasu - z okazji turnieju - warto odkurzyć pada :)


O ludziach i organizacji napiszę innym razem.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 14, 2011, 16:19:22 »
Tak w ogóle to co to za chuchro na tym zdj.?
Łukasz Kruczek, trener naszej kadry skoczków narciarskich ;)
Ahh co by to było jakbym się jeszcze sportem interesował choć odrobinę... dobrze, że wiem kto to Adam Małysz do tego wiem nawet jak wygląda :D

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 14, 2011, 18:51:43 »
Dzien wczesniej troche za dobrze sie bawilem co mialo pozniej swoje skutki : P Larsa na turnieju w moim wykonaniu juz nie zobaczymy, najwczesniej w tagu.
Nastepny turniej planuje byc dysponowany w 100%, bo do tego nie podszedlem zbyt powaznie poprzedniego dnia.
Prosze o dopisanie do postaci ktorych uzywalem Anny. Dziekuje :)
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 14, 2011, 19:10:42 »
http://www.youtube.com/watch?v=20_h5hhwKNg - Cambion vs SAMEWISE
Bardzo zręcznie wszystkie akcje psułem heh no i tak niesamowicie wszystko karałem zamiast wybitką to wszędzie wciskałem ws+3 lol :)

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 14, 2011, 22:53:14 »
Prosze o dopisanie do postaci ktorych uzywalem Anny. Dziekuje :)

Nie denerwuj Cambiona bo dostanie sraczki :)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #233 dnia: Marzec 14, 2011, 23:57:53 »
Prosze o dopisanie do postaci ktorych uzywalem Anny. Dziekuje :)

Nie denerwuj Cambiona bo dostanie sraczki :)

Frienq może mały mirrorek Ania na Anię o 500zł?:-) Powinieneś już tyle uzbierać w swojej śwince skarbonce.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 15, 2011, 08:11:30 »
Najwieksza wygrana z Raizo , najgorsza przegrana ze Swayem ahh, pozdro dla wszystkich ... fajnie bylo widac ze moj Marduk daje rade . Gratuluje mistrzowi- mowilem zebys gral. Dzieki wielkie.

Mo cuishle

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #235 dnia: Marzec 15, 2011, 08:23:20 »
Manieq, widzę, że dotarłeś cały i zdrowy :p

Gagarin, skoro nie widzieliśmy Cię w drodze powrotnej tzn, że pociąg jednak przyjechał :)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #236 dnia: Marzec 15, 2011, 12:10:38 »
tak dotarłem. Dziękuję za to że byłaś moją przewodniczką :) Szkoda tylko że na marvela zjawiło się 5 osób bo miałem ochotę pograć cały dzień. Fajnie było zobaczyć że Armor King nie jest taki zły :P

Never give up no matter how bleak your situation is.

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #237 dnia: Marzec 15, 2011, 14:06:12 »
Kurcze wprowadziłeś mnie w błąd... mówiłeś,że nie będziesz brał udziału w turnieju co prawda widziałem, że ktoś grał armorem ale nie przypuszczałem, że to Ty. Ale może jeszcze będzie okazja pograć ;)
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #238 dnia: Marzec 15, 2011, 19:15:28 »
Gratulacje dla podium i reszty zawodnikow. Warszawiacy pokazali ze jeszcze potrafia grac w tekkena, a Ci ktorzy juz skreslili Di dostali pstryczka w nos. Bardzo zaluje ze nie moglem wziac udzialu w turnieju jak i w biforach i afterach. Wyglada na to ze ladnie zmeczyliscie Frizena u Kosa ;D.

BTW. Na stronce FightGen jest DE, ale czy ktos dysponuje informacjami o grupach? Pytam z czystej ciekawosci i licze sie z tym ze pewnie juz nikt ich nie pamieta. Z gory dzieki.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2011, 19:33:45 wysłana przez Furb »

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #239 dnia: Marzec 15, 2011, 20:01:53 »
W grupie Di (chyba B) byłem ja, Di, Manieq, Demyon (chyba tak się pisał), Gaawa, Chmielu i Gajda.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.