Autor Wątek: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011  (Przeczytany 52351 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 13, 2011, 18:14:40 »
:-D


tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 13, 2011, 18:55:11 »
dzięki dla Guile'a za tur no i wielkie dzięki dla tej dzielnej garstki którzy się dzisiaj w niedzielę zjawili (Krill zwłaszcza wyskoczył jak królik z kapelusza :D)
frekwencja kiedy chodzi o dzisiaj niestety niedopisała, ale miło bylo pograć znowu z Wami dziady (Wacho i Manieq - od Bursy nic nie graliśmy)
gratulacje dla zwyciężców poszczególnych turów
w drodzę powrotnej ciążyło mi 2 kg soli które z pokorą przyjąłem po przegranym salty matchu (wynik 5:2 dla Hiryu) :P - przed Bursą postaram się bardziej przyłożyć bo jeden dzień to za mało żeby ogarnąć te latanie Weskera :D
najważniejszy punkt tego turnieju - nowy Mortal Kombat rządzi
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Womb_Raider

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z warszawskiego slumsu
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 13, 2011, 19:05:45 »
Podziękowania należą się przede wszystkim Rogerowi (nomen omen:) za sprawną organizację i kierowanie całym przedsięwzięciem oraz Kosowi za zorganizowanie Biforu i Afteru. Jeśli będzie sprzyjająca aura na rynku nierucho., to z pewnością chętnie ugości on tekkenowych top tierów przy okazji przyszłych turniejów w W-wie.

@Frizen: biały Koreańczyk z Wrocławia. Dzięki za to, że pomogłeś mi się rozegrać na biforku u Kosa. Szkoda, że mam te jebane szkolenia w weekendy i nie mogłem zostać na nocce dłużej. Mam wrażenie, że przybyło mi skilla po naszych fightach, ale może to tylko złudzenie:)

@Gajda: congratz, za to 2. miejsce, jak Adam Małysz - od wielu lat w czołówce. Musisz jeszcze odkryć przyjemność jaka płynie z grania w TK z %%%

@Di: Bears FTW!!! Genialna była ta ostatnia runda Twojego fighta z Frizenem (time out-draw) :D

@Zajcew: wielkie dzięki za %%, szkoda, że nic nie zagraliśmy tym razem. Jeśli będę w stanie stawić się na jakimś turnieju, to postaram się zrewanżować tym samym:)

Jak na kogoś, kto przez przypadek mógł wziąć udział w tym turnieju w sumie cieszę się z czwartego miejsca - w końcu wyprzedziłem te 22 osoby;p. Tym bardziej, że w najbliższym czasie raczej nie będę na żadnym turnieju:(((

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 13, 2011, 19:20:13 »
dzięki dla Guile'a za tur no i wielkie dzięki dla tej dzielnej garstki którzy się dzisiaj w niedzielę zjawili (Krill zwłaszcza wyskoczył jak królik z kapelusza :D)
frekwencja kiedy chodzi o dzisiaj niestety niedopisała, ale miło bylo pograć znowu z Wami dziady (Wacho i Manieq - od Bursy nic nie graliśmy)
gratulacje dla zwyciężców poszczególnych turów
w drodzę powrotnej ciążyło mi 2 kg soli które z pokorą przyjąłem po przegranym salty matchu (wynik 5:2 dla Hiryu) :P - przed Bursą postaram się bardziej przyłożyć bo jeden dzień to za mało żeby ogarnąć te latanie Weskera :D
najważniejszy punkt tego turnieju - nowy Mortal Kombat rządzi

Nowy MK jest tylko ok.
Dobrze się grało tego salty match, do bursy nauczę się nie cancelować combosów Weskera. Gratulacje dla wygranych, pozdrowienia dla grających w 2d za przybycie, podziękowania dla Guile'a za organizację.  Sala jest porządna, oby na następnej edycji frekwencja dopisała.

Hi Vipe, hi Manieq, jesteście lepsi w MvC3... chwilowo :D
Moje pięści krwawią śmiercią!

Womb_Raider

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z warszawskiego slumsu
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 13, 2011, 20:07:53 »
@Hiryu: mam nadzieję, że konsola i telewizor wróciły do Ciebie w stanie idealnym:) Wielkie dzięki za ich użyczenie.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 13, 2011, 20:17:15 »
Jak na kogoś kto gra w to od święta, czyli ze 2 razy w miesiącu i jest ograny tylko na Mardoka to poszło mi nieźle gdyż wygrzebałem się jakoś z grupy :D
O dziwo zero turniejowego stresu, pewnie dlatego, że w ogóle mi nie zależało z kim wygram a z kim przegram i który będę w turnieju. Turniejowo grałem tylko Bryanem i po dwóch pierwszych walkach w grupie w których przegrałem 3-0 pogodziłem się z myślą, że już raczej nic z tego nie będzie no ale udało się :) Po rozgrywkach grupowych było półtorej godzinki przerwy to wykorzystałem ten czas na freeplaye ze Słonikiem ^ ^ No... i wtedy to przestały już działać wypite wcześniej Tigery które miały mnie pobudzić do życia po nieprzespanej nocy. Już nie trybiłem tak dobrze jak choćby 3h wcześniej(do tej pory nie wiem dokładnie o co mnie Di pytał podczas moich sparów z KBB, coś tam z kamerą i kablami...? :D ). W DE to Strasznie zbił mnie kumą Womb_Raider a potem dobił mnie Lee sterowany przez Raizo.

Nie wiem czy to w kciuku miałem laga czy co ale b+1 Bryana spudłowałem w jugglu chyba z 50 razy...



@Frizen - dobrze Cię było w końcu ujrzeć na żywo heh :P

@Cambion - jesteś niemożliwy hehe dzięki za browar ale nie musiałeś, znajomi muszą mieć z tobą dobrze skoro taki słowny jesteś, no i żeś mnie sprał tym białym murzynem :)

@KBB - dobrze cie widzieć, dzięki że nagrałeś co nieco ;]

@Womb_Raider - pierwszy raz grałem z Kumą na żywo... nie kumam Kumy w ogóle, dzięki za łomot ^ ^

@SłońTrombalski - dzięki za dziesiątki rozegranych walk, fajnie się grało a twój kruk jest naprawdę stajlisz, Cyborg też niczego  sobie :) pozdrosy!

@Zajcew - ależ wymęczyłeś swoją dziewczynę hehe myślałem, że umrze z nudów na turnieju ale jest bardzo dzielna :) Całkiem ciekawie się błąkało po wawie z Wami + nawigacja gps w postaci samego Gajdy :)

@Raizo - trzymaj się tego Lee i nie puszczaj ;) ciagle łapałem magic 4 na CH  ;/

@Gagarin - strasznie pozytywna z Ciebie istota :) A grasz tak podstępnie tym Joszem że nie wyrabiam

@Di - dobrze było Cię zobaczyć :) Przy okazji pozdrawiam też Avi która była przekonana, że to kamera każdego tylko nie moja hihi

Pozdrosy dla wszystkich z którymi grałem, gadałem a tych z którymi nie grałem i nie gadałem też pozdrawiam ;)


P.S.
Pamiętajcie: widoczny taunt + d/p+3 = juggle ^ ^


EDIT:
A tak w ogóle to chciałem przeprosić KBB, Di i Frizena za tak beznadziejną gre z mojej strony na sparach, zwykle nie gram aż tak flejowato ;)

EDIT2:
Zdjęcia - http://www.megaupload.com/?d=P7M882OZ
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2011, 20:37:41 wysłana przez SAMEWISE »

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 13, 2011, 21:43:11 »
Wielkie podziękowania dla Guile'a który przygotował niesamowitą miejscówkę, szkoda że frekwencja nie dopisała. Dzięki wszystkim za fajty w tekkena, SSFa no i oczywiście MvC :) Oby następna edycja odbiła się jeszcze większym echem i przyjedzie o wiele więcej osób. A tak z innej beczki :
Kulka Dormammu rOx :)

Never give up no matter how bleak your situation is.

Gagarin

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Gagarin_PL
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 13, 2011, 21:46:29 »
Na początku podziękowania dla Guile'a za organizacje turnieju  (ごめんなさい za text o Ecchiconie ;P)
pozdro dla ludzi z grupy 4-tej ;) oraz dla ludzi na których trafiłem w DE (rany, rany.... Frizen i Gajda są poza moim zasiegiem (no i Di ;))... jak na razie ;P)

dzieki za miło spędzony czas sparry itp: Cambion(%%% xD) & Natalia, Samewise, Zajcew, Margoth, Manieq, KBB, Di, Avi, Dziki, Gordaf, Gaawa, Namu (dzieki za informacje nt cosplay na wanekonie ;))
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2011, 21:49:41 wysłana przez Gagarin »

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 13, 2011, 22:15:28 »
Cieszę się, że turniej się spodobał. Następnym razem postaram się więcej i lepiej. :) Mimo organizowania dużo większych imprez, to zdecydowanie jestem nieco bardziej zmęczony niż po nich. Szkoda, że była niska frekwencja drugiego dnia, ale liczę na to, że następnym razem więcej osób przyjdzie. Następnym razem już na spokojnie sam powinienem ogarnąć wszystkie tabelki. Ogółem miło się taki turniej organizowało. :)
@Womb_Raider,
Następnym razem jak pożyczacie sprzęt i umawiacie się, że wróci on rano, to ma wrócić rano, a nie po 13 i to po wielokrotnych prośbach. Mało mnie obchodzi, czy zapiliście, czy też nie spaliście całą noc, jak się na coś umawiacie, to macie się tego trzymać. Mam nauczkę na następny raz, żeby nie pozwalać na coś takiego.

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 13, 2011, 23:17:21 »
Zajman jeszczer raz dzięki ale jeszcze to Zajmanowi bym podziękował ;)
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 13, 2011, 23:25:13 »
Dzieki wszystkim za niezłą zabawę. :) Fajnie, że mogłem zagrać z konkretną ekipą. Tejot chyba pierwszy raz w życiu graliśmy, trzeba to nadrobićbo Vegi nie ogarniam :D

Na szczęście jest Marvel i poprawił mi humor, 2 miejsce to niezły wynik :D

Hiryu a mówiłem skiluj bo przyjeżdżam ;)

Dla formalności pierwsza 3ka MArvela

1/Manieq
2/Vipe
3/Hiryu
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2011, 23:59:25 wysłana przez Vipe »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 14, 2011, 00:12:30 »
Walki są już na YT: http://www.youtube.com/backdashpl#g/u
Podziękowania dla Vince'a :)

@SAMEWISE
Przez cały weekend zastanawiałem się, kogo mi przypominasz. W końcu zdałem sobie sprawę, o kogo chodzi...

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 14, 2011, 00:15:57 »
Widzę że Krill jak zwykle ukrywa się do ostatniej chwili i pojawia się znienacka :F

Nagrywaliście jakieś filmy ze streeta i marvela? Jestem ciekawy jak wyglądało Kuwejt vs Polska ;d

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Fighters Generation, Warszawa 12-13 marca 2011
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 14, 2011, 00:21:49 »
@SAMEWISE
Przez cały weekend zastanawiałem się, kogo mi przypominasz. W końcu zdałem sobie sprawę, o kogo chodzi...

Boshe fuj ale ja musze być brzydki :D Przez Ciebie będę na turnieje przyjeżdżał jeszcze bardziej zakapturzony :P
Tak w ogóle to co to za chuchro na tym zdj.?