Autor Wątek: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 77206 razy)

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 20, 2010, 01:33:39 »
W temacie, imo gdyby po prostu organizatorzy zgodzili się na turniej SF4 o dyplom i złote kalesony + po turnieju T6 pozwolili na free playe to nic by na tym nie stracili. Inna sprawa czy mogą sobie na to pozwolić od strony logistycznej. Ja jako pr0 sk1ller eddy masher nie jestem zainteresowany czysto tekkenowym eventem, ale jakby można było usiąść z ludźmi do innych gier, to chętnie bym się pojawił.

To popieram.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 20, 2010, 01:36:04 »
ludzie turnieje w sf i Tekka są prawe pewne, leśli będze trzeba to zmienimy nazwę ale po co... i to nie będą fanowe turnieje, nie uznaje tego ani ja ani reszta, to będą pełnoprawne tury, co do wpisowego to zapomnieliście że 35 to było ostatnio w przedpłatach
musimy to tak zorganizować i przemyśleć żeby nie wyszło że za tur T6 wyjdzie 2 tyś za nagrode a na SF 200zł, wszystkie tury muszą być atrakcyjne dla ludzi startujących w nich, jak robimy więcej turów to wszystkie mają trzymać poziom a nie tylko jeden!!!
A na wpisowe bym nie liczył że ktoś zapłaci 30zł....myślę nad opcją np. 2 tury w tekka =50/60zł(w przedpłacie np. -10zł) dwa w SF też 50/60zł (w przedpłacie -10zł) lub wstęp na wszystko np. 85zł( w przedpłacie -10zł) ale to teraz tak na szybko na to wpadłem....

ważny dla wszystkiego jest jutrzejszy dzień....bo lecimy do ŁDK ja i Junior...może Tokis jeszcze....

więcej będzie wiadomo...

A co do stanowisk to poprostu będziemy chciel żeby każda gra mała swoje oddzielne stanowiska a w zależności od tego jakie daną grą będzie zainteresowane to zrobimy odpowiednią ilość mejsc
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 01:42:07 wysłana przez Velurian_TLT »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 20, 2010, 01:43:06 »
Takie posty miło czytać. To mnie też do listy uczestników proszę dopisać.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 20, 2010, 02:04:34 »
A jesli ktos chce startowac Velur w jednym turnieju Tekkena? Watpie zeby bylo sporo chetnych na placenie 60 zeta za turniej.

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 20, 2010, 02:07:02 »
a ostatnio oddzielnie na SBO zbieraliśmy??

PS. co z afterem w Dwóch dłoniach w poniedziałek... kto chętny??

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #200 dnia: Październik 20, 2010, 02:20:24 »
Neta mi na chwile wywaliło, więc trochę opóźniony post (był już napisany, a neta wywaliło dosłownie jak klikałem na "wyślij wiadomość" -_-).

@Tundra

Jakie Snake imagination? To Velurian napisał, że myślą o zrobieniu turniejów w inne gry niż T6. Wspomniał przy tym aż o trzech dodatkowych grach, a skoro przy rozmowie wyszło w końcu na jedną dodatkową, to sprawa się jeszcze bardziej upraszcza. Myśle że Velur znacznie lepiej od ciebie wie, na co chłopaki w Łodzi mogą tam sobie pozwolić jeśli chodzi o miejsce, czas, ilość stanowisk czy wpisowe. Nie wszedłem tutaj i nie zacząłem krzyczeć, "że chcę turniej w street fightera albo się obraże i nie przyjade" (zaufaj mi, nie jestem aż takim idiotą). Podchwyciłem tylko pomysł Velura jeśli chodzi o "polskie devastation" i wyraziłem swoją opinię. Naprawde Tundra, czytając niektóre twoje posty dochodzę czasem do wniosku, że może jednak mam z Nevanem jakąś wspólną opinię (nie licząc tej, że DH to best serial ever).

Co do tej bursy, to oficjalnie jest to zlot, ale tak naprawde przez polskie warunki, jest to (niestety) jedna z niewielu okazji w roku do zagrania jakichś ponadlokalnych turniejów. I oczywiście nigdzie nie pisałem, że nie chce aby na bursie odbywał sie turniej tekkena. Mimo że już w ogóle w to nie gram, to nie wyobrażam sobie żadnego bijatykowego turnieju bez tekkena, bo biorąc pod uwage popularność tej gry byłoby to po prostu śmieszne. Tak samo jest z sf4, ale już mniejsza z tym.

@Zulata i C2

Terrible, terrible idea...

I nie chodzi tutaj nawet o mnie, bo ja tak czy inaczej będę grał w tekkena, ale coś takiego o czym wy mówicie nie powinno być nawet brane pod uwagę w cywilizowanym państwie. I po chwili myślenia serio nie kumam, czemu komuś miałoby przeszkadzać to, że musiałby zapłacić nawet te 70 złotych za dwa turnieje. Jeśli ktoś miał zamiar jechać na tekkena, a potem dowiedziawszy się że będzie też turniej w co innego uznałby, że chciałby wziąć w nim udział, ale jednak szkoda byłoby mu kase na drugie wpisowe, to po prostu zagrałby tylko w tekkena, czyli de facto nic by się w jego wyjeździe nie zmieniło :F

Aha, i najlepszy cytat z całego tematu:
Oczywiście zaraz pewnie pojawią się komentarze typu " a ja np chciałbym zagrać tylko w SSF 4 i zapłacić 15 zł " więc odpowiadam na zaś iż jeśli tak wygląda sytuacja, to nie ma po co przyjeżdżać na turniej sygnowany nazwą jednej gry. Jak się to zmieni na Art of Fighting jak już ktoś pisał, to wtedy będzie można dyskutować.
No k**wa xD Fajnie, że udało ci się załapać do grona organizatorów, gratsy. Rzadko piszesz na forum, ale zdążyłem już zauważyć że prawie każdy twój post jest przepełniony przekonaniem o swojej własnej, absolutnej racji, teraz się tylko w tym utwierdziłem. Już nie pierwszy raz wbijasz się z nikąd do dyskusji i przedstawiasz swoją jedyną prawde. Sorry że tak zapytam, może troche chamsko to zabrzmi (a taki nie jestem), ale... kim ty właściwie jesteś?

Wiem, wiem, "TL;DR". Sorry.

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #201 dnia: Październik 20, 2010, 08:05:57 »
A róbcie jak chcecie, ja przedstawiłem tylko swój pomysł :)

A co się tyczy wpisowego to myślę że powinny być osobne pule dla osobnych gier. Ja np nie gram w SF i wolałbym nie płacić za coś z czego nie będę korzystał. Mało tego - nawet lepiej będzie zrobić osobne nagrody adekwatne do ilości zawodników w danym turnieju. Bo jeśli dla przykładu w turnieju T6 zagra 100 osób, a w turnieju SF zagra 20 to szkoda żeby nagrody były takie same za nieadekwatnie różny wysiłek wsadzony w grę.
Jeśli już robicie dwa tury jestem za osobnym wpisowym i osobnymi nagrodami.


Pozdro !

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #202 dnia: Październik 20, 2010, 08:20:18 »
Nie no... osobna wpłata za każdy turniej musi być. Na wielkich imprezach jest jeszcze wejściówka + wpisowe za turniej (zakładając że wcześniej nie było eliminacji online), ale nie ma czegoś takiego, że kto chce wejść musi płacić za wszystkie możliwe turnieje. To by było dziwaczne i nieosiągalne.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #203 dnia: Październik 20, 2010, 10:21:29 »

PS. co z afterem w Dwóch dłoniach w poniedziałek... kto chętny??

A co z soboty na niedziele nie możemy wyskoczyć gdzies na miasto chyba w poniedziałek to już prawie wszystkich nie bedzie

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #204 dnia: Październik 20, 2010, 11:20:16 »
No właśnie, ciekawy jestem ile osób byłoby w stanie zostać jeszcze na te dwa dodatkowe dni. Chociaż na pewno byłoby ciekawie ;]

Co do nagród, to wiadomo że nagrody za każdą grę nie są takie same. W końcu nagrody to zwykle pula z wpisowego minus ta część, która idzie na opłacenie sali. No chyba że całe wpisowe idzie na organizację, a od nagród są jacyś sponsorzy, no ale to już zależy od chłopaków z Łodzi ;p

Zresztą, to jest tylko kasa, kogo to obchodzi. Liczy się fejm i hype, do tego nie potrzeba żadnych sponsorów ;d

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #205 dnia: Październik 20, 2010, 13:29:24 »
Ustalcie jakas konkretna kwote za wpisowe, a wysokosc nagrody moglaby byc zalezna od ilosci osob bioracych udzial w turnieju.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #206 dnia: Październik 20, 2010, 14:19:03 »

Zresztą, to jest tylko kasa, kogo to obchodzi. Liczy się fejm i hype, do tego nie potrzeba żadnych sponsorów ;d

Zobaczymy jak sie zaczniesz sam utrzymywac to skumasz ze zycie to nie tylko fejm i hype. Mi sie raczej nie widzi bulic za bilety do ldz, i jeszcze 80 zł za odpadniecie na poczatku.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #207 dnia: Październik 20, 2010, 14:40:59 »
Zobaczymy jak sie zaczniesz sam utrzymywac to skumasz ze zycie to nie tylko fejm i hype. Mi sie raczej nie widzi bulic za bilety do ldz, i jeszcze 80 zł za odpadniecie na poczatku.
Jeśli ty chcesz się utrzymać z grania w bijatyki to polecam przeprowadzkę do Korei bądź Japonii

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #208 dnia: Październik 20, 2010, 14:41:34 »
@Snake

Schlebia mi, że moje posty przykuły twoją uwagę, czy w sposob negatywny czy pozytywny, mniejsza o to.

Nie załapałem się do grona organizatorów, jednak wiele osób się tu udziela na temat tego jak może to wyglądać w tym i ty, więc mam takie samo prawo. Ja wyraziłem swoją opinię. Zresztą napisałem na początku " IMO można by zrobić w ten sposób " co oznacza, że przedstawiłem swoj propozycję, która albo się spodoba albo nie  i nikogo do niczego nie zmusza. Nóż widelec będzie tam coś co może się przydać. Nie napisałem " Moim zdaniem najlepszym wyjściem z wszystkich będzie to co napiszę bo jestem zajebisty i w ogóle".
Czepiasz się moich postow, a i w twoich można się dopatrzeć często arogancji jak np. " Kim ty w ogóle jesteś ? "
Jesteś bardzo dobrym graczem i szanuje to, ale tu nie chodzi o to czy jesteś dobrym graczem czy też gościem który gra w zaciszu domowym. 
Co do tego pytania.
Ja jestem zwykłym graczem w tekkena, który przegląda to forum i udziela się wtedy jak ma coś do powiedzenia.
Nie znam frame daty, nie znam teorii, nie wiem też jak dobrym graczem jestem, gdyż nie mam nawet jak się sprawdzić (oprócz kilku turnieji w moim mieście które udało mi się wygrać kiedyś bądź być wysoko ) ale też nie ujrzysz moich wypowiedzi w tematach do tego przeznaczonych bo mam świadomośc tego, iż wiem mniej niż wy więc próba taka byłaby głupotą.
Uważam jednak, że nie trzeba być na każdym turnieju bądź wymiatać w jakąś grę, aby zorganizować turniej. Finanse, konstrukcja i plan tak samo jak przy turniejach w piłkę nożną czy cokolwiek innego są najważniejsze. Każdy kto choć trochę się orientuje może to zrobić w porozumieniu z innymi, dlatego też wnioskuje iż po to ta dyskusja się rozpoczęła, aby organizatorzy mogli przeczytać co o tym myślą potencjalni zainteresowani.

Fragment który zacytowałeś też uważam za całkowicie normalny i podtrzymuje swoje stanowisko. Jeśli turniej nazywa się Art of Tekken to Tekken będzie main eventem i sądzę, iż inne turnieje kolidowały by z nazwą, jednak jeśli takie będą to niech ktoś kto się wybiera zapłaci za main event nawet jeśli chce grać w coś innego. Uważasz że mało by było takich co by wpadli i powiedzieli " a ja przyszedłem zagrać tylko SSF4 i nie będę płacił za tekkena bo nie umiem w to grać ".  Jak wspominałem nazwa turnieju jest kluczową w podejmowaniu decyzji o tym jak zrobić z pieniędzmi za wpisowe.
To tak jakby ktoś wpadł do kina na MARATON ze Star Wars ze stałą opłatą i powiedział " no dzień dobry, ja chciałem zapłacić tylko za " Mroczne Widmo " i  "Atak Klonów " bo resztę już oglądałem "

Poza tym, zawsze można zmienić nazwę turnieju.
Była dopiero jedna edycja Art of Tekken więc można nazwać to inaczej. Wtedy nikt by nie czepiał się tego że jest to Art of Tekken i można by zrobić turnieje w inne gry co moim zdaniem przyciągnęło by wiele osób z zagranicy gdyż wielu gra np w SSF4 i nie rusza Tekkena.
Jakby nie spojrzeć każdy pisze rzeczy typu " to ejst art of tekken, więc w inne turnieje tylko freeplaye".
Ja jestem zdecydowanie za tym aby na takim przedsięwzięciu pojawiły się turnieje w inne gry, gdyż w taki własnie sposób powiększa się scenę, która w Polsce jest nieduża.

Więc, zgłaszam propozycję żeby nadać temu eventowi inną nazwę i zrobić turnieje w więcej gier dzięki czemu zainteresuje on więcej graczy z Polski jak i z zagranicy, co sprawi że wpływy będą większe co znacznie ułatwi organizatorom opłacenie wszystkiego i zorganizowanie. Jednocześnie każdy przestanie bronić nazwy i cacy.
Zrobi się z tego duży i porządny event jak te we Francji, Niemczech i Anglii. Warunki są moim zdaniem jak najbardziej odpowiednie.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 15:00:06 wysłana przez Zulata »

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 20, 2010, 17:18:20 »
ludzie gdzie w moim poście pisałem że będzie jedna opcja wpisowego? moje propozycje miały być alternatywami płacisz za tury w sf, lub za tury w tekka lub za wszystkie cztery.... czym więcej tym taniej!!! czytać uważnie