Autor Wątek: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011  (Przeczytany 77208 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 19, 2010, 19:14:45 »
Spoko, oparłem się tylko na sprzeczności w twoim poście ;p

Co do wpisowego, to ja jestem za rozdzieleniem, w końcu nie każdy gra we wszystko i raczej nikt nie będzie chciał płacić za udział w grach, w które nie gra.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 19, 2010, 20:02:57 »
Jeśli już bym musiał płacić przy wpisowym za wszystko to chętnie wezmę udział w każdym turnieju, nawet SF, bo w końcu pokapić na supery i ultry zawsze można, tylko czy to podniesie rangę danego turnieju jeśli lepsi grcze musieliby walczyć w grupie z takim kaleką w 2D jak ja

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 19, 2010, 20:16:11 »
...Pamietam ostatni AOT gdzie przy masie stanowisk, skonczyl sie turniej o 3 w nocy, a gralismy tylko w Tekkena...
To powinno byc kluczowe w kwestii dodatkowych turniejow.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 19, 2010, 20:19:00 »
Tym razem turniej przebiegnie sprawniej, więc o to się nie martwcie.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 19, 2010, 20:21:56 »
Bo, Di będziesz go prowadził, a nie grał, tak?? Nawet nie wiesz ilu ludzi wtedy odetchnie z ulgą

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 19, 2010, 20:22:52 »
No tak. Koniec z fuszerką.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 19, 2010, 20:37:46 »
Frizen mocno walczy o to, żeby ludzie nie mogli pograć w to w co on sam nie gra i żeby scena w Polsce się nie rozwijała.

Co jest dziwne zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że turnieje tekkena są teraz rozgrywane nawet na imprezach, na których kiedyś ledwo można było pograć w niego freeplaye.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 19, 2010, 21:15:20 »
@Di
Graj w tekkena, nie rozumiem Twojej decyzji :(

Po prostu nie widze mozliwosci, zeby oba turnieje ze soba nie kolidowaly. Ciekawy jestem ile kasy by musialy wylozyc osoby ktore by chcialy grac w obu turniejach. Ostatnio za samego tekkena wpisowe wynosilo 35/50zl.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2010, 21:21:18 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 19, 2010, 21:31:08 »
Haha, widzisz, niepotrzebnie stałeś się dobry, teraz Di przestanie grać i do rywalizacji zostanie ci tylko Gajda ;p

Jeśli chodzi o to wpisowe to jest w tym troche racji, no ale myśle że jeśli komuś zależy to jest w stanie wyłożyć te kilkadziesiąt złotych na taki duży event. Inna sprawa że osób grających turniejowo w kilka gier nie ma znowu aż tak dużo. Druga opcja to obniżenie wpisowego na wszystkie/konkretne gry, ale to zależy też od tego ilu graczom zależy na nagrodach (zwłaszcza jeśli chodzi o osoby z zagranicy), i jak mocno.

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 19, 2010, 23:22:54 »
IMO można by zrobić w ten sposób.
Dwie formy wejściówki. Np. Ci którzy przyjechali grać tylko w Tekkena (jako że to Art o TEKKEN ) płacą 35 zł wpisowego, a ci którzy zechcą zagrać we wszystko zapłacą 50 zł. Myślę, że będzie to ok względem każdego, bo czy ktoś chce grać w SSF4 czy ktoś tylko w Tekkena to każdy zapłaci te 35 zł za tekkena gdyż turniej nazywa się Art of TEKKEN. Natomiast ci którzy zechcą grać w inne turnieje zapłacą tylko 15 zł więcej. Nie jest to wielki majątek.
Oczywiście zaraz pewnie pojawią się komentarze typu " a ja np chciałbym zagrać tylko w SSF 4 i zapłacić 15 zł " więc odpowiadam na zaś iż jeśli tak wygląda sytuacja, to nie ma po co przyjeżdżać na turniej sygnowany nazwą jednej gry. Jak się to zmieni na Art of Fighting jak już ktoś pisał, to wtedy będzie można dyskutować. Nazwa jest taka jaka jest więc można cierpieć ;P.

@ Snake
Mi tam się wydaje, że prędzej czy później ktoś Frizena zdetronizuje. Weźmy pod uwagę, że jest hype przed tak dużym turniejem więc sądzę, że wielu graczy powróciło do grania w Tekkena, gdzie wcześniej skillował Frizen, a reszta się opierdzielała bo im się znudziło. Grali więc od czasu do czasu a Frizen w tym czasie podskoczył o kilka stopni i efekty widać.
Teraz się może to zmienić. 

Księżyc

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mr. Hype-Man
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Łódź
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 19, 2010, 23:24:54 »
Też kce, też kce!
"Trzeba, rozumiesz, umieć poetycko roztoczyć przed pacjentem wizję growego community, które to zapijając trunkiem przeróżnym grywa nad jeziorami w towarzystwie pięknych dam i komarów tak łagodnych, że nie żądlą jeśli się tylko poprosi. "

c2h5oh

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Come back when you are ready to fight !
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: c2h5oh
  • Skąd: Krakw
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 19, 2010, 23:51:57 »
Ja osobiście sądzę że najrozsądniej będzie jak zrobimy tak:

Możemy się chyba umówić że grami które nas głównie interesują są t6 i SF. To że turniej t6 się odbędzie to sprawa jasna, Zostaje natomiast przemyśleć sprawę turniju SF. Dlatego proponuję aby najpierw przeprowadzić ankietę pod szyldem "czy chciałbyś aby na art of tekken pojawil się także turniej SF i czy wziąłbyś w nim udział za ewentualną dodatkową opłatą"

Ankieta pokaże nam tak naprawdę czy jest w ogóle nad czym gdybać bo przecież jak się zgłosi kilka osób to niech sobie poprostu pograja freepleye :)

Jak się jednak okaże że chętnych jest dużo to wtedy można zastanawiać się jak to rozegrać logistycznie.


Pozdo!

Tundra

  • Gość
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 20, 2010, 00:50:26 »
Snake nie kumam Twojego toku rozumowania. Frizen nie chce by byly turniej w gry, w które on nie gra? To jest Art od Tekken czy Art od Snake Imagination?  Turniej Tekkena to priorytet tej imprezy, i inne ewentualne turnieje wedlug mnie moga sie odbyc tylko wtedy, jesli nie beda kolidowac z glownym eventem. Snake a co do aluzji odnosnie Bursy ( bo podejrzewam ze o to Ci chodzilo), to tak, turniej Tekkena sie odbyl tam, ale z tego co wiem to jest ZLOT, a nie turniej Street Fightera. A Art od Tekken to jest ( uwaga trudne słowo) TURNIEJ. Jestem jak najbardziej za tym by w Polsce byly turnieje w rozne gry, by scena sie rozwijala itd, ale jesli AoT jest z zalozenia impreza gdzie najwazniejszy jest Tekken to chyba nie ma co sie dziwic, ze inne gry schodza na drugi plan.

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 20, 2010, 01:06:14 »
Zgadzam sie z tundrą to w końcu turniej i impreza związana z tekkenem (ART OF TEKKEN) wiadomo można zrobić pare stanowisk na freeplaye ale tylko i wyłacznie na nie .

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Art of Tekken 2 - Łódź - pewnie grudzień :)
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 20, 2010, 01:26:33 »
Snake a co do aluzji odnosnie Bursy ( bo podejrzewam ze o to Ci chodzilo), to tak, turniej Tekkena sie odbyl tam, ale z tego co wiem to jest ZLOT, a nie turniej Street Fightera.

poprawka, Tundra. Bursa była zlotem Guilty Gear Team Poland, potem zlotem poświęconym 2d fighterom (GG / 3S, GG/3S/SF4), więc ex definitione dla 3d tam miejsca nigdy nie było. 

W temacie, imo gdyby po prostu organizatorzy zgodzili się na turniej SF4 o dyplom i złote kalesony + po turnieju T6 pozwolili na free playe to nic by na tym nie stracili. Inna sprawa czy mogą sobie na to pozwolić od strony logistycznej. Ja jako pr0 sk1ller eddy masher nie jestem zainteresowany czysto tekkenowym eventem, ale jakby można było usiąść z ludźmi do innych gier, to chętnie bym się pojawił.
Moje pięści krwawią śmiercią!