Autor Wątek: Przerobka PS3-PS Jailbreak  (Przeczytany 25873 razy)

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 23, 2010, 16:56:24 »
jak z banami?

Pitrex

  • Gość
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 23, 2010, 17:03:42 »
z banami w sumie to nie wiadomo....a mianowicie dns trick juz nie dziala (czyt. nie da sie ominac update'u,bo jak wiadomo wczesniej moglismy logowac sie do psn'a bez update'u softu) a teraz wszyscy poki co nie beda sie logowac do psn bo trza updateowac soft i wtedy nie mozna piracic....tak czy owak czekamy na cos podobnego jak Xlink Kai

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 23, 2010, 17:05:40 »
Czytałem dziś w kilku miejscach że nowy firmware 3.50 może powodować problemy z nielicencjonowanymi urządzeniami USB. Czy coś więcej na ten temat wiadomo? Co ze stickami i przejściówkami?
Przed chwilą był u mnie Sajan, musiał podłączyć pada przez mojego pelikana (który nagle zaczął działać, lol, nie wiem czy to przez ten update bo nie sprawdzałem go bardzo długo), bo jego przejściówka (jakiś chyba no-name w kształcie ps3) nie chciała złapać sygnału z konsolą. Jeszcze w ten poniedziałek był u mnie i na niej grał :F

Więc myśle że coś w tym jest ;p

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:13:23 »
Pitrex a masz najnowszego softa na konsolce? Bo ja zamierzałem to kupić ale już nowego softa pobrałem a czytałem coś że nie działa na najnowszym.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 29, 2010, 22:13:59 »
Nie działa powyżej 3.41.

Pitrex

  • Gość
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:37:59 »
No właśnie tak jak Di napisał jak na razie sie nie da....lecz raz programistom się udało to i drugi się uda ;D kto wie może wymyślą coś na zasadzie pandory (przerobka baterii od psp i mozna bylo przechodzic miedzy kazdym firmware'em)

Edit: poprzednia strona z listą kompatybilności (która byla na serwerze google) została zliwkwidowana....pewnie Sony maczało w tym paluchy. Lecz nie przejmujcie sie wystartowała nowa z ta sama listą kompatybilności ;D http://www.psjcl.com/ Enjoy
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 03:04:19 wysłana przez Pitrex »

PiT

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • no c**j no
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z plaży ;b
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 30, 2010, 12:09:30 »
w oczekiwaniu na custom firmware'y... ;q

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 19, 2010, 13:48:06 »
Trochę się pobawiłem tym całym Jailbreakowaniem
Pierwsza opcja telefon + android. Do trzech razy sztuka - zazwyczaj tyle prób było zanim się konsola dopalała w tym "idealnym" trybie.
Druga opcja iPod 5 - poprzez rockbox - tu idealnie - działa za każdym razem.

Babrania się z tym jest masa i szczerze podziwiam ludzi co się w to bawią na dłuższą metę, popieram przedmówcę - custom firmware ala taki z PSP to rozumiem bo w obecnym stanie - męczarnia. No i życzę szczęścia frajerom co to kupili jakiś tam rodzaj USB bez możliwości update'u i wsparcia do nowszych wersji.
Bajer za to z Homebrew JB - SNES i G'n'G wczoraj męczyłem dłużej niż tragiczną imo najnowszą odsłonę F1 - Codemasters to chyba nie ma pomysłu na menu, grafikę i podobne - wszystko identyczne jak w Dirt/Grid (framerate poniżej 60 to tragedia) tylko samochody trochę inne, no niestety GT5p wiedzie prym i stawiam go jako wzór więc reszta ma bardzo ciężko... zjeżdżam z tematu, w każdym razie zapowiada się masa kolejnych homebrewowych produkcji - gdzieś widziałem zalążek emulacji CPS 1-3  i do tego polecam JB.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 20, 2010, 01:51:53 »
Nie sądzisz Wilku, że na rynku jest milion urządzeń bardziej nadających się do emulatorów?

Wychodzi na to, że JB jest bardziej ciekawostką niż czymkolwiek innym. Szkoda, bo pewnie w PL sprzedaż PS3 wzrosłaby o 200% gdyby można było pobrać te blu-raye z netu :D
Moje pięści krwawią śmiercią!

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 20, 2010, 09:13:44 »
Nie sądzisz Wilku, że na rynku jest milion urządzeń bardziej nadających się do emulatorów?
No pewnie, nawet PC obecnie jest do tego lepszym rozwiązaniem ale ile tego może stać przy TV, ja mam jedno miejsce i jest zajęte już przez PS3.

Wychodzi na to, że JB jest bardziej ciekawostką niż czymkolwiek innym. Szkoda, bo pewnie w PL sprzedaż PS3 wzrosłaby o 200% gdyby można było pobrać te blu-raye z netu :D
Hm... nie rozumiem, teraz prawie każda gra jest umieszczana w sieci, np już widzę Fallout New Vegas i Vanquish. Problem jest z babraniem się podczas uruchamiania (są pewne myki jakie trzeba czasem wykonać), no i ciągnij te GigaBajty (mało jaka produkcja ma 40 i więcej - zazwyczaj 10 jest granicą) baw się w przegrywanie tego cuda na PS3... eee za stary jestem na to, wystarczy że dema każdej gry będą wydawać żeby zobaczyć czy warto kupić i po kłopocie. BTW i tak tylko w singla pograsz a to w dobie trybu multiplayer ssie.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Pitrex

  • Gość
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 20, 2010, 11:58:43 »
Ja tam nie widze problemu ;D a mianowicie mam dysk sata 500gb i 320,ktore wkladam do obudowy i podlaczam pod usb,do tego 250 w konsoli i jazda ;d jak ma sie premium to srednio sciagaja mi sie 2 gry przez noc takze looz :] co do gierek to w sumie wszystkie najnowsze produkcje chodza (nie liczac nowego MOH'a ktory wymaga aktualizacji do 3.42 ale na to tez znajdzie sie sposob bo juz nie dlugo wyjdzie custom firmware 3.41 podszywajacy sie pod 3.50) jednym slowem Miód i Orzechy :)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 20, 2010, 12:24:20 »
I'm calling the fuckin' cops on this thread.

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 20, 2010, 12:55:42 »
Mi Pitrex nie chodziło o to że można mieć ileś tam GB na dyskach USB, starczy nawet i 60 GB bo i tak gra się zazwyczaj w jedną a nie skacze po tytułach. Tylko o to że najpierw trzeba sobie popikać buttonami przy uruchamianiu, potem dobrać odpowiednie oprogramowania do JB oraz uruchamiać z odpowiednimi opcjami i wersjami backup managerów. Nie wszystko działa z najnowszymi i odwrotnie. Zanim to porobię to mam już oryginalną płytę w napędzie i sobie gram, mało tego PSN i multi jak juz pisałem jest dla ciebie nieosiągalne i nie wiem czy kiedykolwiek będzie a bez tego to sobie można tryliony gier mieć i co z tego skoro nudzą się po paru chwilach z nimi spędzonych. Na dopuszczenie custom firmawaru do sieci PSN SONY nie dopuści więc po co taki komu. Jestem za daniem ludziom możliwości pisania programów typu Homebrew i bez problemowego ich umieszczania/uruchamiania na konsoli - jeśli tylko przez JB można mieć taką, to trudno niech i tak będzie, ale odpalanie kopii zapasowych gier to raczej przyszłościowe nie jest, będziesz chciał z nami pograć to i tak oryginał musisz kupić i soft konsoli do najnowszego zaktualizować.

I'm calling the fuckin' cops on this thread.

:>
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Pitrex

  • Gość
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 20, 2010, 22:31:13 »
eee no Wilku nie wierzysz w programistow ;d ?pierwsza sprawa ze jestem graczem bardziej bijatykowym czyli onlajn w moim przypadku nie jest potrzebny bo i tak nic nie da sie grac.....nie liczac ssf4 w ktorego nie gram bo po prostu jestem slaby, anyway mysle ze na pewno wyjdzie cos takiego jak xlink kai do x'a (granie na zbanowanym xboxem) dzieje sie to za pomoca zakladki lan w grach (w sumie glownie fpsy ale i scigalki tez :P) i konsolka mysli ze polaczyla sie z druga a na prawde gramy sobie na prywatnym serwie w necie....a aktualizacje juz mozna sciagac ;d

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Przerobka PS3-PS Jailbreak
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 21, 2010, 05:37:58 »
ojtam ojtam Pitrex, zaczniesz pracować/zarabiać to cie będzie na gry stać i zmienisz zdanie co do "kopii zapasowych" które królują gdy nie jest zachowana płynność finansowa - za czasów podstawówki poprzez średnią i na studiach kończąc (podejrzewam że większość z nas tak miała).
W programistów wierzę, patrz co i ile się pojawia na ajfona i androida - systemy otwarcie przyjmują dzieła "prężnych umysłów" bez problemów - dzięki temu popularność rzeczonych rośnie a konkurencja chcąc czy nie chcąc musi się dostosować (np Nokia N900 + MAEMO). Potrzeba tylko rozwijającej się platformy a takie blokowanie homebrew imo szkodzi więcej niż pomaga - będę więc za JB tylko w tym przypadku.

No nieważne bo się odbiega od tematu a w/w było mniej więcej omawiane na początku postu. Co do JB to na chwilę obecna kupowania tych USB penów nie polecam - strata kasy a za nią można sobie coś innego kupić, np grę lub odtwarzacz SANSA celem ... ;>
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true