Autor Wątek: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99  (Przeczytany 128851 razy)

cieslak

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #585 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:45:00 »
Cieślak

"I'm the Satisfactor" :)

Serio? A myślałem, że coś innego. :P Joke. :P

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #586 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:10:27 »
Turniej był super :D
Dzięki Raffi za after ;) to chyba nic, że zamiast grać, spałem ;)
Mam nadzieję że kiedyś zawitacie do Szczecina a ja będę łepiej grał w Tekkena.

P.S Możecie na mnie śpioch wołać... Po spaniu u Raffiego i powrocie do domu, dopiero 20 minut temu wstałem :D

Pozdro dla: Raffimaru, Frizena, Di, Sepkonga, Gagarina, K', Snake i całej reszty. Wracam spać :D

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #587 dnia: Sierpień 29, 2010, 19:39:02 »
dobra czas na małe podsumowanie mojej gry

w fazie grupowej poszło ogólnie gładko - wyjątkiem była walka ze Slidem w której to nieco mnie poniosło i zamiast na spokojnie wykorzystać przewagę Vegi w tym matchupie to chciałem szybko to zakończyć i wyszło tak, że przegrałem 1:2 - to był taki "wake up call" dla mnie bo taka porażka w drabince byłaby po prostu głupim przekreśleniem swoich szans na turnieju

w drabince trafiłem na Gamera - matchup vs Sagat jest dla mnie raczej łatwy więc obyło sie bez wiekszych problemów, później zdaje się, ze trafiłem na Mańka i powiem szczerze, że troche trzeba było kombinować - na szczęście spin kicks nie zawsze linkowały, a Seth szybko traci stamine
następnie przyszedł czas na walke z Wacho - obawiałem się tego matchupu ponieważ nie mam wielkiej wiary kiedy chodzi o overhead Vegi (dłuuuuga animacja co w przypadu walki z Rogiem kończy się headbutt -> ultra) - na szczęście szybko się zorientowałem, że Wacho nie radzi sobie z Barceloną i mogłem bezkarnie latać po ekranie chociaż byly to zdecydowanie "tight matches"

dotarłem do finału winners bracket gdzie czekał Snake - lubie grać vs Rufus bo to jest dość ciekawy matchup, ale zdziwiłem się że Snake gra tak defensywnie, nie bardzo skracał dystans pozostając w idealnej odległości do posadzenia c.mp (które z jakiegoś powodu w 90% przypadków nie chciało linkować z ex.barceloną) czy do skontrowania jump-ina
przy stanie bodaj 2:1 wymuszona przerwa na wymianę karty pamięci - wydaje się, że to bardziej zaszkodziło Snake'owi niż mnie bo ostatnia walka poszła szybko i wygrałem 3:1 czekając na finał
Snake wrócił z losers bracket z nowym gameplanem - po pierwszej walce znacznie skrócił dystans przez co zmusił mnie do cofania (i w rezultacie kończyłem w rogu) no i zmienił politykę dive-kicków tak, że kompletnie odciął mi jakiekolwiek wake-up options
w tym momencie wyszedł mój brak doświadczenia kiedy chodzi o offlinowe granie turniejowe bo powinienem zmienić postać chociaż na jedną walkę tak żeby złapać oddech i się "zresetować" - mówiać szczerze drugiego seta chciałem zagrać Danem, ale nie chciałem żeby to wyglądało tak, ze "mam to w dupie i nie zależy mi na wygranej"
po finale Snake powiedział, że Bison byłby dobrym wyborem, ale ja raczej myślałem o kimś z lepszymi wake-up options
tak czy inaczej dostałem srogie baty - 6:1 i nie mam najmniejszego powodu do zadowolenia kiedy chodzi o finał, a szkoda bo był dobry background do tego żeby dać widzom coś lepszego niż moją uwięzioną w kącie Vege

ogólnie z turnieju jestem zadowolony - moje pierwsze granie i szczęśliwie dopchałem się do finału - do tego nagroda była bardzo trafiona (chociaż zamieniłbym ją na pierwsze miejsce ;) )

Cytuj
Fajnie pykasz Vegą, tylko że czasami jedziesz ciągle te same kombinacje. Nie wiem, czy Vega może jakoś mieszać, ale wiedz, że zagraliśmy dosłownie 3 walki Dudlmy vs Vega i już podczas trzeciej wiedziałem, co będziesz robił.

weź pod uwagę też okoliczności - mieliśmy najpierw zagrać jeden mecz, potem zrobiły się z tego dwa no i koniec jeszcze jeden podczas gdy za nami ludzie czekali, żeby grać turniejowe walki - nie chce mówić, że "się nie starałem", ale w formacie turniejowym inaczej by to wyglądało
ta przegrana ze Snakiem w finale wynikała z tego co opisałem wyżej - ja niestety nie znam żadnych dobrych opcji na wake-up przy pressingu w rogu (gdzie odpada backdash, wszystkie ex-y są stuffowane, a flipy karane)
była to pewna "sprawiedliwość dziejowa" - matchup który pozwolił mi dojść tak wysoko przyczynił sie do mojej klęski - Snake bardzo mądrze to rozegrał, a mnie zjadły nerwy :D

dłuuuugi post ;p
pozdr jeszcze raz
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #588 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:24:49 »
. W czasie turnieju udało mi się zagrać spary tylko z BigBoyem z wynikiem 10:0. Sorry stary, kiedyś się jeszcze odegrasz :P

masz to jak w banku >:(

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #589 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:25:57 »
. W czasie turnieju udało mi się zagrać spary tylko z BigBoyem z wynikiem 10:0. Sorry stary, kiedyś się jeszcze odegrasz :P

masz to jak w banku >:(
A właśnie, dzięki za freeplaye BigBoy. :)
fade em
need dat

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #590 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:34:44 »
Zobaczcie, co znalazłem:


Pitrex

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #591 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:35:28 »
W końcu dotarłem do chaty ;D
Może zacznę od podziękowań w stronę Tenshi,Robsona,Rafiego,Odyna. Bez tych osób bym chyba spał na ławce albo włóczył się po mieście,muszę się jakoś zrewanżować :]. Kolejne podziękowania lecą do Kris'a za z organizowanie całkiem fajnego eventu :)

trochę o moich postępach w turnieju:

Udało mi się wyjść z grupy w obu grach (ssf4 jak i t6)

w grupie SF4 miałem Bellevar'a,Snake'a,Griever'a i Gamer'a

pierwszą walkę grałem z Bellevarem który grał Makoto....z tego co pamiętam udało mi sie wygrać 2:1 :] o ile nie 2:0 ale tego pewny nie jestem.

kolejna była z Griever'em który grał Cody'm i Zangiefem którego nie cierpie (pewnie jak wiekszosc graczy ;]) z tego co pamietam to było szybkie 2:0 dla mnie (co dawało mi juz wyjscie z grupy bo 4 osoby wychodziły :]) z Gamer'em wtopiłem 2:0 dość szybko (je***ne SRK ;/ ),potem grałem ze Snake'iem który jak wiadomo do najsłabszych nie należy szybkie 2:0 dla niego. W DE pierwszym moim przeciwnikiem był Cieślak który jak wiadomo jest najlepszym operatorem Dudley'a w PL,pierwsza walka była dla mnie lecz 2 kolejne poległem ;/ potem trafiłem na Lucas'a który grał Ibuki szybkie 2:0 dla mojego rywala i tak o to zakonczyl sie dla mnie turniej SSF4.

T6:
W grupie byłem z Gajdą,Mace'em,Adax'em,Gubu.

Pierwsza walka była z Gubu (Lei),wziąłem najpierw Paula którym wygrałem 1 walke,kolejna przegrałem i przy stanie 1:1 wybrałem Cyborga (Bryan) i ostatecznie przegrałem 2:1.
Kolejną walkę stoczyłem z Gajdą gdzie popełniłem mnóstwo błędów a mogłem to wygrać :] 2:1 dla Gajdy.
Następnie przyszedł czas na Mace'a,po tym jak widziałem jak dobrze radził sobie z Gajdą,byłem pewien że wtopie ale nie potrzebnie bo wygrałem 2:0. Z Adax'em również wygrałem szybko 2:0 co dało mi awans do fazy DE z 3-ego miejsca.W DE pierwszym moim przeciwnikiem był Tundra który jak widać nieźle został pokierowany przez Frizen'a :] przegrałem 3:1 rownież ze swojego nieogrania na Larsa ;/. Kolejnym przeciwnikiem w Drabince Przegranych miałem grac z Kokolino z którym udało mi się szybko wygrać 3:0 (do Kokolino: Robiłeś dużo błędów początkującego gracza m.in. Bar na blok -16 i wstawanie z nogą. Nie przejmuj się na pewno będzie lepiej :) przy okazji bardzo pozytywny z Ciebie człowiek :)). Następną osobą na mojej drodze okazał się Gubu :D gdzie zrewanżowałem się 3:1 gdzie przy stanie 2:1 dla mnie i niemalze wygranych juz 2-óch rundach ktoś wcisnął PS Button ;/ no i restart ale na szczęście wygrałem bez wiekszych problemów :]. No i w końcu na drodze stanęła mi Tenshi (Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy operator Yosha'a w PL) w sumie z góry wiedziałem że przegram bo mam zerowe ogranie na Yosh'a ;/ no ale cóż walkowera nie dam ;d wziałem Bryan'a i dostałem 2 razy z rzędu w dupe....zmieniłem na Bruce'a co by nie przegrać swoją główną postacią i wygrałem walkę,kolejna walka nie była już taka słodka na żyletce energi przy stanie 2:2 w rundach i moich jak i Tenshi błędach w końcu wyjaniłem trójką ;d przy stanie 2:2 już urosły duże emocje...lecz poległem 3:1 w rundach i na końcu wyłapałem unblock'a ;/ no nic lepsza wygrała :D


Prywata:

Tenshi-Dzieki za wszelkie rady dot. zimnych rak itp. a takze ze mialas ochote posprawdzac ze mna kilka rzeczy w tk :],Świetnie grasz tym yoshem normalnie dostałem takie bęcki że miazga :D

Robson: Chłopie jaki ty masz talent do tej gry to głowa mała,pograj dziennie chociaż po 2h i startuj w turniejach bo naprawde dużo możesz ugrać :]

Rafi: Bardzo dobrze grasz Ninką tak trzymać :D w końcu nie udało mi się zrewanżować za ost' turniej w Dr'a bo wyszło na to że raz ty wygrałeś do 3 i raz ja ;d

Alik: Jeśli chcesz grać w tę część to naprawdę musisz się troche przestawić i robić w kazdym juggle'u bounda :] ogólnie ładnie zaszedłeś w turnieju gratki :)

Halina ;D: Super było się znowu zobaczyc,szkoda ze u Odyna juz miejsc nie bylo a chcialem z toba pograc.

Sepkong: kurde zerowe ogranie mam na Lee a ladnie nim mieszasz ;d do nastepnego :)

KBB: Fajnie było poznać pozytywny z Ciebie ludek :D szkoda że nie mieliśmy okazji zagrać,ale cwicz trenuj i dużo sparów :]

Komandos: A miało być tak pięknie (po wygranej z Frizenem ;d) no i nie udało mi się Cię pomścić nawet Bruchem ;d no cóż mało gralismy i za dużo też nie pogadalismy,mam nadzieje ze niedlugo nadazy sie okazja ;]

Odyn: nieźle radzisz sobie tym Paulem w sumie jak zawsze,nigdy jakoś nie odstawałeś od topowych graczy,przyjemnie sie grało. Dzieki jeszcze raz za zajebistego After'a ;]

Manieq: Kurcze stary co ty za postacie bierzesz na turnieju....Seth to chyba nie najlepszy pomysl....i jednak nie zagralismy a mielismy jakies spary pograc w Sf'a,no coz do nastepnego.

Nevan: Dzięki za zniszczenie mnie Anką i pokazanie że tak naprawdę gówno gram w tę grę :) cwicz,cwicz i zajmuj miejsca na podium :D

Di : Gratki za zajęcie 2-ego miejsca. ten finał był na prawde pełny emocji,dawno już nie widziałem tak dobrego finału :)

Cambion: No i jak to na turniejach bywa,nie zagralismy ;/ a tak chcialem z marduczkiem pograc hehe no nic do nastepnego :]

Gajda: Kurde Naprawdę widzę ze ładnie tam gracie z frizenem ;d wykorzystywanie wszelkich kar itp. naprawdę bardzo ładny pojedynek miałeś z Frizenem.

BigBoy: jak ty żeś to zrobił że z grupy nie wyszedłeś....nie dobrze jest tak sadzić d/f+3 na paukę juz wszyscy to bronią niestety ;/ cwicz wiecej ;]

Mace: Ładnie grasz już tym bobem,jestem pełen podziwu :D szkoda ze wiecej nie pogralismy i ze tak szybko zmyles sie od Odyna. do nastepnego ;d

Ultruś: Pokazałeś że jednak jak chcesz to potrafisz...co prawda najtańsza postacią w grze ale zawsze wygrana ;d Gratki za 1-e miejsce.

Tundra: Tak przyskillowałeś że masakra,widać że Frizen jest dobrym nauczycielem skoro w tak krótkim czasie nauczyłeś się mordować ;d. Pozdro.

Szyper: Fajnie że sie zjawiłeś,dobrze by było jakbyś coś pograł w tę część co by lepsze miejsca pozajmować :)

Stiltskin: Gratsy za zajęcie 1-ego miejsca w SSf'a nie mając w tej chwili nawet konsoli na chacie :) no i za niezłą
podróż powrotną ;D

jesli kogoś pominąłem to naprawde przepraszam ale jestem niezle zmeczony :) Pozdro 600 i do następnęgo aha i nie cwiczcie bo to gówno daje ;d
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 23:04:39 wysłana przez Pitrex »

Slide

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #592 dnia: Sierpień 29, 2010, 23:29:52 »
Stiltskin: Gratsy za zajęcie 1-ego miejsca w SSf'a nie mając w tej chwili nawet konsoli na chacie :) no i za niezłą

bez obrazy dla 1 miejsca Snake'a ale sądzę, że brak konsoli akurat nic nie miał tu do rzeczy, bo wydaję mi się że w Street Fightera ludzie nie zagrywają się tak mocno. Przynajmniej ja nie poświęcam tej grze mega dużo czasu jak to było kiedyś z Guilty Gear'em. Snake grać potrafi i raczej ciężko zapomnieć jak się gra. Ja osobiście nie grałem ładne 4 lata w Guilty Geara, nie mając sticka przez ten czas a na ostatniej Bursie jak dorwałem sticka po tej przerwie niczego nie zapomniałem i zaszedłem daleko w turnieju prezentując bardzo dobry poziom, na dodatek że od tamtego czasu wyszły nowe edycje GG.

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #593 dnia: Sierpień 30, 2010, 00:14:13 »
Ej ja nie wiem co wy chcecie od mojego Setha :) Chciałem go sprawdzić i sprawdziłem a wy sie normalnie pieklicie jakbym byl nie wiadomo kim i musial wygrywac wszystko bo tak ma byc i juz :) chillout chlopaki :) i tak napsulem krwi niektorym ta postacia a nie sadzilem ze zajde az tak daleko :)

Never give up no matter how bleak your situation is.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #594 dnia: Sierpień 30, 2010, 00:16:26 »
Słyszałem Tundra że podniosłeś strasznie skilla o czym świadczy miejsce :P ale jak kiedyś zrobisz http://www.youtube.com/watch?v=GHjOaA66MJM&feature=related tak to powiem że przerosłeś Swaya xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 00:21:17 wysłana przez SłońTrombalski »

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #595 dnia: Sierpień 30, 2010, 00:32:15 »
Słyszałem Tundra że podniosłeś strasznie skilla o czym świadczy miejsce :P ale jak kiedyś zrobisz http://www.youtube.com/watch?v=GHjOaA66MJM&feature=related tak to powiem że przerosłeś Swaya xD
jesteś największym HC

JuniOr_TLT

  • Gość
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #596 dnia: Sierpień 30, 2010, 02:08:55 »
Niech mi ktoś jeszcze raz powie że w Polsce ludzie grają dobrze to się cyckami nakryje. Żeby pół sceny dostało wyeby za pomocą jednego ciosu xD ?

Alik

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: wziąśc towar?
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #597 dnia: Sierpień 30, 2010, 03:28:06 »
Zaiste fajnie było znowu poczuc to adrealinke turniejową, niestety zerowe ogranie na postacie dało o sobie znac a nie chce mi się uczyc tych wszystkich gówien na nowo. Więc wygląda na to że nadal będę bity.
Pozdro dla wszystkich i gratulacje przede wszystkim dla VHO za zajęcie 3 miejsca na turze strita i Snejka za 1 miejsce twoja gra wywarła na mnie wielkie wrażenie, chociaż i tak nie wiem o co do końca tam chodziło xD.
Co do Tekkena to muszę stwierdzic że         DR>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>BR       i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 03:30:12 wysłana przez Alik »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #598 dnia: Sierpień 30, 2010, 08:51:44 »
Dzięki za super turniej. :) Miejscówka była w sam raz, sporo miejsc siedzących, można było sobie pogadać i się pośmiać. :)

Na początek gratulacje dla podium. :) Niezła Larsownia... i Panda :D

Pozdrowienia dla całego TcT. :) Dzięki za dopingowanie w walkach, szło mi tak beznadziejnie że to naprawdę podnosiło mnie na duchu. ^^

Pozdro dla Gagarina i Sepkonga: podoba mi się wasz entuzjazm do tej gry, mój się dawno gdzieś ulotnił. Gagarin: ładnie wczułeś się w Yosha, brakuje Ci tylko wiedzy technicznej... ale w sumie nie wiem czy warto się jej uczyć. :P Potem będziesz grał jak ja, w ostrej defensywie, i zbierał bęcki. A jednak trzeba dawać ostro do przodu...

Subtag: Koope lat! Mam nadzieję że następnym razem więcej pogadamy. ^^

Yme: fajne perełki masz na swoim PSP. :) Powodzenia w karierze fotografa!

Pitrex: Prawie mnie tam zmasakrowałeś w tym DE. :) Wcale nie czuję się taka "lepsza" jak pisałeś.

---

Ogólnie w DE dostałam z Cambionem (mam uraz do Marduków od czasów DR i widać fatum się mnie uparcie trzyma), potem z Tokisem (widziałam spore postępy od ostatniego razu u Zafiny, podczas gdy u mnie nastąpiła wręcz de-ewolucja). Jak zwykle męczyłam się strasznie tym Yoshem i byłam trochę przybita po turnieju, ale czego mogę od siebie wymagać, jeśli gram bardzo rzadko. Chyba jednak nie będę czekać, aż pojawi się jakieś granko, tylko będę grać na practice jak za starych, dobrych czasów.

Szkoda, że after parties pękały w szwach, pograłoby się jeszcze z innymi postaciami trochę. ^^
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Lucas

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Saculris
  • PSN ID: Saculris
  • Skąd: Grudzidz
Odp: Versus 99! - Turniej w POZNANIU by Level99
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:17:48 »

Lucas – kocham te twoje narzekanie na Syfa, jak dostajesz. :D Wiem, że nie chce ci się przysiedzieć do tej Ibuki, szkoda, ale masz z kim grać, więc graj, a nie ciągle pieprzysz, że Syf to shit. :P


Zadam publicznych przeprosin! ja Ci moge powiedziec kto pier**li ze Street to syf a gra non stop, nie chce zeby mnie z kims takim kojarzono, ja gram w SF4 okazjonalnie i co najwyzej porownuje go do SF3 ktoremu przenigdy nic nie dorowna, w Guilty Gearze tez dostawalem z jakichs kwiatkow wyrastajacych spod ziemi i beka byla jak sie wkur**alem ale nie mowilem ze GG to shit wiec nie pisz wiecej takich bzdur.


Krotko o wypadzie do Poznania:
 
Kris - dales rade z turniejem, klimat fajny, zarcie dobre, dzieki za afterparty

Slide - przekraczalismy granice wyobrazni z galaktycznym wedrowcem.......hahaha beka na maksa

Snake - dzieki za walki, na pewno do Ciebie wpadniemy i moze zabierzemy Cieslaka jak bedzie grzeczny

Madenti - sporo sie nie widzielismy a w sumie nie zagralismy ani razu:) ale spoko sie pogadalo

Wacho - dobre fighty, na turnieju okazales sie lepszy i potem zajales 3 miejsce, szacuneczek!

Tejotl - dobrze opowiadales historie GOW ale troche zaburzyles chronologie:)

Cieslak - no jak zawsze, dobre granie i teksty, ale za szybko poszedles spac

moja grupa z tekkena - haha poszedlem zagrac walki grupowe chociaz nigdy w zyciu nie gralem w ta gre, jaja byly niezle, gosciu w zielonej bluzie zapodawal mi ciosy, rundy konczyly sie z minimalna przewaga tych lepszych, cala urwalem tylko 1:)

pozdro dla wszystkich z ktorymi gadalem/gralem/wygralem/przegralem.