Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 171241 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 01, 2010, 21:23:15 »
Edit: A Wy Liberty, Di, Kati gracie czasem online? Jak coś znacie mojego PS ID.
Niestety łącze oraz brak czasu mi na to nie pozwalają.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 01, 2010, 22:55:48 »
A Ty nie miałeś zmienić tego łącza już jakoś ostatnio?

@Bolgan, no musisz trenować, na EBO prócz mnie będą też dwie najlepsze Ivy z Francji (innymi slowy - jedne z najlepszych na swiecie) ;] Ja z Heńkiem nie moge sie polaczyc online, wiec nie mozemy być w jednej sesji. Głupie to trochę (ale dzięki temu gramy częściej offline)

@Mendrek, welcome ;] jak chcesz, dodaj mnie na PSN, ID: ElCirculo (na głównym koncie nie mam już miejsca na liście) A tak swoją drogą to nie traktował bym poważnie trybu ranked match. To straszny syf - wiele osób na wysokich poziomach albo prezentuje żałosny poziom, albo się rozłącza kiedy przegrywają. Za dużo tam kapienia na lowy, których nie da się zablokować przez laga. Mało kto traktuje to poważnie.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #242 dnia: Maj 02, 2010, 00:58:22 »
Ranked ma tylko tego plusa że jeśli akurat nie masz z kim grać to tam dosyć szybko znajdziesz kogoś do walki - bez modlenia się byś nie dostał kick'a z kolejnego lobby... Albo czekania 2 walk po tym jak raz przegrasz :) Na początek myślę, że ranked może być ;-)

@Ring, Kati - w liście graczy jest mały błąd - mój nick na PSN to PL---PePe---PL (z trzema a nie dwoma myślnikami)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2010, 10:22:29 wysłana przez PePe »

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 02, 2010, 10:10:05 »
Hm, a ja myślałem że to ja mam tak słaby refleks, albo Siegfred taki szybki, że te lamiate lowy wchodzą jak w masło  ::)

W zasadzie chyba wiele zależy od pierwszego ataku i mocnego zestawu na początek, kto kontroluje od tej pory grę, wygrywa. Można robić całe kombinacje odbierające ponad pół paska, bez możliwości obrony przed nimi. Najbardziej wku.rwiają nie trafiające ciosy >< Jak widzę kilka takich bzdur pod rząd, to mam ochotę wyłączyć konsolę. Chociaż wygląda to zabawnie, jak gość wstaje i zamiast oberwać 236A+B/CR A+B to Voldo skacze i po prostu staje przy przeciwniku w gotowości do łyknięcia wszystkiego co wymyślili w moveliście. A jak ostatnio mi akurat wszedł JF łokieć i poszedł w powietrze (mimo że byłem przy przeciwniku) to w ostatniej chwili włączył mi się hamulec w ręce, inaczej pad byłby w kawałkach. Ta gra wywołuje agresję, już wolę BF-a, bo tam ginie się co chwila, więc nie robi Ci różnicy :P
*roah*

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 02, 2010, 10:35:36 »
Praktycznie każdy low na Ciebie wejdzie online, jeśli nie schylasz się "na pałę" ;] nie licząc tych, które mają ok 40 klatek szybkości.

A co do tego, kto kontroluje grę, to wiele zależy od postaci i od taktyki jaką się przyjmuje. Są postaci, które zabiją Cię jednym ciosem (Hilde) nie ważne w którym momencie gry, albo i takie, które nie posadzą mocnego zestawiku z powodu średniego damage'u (Amy) a pasek życia i tak znika w mgnieniu oka. Ja często jak wiem, że mam małe szanse na wygranie rundy to skupiam się na rozbijaniu Soul Gauge, co da mi przewagę później. Jest naprawdę wiele rzeczy, które możesz zrobić, żeby wygrać (tym bardziej, ze grasz Voldem - jedną z najlepszych postaci w grze)

@PePe - poprawione. W ogóle mnie na ranku też wywalali często jak grałem, mam tam ok 550 wygranych i 5 przegranych walk, więc od razu się wszystkim kojarze z kimś kto się rozłącza kiedy przegrywa xD

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #245 dnia: Maj 02, 2010, 12:19:23 »
Ja na pięciu kreskach blokuje niektóre lowy np twoj 2A od Amy[!] dwa razy pod rząd zablokowałem :D Po przeczytaniu posta Mędrka też pograłem chwile na onlie 4 walki wystarczyły, nie ma to sensu wiekszego. Co do tego rozbijania gardy to pamiętam że mi tak robiłeś, ale i tak wygrywałes w końcu tę runde, to jest good idea.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 02, 2010, 12:33:45 »
2A Amy to s-low :P Z kolei 1A to low, którego nie można zablokować na reakcję.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 02, 2010, 12:55:48 »
No ja mówie o tym ciosie 'Kłuciu w noge' :D ale nie wiem jaki jest input, może coś pomyliłem.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 02, 2010, 12:58:35 »
Hm... może 1B w takim razie? (to jest to samo, co ma Raphael?)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 02, 2010, 13:03:20 »
Chodzi o 2B+K. I tego też nie da się zablokować na reakcję, to ma 18 klatek. Blokowałeś to, bo zawsze schylałeś się, kiedy do Ciebie podbiegałem ;]

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 02, 2010, 13:04:35 »
Ach... Amy ma tyle ciosów, że można się pogubić ;D

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #251 dnia: Maj 02, 2010, 14:18:55 »
Tak właściwie Bolgan, to możemy się kiedyś umówić na partyjkę, bo ja akurat studiuję we Wrocku i czasami tam bywam (a dokładniej na Grunwaldzkiej) :)

Oczywiście jeśli to jakkolwiek możliwe, nie musi być teraz, ale warto wiedzieć na przyszłość ;p
*roah*

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #252 dnia: Maj 02, 2010, 15:12:31 »
dokładnie o to 2B+K mi chodziło, i blokowałem to na reakcje juz nie raz ;p juz się nie schylam tak , pracuje również na hit confirmation, a tak wogule to jak sie wyrywac z tego super rzutu Ivy? Jednego i drugiego? , Medrek oczywiscie ze się mozemy ustawic jakos w przyszłosci, nie ma sprawy offline zawsze pogram. W końcu jesteś moim fanem ;D


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 02, 2010, 15:20:55 »
W tej grze większość osób nie może blokować nawet 23-24 klatkowych lowów z dobrą skutecznością na refleks, więc jak Ty chcesz blokować coś co ma 18 klatek + lag (czyli wychodzi jakies 13 klatek na dobrych 5 kreskach)? ;]

Z JFowego rzutu Ivy wyrywasz się A (w SW) , z tego drugiego B (w WP)

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #254 dnia: Maj 02, 2010, 15:26:21 »
to ja nie wiem, może sobie znowu cos ubzdurałem...gramy!

Edit, kurde ostatnie 10 walk to grałem na rozkojarzeniu totalnym bo przyjechał do mojego kuzyna centralny drech z Radomia, odebrać jakiegoś 3 tygodniowego pieska sznifa czy jakiego  i cały czas cos piperzył typu 'baba cie bije' 'ale ci wpie**olił jak kozie za obierki' [???] "weź młotek i ją roz*eb' no co za typo ja niemoge jakieś pocięte ręce, jeszcze mnie chciał po piwo wysłać :D żal pl jak byłem w szkocji to on poszedł do lekarza i bandaże ukradł, po co nie wiem, chyba dla zasady.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2010, 17:19:58 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.