Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 160731 razy)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 11, 2010, 18:41:31 »
Wątek o E.B.O jest tutaj: http://backdash.pl/forum/index.php?topic=418.0

Jeśli chodzi o zapłatę, to musisz się skontaktować z PolskaTaki, jego GG to 13528947 lub PM (profil na forum: http://backdash.pl/forum/index.php?action=profile;u=163 )

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 11, 2010, 18:54:53 »
a gadałem z nim, już mi wysłał więc luzik.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 18, 2010, 14:39:36 »
Di, Heniek - gramy jakoś w przyszłym tygodniu?

Wczoraj zagrałem online z KimKGL i na serio znowu mnie to niesamowicie zaczyna irytować. On zaczyna grać jak Vannhelsing, jak nie wie co robić, to podbiega i robi 2KB (na które nie można zrobić JU przez laga) i potrafi nawet z 5 w jednej rundzie zrobić, a jak ja użyje lowa, to ten przestaje się ruszać i robi bezczelnie facepalm'a (A+B+K XD) zeby mi dać do zrozumienia, że nie powinienem. Nie no, parodia normalnie. Im więcej sie gra offline to tym bardziej online robi się niegrywalny.

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 18, 2010, 16:56:05 »
Ja się chętnie pisze.
Co do online to coś Ci o tym pisałem ;]
Z Bboy-Skyzo prawie w ogóle nie moge wygrać. Nie twierdze, ze to przez to, że kapi , że nie umie grać. Jednak bardzo dużo używa grabów a wyrwanie się z takigo na tym łączu które z nim mam (nie jest jakieś straszne) graniczy po prostu ze szczęściem (wyrwałem się z jakiegoś marnego procenta nawet jeżeli zgadywałem dobrze). Poza tym pokochał ten ruch (gra Xian) którego inputu nie pamietam... to jest taki kick na low którego kontynuacja to mid albo low.
O grze z Big Mui wolę nie wspominać nawet... co i rusz dostaje coś na CH, rzutów ilość podobna.
Najlepsze to dostać 2A+K ;]
Ale nie mam do nich pretensji o rzuty tak naprawdę (sam mogę ich używać, inna sprawa, że Yosh dużego zasięgu nie ma (Rockiem czasem mi latwiej idzie xD)) tylko do Namcock... szkoda, że SC nie ma takiego online jak Teczken. Mogliby zrobić na odwrót bo w końcu prosi w Teczkena onlajn i takj nie grają :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2010, 16:59:59 wysłana przez Heniek »
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 18, 2010, 17:29:38 »
@Tokis, no trudno. Jeśli w SC5 Tira będzie bazowała na tej z Broken Destiny, to będzie można nią spokojnie grać, bo dostała niezłego power up'a ;]
Tak z ciekawości, bo BD nie miałem w rękach nawet przez chwilę - co takiego Tirze zmienili jeśli można wiedzieć? Ktoś kumaty ogarnia? Bo gorzej już chyba być nie mogło... :)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 18, 2010, 17:57:46 »
Tira dostała jeden z największych boost'ów jeśli chodzi o damage. Samo GS 66B (JFowe) zabiera prawie 70dmg. W połączeniu ze zmniejszonym skalowaniem obrażeń, średnio teraz ma 70-80dmg po wybitkach z udziałem tego ciosu. Pozatym sporo jej ciosów ma zmienioną FD - takie JS 66B jest teraz -12 na bloku, GS AA jest szybsze i ma 12 klatek, 44K też ma 12 klatek. JS AA jest i13 i +5 na trafieniu.. w dodatku wiele jej innych poke'ów zabiera nieco więcej dmg. GC po 44B na leżącego (chyba) już nie ma straty na bloku a +13 i AA jest gwarantowane xD pozatym ma jeden z najlepszych w grze A+B+K+G, wybitka która daje jej combo za ponad 100 na niektorych postaciach (to chyba wyjątek w grze, bo inne postaci nie mają nic gwarantowanego chyba) no i ma swietny movement (ale to już dotyczy wszystkich postaci)

@Heniek, dla mnie wyrywanie z rzutów nie jest większym problemem a fakt, że wiele osób ma gdzieś granie fair i robią wszystko zeby wygrać. Jak gralem z KimKGL to na początku zawsze jest ok, a później jak kończą mu się pomysły to jedzie mnie na same lowy i "frame trapy" typu 2A (blok)->2A xD to się kończy tak, że musze spamować same odpychające ciosy, żeby nie łykać ciągle lowów ale wtedy on kapi jeszcze bardziej i ochota na granie szybko mi przechodzi. Najbardziej mnie irytuje fakt, że online zrobienie JU graniczy z cudem. Łykanie 2KB z gwarantem za każdym razem wywołuje we mnie niepohamowaną chęć wyłączenia konsoli xD
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2010, 17:59:32 wysłana przez Ring »

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 18, 2010, 21:22:20 »
Ja teraz szykuję się na dwa turnieje w Tekkena 6 i nie będę grał w Calibura przez najbliższy miesiąc. Potem będę do Waszej dyspozycji.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 21, 2010, 21:03:09 »
Hej jakoś we wakacje trzeba się będzie zgadać, żebyście albo wstąpili do Krakowa na jakieś treningi albo ja do was bym przyjechał co by się bardziej offline ograć i popytać o różne rzeczy...

Bladyszy

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: bladyszy I
  • PSN ID: INDbladyszy
  • Skąd: Zary
  • Steam ID: bladyszy
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 22, 2010, 00:55:32 »
Pepe jak bedziesz mial jutro czas i chciałbyś mnie troche poklepac, to bede jakos 18 30-20 30. Mysle ,ze jestem nieco lepszy, a wiec zapraszam.
I jeszcze jedno; gdy dzis gralem po raz pierwszy zobaczylem, by ktos po moim 3B Siegiego w powietrzu przybral pozycje pionowa - jak? Skoro to mozliwe to dlaczego tak rzadko to ludzie robia? pozdro:0
Feel the Rhythm!

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 22, 2010, 19:09:20 »
Hej mogę z Tobą zagrać. Ale moich zdolności bojowych na turniej to raczej nie podniesie ^^ Za duże lagi są i Sieg'a już trochę znam...

PS. Dziś pograłem z Robdomem i kurde w pewnym momencie nawet ze złości rozerwałem na pół plastikowy wieszak na koszule ^^ Jego sophita jest tak wkurzająca....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 22:09:38 wysłana przez PePe »

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 23, 2010, 14:56:22 »
poszukuje jakiegos solidnego mida(chodzi o postac). moze ktos cos polecic? jak stoi sieg? da sie nim grac?
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 24, 2010, 00:13:05 »
Jak najbardziej się nadaje...

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 24, 2010, 17:24:27 »
Zależy, jakiej postaci szukasz. W SC można znaleźć proste w prowadzeniu i bardzo silne albo słabe i bardzo trudne ;] do takich najlepiej zbalansowanych postaci zaliczyłbym Mitsa, Siega, Cassandrę, Xian, Lizarda, Nighta i może Cervka. Są to postaci silne a jednocześnie nie wymagające aż tak dużo pracy (nie licząc Cervantesa) ale jednak nie tak proste jak np Lizardman czy Sophitia, więc dające też sporo fun'u. IMO:

Jeśli chodzi o power, to najlepsze postaci to: Hilde, Amy, Voldo, Kilik, Algol i Setsuka
Najtrudniejsze w opanowaniu: Setsuka, Ivy, Cervantes, Yoshimitsu
Najłatwiejsze w opanowaniu: Hilde, Sophitia, Amy, Lizardman

Choć oczywiście w rzeczywistości najtrudniej się gra tymi słabszymi postaciami.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 25, 2010, 02:32:42 »
Apropo Cass... Jest jakiś sposób na to jej cofanie się połączone z aGi na midy ?? Jedyne co mi przychodzi do głowy to rzeczy w stylu WP 6B oraz WP FC 3B, ale siedzenie w WP jest dosyć ryzykowne... Z drugiej strony w innych postawach nie mam pomysłu co z tym fantem robić :)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 25, 2010, 04:21:42 »
Okienko na aGI się aktywuje tam bardzo późno, w ogóle rzadko widzę, żeby ktoś tego używał. Najlepiej opóźniać ataki, albo uzywac tych o duzym zasięgu, wtedy Cass nawet jak zbije nasz cios, to nic nam nie zrobi (albo sama się wystawi na nasz cios, kiedy jej atak trafi w powietrze)