Autor Wątek: Jesteś nowy? Przedstaw się :)  (Przeczytany 50870 razy)

keNzo

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: xK4milLx
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 25, 2010, 21:15:59 »
Siemka. Mam na imię Kamil i gram w Tekkena już parę latek. Szukam osób z Wawy do pogrania na offline w Tekkena ale nie tylko SC, VF, KoF też mogą być ale poziom do dobrego pogrania reprezentuje (tak mi się wydaje :) ) tylko w Tekkenie. Moje ulubione postacie to Kazuya, Hwoarang, Lars, Xiaoyu, Asuka. Liczę na to, że oprócz zbierania batów podniosę swojego skilla przy waszej pomocy^^

Pozdrawiam:  keNzo

Guile

  • [Warszawa]
  • Jr. Member
  • *
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie Animatsuri
    • Email
  • PSN ID: Guile589
  • Skąd: Warszawa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 29, 2010, 21:24:47 »
Już tutaj jestem dłuższą chwilkę, ale też wypadało by się przedstawić. Na imię mam Roger, a od ładnych paru lat używam ksywki Guile, której i tak nikt nie używa,  bo myśli że moje imię to ksywka. Gram w większość dostępnych bijatyk, ale lepiej idzie mi tylko w SF. Brałem udział w ostatnim ESWC, aczkolwiek specjalnie dobrze mi nie poszło (przeszedłem przez eliminacje i zająłem najniższe miejsce w finałach). Od tamtej pory nieco rzeczy się zmieniło jeśli chodzi o styl gry (150h w SSF4 głównie spędzonych na online) i teraz zdecydowanie bym sobie poradził lepiej. Z chęcią pogram offline z ludkami z W-wy, a w szczególności z osobami mocniejszymi ode mnie, żeby sobie nieco skilla poprawić. ;)

P.S. Ostatnio zacząłem grać na sticku i raczej pozostanę przy tej formie sterowania. :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2010, 21:26:43 wysłana przez Guile »

Owiec_pl

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Owiec_pl
  • Skąd: Łask
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 19, 2010, 21:32:04 »
Na imię mam Patryk , lat 18 i pochodzę z Łasku (straszna dziura niedaleko Łodzi). Dopiero zaczynam moją przygodą z SSF , ale w planach mam dołączenie do polskiej sceny turniejowej SSF. Nick na PSN to Owiec_pl. Ulubiona postać - Juri. Opiekujcie się mną dobrze , sensei :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2010, 21:35:36 wysłana przez Owiec_pl »

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 05, 2011, 15:48:51 »
Ale fajny temat :)

Siema, Jacek mam na imię. Aktualna ksywa jest stricte sieciowa, dawniej się podpisywałem po tej realnej, "Koniu" konkretnie, pod którą to udzielałem się lata na różnych forach (jak ktoś pamięta tribute i batalie z Szablą na temat "top tier, czy postać z większymi predyspozycjami do wygrywania", to byłem ja :P ). Na forum PSX też się udzielałem, aż do pamiętnego dnia, którego daty nie pamiętam, kiedy z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu (praca, studia, kobieta, wszystko na raz?) zwyczajnie przestałem grać na jakieś trzy lata. Wróciłem do grania jakieś półtorej roku temu, początkowo z pewną dozą nieśmiałości, jakieś tam niekoniecznie trzeźwe mityngi, aż poznałem dwóch młodych z osiedla, którzy chcieli zacząć grać na poważnie, więc i ja wróciłem do konkretnego grania (czy to nie brzmi jak historia pana Hana w nowym Karate Kid'zie? :P ).
No i przede wszystkim niedawno zacząłem na powrót interesować się sceną, przez co mało nie dostałem zawału, jak usłyszałem głos Devilka po mutacji :D

Doświadczenie turniejowe mam mocno takie sobie. Graliśmy na poziomie osiedlowych miszczów, póki nie pojechaliśmy na turniej do knajpy, co się zwała Inqubator, w Katowicach. Po sromotnym łomocie, jaki zebraliśmy ze znajomymi zaczęliśmy grać lepiej. Później dwa turnieje w Nowym Sączu (takie bardziej znajomych, raz miałem drugie miejsce, a raz tyle promili, że słabo pamiętam) i jeden KOIF na PSP, na którym Tenshi powiedziała, że mam dobrego Kazka, ale przegrałem z jakimś Brucem w jednej ósmej, a szkoda, bo z Kilgorem wcześniej na freeplayach mi szło całkiem uczciwie.

23. stycznia się wybieramy na turniej do Kłomnic na jakąś małą weryfikację poglądów o samych sobie. Bardziej mi zależy, żeby się młodzi przekonali, że wcale nie są tacy dobrzy, jak im się wydaje, no i obyli trochę w turniejowym stresie, żeby wiedzieli, jak to jest, kiedy się wybierzemy na coś większego.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 05, 2011, 17:12:04 »
Haha, tak myślałem Koniu że to ty, ale coś mi się  tam ubzdurało że jesteś z konina nie wiem dlaczego:F.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 05, 2011, 17:33:16 »
A my się skąd znamy?
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 05, 2011, 17:50:02 »
no z forum pex'e, z początków t5, mam dobrą pamięć jeżeli chodzi o userów for szczególnie jak grają tymi samymi postaciami i potrafią ciekawie coś skrobnąć ;]

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 05, 2011, 17:53:10 »
Ano, teraz mi coś świta. Próbowałem ksywę skojarzyć z którymś forum i nie działało, bo ja mam ze swoją pamięcią nie za bardzo dobre stosunki ;)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 13, 2011, 12:21:45 »
Siema. Michał z tej strony. Ksywa wzięła się od tego, że urodziłem się w Sylwestra i zawsze byłem najmłodszy w każdej klasie ;) Lat, rocznikowo, będzie już 24, studiuje, pracuje i tym podobne pierdoły, nic specjalnego :p
W Tekkena grałem od drugiej części na automatach, gdzie kosa łokieć Paula no i UURA były "przegięte", hehe. Potem trzecia część już na PSXa, w wersji jeszcze NTSC-J z krzaczkami w command liscie ;P Pogrywałem też w Soul Edge na automatach i Soul Blade na szaraku. Potem dłuższa przerwa z graniem, aż do T5 i SC3 na PS2 i T:DR na PSP, no a teraz T6 na PSP. Teraz próbuje skombinować kabel do pada X360 (bo korzystam tylko z pada bezprzewodowego), przejściówkę na pada X360>PS2, bo przydałoby się pograć w teczkena na dużej konsoli (chociażby dla online), ale z oczywistych względów pad do iksa jest bezużyteczny.

Ogólnie poziom mojej gry jest raczej średni/niski, ze względu małego ogrania w versusie offline. Byłem na paru turniejach, ale bez sukcesów (no chyba, że miejsce zaraz za Gonem i Pychem na Porytkonie w Sosnowcu, gdzie grały same klepacze guziczków można nazwać sukcesem :D ). Teraz aktualnie choruje i mam czas, żeby się wgłębić bardziej w T6. A od zawsze grałem Xsiajką i Paulem. Od T5 grałem jeszcze Stevem, a w T6 zaciekawił mnie Leo.
Możliwe, że kiedyś na jakiś tur jeszcze przybędę, ale to raczej w późniejszym okresie tego roku.

Pozdro.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 17, 2011, 18:44:09 »
Witam. Na imię mam Dominik. Pierwszy raz w Tekkena (dokładnie to w 3 część) grałem lata temu. Cudowne granie to nie było, po prostu klepało się obczajone w command liście ciosy i jakieś "dziesiątki" (których nauczenie się uważałem wtedy za wielki sukces;)). I na tym moja przygoda z grą się skończyła.  Do gry wróciłem dopiero w liceum, gdy po chwili grania na psp w DR-a chcieliśmy z kumplem zacząć grać na poważnie. Wtedy poznaliśmy Jacka (tak, jestem jednym z tych młodych o których pisał;)) i zaczęła się nauka gry:).

Doświadczenia turniejowego nie mam bo na żadnym turnieju nie byłem. Na swój pierwszy turniej wybieram się wraz z kumplami 23. stycznia do Kłomnic. Mam nadzieje, że to nie będzie ostatni turniej na jaki pojadę.

To tyle o mnie. Pozdrawiam.

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 21, 2011, 14:15:47 »
Witam, to jak już dziki się zarejestrował to i mi wypada :D Jestem Patryk. W tekkena pogrywałem już za czasów 3 ale jak to na osiedlu 30 chłopa w jednym pokoju na jednym pleju a jako że byłem najmłodszy to średnio mnie dopuszczali nawet na command lista mnie nie wpuścili :D Na poważnie to podobnie jak "Dominik" zacząłem grać w liceum no i tak sobie leci powolutku :) Na turniejach również nie byłem ten w Kłomnicach będzie pierwszy.
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Leito_PL

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Leito_PL
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 21, 2011, 14:28:07 »
Siemano. Mikołaj here, lat 15. Z Tekkenem przygode zaczalem od 2 ale to bylo takie podworkowe granie bez zadnych juggli itd. Powaznie zaczelem dopiero niedawno grac w Tekkena 6. Niebylem jeszcze na zadnym turnieju ale mysle ze jezeli cos bedzie po AOT2 to sie wybiore i zapoznam z klimatem. Pozdro.
AOT bede ogladac najprawdopodobniej na Stream'ie.

P.S.
Jezeli chcecie pograc w T6 pisac GG: 2957469 lub PSN: Leito_PL

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 26, 2011, 16:06:23 »
Witam.

Swoją przygodę z TK zacząłem od trzeciej części.Na początku było to granie stricte for fun, dopiero po jakiś 6 miesiącach przerodziło się w coś co teraz jest pasją.Sporo udzielałem się na forum psx extreme, ale to w czasach kiedy to forum naprawdę tętniło życiem. Od 2002 r. w ogóle nie grałem(wojsko,praca,dziewczyna itd) w tekkena, nie wiedziałem co się dzieje na polskiej scenie,do momentu jak dwa lata temu odpaliłem TK 5.0 i znowu mnie wciągnęło.Teraz pogrywam w T6 i chętnie pojechałbym na jakiś tur aby znowu zasmakować rywalizacji,ale ciężko z wolnym czasem-zbyt dużo obowiązków.Wiem,że jest całkiem niezła ekipa w Łodzi,więc teoretycznie byłoby z kim pograć.Jestem z Tomaszowa więc nie miałbym daleko :)

Big Daddy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Skąd: ŁÓDŹ
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 16, 2011, 14:35:49 »
Big Daddy - Maciek- Łódź

Velurian_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 264
    • Zobacz profil
Odp: Jesteś nowy? Przedstaw się :)
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 28, 2011, 04:39:49 »
Ale fajny temat :)

Siema, Jacek mam na imię. Aktualna ksywa jest stricte sieciowa, dawniej się podpisywałem po tej realnej, "Koniu" konkretnie, pod którą to udzielałem się lata na różnych forach (jak ktoś pamięta tribute i batalie z Szablą na temat "top tier, czy postać z większymi predyspozycjami do wygrywania", to byłem ja :P ). Na forum PSX też się udzielałem, aż do pamiętnego dnia, którego daty nie pamiętam, kiedy z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu (praca, studia, kobieta, wszystko na raz?) zwyczajnie przestałem grać na jakieś trzy lata. Wróciłem do grania jakieś półtorej roku temu, początkowo z pewną dozą nieśmiałości, jakieś tam niekoniecznie trzeźwe mityngi, aż poznałem dwóch młodych z osiedla, którzy chcieli zacząć grać na poważnie, więc i ja wróciłem do konkretnego grania (czy to nie brzmi jak historia pana Hana w nowym Karate Kid'zie? :P ).
No i przede wszystkim niedawno zacząłem na powrót interesować się sceną, przez co mało nie dostałem zawału, jak usłyszałem głos Devilka po mutacji :D

Doświadczenie turniejowe mam mocno takie sobie. Graliśmy na poziomie osiedlowych miszczów, póki nie pojechaliśmy na turniej do knajpy, co się zwała Inqubator, w Katowicach. Po sromotnym łomocie, jaki zebraliśmy ze znajomymi zaczęliśmy grać lepiej. Później dwa turnieje w Nowym Sączu (takie bardziej znajomych, raz miałem drugie miejsce, a raz tyle promili, że słabo pamiętam) i jeden KOIF na PSP, na którym Tenshi powiedziała, że mam dobrego Kazka, ale przegrałem z jakimś Brucem w jednej ósmej, a szkoda, bo z Kilgorem wcześniej na freeplayach mi szło całkiem uczciwie.

23. stycznia się wybieramy na turniej do Kłomnic na jakąś małą weryfikację poglądów o samych sobie. Bardziej mi zależy, żeby się młodzi przekonali, że wcale nie są tacy dobrzy, jak im się wydaje, no i obyli trochę w turniejowym stresie, żeby wiedzieli, jak to jest, kiedy się wybierzemy na coś większego.

Proszę czyli weteran:D
Szacun za pracę z młodzieżą :D
Ps Serek to Liberty666;)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2011, 05:29:19 wysłana przez Velurian_TLT »