Autor Wątek: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.  (Przeczytany 37719 razy)

Valens

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 22, 2011, 22:01:45 »
Ooooo już widzę, że na fejsbuku pojawiła się sól !!!! Valens nie może znieść porażki czy jak ?:) Powiem krótko: angielski słabo...
to nie to ze nie moge zniesc porazki poniewaz przegralem zasluzenie. chodzi o to ze chyba spodziewalem sie cudow na kiju i jedynie moonspell spelnim pokaldane w nim nadzieje:) poprostu to ze ja moglem z wami co nieco ugrac (szczegolnie z Kosu) nie swiadczy dobrze:D

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 22, 2011, 22:05:36 »
Ooooo już widzę, że na fejsbuku pojawiła się sól !!!! Valens nie może znieść porażki czy jak ?:) Powiem krótko: angielski słabo...

Daj linka :)

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:35:37 »
Ooooo już widzę, że na fejsbuku pojawiła się sól !!!! Valens nie może znieść porażki czy jak ?:) Powiem krótko: angielski słabo...

Daj linka :)

link wkleil shadow na poprzedniej stronie :) ps. Shadow dawaj jakąs walke z turnieju :)

Ooooo już widzę, że na fejsbuku pojawiła się sól !!!! Valens nie może znieść porażki czy jak ?:) Powiem krótko: angielski słabo...
to nie to ze nie moge zniesc porazki poniewaz przegralem zasluzenie. chodzi o to ze chyba spodziewalem sie cudow na kiju i jedynie moonspell spelnim pokaldane w nim nadzieje:) poprostu to ze ja moglem z wami co nieco ugrac (szczegolnie z Kosu) nie swiadczy dobrze:D

Bo Kosu to jest Kosu :) Farci i angielski slabo :)) Co do mnie to już pisałem, że grałem na mega luzie. Chodzi o to, że walkę miałem cały czas pod kontrolą. Wykminiłem jak grasz i spokojnie cię kontrowałem.


To kiedy chcecie grać mecza Panowie z Wrocławia ?:) Ja od turnieju z łodzi zrobiłem mega postęp, więc nie tylko Moonspell dobrze u nas gra, a jest jeszcze jeden zawodnik (nie jest to Kosu). Tak więc może być ciekawie:)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2011, 09:48:43 wysłana przez Taz_Thrash »

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 23, 2011, 09:59:08 »
Co ja pacze.

OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 24, 2011, 01:18:57 »
gz Moon i gz dla podium

Shadowdoknedzy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • MortalLBN
    • Email
  • PSN ID: ShadowDoKNedzy
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #140 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:38:23 »
Valens czesto sie tak spina po przegranych. Wiem bo jak z nim wygrywam to straszliwie narzeka :P Zreszta Wawer tez cos o tym wie. Zabawne, ze na samym turnieju w lbnie byl dosc cichutki a po wyjezdzie chlopakow sie chyba obudzil :P Czy sie myle czy nie, w sprawie Valensa mam to gdzies ale wrazenie takie odnosze.

Z przynerdzeniem to TRUE bo w koncu udalo sie tutaj pokazac jak moze wygladac sensowny poziom walki na MK, bez ruszania dupsk z miasta :) Mam nadzieje, ze emocje tak szybko nie opadna i bedzie z kim pograc i tutaj.

Co do filmow to wlasnie sie kompresuja i jak nastawilem wczoraj pelna liste na konwersje to mam 45% od godz 18 :P Dzisiaj wieczorem powinienem zamknac kompresje i moze jutro zaczne wrzucac podpisy. Mysle, ze jeszcze w tym roku wyrobie sie z podgladem ^^ Jako, ze to pierwsze filmy z lublina na MortlLBN to chcialbym, zeby przynajmniej podpisy na filmie byly ladnie widoczne :P

Dzieki Kosu za wskazowki bo juz ogarniam troche timeing tego resetu co mi tlumaczyles. Jak uda mi sie znowu wyrwac kamerke to postaram sie podeslac ci ten filmik co gadalismy :) mysle, ze sie spodoba ^^ Fajnie by bylo jeszcze umiec go wkladac w walce na spokojnie. Dobra lekcje dostalem tez przy granatach - juz mniej wiecej ogarniam oco kaman przy traptach. Przydaly sie tez walki MS zwlaszcza wciskanie combosow gdy ktos na ciebie skacze OWESOME - zwlaszcza przy KL (mega banalne z jego raczkami) XD. Spodobal mi sie tez pressing Taza i MSa z mieszaniem chipa, overhead'a itp. Nie wiem jak reszta ale ja wynioslem dosc sporo z waszej gry i zamiast emocjonowania sie swoimi ambicjami reszt powinna raczej wyniesc z turnieju jakas lekcje i skupic sie na dzialaniu niz pisaniu pierd0l :)
Szkoda ze Wroclaw nie przyjechal bo z checia i wasza gre bym zobaczyl ;)

dla tych co nie ogarniaja MK jest proste rozwiazanie
http://www.youtube.com/watch?v=dSaeQkVxFQM&feature=related
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2011, 14:06:53 wysłana przez Shadowdoknedzy »

Valens

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 26, 2011, 18:14:32 »
Zle to odbierasz Damianie poniewaz to nie jest zadna spinka po przegranych i nie wiem co masz na mysli ze obudzilem sie po turnieju? Ze z czym? Ze mam inne odczucia wzgledem kilku rzeczy? Nikomu nie mowie ze jest slaby c**jowy czy cos tylko mowie ze poza Moonspellem nie zrobili na mnie piorunujacego wrazenia. Juz nawet wlasnego zdania nie mozna miec bo sie nie zachwycam? Zapewne wywodzi sie to z faktu ze cala ta gra mnie nie zachwyca i trudno sie tu manualnymi mozliwosciami wykazac wiec i za bardzo nie ma czym sie podniecac.
Przegralem z nimi byli odemnie lepsi, przyznaje do bez bicia wiec nie wiem gdzie jest problemi nigdy nie twierdzilem inaczej.

Shadowdoknedzy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • MortalLBN
    • Email
  • PSN ID: ShadowDoKNedzy
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 26, 2011, 19:39:11 »
Ja tylko napisalem jak to wyglada kiedy rozmawiasz z nami po przegranej. Opisalem chyba jasno i wyraznie jak ja to widze i nie warto wiecej nad tym sie rozpisywac. Wydaje mi sie, ze twoje opinie dla wiekszosci osob, ktore chca sie rozwinac w tak plytkiej i niedorobionej materii jak MK sa (wydaja sie) niesprawiedliwe. MK jest jaki jest i lubimy klimat grania a nie napierdalanie w bezblednym swiecie. Chcesz systemu bez bugow to idziemy na ring, zakladamy rekawice i sie tluczemy.

Chlopaki chyba jasno sprecyzowali po co jada do lublina i pokazali na co ich stac. To, ze Kosu byl do pojechania czy Taz to nic nie znaczy. Na dzien dzisiejszy leja nas jak chca z tego czy innego powodu. Swiadczy to wylacznie o tym ze poziomem maja przewage i potrafia to swiadomie wykorzystac. Nie warto sie rozpisywac, czy ktos jest leprzy czy gorszy bo nie cwiczysz. Wystarczy efekt koncowy. Jesli zalezy ci na dobrym zdaniu o tobie w MK to pocwicz i udowodnij, ze mozna lepiej a nie sie wyklucaj.

Ja osobiscie jestem zadowolony.  Staramy sie z kilkoma osobami troche ruszyc z miejsca i pokazac w lublinie, ze mozna lepiej. MS, Taz i Kosu chyba ladnie wiekszosci zobrazowali roznice w poziomie rozgrywki. Kazdego da sie sponiewierac, tylko nie kazdy to potrafi. Czy to na chipie czy na pelnej k. Win is win and use to it... http://www.youtube.com/watch?v=eZeYVIWz99I

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #143 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:02:30 »
Każdy może wytrenować się w tą grę. Ja jestem najlepszym przykładem. Kiedyś grałem katastrofalnie, ale postanowiłem, że obczaje to i owo. Początkowo nauczyłem się tylko juggli, ale to za mało na dobre granie. Teraz znam frame datę kilku postaci, combosy i kilka innych kombinacji. Poczytałem jakie ciosy dają przewagę na bloku, jakie można cancelować itp. Ogólnie mówiąc przynerdziłem. Moja wskazówka jest taka: nauczyć się góra dwóch postaci i rozwijać je.

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #144 dnia: Grudzień 28, 2011, 23:48:03 »
Kosu szykuje tura gdzies w styczniu tak, ze macie troche czasu przynerdzic cos...
Podobno bedzie top wroclaw i Wy, jeszcze Krakow dojedzie i podlasie tak, ze moze byc ciekawie.

Shadowdoknedzy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • MortalLBN
    • Email
  • PSN ID: ShadowDoKNedzy
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #145 dnia: Grudzień 29, 2011, 07:12:13 »
Byle nie pod koniec stycznia bo jestem wyjety z terminu. Ciekawie brzmi btw. Zastanawia mnie gdzie sie pomiescimy - jakis lokal or somethink? :)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #146 dnia: Grudzień 29, 2011, 09:25:34 »
Jeśli to ma się odbyć tam gdzie myślę, to... będzie niezła nerdownia.

ontopic: Co z filmami z Padbaru?

Shadowdoknedzy

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • MortalLBN
    • Email
  • PSN ID: ShadowDoKNedzy
  • Skąd: Lublin
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #147 dnia: Grudzień 29, 2011, 11:12:55 »
Skompresowalem juz wszystki a teraz musze tylko dodac podpisy. Problem w tym, ze jeszcze nie bylem w domu od swiat i wroce raczej jutro po pracy czyli kolo 16. W sobote rano badz jeszcze w piatek wieczorem zaczne uploadowac na YT. Moze tak byc?

Taz_Thrash

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #148 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:16:41 »
Jeśli to ma się odbyć tam gdzie myślę, to... będzie niezła nerdownia.

ontopic: Co z filmami z Padbaru?

tak odbedzie sie tam gdzie myslisz :))))

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: [MK9] 20.12.2011 Mortal Kombat Turniej, edycja świąteczna! @ Padbar, Lublin.
« Odpowiedź #149 dnia: Grudzień 29, 2011, 17:25:34 »
Jakieś granie w styczniu w stolicy? Może wpadnę - już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem ponerdzenia w Warszawie.
Nawet MK od TasTera pożyczyłem ostatnio :D :D