Autor Wątek: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)  (Przeczytany 51771 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #165 dnia: Październik 09, 2011, 22:01:30 »
Pamiętacie małego Kubę, który za dobre obstawienie showmatchu pomiędzy Rikimaru a mną (3:1), otrzymał aparat cyfrowy? Chłopak będzie miał wspomnienie na długie lata :). Chyba najfajniejszy moment ostatniego dnia na scenie Tekkena.

Dziś rozdałem wiele nagród osobom, które nie grają dobrze w Tekkena, bo przecież nie tylko umiejętności się liczą, a tego typu turnieje mają być atrakcją dla wszystkich, a nie tylko dla osób, które wiedzą co to juggle :). Właśnie o to chodzi w tego typu imprezach. Z drugiej strony nagrody dla publiczności, które dostawałem przez te 4 dni, łącznie blisko kilkunastokrotnie (!!!) przekraczały wartością te, które możemy zwykle zobaczyć zazwyczaj na scenowym turnieju dla całego podium. Wiecie, że ta ramka w sklepie kosztuje 450 zł? Masakra, tym bardziej, że miałem ich kilkanaście, a do tego bodaj 8 aparatów cyfrowych, kilka dysków twardych, koszulki, smycze i inne gadżety (np. plakat Wiedźmina 2 z autografem twórców).

To jest prawdziwy e-sport i organizatorom należą się od nas ogromne podziękowania. Nie uwypuklajmy problemów, z którymi zresztą w większości udało nam się wygrać, a zamiast tego skupmy się na pozytywnych stronach tego wydarzenia, bo chyba wszystkim nam chodzi o rozwój sceny. Jeśli ciągle będziemy się kłócić, to pozostaniemy undergroundem na własne życzenie.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 22:19:35 wysłana przez Di »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #166 dnia: Październik 09, 2011, 22:47:41 »
Ja mam tylko nadzieję że chociaż mała część z tych młodych ludzi namówi rodziców na kupno konsoli wraz z Tekkenem lub uzbiera na nią z własnego kieszonkowego i postanowi bardziej zainteresować się bijatykami, a nie używać ich jedynie jako dodatek do piwka z kumplami. Osobiście wierzę, że ta obecność Tekkena na polskim WCG do tego się przyczyniła.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2011, 22:49:31 wysłana przez Cambion »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #167 dnia: Październik 09, 2011, 22:49:49 »
Tekken 6 potraktowany olewczo? Było trochę problemów formalnych, ale sam turniej według mnie wypadł zajefajnie :).

I z tym się zgodzę, wyszło świetnie. Chyba pierwszy turniej na którym klimat był... Turniejowy, a nie jak impreza przy piwie i konsoli. ;p

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #168 dnia: Październik 09, 2011, 22:56:08 »
Impreza niesamowita! Dzięki takim wydazeniom można pokazać innym, że grać można na poważnie a przy Tym dobrze się bawić!

Nagrody niesamowite! Może inni sponsorzy jak się dowiedzą jak dobrze to wypadło postanowią też zoorganizować takie turnieje. Mam nadzieję, że te finały WCG coś zmienią w Polsce w kategorii esportu.

I liczę na nowe twarze w tekkenie :D Ci ludzie mieli okazję pograć z czołówką europy, przecież to najlepsza zachęta na granie : D

Ja chciałem bardzo podziękować Di za organizację stoiska Tekkena. Poradził sobie znakomicie, a z dnia na dzień było coraz więcej widzów!


AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #169 dnia: Październik 09, 2011, 23:00:09 »
Pamiętacie małego Kubę, który za dobre obstawienie showmatchu pomiędzy Rikimaru a mną (3:1), otrzymał aparat cyfrowy? Chłopak będzie miał wspomnienie na długie lata :). Chyba najfajniejszy moment ostatniego dnia na scenie Tekkena.

Dziś rozdałem wiele nagród osobom, które nie grają dobrze w Tekkena, bo przecież nie tylko umiejętności się liczą, a tego typu turnieje mają być atrakcją dla wszystkich, a nie tylko dla osób, które wiedzą co to juggle :). Właśnie o to chodzi w tego typu imprezach. Z drugiej strony nagrody dla publiczności, które dostawałem przez te 4 dni, łącznie blisko kilkunastokrotnie (!!!) przekraczały wartością te, które możemy zwykle zobaczyć zazwyczaj na scenowym turnieju dla całego podium. Wiecie, że ta ramka w sklepie kosztuje 450 zł? Masakra, tym bardziej, że miałem ich kilkanaście, a do tego bodaj 8 aparatów cyfrowych, kilka dysków twardych, koszulki, smycze i inne gadżety (np. plakat Wiedźmina 2 z autografem twórców).


Nic dodać , nic ująć.
Tokis ty to masz szczęscie z ta Olgą :)

To jest prawdziwy e-sport i organizatorom należą się od nas ogromne podziękowania. Nie uwypuklajmy problemów, z którymi zresztą w większości udało nam się wygrać, a zamiast tego skupmy się na pozytywnych stronach tego wydarzenia, bo chyba wszystkim nam chodzi o rozwój sceny. Jeśli ciągle będziemy się kłócić, to pozostaniemy undergroundem na własne życzenie.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #170 dnia: Październik 09, 2011, 23:56:55 »
Chcialem tylko wszystkim obiecac, ze NIE MA TAKIEJ OPCJI zebym zaliczyl taka zwieche jak na SEC w Korei, chodzbym mial sie naszprycowac jakimis prochami. O ile z Rikimaru przegralbym nawet jakbym mial o co walczyc (zdeklasowal nas tam wszystkich, najlepszy gracz EU w T6 jakiego widzialem) to z reszta osob z mojej grupy nie mialem poprostu prawa przegrac, o czym utwierdzilem sie tylko grajac pozniej z nimi w hotelu. Jesli mialbym na cos zwalic moj slaby wystep to byloby to fakt, iz byl to 3 turniej w ciagu tygodnia, co nie zmienia faktu ze sie z tym liczylem i jest to moja wina :(.
Ryan mimo moich wczesniejszych uprzedzen do niego okazal sie naprawde w porzadku, napewno jest on czlowiekiem ktory zyskuje przy blizszym poznaniu, czego nie moge powiedziec o niemcach. Jego skutecznosc przy wybijaniu po ch d/f+2 elektrykiem niszczy system.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #171 dnia: Październik 10, 2011, 00:01:44 »
Wiesz, w ostatecznym rozrachunku wszyscy sa tylko ludzmi. Dzisiaj zagralem tylko 3 walki z emperorem, ale wystarczy mi to aby stwierdzic, ze ten czlowiek to zna kazda klatke po kazdym bloku i po kazdym whiffie. Zagraj to co graliscie w niemczech, a bedzie spoko.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #172 dnia: Październik 10, 2011, 09:47:15 »
Ja bym tylko podzielił tutaj organizatorów, bo Samsung bardzo dużo zasponsorował graczom T6, wpierdol należy się Headshotowi za olanie Tejkena. Jeszcze w tym tygodniu sam się do nich zgłoszę w tej sprawie, jak ktoś ma bliższy kontakt to niech też szepnie słówko o tym, że olewanie "nas" przy relacjach nie było ok.

Natomiast Di wyraźnie dał z siebie wszystko i dzięki niemu (ale też pomagającym mu kilka razy Tokisowi i Robsonowi) impreza była po prostu genialna. Będzie mi bardzo przykro, jeśli za rok T6 zabraknie na WCG.
smh tbh fam

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #173 dnia: Październik 10, 2011, 09:51:02 »
O ile z Rikimaru przegralbym nawet jakbym mial o co walczyc (zdeklasowal nas tam wszystkich, najlepszy gracz EU w T6 jakiego widzialem) to z reszta osob z mojej grupy nie mialem poprostu prawa przegrac, o czym utwierdzilem sie tylko grajac pozniej z nimi w hotelu.


I pomyśleć, że na freeplayach przegrałam z Rikimaru na żyletkach 3:2 w walkach, 3:2 w rundach...
Zawsze żyletki...


To był dla mnie jeden wielki "Żyleta tournament" :/. Pewnie klątwa tej żylety, jaką trzyma w łapie Yoshi. ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #174 dnia: Październik 10, 2011, 09:57:52 »
Racja, bez Robsona i Tokisa nie dałbym rady - wielkie dzięki za pomoc! :)

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #175 dnia: Październik 10, 2011, 11:10:06 »
Rikimaru dalej xiajką gra?

Nie wiem z czego można się bardziej śmiać, czy z poziomu gry polaków, czy z tego że Frizen zmienił zdanie co do Ryana po tym jak poznał go osobiście, bo wcześniej w jego oczach to był szatan wcielony, bo tak mu się przyśniło. Adorable.

Gdzie te czasy kiedy Polacy wygrywali drużynowo ultimate tournament w Paryżu... 
Powtarzam od 2 lat, że w Polsce nie gra już nikt kto umie grać w Tekkena, to ciągle znajdują się ludzie którzy potrafią temu zaprzeczyć (oczywiście bo tak:).
I pomyśleć, że gdyby nie tragicznie wyniki, to jeszcze ktoś mógłby pomyśleć że to jakieś prowo.

BŁehehe :)

Jabym czytał Tomaszewskiego.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2011, 11:14:01 wysłana przez AKI_WROC_PL »

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #176 dnia: Październik 10, 2011, 12:21:05 »
Jak zwykle najwięcej wiedzą osoby których nigdzie nie ma. Bo wiadomo że nie mogłem mieć gorszego dnia, mashter wie najlepiej jak to jest, bo to przecież on tak daleko zachodził. W sumie jest nawet lepiej niż sądziłem, myślałem że stara gwardia będzie bardziej srać na mnie ogniem. Żeby mieć juz własnych hejterow ... Nieźle.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #177 dnia: Październik 10, 2011, 12:39:04 »
E tam, nie wiecie, że mashter to troll? :D

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #178 dnia: Październik 10, 2011, 13:57:15 »
Jesli ktos z Was znalazl odtwarzacz mp3/mp4 w czarnym, silikonowym pokrowcu, to prosze o kontakt.
aka Di

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #179 dnia: Październik 10, 2011, 16:20:18 »
Po piątkowych sparingach powiedziałem sobie, że nigdy nie pojadę za granicę specjalnie na turniej Tekkena, bo pieniądze na podróż lepiej byłoby przekazać dyrektorowi domu dziecka. W Polsce mogę sobie grać, bo jest duży freestyle na turniejach (na razie tylko raz byłem poza top 6 w T6 w Polsce i do tej pory zastanawiam się, jak to jest możliwe).


A ja tam jadę za granicę. :) Niech mnie spiorą i pokażą, czego jeszcze muszę się nauczyć :)


Celowo pomijam Robsona i Tenshi, bo pierwszy gra dlatego że jego dziewczyna gra i robi to pewnie za karę:), a druga gra bo... nie wiem, nie potrafię znaleźć argumentu :D         

Nawet nie wiesz, ile masz racji :) Ale obiecałam Robsonowi, że już nie będę go męczyć. Zobaczymy, ile jestem w stanie wypracować w Practice i na okazjonalnych sparach/turniejach.
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."