Autor Wątek: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)  (Przeczytany 52203 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 10, 2011, 18:58:47 »
Wywiad z Tokisem i Frizenem po finale Tekkena 6 na WCG: http://www.youtube.com/watch?v=rcfEl9FsFKY

Ceremonia rozpoczęcia SEC: http://www.youtube.com/watch?v=LWBBJteVuuQ (od 5:40 widać mnie ;) )

Money match w papier, nożyce, kamień: http://www.youtube.com/watch?v=ufYLOcUoHNs

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 10, 2011, 23:23:17 »
Jeeeeee!!
A ja jestem oczarowana grą Tokisa, który wg mnie z polaków grał najlepiej na tegorocznym SECu.tak, wiem ze Frizen wygrał, czego mu juz gratulowałam, ale Tokis w niedziele na freeplayach z Killerdollem np grał wręcz mistrzowsko.
Świetny poziom też pokazała Olgotka!Ja nie wiem co ona ostatnio robiła, ze przyskilwała i pokazała tak świetna forme Brucem ,ale należą się jej wielkie gratulacje.Naprawdę super ściany :)

To był mega spontaniczny wyjazd ode mnie, miałam byc tylko na czwartek a zostałam do niedzieli włacznie.Jedne spodnie przez 4 dni wsród ludzi przezyły swoje-dobrze że skarpetki na zmiane sobie kupiłam, bo 4 dniowe juz by zabijały.Każda minuta WCG i SECu będzie niezapomniana, polscy kibice na finałach CSa też.No i ostatecznie to Polacy wygrali puchar SECu ;3

Z prywaty troszke, bo emocje mi jeszcze nie opadły:

Di-wielkie dzieki za to jak świetnie dogadywałeś sie, komentowałeś oraz "udomowiłeś" w Polsce naszych zagranicznych gości.To był kawał dobrej i solidnej roboty :) Oklaski za całe 4 dni pracy dla Ciebie.

Hate Me!-wielkie dzięki za to zaufanie, ze nie podpale Ci mieszkania i nocleg na te 3 noce.Tak spontaniczny i  bezinteresowny, ze bedę Ci dłużna do 34 roku zycia jeszcze ;) I za kanapki z serem zółtym pod szynką i różowy recznik też dzieki.Świetny z Ciebie człowiek, wart inwestycji czasu i usmiechu :)

Furb-bardzo sie cieszę, że chyba odpusciłeś tej wściekłości na tekkena 6 :) Dzieki za wypad do mcdonalda i upieranie sie ze potrafisz jeść loda, nieść żarcie w torbach, iść i mówic na raz;) Twoje towarzystwo służy ludziom na wielkich falach pozytywnej energii!

Kot-Ty chyba juz sporo komplementów sie ode mnie nasłuchaleś przez te 4 dni.Bede Ci spamowac skrzynke smsów i tak, hehe ;>

Gaawa-Ty pijaku;P Utożsamiam sie z Twoim noszeniem kolorowych ubrań i lecę na Twoja dziewczyne.Ale to chyba juz wiesz;P Dzieki za czas, dobrze na pszyszłosc wiedzieć jakie piwo pijasz ;D

Olgotka-jesteś super istotą, nie spodziewałam sie takich pozytywnych emocji i energii w nerdzie ;) Ale sama przyznałaś ze grasz i imprezujesz na raz, wiec równowaga jest:D Mam nadzieje na kolejne spotkania.

Tokis-Twoja Zafina jest moim faworytem na całej scenie tekkena w Polsce<oczywiscie wszyscy wiedzą ze kwestie mojej platonicznej miłości do Anny Nevana pomijamy nawet ;P > Znasz ja swietnie, masz super wyczucie, najwyzszy poziom co było widać w niedzielnej walce z killerdollem.Strasznie sie ciesze ze jedziecie z Olga do tej Korei i bedziecie kibicować Frizenowi.Idealnie sie na to nadajecie :)

Namu-jak Ty idealnie pasujesz do swojej postaci:) Aż miło patrzec , śliczna jesteś jak marzenie! Tyłeczku,hehe ;P Dzieki za czas:)

Cambion-Ciebie zawsze świetnie spotkać, bo z nikim sie tak nie dyskutuje o cyckach i stawianiu stalaktytów jak z Toba!Masz moje ulubione poczucie humoru, i płacze ze smiechu zawsze jak cos wymyslisz .Dzieki za caly SEC :)

Zenson-Swietnie parkujesz xD Ja bym na stówe walneła w te koszyki przed Auchanem. Dawno Cie hoho, nie widziałam.Chyba na Aocie ostatnio, wiec dobrze bylo spotkac:)

Frizen-GRATULACJE NASZA KOREO!!!! I uśmiechaj sie wiecej, bo w tam daleko na mistrzostwach juz nie bede mogła Ci tak głośno krzyczeć i kibicować:)Bedzie dobrze, Bigos Ci to mówi.Pamietaj, ze i tak jesteś najlepszy.Choc w wywiadach kulejesz ;P

Nevan-Ty wiesz ze ja kocham Anne w twoich rekach i słyszał to kazdy kogo ogłuszyłam krzykami na twoich walkach.I nawet jak bedziesz najgorszy w polsce, dla mnie bedziesz numerem jeden:) Masz moje kibbicowanie na wieki i niezlomna wiare w "obcasowe szaleństwo" :) Do następnego!

Gajda-nie rezygnuj z marzenia, Korea jest za rok znów ;) A tyle kobiet co Ty wyrywasz to ja na oczy pewnie nie widziałam przez całe zycie, wiec stary, zostaw cos dla swiata jeszcze ;D Do zobaczenia!

Całej reszcie z którą zamieniłam tylko pare słów i zdań dziękuje za spotkanie i mam nadzieje to nadrobic jeszcze:Robson, Tenshi, Sway,Słoń,Hiki,Zajcew.
A ci którym sie nie chciało przyjechać bo "nic tam nie bedzie poza tekkenem" żałować!<spojrzenie na Snake>

Naprawdę cieszę sie , ze sa tacy fajni ludzie na backdashu i tak wartościowi:)

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 10, 2011, 23:45:27 »
Za rok finał WCG ma być nie w Korei, a w Chinach.
smh tbh fam

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 11, 2011, 00:21:38 »
A ci którym sie nie chciało przyjechać bo "nic tam nie bedzie poza tekkenem" żałować!<spojrzenie na Snake>

Ja pojade za rok.....Wygrać GoW'a 3 :)

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 11, 2011, 00:27:33 »
Dobrze wiedziec Kocie :) W takim razie Frizen, za rok musisz kupic dobre trampki na łażenie po murze chińskim, chyba ze ktos inny chce leciec do Chin;P


dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 11, 2011, 11:23:57 »
A teraz z innej beczki. W Korei będą grupy DE czy jak ?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 11, 2011, 11:35:06 »
grupy -> SE

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 11, 2011, 11:45:16 »
UUuuuu będzie ciężko:)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 11, 2011, 11:47:53 »
Na dodatek prawdopodobnie 110% energii oraz character lock.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 11, 2011, 19:33:30 »
Ryan był zaproszony na SEC, a Tekkena 6 przespał. Inna sprawa, że opowiadał, że w tej części Kazuya mu nie do końca leży.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 11, 2011, 20:46:33 »
Oni juz grali ze soba w Dabrowie Gorniczej.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 11, 2011, 20:46:49 »
Tak dla rozluźnienia - napisałem relację z WCG i SEC jakby to kogoś interesowało. Dołączam do niej ogromne podziękowania dla ludzi z którymi spędziłem te 4 dni, bo to był naprawdę jeden z najfajniejszych eventów w moim krótkim życiu ;)
smh tbh fam

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 11, 2011, 20:57:23 »
Furb-dzieki za info, to zmienia postać rzeczy dla mnie.Grali w T6?jaki wynik był?:)

Kot-juz sie biore za czytanie!

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 11, 2011, 21:06:33 »
FRIZEN pokaż w KOREI na co cię stać i zamknij dupę wszystkim malkontentom!




Chociaż i tak pewnie znajdą się tacy co dopierdolą się do twojego stylu :)

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 12, 2011, 13:14:15 »
Przydałby się już news na stronie głównej o WCG i SEC...
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."