Autor Wątek: "Ja jestem lepszy"  (Przeczytany 27512 razy)

TeeVar

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 11, 2011, 14:08:11 »
Czuje sie jak bym ogladal obrady w cyrku na Wiejskiej.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 11, 2011, 14:21:39 »
Na T5 ludzie marudzili , i na T3 marudzili i na T4 marudzili i na TTT marudzili... z tą grą jest coś nie tak ;) powinni zrestartować tą serie tak jak mają zrobić to z DMC ( sarkazm ). Ludzie, co inna częć tekkena to inny "mistrz" Polski. Chociaż nie pamiętam oficjalnego ... chyba boskon się nazywał czy jakoś tak, i coś tam grał za czasów T5 i T5 dr jeszcze, a teraz tekken jest" taaaakiii syfny że już mu się nie chce grać" . Stara gwardia to dla mnie Gajda i to właśnie dla tego że ma serce, aby dalej grać w tą gre. Mashter w swoim czasie zrobił wiele dla sceny Tekkena w Polsce i na świecie, teraz natomiast to echo z przeszłości, Frizen jest słaby,nie dorasta "starej gwardii" do pięt itd.. oki ale wygraj z nim to pogadamy. Czemu nie było nikogo na eliminacjach ? Icka, Kurka ,"BOSKONA", MASHTERA? Przecież pokazali by klasę i spokojnie wygrali wyjazd do Korei. Nie kapuje tu czegoś.

Napinkaaaa!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 14:23:18 wysłana przez dante84 »

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 11, 2011, 14:38:40 »
Niech ktoś to wydzieli, bo szkoda żeby temat o tak zajebistym evencie zaśmiecać takimi chujowymi napinkami. Proszę.

olgotka

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
  • PSN ID: olgotka
  • Skąd: z choinki
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2011, 15:00:33 »
Przychylam się.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 11, 2011, 15:46:04 »
Nevan, proszę Cię o przeniesienie odpowiednich postów do tego tematu: http://backdash.pl/forum/index.php?topic=1513.0 (jak widać - jest jednak przydatny :) )

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 11, 2011, 16:44:39 »
Wyznaję zasadę-"Nie ma Cie na turniejach, nie grasz, nie pokonałeś Frizena? To nie krytykuj."

Nie wiem jak przenieść te odpowiednie posty, wiec zostawie to Nevanowi.
A z takich ciekawostek:Na oficjalnym filmiku z WCG i SECu, który zmontowany i z podkładem muzycznym wyświetlono na zakończenie całej imprezy w niedziele,jest długie dość ujecie skupionej twarzy Nevana na graniu ;) Tak poza tym to jest pare razy ujeta scena tekkena z daleka a reszta jakby nie było:<

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 11, 2011, 18:08:42 »
Wyznaję zasadę-"Nie ma Cie na turniejach, nie grasz, nie pokonałeś Frizena? To nie krytykuj."
Niestety, ale ta zasada ma pewna lukę. Gdyby odnieść ją do piłki nożnej to nie moglibyśmy powiedzieć że np. Polska Reprezentacja gra c***owo.
Nie trzeba być równym komuś aby go krytykować, albo nawet tylko trochę od niego gorszym. Krytykować może każdy, byle tylko nie przekroczył pewnych granic i aby ta krytyka była konstruktywna.
Mashter według mnie, nie przekroczył żadnych narzuconych standardów. Nie użył żadnego brzydkiego słowa, ani nie powiedział nic co mogłoby obrazić obecną czołówkę naszego tekkena.
I nie, nie jestem obrońcą Mashtera. Ma swoje zdanie (choć trochę żyje przeszłością), ale trzeba je uszanować, bo nie jest jakimś randomem na scenie tekkena.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 18:12:03 wysłana przez Cambion »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 11, 2011, 18:16:42 »
I nie, nie jestem obrońcą Mashtera. Ma swoje zdanie (choć trochę żyje przeszłością), ale trzeba je uszanować, bo nie jest jakimś randomem na scenie tekkena.

Nawet gdyby był randomowym nołnejmem, a wyrażał swoje zdanie w sensowny sposób, wypadałoby je uszanować.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 11, 2011, 19:26:51 »
No nie do końca, bo gdyby te same wiadomości wysłał jakiś random, a nie Mashter, to pewnie już po pierwszym poście zostałby wyśmiany i nikt nie zwracałby uwagi na resztę. Ja w tym nie widzę nic złego/dziwnego. :p

Co do samych postów, to z niektórymi rzeczami się zgadzam, z innymi nie, ale dziwi mnie jedno. Mashter, czemu porównujesz scenę za czasów T5 do T6, skoro to zupełnie inne gry? To tak jakbyś napisał że "Polacy teraz chujowo grają w killzone'a w przeciwienstwie do tego co było kiedyś, kiedy wygrywali światowe turnieje w counter strike'a". :F

Aha - nie wiem jak Bode, ale Ryan raczej już nie gra w tekkena, tzn. gra "przy okazji" jak jest turniej na jakimś większym evencie (jak ostatnio na evo) i właśnie na imprezach w stylu SEC (bo teraz był jedną z tych zaproszonych osób, tak? Czy jest reprezentantem UK na WCG?).

Avi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Avi_PL
  • Skąd: Szczecin
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 11, 2011, 20:25:14 »
Racja Cambion, z tym ze ta zasada jest nakierowana na bijatyki.Nie piłkę nożna.Szanuje każda krytyke, ale konstruktywną.A nie taka zeby tylko kogos zjechać.
Jak Masther zagra z Frizenem, uznam wszytko co napisze.Niezależnie oczywiscie od wyniku oczywiście ale jego słowa będą oparte juz na własnym doświadczeniu:) Teraz jako prawie randomowe dziecko tutaj co najwyzej moge czytac posty.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 11, 2011, 21:40:47 »
Na samym poczatku pragne pogratulowac Frizenowi canceli,a raczej cancel linkow ,lub linkow do canceli(jak kto woli) w walce z Ryanem.
Widac nerwy naprawde Ci nie pomogly. Gratuluje wyjazdu do do Busan tez. Masz moze w planach Seul?? moge Ci pomoc z noclegiem zaraz przy GA i umowic z jakimis graczami w stolicy.

Druga sprawa to fakt,ze w duzej mierze zgadzam sie z Mashterem.Uwazam ponadto ,ze juz taka mentalnoscia obdazeni sa Polanie,zamiast sie zloscic na osobista opinie" kogos z poza sceny" powinno sie  skupic na udowodnieniu przez swoja gre,ze jest inaczej.
Ale tutaj trzeba miec mocne argumenty jak Komandos i Nevan,moze ich poprosimy o rade w rozwiazywaniu sporow??

Make love not war, napisane po angielsku,gdyz nie da sie przetlumaczyc na jezyk polski.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 21:42:25 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 13, 2011, 12:30:04 »
Uprzedzam, że nie chciało mi się czytać tej całej paplaniny, moją uwagę przykuło wczoraj stwierdzenie mashtera czegoś tam o UT w Paryżu a dzisiaj było coś o "spaniu w ich domach".

Otóż w świat poszła historia (potwierdzona przez kilka różnych źródeł - znane mi to jest jeszcze sprzed mojego powrotu do Polski więc musiało to mieć miejsce gdzieś przed 2007 rokiem. Mniemam, że sprawa w Polsce znana nie jest) o bardzo "eleganckim" zachowaniu mashtera i boskona w trakcie UT w Paryżu gdy to któryś z Francuzów przyjął ich pod własny dach, ugościł a oni przez swoje wielkie wybujałe na punkcie tekkena ego narobili tam takiej trzody, że w środku nocy wylecieli na zbity pysk. Tyle o mashterowych internacjonalnych koneksjach i estymie, jaką cieszy się pośród ludzi którzy mieli okazję z nim obcować, a nie z jego combo movies.

Proponuję dać sobie spokój z dalszą dyskusją z tym kolesiem tym samym kończyć ten OT.

Wiarygodność historii człowieka, który groził śmiercią w internecie innemu użytkownikowi, bo ten go pobił pod śmietnikiem na jego własne życzenie jest równa ile? Bo w tym kontekście nawet zero brzmi na super wiarygodne :D W całej historii naszych wypadów z Boskonem za granicę była tylko jedna kwaśna akcja, która dotyczyła Boskona i jednego Francuza, z którym grał w turnieju. Typ dostawał ostro od Boskona i obraził Boskona po francusku, bo pewnie myślał że "Polak idiota" nie zna francuskiego. Boskon poleciał go 3:0 odpiął pada i odszedł. Kilku francuzów się obraziło, bo mu nie podał ręki. Ciekawe kto by komuś podał rękę jakby cię wcześniej nazwał kur'wą? Ale kto wymyślił, że nas ktoś wyrzucił skądś, to brzmi już jak głuchy telefon, który przeszedł przez co najmniej setkę osób, bo wtedy nocowaliśmy w hotelu :D

A co do Frizena, to męczy mnie już trochę ten temat. Dla mnie jeśli ktoś nigdy nie wygrał z daną osobą, to znaczy że nie jest na jej poziomie i jeśli ktoś twierdzi inaczej, to nie chce mi się nawet szukać określenia na to. A co do grania, to ja chętnie z Frizenem pogram. Mogę nawet podjechać do Dąbrowy na turniej bo mam niedaleko, ale więcej niż godzinę w tą grę nie gram, bo się nie da.   
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 12:31:49 wysłana przez evil_cock »

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: "Ja jestem lepszy"
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 13, 2011, 13:52:16 »
Nie ruszając obecnego tematu: skoro osoba która nigdy z kimś nie wygrała nie może mówić że jest na poziomie tej osoby, to czy w momencie kiedy, uda mi się raz wygrać z tą osobą mogę już uznać że jestem blisko jej poziomu bądź jestem lepszy? ;D haha
Flamingo KUR*A

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Odp: [T6] Polskie WCG oraz SEC (6-9 października 2011, Warszawa)
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 13, 2011, 14:52:02 »
A co do grania, to ja chętnie z Frizenem pogram. Mogę nawet podjechać do Dąbrowy na turniej bo mam niedaleko, ale więcej niż godzinę w tą grę nie gram, bo się nie da.
Jezeli na siebie trafimy w turnieju to ok, ale w innym wypadku jest to dla mnie strata czasu, bo obaj wiemy ze i tak nic ci w ten sposob nie udowodnie.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Odp: "Ja jestem lepszy"
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 13, 2011, 15:20:17 »
Ale co ty chcesz mi udowodnić? Niczego nie musisz mi udowadniać. Jesteś obecnie najlepszym graczem w TK6 w Polsce? Wiem. Czy wygrasz ze mną best of 5, czy nawet best of 150? Tak.
Czy jesteś na poziomie najlepszych graczy w Europie? Nie. A co, myślałeś że jak zagramy do 5 i mnie pokonasz, to uznam że jesteś na poziomie Knee? Ty no, ja nie mam 15 lat.   

Bati, oczywiście że nie. Ja wygrałem z Ryanem jeden jedyny raz na ważnym turnieju i co miałbym powiedzieć, że grałem na jego poziomie? Człowiekowi, który wygrał ponad 200 turniejów w bijatyki na całym świecie, w tym prawie setkę w Tekkena, bo z nim raz wygrałem? No kaman, co to za pytanie w ogóle
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2011, 15:28:05 wysłana przez evil_cock »