Autor Wątek: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011  (Przeczytany 120397 razy)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #405 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:20:00 »
Proszę o wstępne dopisanie do Tekkena - TrawaTheFührer

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #406 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:25:05 »
Jakbym jeszcze gdziekolwiek miał jakiegoś crt, to nie byłoby z tym problemu, bo sam będę jechał samochodem, ale obydwa telewizory jakie mam nie mieszczą się do samochodu osobowego.

Octane PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gekoni Warkot/Gramitacja
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #407 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:26:15 »
Zajman - kolejnych od Vagiego nie odbierałeś...

Wyszło absolutnie, całkowicie, uber, mega bez sensu a to że ktoś udostępnił na publicznym forum mail miha, z esencją jego wk**wienia na przedmiotową sytuację to nie moja brocha.

Rozpiernicza mnie tylko jedna rzecz - poważnie nie znamy się od wczoraj i poważnie zamiast robić coś zarówno dla "PRO" i dla niedzielnych graczy, tak aby rozwijać to wszystko i skupić się na rozwoju tej sceny lepiej się powyzywać, obrazić i powyciągać błoto z sieci - to takie polskie... Dlaczego napisane tak było na FB - nie będę prywatnych opinii pisał na publicznym forum.

Również daleki jestem życzenia komuś źle - chcieliśmy połączyć imprezy : cóż, nie udało się.
Nie będę już Wam zaśmiecał forum w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 15:28:17 wysłana przez Octane PL »

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #408 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:27:33 »
Jakbym jeszcze gdziekolwiek miał jakiegoś crt, to nie byłoby z tym problemu, bo sam będę jechał samochodem, ale obydwa telewizory jakie mam nie mieszczą się do samochodu osobowego.


Szpan :D
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #409 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:28:47 »
@na temat tawerny:

Szykuje sie galaktyczna impreza. Nieograniczony turniej w T6, MK i PES. Jak dla mnie moze to byc piekne pozegnanie z Tawerna. Ciekawe czy jeden dzien na wszystko wystarczy ;D.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #410 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:36:12 »
@Octane
Polityka, tak można nazwać to co teraz robisz :D . Najpierw cała akcja, a teraz umywanie rączek. Jak bym miał całą historię opisać widząc ją swoimi oczami to tak pieknie by to nie wyglądało. Nie odbierałem, bo nie miałem czasu, nie muszę odbierać wszystkich telefonów (szczególnie nieznanych numerów), zresztą tak jak mówiłem, pisałem ci na FB co z moich prób przeniesienia terminu wyszło. Proponuję zakończyć ten temat, ja ze swojej strony kolejny raz życzę wam udanej zabawy. Próba połączenia dwóch imprez bez wiedzy organizatora (tawerny), też dobre ! ;] Wpisy pana Aleksandra na fejsie -z jednej strony hamskie z drugiej (znając ww. pana) dobre i śmiechowe ale nie z mojego polecenia, ma prawo pisać co chce, jest użytkownikiem FB jak każdy inny. U nas to już nie jest tylko turniej w gierki, my mamy prawdziwe MMA !!! :D


Cytuj
Szczytem byla proba flejmowania na ZajmaNa, kolesia ktory praktycznie ROZPOCZAL i pomogl ludzim z Liverpoola robic turnieje w fightery! I pozniej, chcac zrobic pozegnalny turniej w Tawernie (ktory jest od 3 lat!), bo zamykaja ten bar, Ci 'przyjaciele' z Liverpoola i gramitacji oglaszaja (po fakcie), ze robia turniej w ten sam dzien. I jeszcze jada po kolesiu, ktory tak naprawde im to rozkrecil. Powiedz, czy to nie jest zalozne? ; )


Tak miło mi się teraz zrobiło ;*** (potrójny buziak dla duźego Jareszka ;] W fightery może tak, w inne gry gramitacja robiła turnieje bez mojej pomocy (wyścigi, Fpp itd. ). Także swoją markę oni sobie sami wyrobili !
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 15:41:22 wysłana przez ZajmaN »

Octane PL

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gekoni Warkot/Gramitacja
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #411 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:46:08 »
ehhh - dude: żadna polityka - potwierdzenie faktów: polecam ci pogadać z Tundrą (gadałem z nim jeszcze przed tym zamieszaniem).
Nie namawiam nikogo do przyjścia i nie umywam rąk - - z mojej strony cała sytuacja wygląda zupełnie inaczej, zwłaszcza po rozmowie z jednym z włodarzy Tawerny.

Spoko - nazywaj to jak chcesz - Twoja sprawa.

Ostatnia rzecz - dude : jak ustawiać z organizatorem turniej, skoro nie można było się z Tobą skontaktować - mówiłem Ci na fb że jestem w szpitalu, a turniejem zajmował się Vagi. Miałeś też wpaść do sklepu więc nie mów nic prosze o umywaniu rąk.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2011, 15:51:31 wysłana przez Octane PL »

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #412 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:52:06 »
Jakbym jeszcze gdziekolwiek miał jakiegoś crt, to nie byłoby z tym problemu, bo sam będę jechał samochodem, ale obydwa telewizory jakie mam nie mieszczą się do samochodu osobowego.


Szpan :D

no tak zapomniałem, ze jak się w Polsce ma telewizor, to jest się bogatym, a jak się ma 2 to w ogóle milioner i popier'doliło mu się w głowie :)

Czyli jak ta konsola nie uratuje wam dupy?

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #413 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:54:21 »
Octane -ale dlaczego kierujesz te w/w teksty do ZajmaNa? Bo jakos mam wrazenie, ze powinienes je skierowac do kilku osob od turnieju w Liverpoolo, bo nie pamietam, aby ktokolwiek inny niz oni pojechali ad persona hurtem grupy ludzi (w zasadzie cala scene).

Mashter a co Ty jakis cinquo jezdzisz? <evil> =p

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #414 dnia: Lipiec 26, 2011, 15:56:22 »
Scenę jechał Nanika, także w tym przypadku Solo nie masz racji.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #415 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:00:20 »
Tundry od jakiegoś czasu nikt na poważnie nie bierze (chyba że wy). Prawdopodobnie to przez niego cała spinka jest ;]

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #416 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:01:19 »
Dae moze masz racje, ale tam w mejlu bylo kilka milych wrzuty w w stylu "prosi z urojeniami".




Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #417 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:03:00 »
To by było Epickie jakby to Tundra okazał się mastermindem stojącym za całą napinką...

AKI_WROC_PL

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 550
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..........
    • Zobacz profil
  • PSN ID: AKI_WROC_PL
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #418 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:05:02 »
Tundra=Jigsaw

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tawerna CUP- OSTATECZNA EDYCJA 30.07.2011
« Odpowiedź #419 dnia: Lipiec 26, 2011, 16:06:34 »
Dokładnie :D