Autor Wątek: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja  (Przeczytany 55505 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 19, 2011, 21:13:56 »
No, bardzo fajne postacie na podium, gratsy : ).

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:56:28 »
no udało mi się przeżyć i wrócić ;D

gdyby Spartiaci wysyłali dzieci do Wrocławia, a nie na pustkowie to na pewno wygrali by bitwe pod Termopilami ;D

więcej napiszę potem, bo padam xD

z miejsca chciałbym podziękować Nevanowi za gościnę.
pozdro


KO.Mastah

  • TcT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 129
  • aka Robson
    • Zobacz profil
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:02:17 »
Tyle razy sobie obiecywałem, że zajrzę w command list Zafiny. Nie zrobiłem tego do tej pory i to się na mnie zemściło :D
W finale WB dostałem w dupę z Zafiną Tokisa, spadłem do LB tam czekała na mnie Tenshi, którą wolałem puścić do finału zadowalając się trzecim miejscem. Jak poźniej się okazało to była dobra decyzja.

Robson, gratki również, Zafina > Ty, chciałem się wczoraj wieczorem pouczyć nią grać dla Ciebie, ale po paru minutach zacząłem wymiotować także przepraszam, zostawimy to Greyowi :D.
Fajnie by było jakbyś w ogóle znalazł trochę czasu, bo już zapomniałem jak wyglądasz.
Co do Zafiny to Wacho się chyba z nią weźmie.

Wielkie dzięki dla Nevana i Oskara za afterek i innych osób za % + pogaduchy :)

PS. Całusy dla Andrzejka z czwartego miejsca ;*

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 20, 2011, 00:46:34 »
Odespałem xD

Kozak, szkoda, że to moja pierwsza Tawerna była. Elegancki tur, super klimat, super miejscówa. Thx Zajman za zorganizowanie tego. No i wyniki mi się podobają:) Za Zafkę faktycznie się biorę, trzeba pełzaka ogarnąć:P
Dzięki wielkie Nevan i Oskar za przenocowanie całej ekipy.
Dzięki też dla ludzi, z którymi tę noc spędziłem przy konsoli!
Cisu - niesamowity manual, byłem pod dużym wrażeniem (siedzę sobie spokojnie i gram, a tu df2->ewgf jeden za drugim o0)
Oskar, Gaawa - thx za bicie w MK. Gaawa, dobry klimat masz z tym pomarańczem, serio:) Btw. w jakiej siecie masz telefon?:)
Nevan, Krel - thx za sesję w DRkę (niestety z Kejem nie zdążyliśmy zagrać)! Biedna ta giera w stosunku do T6, ale jakaż Zajebista jednocześnie...

Kasia, Grey, Tensh, Robson - dzięki wielkie za ten wypad, jak za starych dobrych czasów normalnie:) Oby więcej. Tensh, Robson - oczywiście gratulacje za w pełni zasłużone podium:D

Tokis - gratki za 2nd miejsce, szkoda, że za wiele nie pogadaliśmy i nie pograliśmy wogóle

Velur - happy bday raz jeszcze, fajowo, że się pojawiłeś

Scoop, Krel, Bart - poprostu zajebiście było się spotkać (i w przypadku Kreliana i Bartusia pograć) ponownie, naprawdę się cieszę, że była ku temu okazja. Bart - niszczysz system swoją osobą, kurde po raz kolejny to udowodniłeś:D W dodatku przyskillowałeś mocno tą Aśką:) Pozdro wielkie panowie i do następnego. Bart, wrzucaj foty koniecznie!

K' - w końcu się w realu pogadało/pograło! Piona za "śmierć" na fotelu (szkoda, że aparatu nie było pod ręką) i thx za spary w Teczke:D Muszę Banderasa obczaić, oj muszę.

Sep, Gagarin - również zajefajnie, nie pamiętam, kiedy ostatnio się widzieliśmy:) Szkoda, że z Sebastianem nie udało nam się zagrać, będzie trzeba nadrobić zaległości 30. lipca;)

Mace - pozdro, dzięki za zamienienie paru słów, co do lipcowego zlotu dam znać jeszcze.

Pozdro dla wszystkich osób z którymi cokolwiek zagrałem! Do zobaczenia na kolejnej pożegnalnej Tawernie:)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 01:44:12 wysłana przez Wacho_VHO »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 20, 2011, 00:51:58 »
Kurde, babka postanowila odwolac egzamin, dla ktorego zrezygnowalem z tawerny >.<. Fuck the system Fuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the systemFuck the system

Grey

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Mężczyzna
  • 未だ未だ
    • Zobacz profil
    • facebook/Tekken-TEJ
    • Email
  • Gamertag: \m/
  • PSN ID: TekkenTEJ
  • Skąd: Poznań TEJ-city
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 20, 2011, 02:15:33 »
Tego dnia ptaki latały nisko, drinki kopały, a ludzie zaskakiwali.
Pomysł zrobienia tura na tarasie był przedni, chwała Wam za to niezmordowani organizatorzy.

Podziękowania lecą do Zajmana i ekipy organizującej za klimatyczny turniej, Nevana z Oskarem za miejsce do złożenia Naszych zwłok, załogi Tawerny oraz Matta i Devila.

Scoop, Krelian, Tokis - Czas spędzony z Wami to przyjemność sama w sobie. Cieszy mnie że upływ lat nie ma znaczenia w relacjach między Nami.

Nevan, Bart, Andrzejek - Moja ulubiona załoga imprezowa, mistrzowie staropolskiego stylu "Voodzi-shu" w natarciu. Panowie gdzie Wy, tam zabawa.

Sepkong, Sebastian (?) - Dziękuje za spary/grę, kolejnych nie odmówię.

Velur - Tekst na wejściu zapodałeś nie wąski, ale i tak 100 lat sexu i nietrzeźwości.

Cisu, Frizen - Trzeba zagrać.

Uciekinierzy z turnieju - no co Wy chłopaki...

TcT - Veni, vidi, vici.

Po zapoznaniu się z klimatem Tawerny na 99 % pojawimy się wraz z Kasik na kolejnej pożegnalnej edycji :)
Jeszcze raz dziękuję serdecznie wszystkim, którzy włożyli w przygotowanie turnieju swój czas, energie oraz sprzęt.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2011, 02:42:22 wysłana przez Grey »

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 20, 2011, 07:52:05 »
Gratulacje dla podium! I Adasia jak zwykle :P

tyle zacnych osob bylo na tej tawernie,a ja nie moglem (praca, nagly wypadek, nic planowanego) : /

Grey - no niestety LTF-DDZ (solo, benek, demon) nie moglo sie pojawic (kazda osoba z roznych wzgledow, najlepiej mial DemoN - pojechal na wesele z 16tka : P)
Nie bylo tez czesci (calej?) Wawki?

Zacne wyniki, przed turniejem specjalnie sporo gralismy i u mnie to juz chyba bedzie norma.. ; o. moze sobie urlop wezme poprostu=p.

@Tundra - nagrywaliscie gry na Twoja konsole od cwierc/polfinalow? Daj znac na sms.

Na Zafine jest w miare dobry sposob grania, bez znania framedaty, ja zawsze mam problem z Tokisowa Chri, tam to sie dzieje.. Kim grali wszyscy pod koniec turnieju?
I jak wygladaly na nowo rozpisane grupy + DE, cmon wklejcie cos :p
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 07:54:12 wysłana przez Solo »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:45:07 »
Dzięki wielkie za super turniej. :) Lokalizacja pierwsza klasa, rozstawienie sprzętu na tarasie było strzałem w dziesiątkę: super widoki i świeże powietrze pozwalały na relaks pomiędzy walkami. ^^ Jedzonko też full wypas, "Mega kiełba z grilla z bułką" dała radę. No i piffko pyszne. :)

Podziękowania:

- Grey, Kasia, Wacho (no i oczywiście Robson ^*^) - ogromne dzięki za super wypad, pogaduchy i śmiechy: jak za starych dobrych czasów. ^^

- Zajman - dzięki za turniej i masę śmiechu w grupach: "kontakt z bazą" przez słuchawki wymiatał, a na dopingu od kolegów "Dragon tejl!" "Zrób Dragon tejla!" się popłakałam ze śmiechu. :)

- Rupert - a idź mi z tym Miguelem! :P Dzięki za super walki, do końca nie można być pewnym, czy zaraz nie zapodasz jakiejś akcji za 3/4 życia. No i jak zwykle miałeś na sobie jajcarską koszulkę, to już chyba tradycja. ^^

- Nevan - ładnie mnie zjechałeś w DE, robiłam wszystko co chciałeś :P Dziękuję Tobie i Oskarowi za nocleg, bez tego byłabym zombie na drugi dzień :)

- Tokis - dzięki za emocjonujące walki, ale chyba obydwoje nie jesteśmy zadowoleni z naszego stylu gry. W sumie nie pamiętam jak grałam, muszę wszystko jeszcze raz na spokojnie przeanalizować. Low tiers FTW ^^.

- Frizen - niezłe mieliśmy "tekkenowe" sytuacje, szczególnie w walce z Twoim Bobem. ^^ Na moje szczęście były na moją korzyść :) Twój Steve jak zwykle na wysokim turniejowym poziomie. :)

- Gagarin - jedno słowo: przódprzódcztery. :P Szkoda że nie zagraliśmy, ale jak zwykle miło mi się oglądało Twoje spary, przypominasz mi o paru rzeczach, których nie robię. No i dzięki za anti-Xiao tip of the day. No i anti-Zafina tip of the day! :P

- Sepkong - Baek cosplay FTW :)

- Bart - dzięki za piwko! :) Masz fajną Asukę, wydaje mi się że zrobiłeś postępy. I nie mów, że Yoshi jest chamski... bo będzie smutny i będzie płakał :P

- Scoop - miło było Cię znowu widzieć. Dzięki za powspominanie starych dobrych czasów. :)

- Gaawa - pomarańczowy to kolor oryginalności i... ekscentryczności. :) Dzięki za grę, masz dobrą Asukę tylko brakuje Ci śmiałości w grze.

- Cisu - masz dobry, agresywny styl gry i dobry refleks. Oby tak dalej :)

- Pawlo, Punisher, TBT - jak za starych, dobrych czasów. :) Ale chyba Wam się nie chce grać w T6? Może w Tagu wszystko się zmieni?

- Gajda - współczuję Ci z tym 'Andrzejem', teraz jak Robson się o tym dowiedział, nie będziesz miał spokojnego życia :P

- Zajcew - ciekawy Mardon, potrafisz dobrze poprowadzić grę. Jak na kogoś kto sam zaczął się uczyć grać, jesteś na wysokim poziomie. :) Brakuje Ci tylko jeszcze więcej ogrania i doświadczenia, ale to przyjdzie z czasem.

Osobne duże podziękowanie dla Matt'a i Devila za spary przed turniejem i ogólnie fajny meeting z oglądaniem chorych japońskich pop-show'ów w tle :) Mam coraz większą ochotę, żeby zacząć się uczyć japońskiego...
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

KOKOLINO

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 510
  • Płeć: Mężczyzna
  • ALL THREATS TO HUMANNITY HAVE BEEN TERMINATED
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: KOKOLINO
  • PSN ID: LTF_RULES_PL
  • Skąd: WROCŁAW
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:57:22 »
Ja napisze krótko i zwiężle tur był ZAJEBISTY gorzała  ZIMNA ludzie NIE ZAWIEDLI i czekamy na kolejny TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TURTUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR TUR  POZDRAWIAM ZAJMANKA LIDKE RYLDA CISA GAAWE RUPERTA TOKISA GAJDE VELURA  BARTA TUNDRE I CAŁĄ EKIPE Z WROCŁAWIA KOCHAM WAS WARIATY JOŁ
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 19:42:22 wysłana przez KOKOLINO »

amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:05:43 »
Siema w końcu dotarłem do domu :D after mielim u Reksa z Rupertem Komandosem i Dorota % się lały pełną parą :D .
Wielkie dzięki za super turniej gratulacje dla podium :) czekamy na następny:)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:21:27 »
KOKOLINO KOKOLINO KOKOLINO KOKOLINO KOKOLINO KOKOLINO :D

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:54:14 »
Tawerna jak zwykle wypadła młodzieżowo. Szkoda jedynie, że to już ostatnia. Swoim występem na turnieju jestem zawiedziony okropnie, ale w sumie nic dziwnego skoro od Dąbrowy nic nie grałem. Następnym razem tak tanio skóry nie sprzedam, obiecuję :P Pozdro dla wszystkich z którymi miałem okazję zagrać, szczególnie dla Sepkonga za mirrory Baekiem. Wielkie dzięki dla Ruperta, Reksa, Amoka i Doro za wspólna podróż, after i after po afterze. :D
 

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 20, 2011, 13:05:27 »
Nie ostatnia drogi komandosie, 30 lipca będzie ostatnia edycja ;]

amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:01:22 »
Mam takie pytanie :) robił ktoś jakieś fotki ?

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: 18.06.2011 TAWERNA CUP- pożegnalna edycja
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 20, 2011, 15:14:50 »
Frizen zrobił jedną epicką :D (tą z Koko i Cisem)