Autor Wątek: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011  (Przeczytany 67573 razy)

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 15, 2011, 11:05:33 »
Gratsy dla podium i pozostałych nerdów. Tokis tak trzymaj, niech moc będzie z Tobą. Żałuję,że nie mogłem przybyć :/ Impreza musiała być przednia,gdyż nawet sam Mr. Gajda się wypowiedział, a jak wszyscy wiemy robi to max. raz w roku :P

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 15, 2011, 11:11:37 »
Wróciliśmy do Łodzi jesteśmy padnięci. Turniej super. Gratsy dla Tokisa ( qwa już nie możemy się z niego nabijać w Łodzi), Fryzia zyzia i Ruperta. Velur nie ugrał za wiele zarówno jak i ja :) Pozdrawiam Serdecznie wszystkich. Dziękuje również za nocleg i wycieczkę po Dąbrowie nocą :)

Dorzucam też zdjęcia http://hotfile.com/dl/117874273/ab28dbb/Dabrawa_Gornicza.rar.html
a jak się wyśpię to wrzucę też kilka fightów.

PS: Junior tępy ***** dałeś ciała na całej linii wszyscy chcieli zagrać z Best Polish Unicorn a ciebie nie było, wstyd!

Jaco

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Jaco_Mik
  • Skąd: Mikołów
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 15, 2011, 11:32:42 »

Icek, Mirek, Mashter, Gemi, Sraka- stare kundle lub kocury jak was zobaczyłem to normalnie stare czasy sobie przypomniałem! Mega się cieszę z tego, tak krótkiego spotkania! Zabrakło tylko jak za dawnych dobrych... flachy! Ale każdy ma swoje obowiązki, więc zdrowie wasze w gardło nasze!!!

HOWG

No szkoda że zabrakło czasu na flachę ... ale i tak fajnie było zobaczyć stare gęby i poznać nowe twarze.

Gratulacje dla zwycięzców. Czekam na filmiki i może ktoś wrzuci rozpiskę drabinki.

Generalnie fajnie było zobaczyć nowe pokolenie w akcji. Parę osób prezentowało naprawdę wysoki poziom, z którym myślę mogliby spokojnie powalczyć na scenie międzynarodowej. W turnieju brały udział dziewczyny (szok), na dodatek bardzo urodziwe. Za naszych czasów tego nie było.

Frizen: Podobała mi się twoja gra. Bardzo konkretny Steve. Miałeś ten turniej wygrać, a nie zajmować 2 miejsce !!

Pozdrowienia dla wszystkich z braci tekkenowej.
ShoRyoKen !!

amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 15, 2011, 11:36:56 »
Turniej jak najbardziej udany :D super klimat gratsy dla podium :) jak sie ogarne to podrzuce foty i filmiki :)

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 15, 2011, 12:28:45 »
Organizacyjnie totalny szatan. Nigdy nie widziałem lepiej dogranego turnieju. Nawet w końcu ktoś rozsądny usunął tą kratkę z wiatraczka, żeby nie warczała.

Gratsy dla podium ogromne, choć szkoda, że Tokis dla wygranej musiał wyjąć Lawa. Ale widać takie życie, wyżej hooya nie podskoczysz i tyle. Tym większe gratsy dla Ruperta, że od początku do końca konsekwentnie mieliłeś kogo popadnie tym tłustowłosym olbrzymem. IMO Frizen wtopił na własne życzenie, o czym zresztą gadałem z Furbem w trakcie, ale cóż. Tokis ma nerwy ze stali, to mu trzeba oddać, a w walce Steve vs Law nie wygrywa się mocą postaci, tylko nerwami właśnie.

Poza tym, to się ogromnie cieszę, że poznałem Was wszystkich na żywo. Pych, KOKOLINO (po Twojej posturze miałem wrażenie, że będziesz głośniejszy, tymczasem normalny, spoko ziomuś z Ciebie ;) ), Frizen, Komandos, Furb, cała reszta z Olgotką włącznie - mam nadzieję, że na następnym turze zostaniemy na after :) Do tego stara gwardia, radość. Mashter nic się nie zmienił i dobrze, bo zawsze był jak wiatrak na statyczne, smutne jak p***a powietrze turnieju. Icek, miło było Cię poznać, pogadać z - było, nie było - legendą tej gry :P

Co do mnie, to jestem niezadowolony z siebie strasznie. I nie dlatego, że przegrałem w grupach, bo na wygranej akurat zależy mi najmniej. Zły jestem, że Kazkiem, którym gram całe życie, przegrywam z kretesem, a jak wyciągam Steve'a, którym gram z doskoku dwa, może trzy miesiące, zaczynam wygrywać. Smutne to jest fhooy. Z tego wszystkiego kazałem mojemu autorytetowi w sprawach Tekken'a, tzn. Magusi, wybrać najbardziej wieśniacką postać w tej grze, bo muszę zmienić tego Kazka na coś innego, a jak mam zmieniać, to tylko na największą wieś. Powiedziała "Steve".
Od Żeliwnego znowu dostałem po ryju, czyli od lutego nic się nie zmieniło, albo zmieniło się dokładnie tyle samo :P

Podsumowewewując - szatan na pełnej linii. Czekam na kolejną edycję z niecierpliwością :)

A reszta, no cóż. Ludzie rwący tynk razem z plakatami wyglądali świetnie :D

PS. Stuff podrzucę na jakąś megaupę mam nadzieję, wieczorem.
PS2. Sorasy, jeżeli o czymś zapomniałem, komuś nie podałem ręki, albo sadziłem trzy lowy pod rząd z rzutami na wymianę, ale stres jednak robi swoje.

EDIT: PS3. Zjechaliśmy w Ulyssesie kawał świata, ale tak beznadziejnie oznakowanych dróg jak w Dąbrowie i okolicach, to chyba nie ma nigdzie. Nawet przez chwilę byliśmy zmuszeni wyciągnąć atlas samochodowy, żeby mieć na czym położyć kubek z kawą. Styl jazdy "na baszanges", czyli "przed siebie" nas szczęśliwie wywiódł z tej ziemi śląskiej :)
EDIT 2: PS4. Dzięki, Gordafku, żeś nas zawiózł i odwiózł bezpiecznie, pomimo swojej kurzej ślepoty :-*
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 13:09:23 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Womb_Raider

  • [Warszawa]
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: z warszawskiego slumsu
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 15, 2011, 13:59:23 »
Ja muszę również pochwalić organizację turnieju - po prostu perfekcja. Oby w przyszłości była możliwość powtórzenia tej imprezy. Jedyna rzecz, której mi brakowało, to komentatorzy z AoT, bo byłby większy hype.

Jeśli chodzi o mnie, to po premierze Mortala zapomniałem, że jeszcze jest Tekken 6 i że są w niego turnieje. Dawno już nie grałem tak drętwo w Tekkena; miałem strasznie wolny movement i nie pamiętałem części gwarantów swoich mainów, ale ciesze się, że mimo to miałem trochę pozytywnych turniejowych emocji (dzięki Pychowi, Rupertowi i Tokisowi).

Miło było również widzieć top-tierów z różnych epok historycznych polskiego Tekkena - szkoda tylko, że nie było sposobności nic zagrać, ani napić się razem. Niestety Słej dał tym razem nerdowskiej dupy i nie przyjechał. 

Pozdrawiam wszystkich polskich TK-Nerdów!

 
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 16:06:01 wysłana przez Womb_Raider »

Gordaf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 120
  • Wiesiek Team Fighter's
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 15, 2011, 14:48:58 »
A ja się pytam kto mi ukradł wszystkie plakaty z kingiem ze ściany ??!!!
Gajda i Żeliwny( ale musisz przyznać że drugą walkę z Tobą nie oddałem bez walki :P) kiedyś was pokonam :D
kurde jakie krokodyle na national geographic  :D
zagrałem fripleje z tymi, z którymi chciałem Nevan, Olgotka i Velur;) dzięki też wszystkim innym, z którymi grałem Koko Misiu pysiu :D Cisu i cała reszta
Mam nadzieję, że następne turnieje też będą tak wyglądać i będę stanowił większy problem dla moich przeciwników :D
Dobry finał Frizen a mówiłeś mi co robić z kryśką a jakoś niestety nie robiłeś a do tego trzeba było korzystać z wyboru areny jak to robił Tokis ogólenie świetna gra :D
Do zobaczenia :D

PS na moją kurzą ślepotę już nic nie poradzimy tak że miejmy nadzieję że na berlin i z powrotem będziemy jechać za dnia :D
 
"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn down dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash 'eads, break faces, and stomp on da bits dat are left. An' den I'm gonna get really mean."

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 15, 2011, 15:00:04 »
Dzięki wielkie wszystkim za przybycie. Miło przeczytać tak pozytywne komentarze;) Mam nadzieję, że większość już dotarła spokojnie do domu, albo właśnie dociera;)
A tymczasem muszę się ogarnąć i później napiszę coś więcej.

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 15, 2011, 15:01:17 »
Liczymy tutaj na więcej turniejów w Dąbrowie G. Miejscówka zejebista ja pierdole i te fotele! Impreza cykliczna?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 15, 2011, 15:05:54 »
EDIT:
To musi się stać imprezą cykliczną!
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 15:10:25 wysłana przez HiKrush »
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Maga

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
    • Wybiórcza
    • Email
  • PSN ID: Magulec
  • Skąd: Limanowa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 15, 2011, 15:17:11 »
Ale było fajnie! :D
Ja mogę śmiało stwierdzić, że taki turniej to świetny sposób na przekonanie się do gry i zdobycie zapału do nauki. ;)

Naprawdę bardzo mi się podobało. :) Strasznie się cieszę i dziękuję chłopakom, że mnie ze sobą zabrali. ;*
Na organizacji się nie znam, ale ta była wg mnie bez zarzutu. Nawet wiatraczki były. ;) A propos plakatów, to też mi się żaden nie dostał, ktoś zerwał mi ze ściany Lilkę, jak grałam z KBB. No i widok sali po turnieju - bezcenny - jak po tajfunie, ściany z poodrywanym tynkiem. :D
Miło było poznać i zagrać z nowymi ludźmi, i nawet nie dostawać samych perfektów. ;) Chłopcy mieli rację, gracze w Tekkene, to naprawdę fajni ludzie. :)

Pozdrawiam wszystkich, których poznałam oraz tych, których nie poznałam. :) Pozostaje mi tylko liczyć na to, że Bagiety, co już jadom jeszcze kiedyś mnie ze sobą na jakiś turniej wezmą. ;)

PS Muszę zacząć czytać, co tu HiKrush wypisuje i reszta, bo byłam bardzo zaskoczona, jak sławna jest Limanowa, mama Wieśka i Wesoły Ulysses. ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 15:23:51 wysłana przez Maga »
Bardzo słusznie, flamingi gryzą jak musztarda.



Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 15, 2011, 15:29:51 »
Cytuj
A propos plakatów, to też mi się żaden nie dostał, ktoś zerwał mi ze ściany Lilkę, jak grałam z KBB. No i widok sali po turnieju - bezcenny - jak po tajfunie, ściany z poodrywanym tynkiem.

Znam tego co to pozrywał wszystko, ledwo mu się w plecaku zmieściło. No ale za rękę nikt go nie złapał :D


EDIT:
To musi się stać imprezą cykliczną!


Popieram, co miesiąc albo dwa powinny być takie turnieje organizowane. Może jakaś liga nawet?

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Młody

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fuck Yeah!
    • Zobacz profil
    • zDYSTANSowani
  • Gamertag: MichenDG
  • Skąd: Dąbrowa Górnicza
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 15, 2011, 15:41:44 »
Widocznie nie każdy zrozumiał, co to znaczy wziąść sobie po jednym.
A takiego zainteresowania plakatami się nie spodziewaliśmy;)

"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie trudne do wykonania."

amok

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: amok_amk
  • Skąd: BYTOM
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 15, 2011, 15:53:13 »
No plakaty poszły jak ciepłe bułeczki :D tyle dobrze że na korytarzu zostały jeszcze :D

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: xGameCenter Challenge - Tekken 6 - Dąbrowa Górnicza - 14.05.2011
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 15, 2011, 16:38:53 »
Organizacyjnie turniej rewelacja. Mam nadzieje, że będzie więcej takich i ten wczorajszy będzie imprezą cykliczną.

Dzięki i pozdro dla wszystkich z którymi grałem w grupie i freeplaye: Velur, Olgotka, Sneer (nie pamiętam czy tak się to pisało), Muflon, Amok, Furb, Nevan (dobry mecz był :) ), Kokolino, Żeliwny ( nie ogarniam tego miśka :D ) i całej reszty z którą udało się zamienić słowo między walkami.

Co do swojej gry to nie bardzo jestem zadowolony, bo mogłem zagrać lepiej, ale może następnym razem :). Fajnie, że chociaż Gordafowi udało się wyjść z grupy :) .

Gratulacje dla podium oczywiście. :)

Na szczęście udało mi się wyszabrować plakat z Yoshem, znaczy HiKrush to zrobił za mnie :D.