Autor Wątek: Mistrzostwa Europy  (Przeczytany 16677 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 13, 2011, 22:36:35 »
Znajomi z uczelni latali na 4 dni (wylot w czwartek z Poznania powrót w poniedziałek do Poznania) do Londynu za 15 zł w jedną stronę za osobę + odprawa przez internet czyli chyba tez za jakieś drugie 15 zeta. Oczywiście jakimiś liniami firmy xxx.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 13, 2011, 22:53:55 »
Może pr0n lines?

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 13, 2011, 22:56:38 »
Niestety nie mam pojęcia jakie to były linie, ale wiem że były to śmieszne pieniądze. Oczywiście obsługa podczas lotu była adekwatna do ceny biletu (czyt. żadna), ale 2h w jedną stronę można się "przemęczyć".

Hiki

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Hiki_PL
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 13, 2011, 23:10:22 »
Ryanair Katowice - Birmingham T2, rezerwowane dziś. Wylot 15 kwietnia powrót 18 kwietnia
Cena: 340zł

Mam nadzieje że zdasz relacje jak smakuje wino rocznik 68 wraz z kawiorem serwowane na pokładzie takiego samolotu :D
SC2:  
MvC3:

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 13, 2011, 23:25:08 »
baw się dobrze. Nie mogę sobie odpuścić komentarza na temat ceny biletu: za tyle to do Korei byś doleciał :D
Moje pięści krwawią śmiercią!

Vol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • -
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: -
  • Skąd: -
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 16, 2011, 16:01:03 »
Mini wywiad z piątku:
http://tiny.pl/hdsxk


FINAŁ już JUTRO! W związku z tym mój twitter zamenił się w oficjalny kanał Mistrzostw Eurpy w MK. Będę tam dawał relację z tego co się dzieje (o ile na tych targach będzie WIFI), oraz wrzucał link (np. link do streama, jeśli takowy zaistnieje)

http://twitter.com/VolPL

rozrzućcie link gdzie możecie :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2011, 16:04:04 wysłana przez Vol »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 16, 2011, 16:24:05 »
Całkiem fajny wywiad, ale to:
Cytuj
Mortal Kombat jest ciut bardziej nastawiony na strategiczne myślenie niż na opracowywanie idealnych timingów, uczeniu się framów na pamięć czy opracowywanie 97 hit combo.
to straszna bzdura, zwłaszcza w odniesieniu do street fightera (ale w sporym stopniu też do innych wymienionych gier). Gdyby te bijatyki tylko na tym polegały, to żaden myślący człowiek by w nie nie grał.

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 16, 2011, 16:46:23 »
Widzę Sneju,że Tobie wpadł w oko ten sam fragment wywiadu co mi.
Cytatu zaś nie będę komentował gdyż podzielam zdanie Snake'a.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2011, 17:03:25 wysłana przez prm »

Wacho_VHO

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • -Team Individualists-
    • Zobacz profil
    • Backdash
    • Email
  • CFN: Satsui_No_Wacho
  • Gamertag: PL Balrog I
  • PSN ID: ice0age-w-
  • Skąd: Poznań
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 16, 2011, 16:53:22 »
Oprócz tego, że Snejk ma oczywiście rację, to powodzenia Vol'owi w Brimingham życzę:)

sprite

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Skąd: Dębica
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 17, 2011, 18:19:55 »
Witam serdecznie, z tej strony sprite z forum netwars.pl
Jak dobrze wiecie, Vol obecnie przebywa w UK na turnieju w mk, jak widze nikt tutaj nic szczegolowego nie napisal, wiec ponizej przedstawie posty Nanik'i(brata Vol'a), ktore pisal na NW(koresponencja by sms z bratem)

Z tego co widac to niezle jajca sa

Źródło: http://netwars.pl/forumview.php?t=133595 (zaczynamy od posta #119)


"Ryan Hart odpadl w UK. Jest 7 graczy bo 3 nie dojechalo. Graja na demie, gry sa nagrywane na jakms video...

Jak dla mnie to Adrian powinien to rozjebac bo:

1. Nie ma takiego k**wa grania bez Harta
2. Demo = juggle nasze wchodza

XD

Dodatkowo Adrian pisze ze Gearsy of War 3 wgniata graficznie :)"

"Wyslalem zapytanie o stream, na razie glucho..."

"Adrian mowi, ze streamu niema, pisze tez ze w UK dobzi sa ale graja schematami...

"Od siebie dodam, ze Adrian dobry jest w rozgryzaniu stylu gry przeciwnika i kontrowaniu go.... ale tak jak wszyscy mowili UK > all"

"Adrian z tego co pisze bedzie gral z jednym z dwoch champow UK (bo dostali 2 sloty z racji tego zeby bylo 8 graczy). Ponoc dobry skorp. Trzymam kciuki :)

EDIT:

O ile dobrze zrozumialem ten system to musi wygrac ta walke zeby przejsc dalej, pozniej juz moze cos tam przegrac."


"Grecja (Mileena) VS Portugalia (Sub-Zero)

Grecja > Portugalia

Cos nie moge dogadac sie z Adrianem... teraz wynika, ze graja w pelna wersje XD i ktos gra Cyraxem... WTF

EH k**wa

Ponoc graja w pelna, teraz gra:

UK1 (Cyrax) VS Rumunia (Sub-Zero)

Cos widze, ze ktos sobie w chuja polecial... i trzeba bylo ciotowac na torrentach i lamac PS3 zeby sie przygotowac do tego turnieju..."


"Jaja w c**j... ponoc graja na jakims dziwnym serwerze zewnetrznym w ta wersje i Adrian pisze, ze zawodnicy maja 1s laga... kabaret...."

" ja mam info tylko w smsach od brata... podaje wam praktycznie na biezaco, wiec czasami pisze cos zanim zdaze wyjasnic ;)"

"OK to teraz mi wyjasnijcie czy ktos kto sciagnalby piracka wersje tej gry i sie w ten sposob przygotowal nie ma przewagi nad kims kto ciotowal tylko w demo XD"

"Rumunia > UK1

nastepnie

NW Vol (Mileena) VS UK2 (Scorpion)"

"Eh :( Vol napisal, ze lag go zabil, przegral, udalo mu sie wygrywac pojedyncze rundy ale nie gry. Gral z typem, ktory przyzwyczail sie do laga (mial na to cale eliminacje) i nie udalo mi sie wyjasnic czy dali Adrianowi jakakolwiek gre zagrac od przylotu na miejscu zeby sie rozegrac jak kolwiek.

Wyjasniam czy to oznacza dla niego koniec turnieju.... moim zdaniem tak, szkoda :("

"Ten system jest dla mnie mega niezrozumialy, turniej zreszta tez. No ale wiadomo, ze to przegrany sie tlumaczy to zadalem tylko 3 pytania:

1. Czy dali sie Volowi rozegrac, czy po prostu pierwsze gry w MK jakie zagral dzisiaj to o dalsza gre w turnieju.
2. Czy przeciwnik byl dobry
3. Czy Adrian nie dal dupy

Polska < UK2
"

"Przepisze smsa:

"Tak. Koles gral dobrze, ja nie moglem grac dobrze przez laga. Wszyscy w turnieju lacze z tymi co wygrali rundy mowia ze to nie fair bo UK ogralo sie juz z lagiem"

"Odpadlem z faworytem - skorpion z UK. Jest dobry i ogarnia gre z 1seukundowym lagiem, bo gral wczesniej z tym lagiem na mistrzostwach UK. To byly moje pierwsze gry dzisiaj i gralem zle. Bez przygotowania na lag, bez treningu - bezbronny"

No coz, ciezko mi to nazwac fair playem... ale skoro Adrian przegral to koles byl lepszy :/"

"Ej chlopaki jaj ciag dalszy:

Cage jest zbanowany na turnieju (przez buga), Belg gral Cagem i powiedzieli mu ze nie moze. Koles powiedzial ze pierdoli i nie gra w ogole. Belgia ma kamere i pr0 ekipe, kraca teraz wywiad i robia shitstorm...

Ogolnie super kurwo turniej w UK zrobiony tak zeby k**wa nie daj boze ktos z UK nie wygral (dwa sloty, zmiana wersji gry, lagi z dupy, mozliwosc tylko dla graczy z UK pogrania wczesniej).... nice k**wa!"

"Ponoc ktos jakis wywiad z Adrianem robil. Bedzie tez jakis NW power :)

Czekam na nastepne smsy, jak cos dojdzie tu wrzuce tutaj. Jak ktos chce to moze kopiowac moje wpisy na BD, ja sie nie pogniewam :)"


Jak na razie tyle, zapraszam do odwiedzenia forum http://netwars.pl/forumview.php?t=133595 gdyz niestety nie bede mogl wam nic wiecej kopiowac bo znikam zaniedlugo

Pozdrawiam





Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 17, 2011, 18:24:19 »
Dzieki za info. Wychodzi na to ze niezly skandal sie tam zrobil.

Granie w pelna wersje i banowanie Cage'a za buga, ktorego juz tam nie ma (nie myle sie?) brzmi bardzo abstrakcyjnie.

Ciezkie klimaty musza tam odchodzic.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 18:28:33 wysłana przez Furb »

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 17, 2011, 18:34:22 »
Chyba nie wszystko zrozumiałem w tym bałaganie. Jak lag? To co oni grali online ten turniej?

To było do przewidzenia, że jeśli grać będą w pełną wersję to nasza polska Milenka sobie po prostu w to nie poradzi bo za bardzo różni się od swojego exploitowego pierwowzoru w demie.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 17, 2011, 18:47:12 »
To było do przewidzenia, że jeśli grać będą w pełną wersję to nasza polska Milenka sobie po prostu w to nie poradzi bo za bardzo różni się od swojego exploitowego pierwowzoru w demie.

A Scorpion się nie różni? A Sub-Zero? A Cage? I skoro ten pierwowzór był taki exploitowy, to czemu tego nie wykorzystałeś, nie pojechałeś do Warszawy i nie reprezentowałeś naszego kraju w UK? Co byś napisał gdyby nasz zawodnik grał Cagem i dostałby zakaz grania swoją postacią? Sorry, ale krytykowanie kogoś na podstawie wyników w turnieju w którym odchodzą takie jaja i w dodatku gra się w inną grę niż w eliminacjach jest trochę poniżej granicy dobrego smaku... może zanim zaczniesz czepiać się Vola poczekaj aż oswoi się z pełną wersją gry i wystąpi w kilku turniejach, bo póki co to trochę tak jakbyś używał sobie na zawodniku który pojechał grać w piłkę nożną, a ostatecznie wypchniętą go na boisko do koszykówki.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 18:50:13 wysłana przez Wombat »

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 17, 2011, 18:51:21 »
Cięzko cieżko... nie ma co... Tylko nerwów można było się najeść.

Sub zero i scorpion się tak bardzo nie różnia. Nie wiem jak Mileena bo nia nie grałem. A grałem na xboksie na konwencie wiec tez nei wiem jak to sie ma do ps3

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mistrzostwa Europy
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 17, 2011, 18:54:13 »
Coś może być "na granicy" dobrego smaku, ale nie "poniżej". Nieważne.

A do Warszawy nie pojechaliśmy z chłopakami, bo wstaliśmy o 8 rano na mega kacorze i jedyne połączenie jakie mieliśmy z Łodzi do Warszawy było z lądowaniem ok 11:30. Po wymianie sms z Di, który kazał nam być tam grubo przed 11 zarzuciliśmy pomysł bo po prostu nie był wykonalny.

Poza tym wczytaj się dobrze w mojego posta. Grałem w pełną wersję MK przez całą noc i cały ranek i wiem, że Mileena w demie a Mileena w ostatecznej wersji to trochę inna postać. Tak więc wynik był przewidywalny. Przynajmniej dla mnie.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.